Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) vadászcsiga válasza twon (#9000) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Eredeti LG? Azt kétlem

(#9002) GGMPC válasza vadászcsiga (#9001) üzenetére


GGMPC
őstag

Azt en is, mert az egyetlen eredeti LG tok az ablakos es az 14 korul van...

Csak en tudok 10-11-ert!!! :Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#9003) icecave válasza vadászcsiga (#8994) üzenetére


icecave
nagyúr

Eddig is kapcsolgattam úgy,hogy végigmentem a leírt beállításig,de ha már android, és annyira konfigurálhatóság, akkor gondoltam, jogosak lehetnek az ilyenfajta igényeim. Nem különben ez egy egygombos bt, wifi, adatforgalom, stb kapcsolónál. Ugyanaz, csak ez a kódot kérő képernyőfeloldást kapcsolná ki/be, amnélkül, hogy be kellene lépni a beállításokba és ott keresgélni.

(#9004) vadászcsiga válasza icecave (#9003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Érthető, és úgy látom választ is kaptál már

GGMPC
Én meg 10-ért, bécsi MM-ben 40€, 250-ért tudok szerezni ajrót

[ Szerkesztve ]

(#9005) Injun válasza Naras (#8963) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi,de nincs ilyen beállítási lehetőség.

(#9006) GGMPC válasza vadászcsiga (#9004) üzenetére


GGMPC
őstag

Tokot nem kerek, de 250-ert ajrot azt igen! :P

Jarsz ki a becsi MM-be?

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#9007) jilian válasza torrente777_ (#8987) üzenetére


jilian
addikt

őőő :U

64kbit/sec??? :Y

Nincs másik alternatíva?
Esetleg changelog??

(#9008) icecave válasza vadászcsiga (#9004) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, írok is majd, közben találtam ilyen programot, ami talán ezt is kapcsolóra teszi, így kerestem rá: lockscreen pin switcher (mert fingom sincs, hogy kellene, min a neve).

Szóval feltettem ezt, de sehol sem látszik a telefonon: nincs a widgetek között, alkalmazásokban ( a beállításokban ott van), de eltávolítani tudom csak. Hol lehet akkor ezt előcsalni? :D

(#9009) vadászcsiga válasza icecave (#9008) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez csak egy téma

(#9010) jilian válasza icecave (#9008) üzenetére


jilian
addikt

Ez nem egy téma?
gondolom ha kiválasztod témaként, akkor lesznek elérhetőek. :U

(#9011) toto0569


toto0569
addikt

Valakinek működik az LG Firmware list oldal?Nekem 3-ból egy sem megy... :( :F

(#9012) vadászcsiga válasza icecave (#9008) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Borítékolom hogy neked nem sokáig lesz gyári állapotban a telefonod, hamarosan rootolni fogod mert azzal aztán mindent elersz a rendszeren, de vigyázz mert utána nincs megállás, hamar lejtőre kerülsz. Tapasztalat, iOS-t terápiás jelleggel választottam 3-4 éve, azóta meggyógyultam :K

Mielott jön a cáfolat százával, ez ember függő is de millió ellenpélda van, konkrét tagokkal pl R2D2

[ Szerkesztve ]

(#9013) toto0569 válasza vadászcsiga (#9012) üzenetére


toto0569
addikt

R2 meggyógyult? :D Rég hallottam róla...

(#9014) Cathulhu válasza GGMPC (#8990) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ez valoban izles kerdese, nekem jobban tetszik a kicsit vastagabb de mubor tok, mint az LG fele gusztustalan csillogo muanyag :D Annyit nem er a vekonysag, es XDA-n sem szerettek ennyira, csuszosabb mint a telefon... Nameg annyi penzert...

#9012: Spicat allandoan ROMoltam, mert sose volt jo :D S2-t meg hol igen, hol nem, volt egy evig rajta CM (nightlyk) meg az utobbi fel evben csak gyari. Szoval nem kell ehhez terapia :D

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9015) icecave válasza jilian (#9010) üzenetére


icecave
nagyúr

A vicc,hogy ott sincs a témák között, lehet meg kellene venni,de akkor minek lite változat? :D Na mindegy, egyelőre parkolópályára teszem ezt a dolgot, úgy érzem.

