Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) kisgergely80 válasza klaya86 (#70000) üzenetére


kisgergely80
tag

2,5 éves.

Más:
A bankkártyás felmérésen nem nyert valamelyikőtök sd kártyát?
Ha van olyan, neki megérkezett már? Nekem semmi és hiába kérdeztem rá a mobilarénásoknál, nem válaszolnak...

[ Szerkesztve ]

(#70002) klaya86 válasza kisgergely80 (#70001) üzenetére


klaya86
senior tag

Maga a típus igen, a készülék , amit vettem 1év 5 hónapos.

(#70003) rankesz


rankesz
veterán

Most nézem aprót, 40 környékén már lehet venni G2-t... ezek közül ki lehet fogni szépet, vagy azok inkább drágábban mennek?
Azon agyalok veszek egyet átmeneti telónak amíg sikerül találni valami jó utódot a nexus 6 helyett

(#70004) CartmanLand0 válasza rankesz (#70003) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Volt fent karcmentes fóliás 40-ért .... igaz hogy csak egy töltő és egy adatkábel volt hozzá, de cserébe tényleg karcmentes volt. Ami nagyon szép állapotú, dobozos, és esetleg egy vagy több tok is jár hozzá az alap tartozékok mellett, ha jól nézegettem 45- től kezdődik.

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70005) Meggyi001

Bár off téma, de mivel sokáig a "második családom" voltatok, ezért szeretném ezt veletek megosztani. Azóta is természetesen mindennap itt vagyok veletek, csak sokszor read only módban. Kérlek, nézzétek el ezt most nekem...

Beújítottam pár napja egy kínai telót, erről írnék pár észrevételt. LG fan vagyok, de az akksi a gyengém. Nem akarom nézegetni, hogy estig kibírja e. A kedvenc méretem a 5.5 col, FHD felbontással,2-3 GB rammal, nagy/erős akksival. Nyolc telefon maradt a szűrés után az árukeresőn. Voltak szebbek, voltak sokkal gyorsabbak, de semelyik nem volt ekkora akksival. Ezért győzött ez: Ulefone power.

5.5 col
FHD felbontás
8 mag
3 GB ram
Otg
3 színű notify led
Új-lenyomat olvasó
Fm rádió
Infra távirányító
6050 mAh-es akksi
Lollipop, de állítólag jön a mályva is

Kicsit hiányzik a knock on, vagyis nagyon :), a távcsocsó nagyon jó. fm rádió jó, gps gyors, pontos. A rendszer vajsima, gyors,nincs akadás. Bár az eredeti ikonok gázok, de a nova helyre vágta azt is. Antutu 37000 körül. Nfc nincs, de azt nem is használtam még soha. Van rá root természetesen, twrp 3.0-ás recovery is. Xposed és moduljai szépen mennek rajta. Két gond lett kiemelve egy kollégától, ezekkel én nem találkoztam: [link] Én, nagyon meg vagyok vele elégedve.

A képek az első feltöltés eredményét mutatják, (ma volt a második) remélem még jobban be fog állni az akksi. Kettő nap és 19 órát ment, azaz 67 órát, és 6 óra 46 perc SOT jött össze. A fényerő sosem volt minimumon, mindig jól látható és kellemes fényerőt állítottam be. Bár van automata fényerő szabályzás, nem használom. A megakadás/szakadás az akksi vonalon, az újraindítás, recovery, stb mókolás eredménye. (Mert attól, hogy új teló, még kell mókolni ugyebár :) )

6 %-ról 3%-ra levinni fél órába telt, azt hittem sosem merül már le, pedig játszottam vele, szóval szépen egyenletesen merül az akksija, nem hirtelen.

Röviden ennyit szerettem volna megosztani veletek barátaim, köszönöm ha végig olvastátok. Hátha jól jön valakinek a jövőbeni választásnál :)

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#70006) norbert1998


norbert1998
veterán

Koma vett wp után felső köépkategóriás telefont a friss felhozatalból, és e-penis méregetés közben találtam valamit. 3DMark-ban a recommended a Sling Shot volt. Ez egy új dolog, azt hiszem. Elég sokat jelent szerintem az, hogy a recommended ez volt és még csak nem is az Ice Storm Extreme. Mondom mit tud a Slingshot:

to compare flagship
rendered at 2560 x 1440 then scaled to your device's display resolution.

