Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) szabyka95 válasza gretzky77 (#42000) üzenetére


szabyka95
őstag

na, akkor ez kell nekem. a nillkin tul vastag, az a + nehany millimeter igencsak erzodik zsebben, miutan lecsereltem a nilkkin frosted shieldet a nillkin QW-ra

az eleje mennyire merev?

[ Szerkesztve ]

(#42002) zolka1977 válasza szabyka95 (#41999) üzenetére


zolka1977
tag

Kb 1 mm vastag, kényelmesen használható.

(#42003) Fredy02


Fredy02
tag

Valaki ezzel kapcsolatban? [link]

Következőt vettem észre ma: A szélső keretet (kávát), vagy a kijelzőt finoman éppen hogy megnyomva a kijelző képe elmosódik megfolyik két foltban is, a linkelt videón látni valamennyire élőben sajna rosszabb. Sötétszürke illetve szürke képnél jól látható. Ez így okés, vagy szerviz? [link] Semmi esés, ázás, ilyesmi nem történt.

S23U

(#42004) racerx


racerx
őstag

Ha már tok, akkor : fóliában, jobbanmondva tempered glass ből mi ajánlott? És valami olyan tok amiben legkevésbé csúnyul, de véd. Ebayről ikyanikat szoktam ami a hátulját védi, és nen nem csúszik ("quicksand hard case")

(#42005) Danny365 válasza Fredy02 (#42003) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem dettó ilyen a kijelzőm. Ha a szélén középen jól megnézed, miközben nyomkodod, lehet látni, hogy konkrétan be is süllyed a kijelző. Ha esetleg elviszed szervizbe légyszi ird majd meg, hogy mit mondtak.

szerk.: a videót még pár napig ne szedd le please!

[ Szerkesztve ]

(#42006) Laca0 válasza Danny365 (#42005) üzenetére


Laca0
addikt

Azt fogják mondani, hogy normális. Mindegyik LCD panel ilyen, ha nyomkodod, ilyen foltokat látsz. Ez most a szélét nyomkodva azért látszik középen, mert nem 100%-ig merev a készülékváz, kissé meghajlik az LCD.
Megoldás: ne nyomkodd ;)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#42007) Fredy02 válasza Danny365 (#42005) üzenetére


Fredy02
tag

A videó maradni fog. Igen nekem is észre lehet venni hogy picit be nyomódik maga a kijelző is. Olyan mintha elengedte volna két réteg egymást és rés került volna közéjük. Ezt a kijelzőt nagyon elba... *ltázta az LG, olvasom a sok sárgulást, most meg itt van ez is, akkor ez egy kevésbé ismert típushiba, lehet többen észre sem vették. Szerintem megpróbálkozom a szervizzel csak vidéki vagyok.

Laca0 neked is csinál ilyet? Azért egy GG2 nekem ne legyen már benyomható. Nem kell hozzá szinte semmi erőt kifejteni még egy normális hozzá érés is elég tehát menüben bolyongásnál is észre lehet venni ha pl sötétebb háttér van.

[ Szerkesztve ]

S23U

(#42008) tothgergo90 válasza #13908480 (#41966) üzenetére


tothgergo90
tag

Én mióta andoidot használok (3,5 éve), azóta csak is ezt a zenelejátszót használom. Én még anno 1200 Ft-ért vettem, de ha kéne megvenném másodjára is, mert nélkülözhetetlen számomra.

(#42009) szabyka95 válasza Fredy02 (#42007) üzenetére


szabyka95
őstag

van egy vekony gorilla glass a kijelzo elott, zerogap teknologiat hasznal az lg, azaz nincs lsemmi az uveg s a panel kozt
na mar most, minel vekonyabb az uveg, annal jobban hajlik. hozzaer az lcd panelhez, azert van ez .. nyomkodd meg a monitorod, az is igy csinal

(#42010) tothgergo90 válasza szabyka95 (#41962) üzenetére


tothgergo90
tag

ja igen, így már akkor értem... :-)

(#42011) szabyka95 válasza racerx (#42004) üzenetére


szabyka95
őstag

nillkin tempered glass ajanlom, a kameralencsere is kapsz vedelmet vele

(#42012) panamera válasza renee7 (#41933) üzenetére


panamera
csendes tag

Köszönöm,"pont ezt a választ vártam". Már majdnem el is felejtettem miért nem fórumozok. :F

(#42013) Laca0 válasza Fredy02 (#42007) üzenetére


Laca0
addikt

Igen, az enyém is csinálja, most hogy mondtátok, megnéztem én is. Nincs ezzel semmi gond, nem kell nyomkodni.
Tévedésben van az, aki azt hiszi, hogy a Gorilla Glass valami atombiztos, törhetetlen, titánkemény valami. Hát nem. Viszont sok kis sérüléstől megóvja a telefont, ami eddig akár ki is nyírhatta a készülékeket.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#42014) fery02


fery02
addikt

Téma volt korábban a CM Browser, hogy milyen jó meg gyors, stb...