(#9016) Apaxp válasza KalocsayMate (#8980) üzenetére


Apaxp
senior tag

Ott van még a mega ami szintén 50 gigát ad és nincs méret korlátozás. Hátrány hogy asztali gépre nincs sync progi egyelőre. Csak böngészőből működik. A telón automatikusan szinkronizál, a box pedig nem.
A desktop sync -re a mega azt írja hogy hamarosan lesz.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9017) mycso válasza zack (#8971) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Azért van 1-2 gyári ami elég jó (pár sony-nokia füles elég jól szól). Itthon ami van xperia p, s4, p6200 és w705 fülese, ezek mindegyikétől rosszabbul szól.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9018) Legendas válasza torrente777_ (#8987) üzenetére


Legendas
aktív tag

Ez egy örökkévalóság mire lejön.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9019) KalocsayMate


KalocsayMate
csendes tag

Telefon kijelzőjére vélemények? Nem túl fakók a színek vagy olyanok, hogy kiégetik az ember szemét? Jól működik a FullHD képernyő?

(#9020) DonMaster válasza KalocsayMate (#9019) üzenetére


DonMaster
addikt

menj el egy t-mbilba vagy média markba és probáldki , mindekinek más türöhatára lehet van akinek égeti a szemét van akinek halvány , probáld ki és ird le , hoyg melyik szirnted,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9021) KalocsayMate válasza DonMaster (#9020) üzenetére


KalocsayMate
csendes tag

Sajnos én Romániában élek és az én megyémben egyetlen mobil gyártó se forgalmazza csak neten lehet lerendelni ezért is érdekelnek a vélemények különben már eddig lecsekkoltam volna rég.

(#9022) gabesz839 válasza KalocsayMate (#9019) üzenetére


gabesz839
senior tag

A legszebb elhiheted. Nálam jelenleg csak ips jöhet szóba.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#9023) KalocsayMate válasza gabesz839 (#9022) üzenetére


KalocsayMate
csendes tag

Köszönöm :)

(#9024) DonMaster válasza KalocsayMate (#9021) üzenetére


DonMaster
addikt

orange
vegyes webshop mind országon belül, szerintem orange be bemész és megnézed az meg minden megyében van .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9025) KalocsayMate válasza DonMaster (#9024) üzenetére


KalocsayMate
csendes tag

Az Orangenál már voltam bent. Valóban kint van a honlapjukon de az én megyémbe még nem szállították le a telefont. Cosomoténél ugyan ez a helyzet, a Vodafone pedig alapból nem szállítja. :(

(#9026) szabyka95 válasza KalocsayMate (#9021) üzenetére


szabyka95
őstag

http://www.notebookgsm.ro/hu/Uj-mobiltelefonok/LG/Mobiltelefon-LG-G2-D802-16-GB-Black.html

megbizhato, udvarhelyi bolt ;)

(#9027) KalocsayMate válasza szabyka95 (#9026) üzenetére


KalocsayMate
csendes tag

ohh köszönöm, hogy megmutattad és biztosan megbízható oldal nem szeretnék semmit se kockáztatni

(#9028) vadászcsiga válasza icecave (#9015) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Majd megtalalod biztos idővel amiket keresel, hamar akarsz megoldást mindenre.

(#9029) mycso válasza KalocsayMate (#9019) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Fakónak nem mondanám viszont nincs meg benne az amoledekre jellemző túlszaturáltság, ez amolyan aranyközépút. Bár inkább a fakó irányból az amoledek felé tolódik el.
Szerintem nagyon szépek a színei, jó képet ad.
Pl.: S4 oled kijelzőjéhez képest: gyengébb a fekete, nem annyira kontrasztos és kissé melegebb tónusú (pirosas)

Fentiek az S4 az alsók pedig a G2:

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9030) feelurself


feelurself
aktív tag

dolphin mostanaban miert ilyen tetulassu ?

(#9031) toto0569 válasza torrente777_ (#8987) üzenetére


toto0569
addikt

Egyébként honnan szedted? :F

(#9032) jilian válasza toto0569 (#9031) üzenetére


jilian
addikt

Szerintem ez a sajátja ami itt már hangoztatva lett. :K

De aki azt az időt míg onnét lejön, kivárja.....

Jó lenne mondjuk mellé csatolva egy changelog is...

(#9033) #93966848


#93966848
törölt tag

Van olyan aki i5-ről váltott erre a készülékre?

(#9034) icecave válasza #93966848 (#9033) üzenetére


icecave
nagyúr

Pl. én.

(#9035) lajki7


lajki7
senior tag

Ki mit hasznal? Dropbox vagy Mega??:) Kurva dropbox elvileg csak 2evig ingyenes utana fizetni kell,jol tudom?:) lassan lejar a 2evem es gondolkodom h cserelek Megara:D

iPhone 11 Pro

(#9036) toto0569 válasza jilian (#9032) üzenetére


toto0569
addikt

Jaaa...2 nap :U :Y

(#9037) icecave válasza lajki7 (#9035) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezt hol olvastad? Max. Ha az 50 giga bővítést ehyes eszközökhöz igénybe vetted, az 2 év, de az alap, meg amit gyűjtöttél hozzá, az nem.