Én futttatom CM13-on. Futtassa mindenki, akinek más ROM-ja van (vagy akár a CM13-as is futtathatja, ha gondolja) :R
Ja igen, a Sling Shot követelménye a Lollipop minimum.

Meggyi001 Szerintem is javulnia kell az aksinak, mert ha az nem mind játék volt, akkor elég durván merül a 6050 mAh-hez képest. Viszont ha majdnem mind játék volt... :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#70007) dipeti válasza kisgergely80 (#70001) üzenetére


dipeti
senior tag

FB-n írj nekik az ajándék sd kártya miatt! Nekem már megjött vagy két hete.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#70008) norbert1998 válasza norbert1998 (#70006) üzenetére


norbert1998
veterán

973 pont alap teljesítménybeállításokkal. Átlag 4-6 FPS.
Teljesítmény módban 1108 pont, viszont az ES 3.0 változat fut csak le. Így 1080p-ben renderel. A 3.1-es, ahol 1440p-ben renderel, az nem fut le, nem kompatibilis. Gondolom aaz OS-ben nincs benne.

(#70009) konzi


konzi
aktív tag

g3 rom vasn fent es eltunt a home gomb sorom...hard reset utan sem jott vissza.
fel tudom valahogy tenni vagy szoftver csere ?
igy hasznalhatatlan :(

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#70010) Meggyi001 válasza norbert1998 (#70006) üzenetére

Sajnos elég kevés játék volt. Én úgy sejtem, lehet rosszul, hogy az első nap tett neki inkább oda, amikor a munkámból adódóan járjuk a falvakat/városokat hegyeket völgyeket, össze vissza. Sokszor nincs térerő egyes helyeken, vagy váltogatta a 4G/3G/2g-t, lehet ilyenektől is merülni kicsit jobban nem ? Szóval nem egy adott városban vagyok, ahol a folyamatos a 4G, és stabil. De legalább így sem kell este töltenem, max kétnaponta, és ez már egy jó pont. De azért remélem, még egy hajszálnyit jobb lesz.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#70011) norbert1998 válasza Meggyi001 (#70010) üzenetére


norbert1998
veterán

Természetesen ez így is nagyon jó eredmény :K Ha még jobb lesz, még jobb.

(#70012) Wucky


Wucky
senior tag

Srácok. Ha az 5.0.2 van fent. Azt újra lehet rakni pc-ről? Mivel nagyon merül a teló,és otg-n lett frissítve anno. Gyári függetlent merre találok?

a francnak van ennyi fajta szir szar egy telóhoz. Nem igazodom el. Egy egyszerű frissítés is túl van bonyolítva.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#70013) norbert1998 válasza Wucky (#70012) üzenetére


norbert1998
veterán

Mi van azon túlbonyolítva? :U

(#70014) Molk válasza rankesz (#70003) üzenetére


Molk
tag

Ha szerencséd van - és elég gyors vagy -, akkor már nagyon olcsón tudsz g2-hez hozzájutni. :K Csak azért nem mindegy, hogy kitől veszed és ne felejts el figyelni a "betegségeire".

(#70015) Wucky válasza norbert1998 (#70013) üzenetére


Wucky
senior tag

Hát pl ha nem minden féle főzött dolgot akarok rá tenni,még mindig nem tudom hogy mivel frissítsem. Pedig már párszor átolvastam az összefoglalót. De kell a francnak a twrp meg a philz meg a többi cucc. Nem akarok xda-s romot,sem rootot sem semmi ilyet. Sima gyári újra frissítésről meg semmit sem találtam.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#70016) Thrawn válasza Wucky (#70012) üzenetére


Thrawn
félisten

A merülés nem fog megszűnni attól, hogy újrahúzod az 5.0.2-t. Egyébként a menete benne van az összefoglalóban, én is azt használtam az EU Open romhoz.
Telefon gyári rendszerének visszaállítása
Ami nagyon sokat segít abban, hogy kevésbé zabálja az akksit a telefon az az, hogy felteszel egy másik kernelt, én pl a DorimanX-félét használom. Ehhez viszont kell root és twrp is.

Itt találsz gyári Lollipop ROM-ot: [link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70017) akooos válasza Meggyi001 (#70005) üzenetére


akooos
veterán

Két kérdés csak: Honnan és mennyiért? Egy ideig én is pályáztam rá, most megint felelevenedett bennem az érzés :D

(#70018) Meggyi001 válasza akooos (#70017) üzenetére

Puremobile.hu, 70 ropi.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#70019) danika087


danika087
csendes tag

Sziasztok.
Szeretném függetleníteni a készülékem, tudtok ajánlani valami gazdaságosabb megoldást a 15.000ft-os telekomos függetlenítéstől?
Köszi a segítséget.

