Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) h3lios válasza szabyka95 (#16996) üzenetére


h3lios
addikt

Köszi a gyors választ. :D

B-tag: H3lios#2825

(#17002) aszamóca válasza GLOCK34 (#16999) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Ha személyesen vetted át, akkor reménykedj, hogy cseréli, ha neten rendelted, akkor simán elállhatsz indok nélkül 8 napon belül.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#17003) gusthy válasza GLOCK34 (#16999) üzenetére


gusthy
veterán

Fogyvédőkre.

(#17004) sefan67 válasza GLOCK34 (#16999) üzenetére


sefan67
aktív tag

ez sajnos gyakran előfordul sufniGSM-eknél.
Elmondom mi történt:

T-mobilnál megvették 85-ezerért, 410 Ft-ért tíz perc alatt bárki kifüggetlenítheti hálózati kóddal, és eladták neked X összegért függetlenként, de arra már nem volt szorgalmuk hogy rátoljanak egy EUR KDZ-t (szoftver), kb 15 perces müvelet ami egyben a T-mobil bootképernyőt simán eltüntetné... remélhetőleg nem tiltja le az eredeti szolgáltató IMEI alapján. :(

( ha nem így történt javítsatok ki ) :D

(#17005) asderr


asderr
aktív tag

Sziasztok
Minap sikeresen berepesztettem az erintom :@
Kulon az erinto cserelheto valamilyen modszerrel?
Nemakarok komplett kijelzot vasarolni.
Koszonom!

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17006) David3 válasza sefan67 (#17004) üzenetére


David3
őstag

Engem Vodafone-os betöltőképernyő várt, valószínűsítem, hogy a német Vodafone-tól származik a készülék. Miután megkaptam, tettem egy rá gyári szoftvert, és azóta rendesen megy T-Mobile-os kártyával (PartNeroGSM-től vásároltam).

[ Szerkesztve ]

(#17007) Jonathan92 válasza asderr (#17005) üzenetére


Jonathan92
tag

Ne reménykedj...csak egybe lehet venni...bár ne legyen igazam..

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#17008) sefan67 válasza David3 (#17006) üzenetére


sefan67
aktív tag

Az se rossz :D
De komolyan, annyi sincs bennük hogy legalább megpróbáljanak hitelesek lenni? :DD vicc...

(#17009) apaszka válasza asderr (#17005) üzenetére


apaszka
veterán

Lehet cserélni külön is. Ebay tele van vele,a mikéntjéről meg a YouTube-on keress rá.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17010) h3lios válasza sefan67 (#17004) üzenetére


h3lios
addikt

Ez így van ahogy mondod. Nálunk is volt már hasonlóra példa. Egyébként azt tudom javasolni, hogy ilyen esetben a pénzt vissza kell kérni.
Ebből a jövőben csak baj lehet.

B-tag: H3lios#2825

(#17011) Nordik válasza vadászcsiga (#16945) üzenetére


Nordik
őstag

Ilyen gombostűnyi benyomódás már nekem is keletkezett, csak oldalt. Nemtudom milyen anyagból lehet az a keret, de nem nagyon bírja az ütődést. Pedig nekem csak a zsebemből csúszott ki a kézifékkarra és mégis megérezte...

[ Szerkesztve ]

(#17012) spuros válasza Quqesz (#16982) üzenetére


spuros
őstag

"szopo-nyaló automata funkció".. Remélem a Kit kat frissítésbe beleteszik azt is.. :K

(#17013) vadászcsiga válasza Nordik (#17011) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs mese, ez műanyag. Le is cseréltem gyorsan a nillkint erre a szilikonra

(#17014) Nordik válasza vadászcsiga (#17013) üzenetére


Nordik
őstag

De nagyon gyenge műanyag... :U

Holnap meg viszem T-hez garanciáztatni a készüléket. Egyszerűen elhalkult a beszédhangszóró egyik napról a másikra. Nemtudom mi lelte, de nagyon remélem, hogy vigyáznak rá és megcsinálják normálisan. Próbáltam már mindent, de semmi sem segített. Soha nem piszkáltam a szoftveres részt, teljesen gyári és külső behatás sem érte amikor ez történt. :(

(#17015) manlions válasza fery02 (#16988) üzenetére


manlions
tag

Köszönjük szépen számomra nagy segítség és használható kiváló munka!!