Kipróbáltam most egy fél órára, összevetetem a régóta kedvenc UC Browser-rel.
Ugyanúgy, mint többnyire UC-n is, itt is PH fórumot böngésztem és azt mondanám, hogy egy jó darabig nem is érdekelne más böngésző, ha nem melegítené a telót. :/

Ugyanolyan felhasználással UC-vel böngészve csak enyhén langyos a teló, gondolom így az akksi idő is jóval barátibb, ráadásul azt se mondanám lassúnak és a felületük, felépítésük is nagyon hasonló (UC mondjuk CM mellett picit fapadosabb).

Marad az UC böngésző továbbra is. :)

[ Szerkesztve ]

(#42015) alex devil


alex devil
senior tag

A gyönyörű T-mobile animációt ki és bekapcsolásnál csak rom cserével lehet eltüntetni?

S23

(#42016) szabyka95 válasza alex devil (#42015) üzenetére


szabyka95
őstag

nem, system/media mappaban kikell cserelni a bootanimation.zip et (root kell)

(#42018) alex devil válasza szabyka95 (#42016) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm, de mire cseréljem ki?

S23

(#42019) szabyka95 válasza alex devil (#42018) üzenetére


szabyka95
őstag

ha le van toltve valami stock fele rom a gepedre, akkor nyisd meg a .zip et, menj a system/media ba s onnan a shutdownanimation.zip s a bootanimation.zip et masold a telefonodra, majd a telefonodrol a system/media ba es allitsd be a permissiont : rw-r-r majd reboot.
vagy ha masfele animaciokat akarsz, akkor masfele rombol szedd ki. v keresgelj xdan : pl ez egy masfele

[ Szerkesztve ]

(#42020) Meggyi001 válasza alex devil (#42018) üzenetére

Mondjuk erre :) : [link] [link]

De a neten még számtalan van...

https://gamergep.hu/

(#42021) apaszka válasza szabo.norbi (#41600) üzenetére


apaszka
veterán

Egy tok "elhajlította a kijelzőmet csinált egy G Flexet a G2-ből "

Na neee? Hogyan? Már bocs,,,,,, :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#42022) szab.tam


szab.tam
nagyúr

háttértárnak kb. 2 hete javasoltátok az otg
KINGSTON DataTraveler microDuo 16GB USB 2.0

megvettem.
egyből rádugtam a telóra, minden ok.
a belső memóriáról átmásoltam 1-2 képet, egy saját videót, onnan lejátszottam. ok.

kihúzom, bedugom a pc-be, (32 xp). látja hogy bent van egy usb, a fájl formátum fat32, a meghajtót is betűjellel látja, meg is tudom nyitni.
de ott a nagy fehérség fogad.
nem látszik semmi fájl, új mappát létrehozni, rámásolni, újraformázni nem lehet.

most akkor ilyenkor mi van? :F

akinek van ilyen drive-ja, a pc-n hogyan adatmozgat? kell valami külön otg, akármi driver a pc-re ehhez?
mert rákeresem erre, de ilyenről nem találok semmit.
ti hogyan használjátok?

win7-en még nem néztem, mert csak az egyik gépemen van, és nem azt használom hétköznapra.
a pent telóra dugva, winfin pc-re tolni meg megint nem járható út, mert a belső hálózattal gondjaim vannak az új upc-s router-modem kombó óta.

tehát az kéne, hogy a pent az xp-s pc-re dugva tudjak másolni. oda-vissza...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42023) apaszka válasza szab.tam (#42022) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem a Meenova halt meg! Most kell videót csinálnom arról,hogy szar,aztán valami lesz! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#42024) szab.tam válasza apaszka (#42023) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. értem. tényleg sajnállak, meg minden.
de te átdugtad a pc-re, és ott simán ment a fájlkezelés?
(mert ez ma fél órán belül vásárolt 2. kütyü, ami nem úgy működik, ahogy szeretném...)
:(( :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42025) gretzky77 válasza szab.tam (#42022) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha megint telóra dugod akkor mi van az látja rendesen? Ilyet akartam én is venni mert első körben olyat akartam mint a meenova mert van egy 32-es memkarim gondoltam használom azt! Viszont itthon van egy normál usb pendriveom amibe tudok memkarit tenni és volt rajta egy csomó cucc is! Rátettem a pc-re mondom biztos ami biztos leszedem róla a dolgokat le is jött majd rádugtam a telóra de nem igazán akart menni, gondoltam lehet sok a 32 giga, de mondom egy próbát megér pc-re vissza és formázom! Na itt jött a meglepetés, a PC sem látott már semmit a pendriveon, na mondom király de nem baj úgyis formázom! És itt a gond nem tudom formázni a PC elkezdi de nem tudja befejezni ! Win7 32bit!
Szerintem mi egy cipőben járunk nem tudom mi lehet a megoldás lehet kukázhatom a memkarim? Mintha írt volna valamit, hogy írásvédett a kártya próbáljam meg irhatóvá tenni vagy vmi ilyesmi! Esetleg vki?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42026) szab.tam válasza gretzky77 (#42025) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a telóra visszadugtam, minden ok.