(#9038) zazenke


zazenke
őstag

hát sajna gyakorlatilag most már minden nap azt csinálja hogy wifiről nem áll át magától a szolgáltató netjére. Jöhetne már a kit-kat. ott hátha javítják ezt a bug-ot. ha megszünik a wifi kapcsolat akkor egy újraindítás segít csak neki hogy vissza álljon

(#9039) #93966848 válasza icecave (#9034) üzenetére


#93966848
törölt tag

Milyen az i5-höz képest?

(#9040) icecave válasza #93966848 (#9039) üzenetére


icecave
nagyúr

Nagy :D

Nem akarok még elhamarkodott kijelentéseket tenni, csak 6 napja használom. iOS-t meg 6 évig használtam. Egyébként nem rossz, sőt. Van, amiben sosem lesz jobb, mint az iOS, van amiben meg az iOS nem lesz soha olyan jó, mint ez. Ennyi a lényeg. Kinek mik az igényei. Aki kész rendszert akar kapni, anélkül,hogy túl sokat bíbelődne a beállításokkal (mert ugye nincsenek vagy kevés), az vegyen iPhone-t, aki meg szeret/van ideje bekonfigolni, fullosan a saját igényeire szabni kompromisszumok nélkül egy rendszert, az vegyen androidos kütyüt. Ennyi röviden, de tényleg nagyon nagyvonalakban.

(#9041) feelurself válasza icecave (#9040) üzenetére


feelurself
aktív tag

kicsit megspekelned konkretumokkal ? :U

(#9042) Oneil_85 válasza mycso (#9029) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Én is elmentem pár nappal ezelőtt az egyik itteni telekom üzletbe és összehasonlítottam a lg g2 telefonomat az s4 és a note 3 -al. A fekete tényleg feketébb az amoled kijelzőn, viszont a többi szín határozottan nem tetszett nekem, mert túl szaturáltnak láttam azokat. Őszintén megmondom nekem már a szememet is nagyon zavarta az lg-hez képest. Érdemes a fehér és a piros színt jobban megnézni. Azoknál láttam a legjobban a különbséget. De ez egyéni vélemény.

+ hozzátenném h élőben egészen más a hatás (összehasonlítás) , mint itt a képeken.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#9043) Azharel


Azharel
aktív tag

Akku használat részleteinél a Telefon készenlét címszónál
Idő be 3d 1h
Jel nélküli idő 5%
Ez most azt jelenti hogy a 3 nap alatt 5%-ban nem volt mobilhálózatom vagy mi ? mert az marha érdekes volna...

(#9044) icecave válasza feelurself (#9041) üzenetére


icecave
nagyúr

"Nem akarok még elhamarkodott kijelentéseket tenni."

fogok írni egy hosszabb szösszenetet, írom össze folyamatosan, nehogy kifelejtsek bármit is, de még használnom kell egy ideig, különben belefutok abba, amit az első mondatban írtam...

Ígyis bármennyire megismerem a rendszert, lesznek majd olyanok, hogy "dehát ezt meg lehet simán oldani, jajj, ez nem is fontos", stb. Szóval nehéz lesz ez, de a lényeg,hogy majd hangsúlyozom, hogy az én szempontomból milyen volt a váltás.

[ Szerkesztve ]

(#9045) -HajTömeg- válasza icecave (#9044) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szerintem sokakat érdekelne,úgyhogy köszi a fáradozásod! :R

Alias: Júzer error

(#9046) vadászcsiga válasza icecave (#9044) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha javasolhatom a hozzaszolasokat tiltsd majd le mert akkora flame-et fogsz elinditani hogy nem gyozol majd válaszolni. Na meg akkor lenne egy ilyen írás objektív ha ezt is vagy 6 évig hasznalnad.

(#9047) gekkoXT válasza Oneil_85 (#9042) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Amoled samsungoknál lehet állítani a kijelző színtónusát azt hiszem három módban. Tehát ott is lehet csökkenteni a túlszaturáltságot.

(#9048) zack válasza mycso (#9017) üzenetére


zack
nagyúr

S4 fülese biztos nem jobb. A többit nrm próbáltam.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9049) mycso válasza Oneil_85 (#9042) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én élőben pont ezt látom, amit leírtam és ami a képeken is van.
Egyébként már annyira hozzászoktam az amoledhez, hogy nekem a többi fakónak tűnik.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9050) KalocsayMate


KalocsayMate
csendes tag

Úgy érzem holnap rendelem is a G2-t köszönöm azoknak akiknek volt türelmük válaszolni a sok apróságra, a kijelzős képekért és véleményekért meg külön köszönet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.