[ Szerkesztve ]

(#17016) DroiDMester válasza Nordik (#17014) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Én a helyedben először csinálnék egy Factory Reset -et (nem a menűből hanem a megfelelő bill.kombinációs indítással) :K

Ha már megvolt akkor nem szóltam.......... :B

(#17017) szabyka95 válasza DroiDMester (#17016) üzenetére


szabyka95
őstag

factory hard reset a neve

amugy van aki hasznalja a 2x battery appot ? nagyon jo, ez kellett nekem :D

(#17018) Damage401 válasza saril (#16951) üzenetére


Damage401
senior tag

Szervusz,

Lehet jönni a marketing bullshittel, de tényleg akarsz egy igazán jó készüléket, jó szoftverezettséggel, akkor köztünk a helyed. Ha nem számít a mérete (5,2") akkor nyugodtan megveheted. Aksi tényleg jól bírja. (4.2.2) androiddal is. A 4.4 még ennél is jobb lesz, mert a Google arra is rágyúrt, akkor mi lesz ezzel az aksival(LG G2), ha már a volt Nexus 4-en is jobb lett az aksi idő. 4 órás kijelző használat (Dalvik Runtime-al ) ami nagy szó 2100mAH-től. Asszony szereti, használja.(Nexus 4-et)

Nos én véleményem, amúgy eme készülék és a Nexus 5 között vacilláltam. Nekem volt az elődje, tiszta,csupasz és gyors és ennyi, se több se kevesebb. Persze lehet jönni ezzel is, de többet nem nyújt. Én ódszkottam az LG UI-tól, úgy gondoltam gyerekes. Mikor felmentem (hülye boltba) tapogattam egyre jobban vonzott. Emellett rengeteg olyan extrát tettek bele, ami nem csak hogy van, de MÉG MŰKÖDIK is. Figyelj, ha szeretnél egy olyan okos telefont, amit minden módolás nélkül, úgy működik ahogy szeretnéd gyors is és még időt álló is akkor itt a helyed. Nézegesd meg a Nexus 5 fórumot, arról szól az egész, hogy tudod lejebb venni a feszt, mennyit kell vele módolni, hogy jobb aksi időd is legyen, kamerához mást szoftot kell használni és a többi. LG G2 is vannak betegségei, mint picit felsőkarokban lévő recsegő hátlap, meg egyesek szerint a hangzás (de nekem van itthon Beats, illetve Sony füles, ku*vára bejön). Ja a kamera, ha megnézed Nokia féle PureView-el hasonlítják azért ez már jelent valamit. Nekem személy szerint bejött.
Nos van egy rossz hírem is, mégpedig ha ezt a kérdést felteszed a Nexus 5 topikban, 7 minium egyből rádfogják tukmálni, a friss ropogós, szűz android rendszert, amivel nincs semmi gond. De nem lesznek benne kényelmi szoftverek, persze lehet jönni azzal is hogy letölti a marketről és voálá. De itt előre megvan, sőt stabilak is.

Neked kell eldönteni, hogy heti szinten romolgatnál (nexus 5) mert arról szól, mivel DEVELOPPER telefon, csak nem fogják fel (hiába a benchmark) Érdekes a válaszuk erre is. HA annyira jó lenne a driver, akkor két azonos gépen miért különbözik nem kicsivel ez az eredmény. (LSD Nexus 5: 24-26 ezres pontszám, LG G2 33-37 ezres pontszám) Optimalizálás? Vagy az LG kapott hozzá drivert? (kétlem)

Én azt javaslom LG G2. Nem azért mert ebben a topikban kérdezted.