az első próbánál is a telefonra tettem.
nem tudom, hogy eleve formázva szállítják-e, de én azért dugtam a telefonra, hátha az android élből auto megformázza.
tehát utólag nem tudom, hogy formázva volt, vagy a telefon formázta meg.

a mostani állapot ugyanaz:
pc látja, de csak a nagy semmit.
telefonon tökéletes.

csak hát jó lenne a pc-s kommunikációra is rábírni, különben egy ruppót nem ér...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42027) Danny365 válasza szab.tam (#42026) üzenetére


Danny365
őstag

Egyszer megpróbálhatnád Windows alatt megformázni fat32-re (tudom, irtad, hogy elvileg igy is az, de próbálkozni lehet). Egyébként a Kingston oldalán van még pár tipp, hogy mi lehet a gond (pl. drive letter csere is megoldhatja), bár nekem egyik se tűnt valószinűnek, azért vess rá egy pillantást. Az oldal közepe fele vannak a kérdések & válaszok.

(#42028) gretzky77 válasza szab.tam (#42026) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha esetleg megpróbálod a telón formázni? Biztos hogy működnie kéne pc-n is pont ez a lényege.!

Más a bootanimációhoz : megnéztem nekem 4 bootanimáció. zip fájl van meg 4 Shutdown. zip ezekből 2-2 nél szerepel egy t betű vagy az hogy tmo! Gondolom azért mert telekomos ezeket ha törlöm akkor visszaáll eredetire?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42029) szab.tam válasza Danny365 (#42027) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Egyszer megpróbálhatnád Windows alatt megformázni fat32-re "

meghajtó kijelöl, jobb klikk, formázás, ok.
és semmi sem történik ezután... :(
tehát odáig sem jutok el "panelileg", hogy mire szeretném formázni.

****

(#42028) gretzky77
"Ha esetleg megpróbálod a telón formázni?"
megtenném, de nem találom telóról a formázási lehetőséget.

(ejj, ez de egyszerűbb volt a samu galaxy s advance-nél. na, enm sírom vissza, de ez azért nehézkesebb egy teló, sok mindenben. legalábbis most, még, nekem...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42030) alex devil válasza szabyka95 (#42019) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm! T-Mobilos telefonom van, akkor a bootanimation_t.zip vagy a bootanimation_tmo.zip fájlt írjam felül/töröljem. Esetleg mindkettőt?

S23

(#42031) szabyka95 válasza alex devil (#42030) üzenetére


szabyka95
őstag

Hmm.. Csinalj backupot mind2rol, majd ird felul mind2t. Esetleg torold a tmo t, de nem vagyok biztos abban, ha torlod akkor neme kerulsz bootloopba (de valoszinu h nem)

(#42032) alex devil válasza szabyka95 (#42031) üzenetére


alex devil
senior tag

Kösz!
Közben ezt találtam:)

S23

(#42033) gretzky77 válasza alex devil (#42030) üzenetére


gretzky77
veterán

Nézd meg neked hány fájl van én most szedtem ki onnan minden olyat amiben van t vagy tmo (4 fájl) és maradt 4! Ujrainditottam és a sima LG animáció megy semmi Telekom!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42034) alex devil válasza gretzky77 (#42033) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm!

szabyka95
Meggyi001
gretzky77

Már csak a T-Mobile dallamot kéne kilőni :DDD

Azt kikeresem még az audio/ui mappából...

S23

(#42035) mouzrr


mouzrr
őstag

Újabb kérdésem akadt!
A vezeték nélküli tárolást miért nem tudom Chrome alatt megnyitni? Beyrtam a \\ ip címet meg a \\G2-t is a böngészőbe, de nem működött, Internet Explorer-ben egyből feldobja a hálózati ablakot ahová megy a júzörném meg a pw. Mit tehetek hogy Chrome-ban is menjen a dolog? :R

Ja és még valami: Olvastam néhány Poweramp tulaj véleményét a lejátszóról. Valaki elmondaná miben jobb a gyári lejátszónál? Érdemes rá pénzt kiadni? Köszönöm ezt is :)

[ Szerkesztve ]

(#42036) xSide válasza mouzrr (#42035) üzenetére


xSide
őstag

Minek böngésző?
Simán intéző elég...