(#70020) Taci válasza Thrawn (#70016) üzenetére


Taci
addikt

Mi a különbség a "Hungary 16 GB..." és a "Hungary OPEN 16GB..." között?
Plusz, ha a telefon Németországból van, érdemesebb inkább a "hozzá való" (Germany 16GB...) ROMot leszedni?

(#70021) Thrawn válasza Taci (#70020) üzenetére


Thrawn
félisten

Fogalmam sincs mi a különbség. A tippem az, hogy a "sima" valamelyik telekom cégnek készült aki belerakta a saját alkalmazásait, témát, hátteret, stb, az OPEN meg sallangmentes, gyári LG. Szerintem bármelyik európai ROM-ot ráteheted, nem muszáj németet keresni, jó a Hungary is. Az én telefonom a rajta lévő eredeti ROM szerint szingapúri volt, alapból nem tudott 4G-t csak ha a szervizmenüben engedélyeztem. Én fogtam, lementettem az EFS-t, feltoltam rá az EU OPEN 32GB-ot, rootoltam, kapott TWRP recoveryt és egy DorimanX kernelt. Azóta hozzá sem nyúltam komolyabban, legközelebb majd akkor fogok ha megjön az új akksi hozzá.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70022) Wucky válasza Thrawn (#70016) üzenetére


Wucky
senior tag

Köszi!
Pedig többen mondták hogy mivel wifin frissült 5.0.2--re az lehet a gond. 5.0.1-en is meg volt a 4 óra sot. De most 2.5 max 3.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#70023) kelly416 válasza danika087 (#70019) üzenetére


kelly416
veterán

Szia!

Nem hiszem, hogy érdemi választ kapsz bárkitől is, mert ez a téma tiltott a fórumszabályzat szerint. Az egyetlen járható utat Te magad leírtad már, az az egy nem tiltott téma. :P

(#70024) norbert1998 válasza ProdiG (#69970) üzenetére


norbert1998
veterán

hm. figyi, engem is ez várt. most megpróbálom megoldani, amximum visszateszem a backup-ot, egy március 5-ei verziót :K
az teljesen okés volt

(#70025) norbert1998 válasza norbert1998 (#70024) üzenetére


norbert1998
veterán

úgy tűnik ezt bebuktam. backup-ot visszatéve régebbi verziót így sem láttaa simet.

(#70026) Rasnac válasza norbert1998 (#70025) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nekem mobilnet nem volt az új 11ei nightlyval... Szóval valamit elrontottak a bácsik :(

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#70027) norbert1998 válasza Rasnac (#70026) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen.
és most happy van, mert a kdz telepítőm valami hibát ír, nem tud valami mapppát törölni, zip-ben meg még 2 óra míg letölti a gyárit :O
Az ööszes rendszer, ami le van töltve, meg lett próbálva, hogy megy-e. Eddig egyik se ment. És volt már full wipe is, minden. A cm-ek egyszeűen nem mennek, legyen alatta bármilyen kernel. Most települ egy cloudy 3.3, meglássuk. :(

(#70028) norbert1998


norbert1998
veterán

Megoldottam. A két órán keresztül töltődő zip-pel :(((

(#70029) norbert1998


norbert1998
veterán

Új próblémába ütköztem.
TWRP-be lépéskor secure error-ral fekete képernyőt dob. Megoldottam minden gondot, ez az egy maradt hátra, de ez nagyon rossz.
CM13, hibrid bootstack(mivel nem tudtam lollit feltenni) és tudok flashify-al telepítgetni zip-eket elvileg. De recovery-be nem lép be :(

(#70030) Den Hadnagy válasza danika087 (#70019) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Szolgáltató helyett keress egy LG márkaszervizt, becslésem szerint 3 ropiért hivatalosan megcsinálják (ezt érdeklődd meg telón vagy mailben).

Írtam már itt, hogy barátnőm Samu S4ét hivatalos Samu szervizben 2500ért függetlenítették legális módon (miközben a Telenor 7500 forintot akart kérni, meg 14 napos átfutást...)

BTW a hivatalos függetlenítés mint téma szvsz nem tiltott, csak könnyű az illegális dolgok felé kanyarodni...