Üdv
Damage

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17019) szabyka95 válasza Damage401 (#17018) üzenetére


szabyka95
őstag

maradjunk annyiban, hogy az LG azert teljesit jobban benchmarkokban, mert csal :D
de ettol fuggetlenul jobb telefon

[ Szerkesztve ]

(#17020) Nordik válasza DroiDMester (#17016) üzenetére


Nordik
őstag

Mi a megfelelő bill. kombináció? Mert csak menüből nyomtam egyet.

(#17021) DroiDMester válasza Nordik (#17020) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Felül nyisd le az összefoglalót és ott a hard reset címszót keresd! és ott a 2.es módszert!

[ Szerkesztve ]

(#17022) Damage401 válasza szabyka95 (#17019) üzenetére


Damage401
senior tag

Az anyjuk kecsegit, akkor meg. :D

Ennek ellenére is gyors és jó :)

Szerk.: Lehet ezért kapok majd savat, amit leírtam. De mint látható a listámon is, nem vagyok sehol sem elfogult, csak az Androiddal szemben.

Ami még fontos volt számomra, lehet nevetni (FM rádió van benne :D ) Nekem fontos volt

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17023) Nordik válasza DroiDMester (#17021) üzenetére


Nordik
őstag

Megcsináltam mintha valamivel jobb lenne, de lehet csak placebo... :U

(#17024) sefan67 válasza Damage401 (#17018) üzenetére


sefan67
aktív tag

Még annyit hozzátennék, hogy nagyon sokan mondják nexus vonalon, hogy milyen fasza hogy rögtön megkapod a legfrissebb androidot rá... igen, ez nagyon szép dolog, de azt nagyon kevés nexus fan meri bevallani hogy amikor kijön egy nagy frissítés (4.0 -> 4.1 -> 4.4) akkor sok alkalmazás nem fog elindulni utána! ( kb 15-25% )

Persze előbb utóbb frissítik, de nem ritka hogy 1-2 (neadjisten több) hónapot kell várni mire az appot frissítik hogy működjön a legújabb androiddal! (föleg kevésbé népszerű, de neked annál inkább hasznos appoknál)

(és ezt mondom, mint nexus 7 tulaj, vissza is tettem 4.1.2-t :DD )

(#17025) Damage401 válasza sefan67 (#17024) üzenetére


Damage401
senior tag

Illetve a 4.4 is kijött buggal (kamera lefagy, újraindul a teló, tudom mert a Nexus 4 csinálta, ARt még nem az igazi). Ezért tartanak már 4.4.2 -nél. Illetve ami még nem tetszik, az hogy a Nexus 5 alapból kapott GEL lanchert (áttetsző sáv) Nexus 4 meg nem. Már itt megkülönbözteti a fanatikusokat, meg rákényszeríti a Nexus 5-re (jó ez egy apróság a sok közül, de van) Jó ez a lassú tempó. Én az üzemidőre leszek kíváncsi 4.4-el mert bitang jó. Akkor ezzel a 3000 aksival mi lesz. 1 hét :D

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17026) Danny365


Danny365
őstag

Az egyetlen dolog, amit az N5 tulajoktól irigylek, az a rendszer folyékonysága. Bárki bármit mond, azért a G2 néha be-bereccen (nem akad, laggol, csak kicsit megszeppen). N5-ön ilyen nincs. Hozzáteszem, én egy PA ROMon sem tapasztaltam ilyen micro stuttert, de a kamera miatt akkor sem szivesen váltok stockról
.
Remélem, miután kijön a hivatalos 4.4, össze tudnak majd kalapálni egy olyan ROMot, ami hasonlóan fluid lesz, ugyanakkor nem kell lemondani egyetlen stock ficsörről sem. De most sincs okom panaszra, szóval eret nem fogok vágni, ha a 4.4 frissités nem hozza el a sokak által várt megváltást...