(#42037) Misi1980 válasza szab.tam (#42029) üzenetére


Misi1980
senior tag

Szerintem próbáld meg más pc-be is bedugni hogy ott mit csinál.Ha ott sem jó akkor lehet a pen.rossz.

(#42038) VOLTCRAFT(1) válasza neo_xperia (#41991) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Hali! Nem vagyok egy googleplayosvásárolgatós,de ez az a progi amit megkellett hogy vegyek! Az "alternatív" változata közismerten csak a root-olt telókon megy sajna.Brutális a különbség más lejátszókhoz képest én is ajánlom mindenknek aki eddig hezitált ,hogy megvegye . Aki minőséghez közeli hangzást szeretne mobilján annak kötelező app (+ gyári füles lecserélésével kombinálva)

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#42039) Misi1980 válasza szab.tam (#42029) üzenetére


Misi1980
senior tag

Lejárt a szerkesztési idö.

Tölsd le a pc-re a Mini partition tools nevü progit és telepitsd azzal elvileg tudod formázni a pent.

[ Szerkesztve ]

(#42040) perge666 válasza VOLTCRAFT(1) (#42038) üzenetére


perge666
veterán

Annyira dicséritek hogy letöltöttem a 2 hetes próbaverziót,de én nem vettem észre semmi különbséget. :(
Fülessel nem próbáltam mert mostanság azzal ritkábban használom,azt hittem kihangosítva is hangosabb,szebb lesz a hangzása......
Meg nekem fülessel a gyári lejátszó is istenkirály az S2 után. :)

[ Szerkesztve ]

(#42041) istnag válasza perge666 (#42040) üzenetére


istnag
addikt

Próbáld ki az előre beállított hangzásokat. Ha nem veszel észre különbséget, akkor valami nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#42042) sitotomi válasza istnag (#41968) üzenetére


sitotomi
tag

Köszi a képeket!

(#42043) perge666 válasza istnag (#42041) üzenetére


perge666
veterán

Lehet a fülemmel van a baj,munkahelyi ártalom. :))

(#42044) istnag válasza perge666 (#42043) üzenetére


istnag
addikt

Nem biztos, lehet a zene fájl nem jó minőségű. :D

(#42045) perge666
Az is működik, csak válaszd ki azt az opciót, hogy "telefonhangszóró" (vagy valami ilyesmi a neve), de kisérletezhetsz az EQ val is, rendkivüli eredményeket lehet elérni. :R

[ Szerkesztve ]

(#42045) perge666 válasza istnag (#42044) üzenetére


perge666
veterán

Lehetséges,de nem lényeg,nekem a hangerő növelése lett volna a célom.

(#42046) Magnat válasza szab.tam (#42029) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Én javasoltam ezt a kütyüt, most kipróbáltam, h nehogy hülyeséget mondjak, tökéletesen működik pc (win7x64) és a G2 között oda és vissza.

Szerk.: nem emléxem, h formáztam volna, szóval elvileg úgy használom ahogy gyárilag volt.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42047) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(#42037) Misi1980
(#42046) Magnat

thx.

megvan a pen megfejtés.
nem xp kompatibilis.
(a papírján nincs is a listában az xp.)
win7 alól megy.

csak ugye az egy másik gép.
azon csak játék van, egyéb adat nuku.
így most 2 gép kell legyen bekapcsolva, aminél valamiért csak az xp-ről látoma win7-et.
sikerült megosztanom a pent.
vagy hdd dokkolással viszem át az adatot, mert ez a hálózat valamiért nem akar mindig felálni.
csak úgy ötletszerűen megy.
elég ékszíjeldobálós lesz a móka.

a mindennapos gépre pedig egyelőre nem akarok win7-et...

****

az a kérdés, hogy létezik-e xp-re valami kompatibilitás varázsló driver, emulátor, akármi.

de ezzel már megyek az androidos topikba.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42048) redbiro válasza szab.tam (#42047) üzenetére


redbiro
őstag

a mindennapos gépre pedig EGYELŐRE nem akarok win7-et. :D
mikor jött ki a win7, 5 éve? :DDD

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#42049) neo_xperia válasza VOLTCRAFT(1) (#42038) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

:K :K +1
Én egy SONY MDR-EX50LP fülessel használom.
A gyári egyébként milyen, jól szól ? Még ki sem bontottam :N
A G-é nem volt az igazi...

(#42050) VOLTCRAFT(1) válasza perge666 (#42040) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Ha gyári a fülesed az is gond lehet! Az equalizer-nél állítsd a hangzást telefon hangszóróra megfogsz lepődni :) !
neo-xperia: a gyári fülesben mélységeset csalódtam az enyém nemhogy sz@rul szólt,de hónapok alatt tönkre is ment. Mostbegy moxpad x3-mal haszálom nagy megelégedésemre :) .

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.