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#70031) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

helló..van 1 lg g2 telefonom szolgáltatói garanciás 2017 januárig.Hiba ,hívok valakit majd az fel is veszi és a telefon kikapcsol majd újra indítja magát....kb 10 hívásból egyszer...tapasztalt már ilyet valaki?adjam le szervizbe?

(#70032) Wucky válasza nagylaci6417 (#70031) üzenetére


Wucky
senior tag

Szerintem szerviz.

Nagyon vacilálltam én is hogy mire váltsak G2-ről. Maradni fogok LG vonalon a szerviz miatt. Nagyon jó szervizük van,míg pl a samu telemaxos.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#70033) Hipnotic


Hipnotic
tag

Sziasztok. CM13 -al melyik távirányító használható és melyik a legjobb kamera?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#70034) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Kdz-vel felpakolnám a gyári lolit, de folyton ezt kapom ... már letöröltem mindent, ujraindítottam a gépet, ujratelepítettem mindent, de nem segített ... mi lehet a gond ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70035) norbert1998 válasza CartmanLand0 (#70034) üzenetére


norbert1998
veterán

Detto. Ez okozta tegnap az egész napnyi szenvedést. Másik gépen működött. Enyémen nem bírtam működésre.

Cm13-on a Peel a legjobb távirányító.

(#70036) bala6120 válasza Hipnotic (#70033) üzenetére


bala6120
senior tag

(#70037) CartmanLand0 válasza norbert1998 (#70035) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Hmm, ez érdekes .. eddig működött rendesen.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70038) mateus válasza Wucky (#70032) üzenetére


mateus
senior tag

A szervíz miatt én is szívesen maradnék, meg tetszik az egész rendszer, de a G4 nekem már túl nagy, így az kiesik, G5 meg nem tetszik, más alternatíva meg nincs, a kompakt LG-k elég gyengusok...
Szerencsére még kiszolgál az LG, de lassan eljön az ideje a váltásnak, nem lesz könnyű megfelelő utódot találni.

(#70039) Thrawn válasza CartmanLand0 (#70034) üzenetére


Thrawn
félisten

Rendszergazdaként futtatod?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70040) CartmanLand0 válasza Thrawn (#70039) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

:K

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70041) Wucky válasza mateus (#70038) üzenetére


Wucky
senior tag

Én kicsinek érzem a G2-őt :-)

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#70042) Hipnotic válasza bala6120 (#70036) üzenetére


Hipnotic
tag

Feltettem, de sajnos nincs adatbázis benne

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#70043) ProdiG válasza CartmanLand0 (#70034) üzenetére


ProdiG
tag

Amit alul a logban ír mappát megpróbáltad kitörölni?

(#70044) bala6120 válasza Hipnotic (#70042) üzenetére


bala6120
senior tag

Nekem a Fix_Part2.zip kellett még hozzá.

(#70045) mateus válasza Wucky (#70041) üzenetére


mateus
senior tag

Szerencsés vagy, nekem nincsenek nagy kezeim, és szeretem ha egy kézzel is tudom használni a telót, nem kell bűvészkedni, hogy ki ne essen XD
Nagyobb telókból bőven van választék, akkor nem lennék bajban, max a bőség zavara miatt:)

(#70046) norbert1998 válasza bala6120 (#70036) üzenetére


norbert1998
veterán

Uuu, erről nem is tudtam. Hogy van mm-re.danke :R

(#70047) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Most ott tartok, hogy csak twrp van a telón :W Ezzel nem is lenne probléma, eddig úgy volt, hogy ha beléptem a twrp-be, és gépre dugtam a telót, rendesen felismerte, felmásoltam a ROM-ot, és install. Viszont most hiába dugom a gépre, felismeri, viszont semmit nem tudok rá másolni, mert nem jelenik meg az eszközök között ... mi lehet a gond ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70048) neo_xperia válasza kisgergely80 (#70001) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szia
!Nekem már egy jó hónappal ezelőtt megjött,még valamikor február elején.

(#70049) CartmanLand0 válasza ProdiG (#70043) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Töröltem, de a hiba ugyanaz. Most itt a teló, van TWRP, viszont nem tudok vele kezdeni semmit ..

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70050) Wucky válasza mateus (#70045) üzenetére


Wucky
senior tag

Nincs nagy kezem. De én sokat játszom a telón,mivel sokat utazom. Így két kézzel használom :DD
Most G4-et veszek majd,aztán meglátjuk mi lesz a 2017-es MWC-n .

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.