(#17027) Helltak válasza szabyka95 (#17017) üzenetére


Helltak
őstag

Gondolom azért 2x nem lett tőle jobb az üzemidőd :D
Tényleg használ valamit? Amúgy most stock kernelt használsz?

Oneplus 12

(#17028) sefan67 válasza Damage401 (#17025) üzenetére


sefan67
aktív tag

igen, ezekről hallottam :)
ART úgytudom alapból nincs "bekapcsolva", vagy rosszul tudom?
A launcher sztem nemsok vizet zavar, akinek nexusa van és kell neki az úgyis azonnal szétZIPpeli vagy tölt rá másik launchert :)

Annyira azért ne reménykedj, max 10%-al lesz jobb... JB 4.1.2-vel talán lenne 20 % ( nexus 7-ből kiindulva ) dehát sajnos ezt már nem éli (még nem élte) meg a G2-nk :D

(#17029) rayoliviero válasza icecave (#16953) üzenetére


rayoliviero
veterán

iPhone 5-öt lecserélted? :D Lehet én is eladom és veszek Nexus 5-öt vagy ilyet. Még gondolkozok rajta, magam sem tudom mi legyen.

(#17030) sefan67 válasza Danny365 (#17026) üzenetére


sefan67
aktív tag

Azért abba a 0,5 másodperc reccenésbe nem halunk bele :D

(#17031) Damage401 válasza sefan67 (#17028) üzenetére


Damage401
senior tag

Az ART funkció az a fejlesztői részben van benne (amit ha 7x rányomsz, Buildre akkor jön elő nem emlékszem már). Ott tudod át állítani Dalvikról-Artra. Tényleg gyorsabb, többet bír az aksi vele. De sok alkalmazás azt a fajta futtatási környezetet nem tudja kezelni. Figyelj ha a Nexus 4ből Dalvik alatt 4 órát hozott ki. Itt frankó lesz. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17032) sefan67


sefan67
aktív tag

@Damage401: köszi, ezt jó tudni :D

Ebben az ügyben valaki tud segíteni akinek nagy tapasztalata van?
(élettársam mobilja szenved ebben, de nem tudom kitalálni mi lehet a baja...) Stock minden

[ Szerkesztve ]

(#17033) Danny365 válasza sefan67 (#17030) üzenetére


Danny365
őstag

Nyilván, illetve azzal a 0,5-tel bőven sokat mondtál, de mivel nem hardveres a "hiba" forrása, egy ejnyét azért megérdemel az LG. :D

@Damage401
A "többet bir az akksi" azért enyhe túlzás, legalábbis ha ebből indulok ki: Katt!

(#17034) Damage401 válasza Danny365 (#17033) üzenetére


Damage401
senior tag

Nem tudom, ma néztem asszonynak a Nexus 4. Dalvik alatt volt neki 4 órás kijelző, még volt neki hátra 41 % az aksiból.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17035) fery02 válasza manlions (#17015) üzenetére


fery02
addikt

Nincs mit!

Nos, a a kiválótól még messzebb van (de azért köszi :) ), épp ezért ha egyébb javaslatod van, netán itt-ott átfogalmazási ötlet, kérlek ne tartsd magadban. A jelenlegi feltűnőbb hibák már javítva vannak.

Szeretném minél tökéletesebb formában véglegesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#17036) fery02 válasza sefan67 (#17032) üzenetére


fery02
addikt

Arra gondolnék, hogy olyankor mindent (még a launcher-t is) kiürít és ezért kell újratöltenie utána a launcher-t.
Egyébként én sohase használtam azt a funkciót, el is rejtettem Xposed-del. :)

Ezzel a hozzászólással el is értem a "tag" rangot. :D

[ Szerkesztve ]

(#17037) sefan67 válasza fery02 (#17036) üzenetére


sefan67
aktív tag

A logika megvan abban amit mondasz, de alapesetben ezt nem lenne szabad csinálnia.

Pl. én G2-m nem is csinálja, páromé viszont mióta belakta a mobilját azóta kivétel nélkül... Lehet valamelyik widget miatt hülyül meg?

(#17038) saril válasza Damage401 (#17018) üzenetére


saril
senior tag

köszönöm a véleményed de most meg ha kicsit visszaolvasol arról szól hogy az előlapi üveg/műanyag is gyenge nekem az s4 mini 2x csúszkált már a kocsiban nagyot esett semmi baja nem lett a g2 meg ráesik a kézire és kisebb sérülést szenved? belsőleg betyár telefon külsőleg akkor miért nem kaphatott gg3-at?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#17039) apaszka válasza sefan67 (#17032) üzenetére


apaszka
veterán

A volt telefonomnál is volt valakinek egy ilyen gondja.

Azt javasoltam, hogy csináljon
- egy gyári vissza állítást.
-utána egyesével engedje feltelepülni a kedvenc appjait. És figyelje mikor kezd megint vacakolni!

-Ez a legegyszerűbb kiszűrési mód.

Persze ami egyébként egy belakás Max fél óra, ilyenkor két nap.
Viszont megtudjuk, mi a kedvenc programunk ,ami ludas.

-Sajnos nehéz kiszűrni a sok app közül , mi a hibás, és szarul van megírva, de ha megvan, legalább jelezni lehet mindenkinek, hogy vigyázz!
Meg persze annak ki írta!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17040) Gaberking válasza fery02 (#16988) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi a fordítást! :)

(#17041) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Na az a nem mindegy :D Akkuidő

Tekmen

(#17042) pestibenji


pestibenji
senior tag

Nekem eltűntek a névnapok a naptárból egyik pillanatról a másikra O.o valaki ötlet, hogy mi történhetett?

(#17043) noxon


noxon
őstag

Üdv, mivel lehet még a wakelock detectoron kívűl kinyomozni, hogy mi tartja ébren a telót? A wakelock detectior szerint tegnap késő este óta ( repülő módban volt ) reggelig 37 percig volt ébren, most reggelig már 50 perc :Y a képernyő meg ment pár percet csak... amúgy a wakelock szerint a progik csak pár másodpercig tartják ébren...

Most nézem, hogy a google play szolgáltatás 21 percig tartotta ébren :( Azzal nem lehet valamit kezdeni?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#17044) noxon válasza Tekmen (#17041) üzenetére


noxon
őstag

Használd is a telódat, ne csak a fiókban tarsd, ez nem nagy tudomány, mindenki meg tudja csinálni :D :P

We live in a simulated world...

(#17045) Damage401 válasza saril (#17038) üzenetére


Damage401
senior tag

Azert. GG2 se annyira kaka. De te tudod, en minden fele vedelem nelkul hasznalom, eddig se karc, se kepattanas, se benyomodas.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17046) szabyka95 válasza Helltak (#17027) üzenetére


szabyka95
őstag

dorimanx, intelliplug,intellidemand -50 mV, 2.26 ghz a max orajel + Ez a 2x battery, ejjel 0 % ot merult (10 ora)

[ Szerkesztve ]

(#17047) migabi24 válasza pestibenji (#17042) üzenetére


migabi24
nagyúr

Valamit a google kavar mert nekem is eltünt, tegnap még jó volt

(#17048) szabyka95 válasza Tekmen (#17041) üzenetére


szabyka95
őstag

milyen progikat hasznalsz? batteryguru mellett mi az a C

(#17049) toto0569 válasza noxon (#17043) üzenetére


toto0569
addikt

Quick system info pro

(#17050) Damage401 válasza szabyka95 (#17048) üzenetére


Damage401
senior tag

Comodo, vagy mi túró. Amúgy nekem a Aksi témánál. 4 óra kijelző használat 4 napos üzemidővel. 2 töltést kapta meg :D

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.