Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46351) SUPREME7 válasza rayoliviero (#46350) üzenetére


SUPREME7
őstag

... :U

Néha milyen érzékeny emberekbe botlok. Nehogy nekem rosszul legyél :)

[ Szerkesztve ]

(#46352) Tomix24 válasza rayoliviero (#46350) üzenetére


Tomix24
addikt

"gondolom annál is egy nulla, mint az elődjénél, az anyagminőség szintén." gondolom... Fogalmad sincs.. vagy f*ngod sincs. Választhatsz. :DDD

(#46353) Quqesz válasza rayoliviero (#46350) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Juuuj de rossz indulatúak vagyunk....G3 tesztet nézz meg a gsmarena-n.....1w hangszóró,a telo hangminősége veri az összes telót(pl sztereo áthallás 100%),talán a füles hangkimenete kicsit halk,de minőségben csúcs.....ja G4-be ujjlenyomat olvasó pl a power gombban?(ami kb részemről annyit lesz használva,mint a knock code...soha),de a huawei ujjlenyomat olvasója "okosabb"....de vannak a G3-nak hibái(kijelző ragasztás elválás,jack bemenetnél elpattan a műanyag ház)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46354) rayoliviero válasza Tomix24 (#46352) üzenetére


rayoliviero
veterán

Elérte az iPhone szintet az anyagminőség? A műanyag sz@r? :D A hangminőséget nen halottam, de valószínűnek tartom, hogy nem lehet sokkal jobb az elődjénél. Főleg Viberen.

Itt a telefonálás alatti hangminőségre gondolok. G2-re is azt mondták, hogy kiváló. :D Aztán mindig valaki beír a topikba, hogy nem hallják telefonálás közben, amit mond.

supreme: Nem vagyok érzékeny, nem arról van szó. Csak összegányolt telónak nevezni az iPhone-t egy kicsit túlzás.

Egy normális Androidos teló can számomra, ami iPhone minőség, az pedig a HTC One M8.

[ Szerkesztve ]

(#46355) RomiJosy válasza rayoliviero (#46342) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Szuper. Kezdek rákapni.
Dugóban állás közben a legújabb twrp t felraktam. Gondolom a végén rossz gombot nyomtam,mert egy szűz reNdszer fogadott,letörölt mindent.
Lehúztam azt a kis progit,rajta beléptem a twrp menübe,visszaállítottam úgy a rendszert mintha mi sem történt volna ;)

(#46356) rayoliviero válasza RomiJosy (#46355) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, ezért jó a mentés.
Érdemes beszerezni egy micro USB pendrive-ot vagy OTG-t, én arra gyűjtöm a mentéseimet.
ROM telepítéskor így akár az internal storage-t is tudom wipe-olni, mert a pendrive-ról telepítek mindig. De ez nem szükséges amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#46357) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46355) üzenetére

Jaja, csak csinálj mindig mentést a romról recoveryben :K

https://gamergep.hu/

(#46358) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Köszi mindent. Mostmár legalább érteni fogom miről beszéltek :)
Sajnos az oldal ahol a legújabb twrp k vannak nem az igazi,a leg újabbat nem tudom tölteni,azt írja,a töltés nem sikerült. Tudtok esetleg egy működő linket?

A flashify progiban van twrp download. Én azt kiválasztottam és azzal flasheltem be,lehet az volt a gond amiért szüzi rendszert kaptam,vagy tényleg rossz gombal fejeztem be a folyamatot. ?

[ Szerkesztve ]

(#46359) emil.frei


emil.frei
csendes tag

üdv. stock rom-ok G2-re.

[link]

(#46360) fanthomee


fanthomee
tag

Sziasztok! Rég voltam már erre, valamikor napi szinten olvastam a hozzászólásokat, de most nagyon le vagyok maradva. A lényeg, t-nél vásárolt telefonomon még mindig a 10e szoftver üzemel, amit anno KDZ-vel telepítettem. Azóta frissítést nem ajánlott fel, és most nem tudom mit csináljak ha frissíteni akarok. Tegyem vissza a gyári 10a-t, és hagyjam hogy frissítsen, vagy tehetem erre egyenesen a 20d-t ami a most az LG szerint a legfrissebb? Köszi a válaszokat!

(#46361) Kurzuh válasza emil.frei (#46359) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Szerintem ITT egy picit átláthatóbb ;)

(#46362) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46358) üzenetére

Itt egy link: TWRP 2.8.0.1... nem tudom, lehet rossz gombot nyomtál....

Elvileg ps-ről ezzel is tudsz flash-elni recovery-t, kernelt, apk-t, stb..... amit nem tudod h mi, ne nyomd meg :)

AndRootKit

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46363) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#46362) üzenetére

Bocsi elírtam valamit az előbb : ps = pc :)

https://gamergep.hu/

(#46364) beta


beta
aktív tag

Nah, tegnap megjott a telo. Meg a mereteit szoknom kell, de amugy nagyon brutal, keptelen vagyok letenni :N

10e verzioju rendszer van rajta es nem talal hozza frissitest, szoval gondolom akkor ez lesz a legujabb a telenornal.

(#46365) Meggyi001 válasza beta (#46364) üzenetére

Üdv itt nálunk :) , ne is tedd le , nyomkodd, csak le ne ejtsd :). A telenorosok majd megmondják h melyik a legfrissebb....

-------------------------------------------------------------------------------

Más: Xperia Z3 kés teszt, iPhone 6 plus kalapács teszt...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46366) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!

Valaki kérdezte nem olyan rég hogy a Telenorosok meg kapták e már a G-t. Nekem OTA-n nem ajánlotta fel, de PC Suiton igen.

(#46367) Meggyi001 válasza Mike81 (#46366) üzenetére

Ő kérdezte (#46364) beta

https://gamergep.hu/

(#46368) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46362) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi,ez mükszik. Meg is flasheltem de a dupla kopp felélesztés nem megy. (A mentés amit visszaraktam még nem volt telepítve a duplakopp)
Hol tudom a twrp verziót ellenőrizni?

(#46369) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46368) üzenetére

Amikor elindul a TWRP Recovery, a tetején kiírja hogy: Team Win Recovery Project v2.8.0.1 (alatta az idő meg az akksi töltöttségi szintje) , vagy ami neked a verziód.....

https://gamergep.hu/

(#46370) noxon válasza noxon (#46349) üzenetére


noxon
őstag

Megoldódott, nova launcher :)

We live in a simulated world...

(#46371) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46369) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

2.8.0.1. A verzióm,de duplakopp nincs. Semmi baj,felteszem külön.

(#46372) beta válasza Mike81 (#46366) üzenetére


beta
aktív tag

Elore is elnezest ha ertetlennek tunnek :) a G az most kitkat vagy jb?

(#46373) beta válasza Meggyi001 (#46365) üzenetére


beta
aktív tag

Sajnos mar atesett a tuzkeresztsegen, sikerult leejtenem kb 30 centirol parkettara :D szerencsere nem derekszogben, csak oldalra csuszott, ugyhogy nem lett semmilyen serulese :) mindenesetre nyomtam egy facepalmot.

(#46374) Meggyi001 válasza beta (#46372) üzenetére

4.4.2 20G - KitKat

(#46373) beta : fasz@, több ilyen ne legyen! :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46375) Laca0 válasza rayoliviero (#46354) üzenetére


Laca0
addikt

Egy ismerősöm iphone-ját 1 év alatt 3* kellett elküldeni szervizbe hangszóró, mikrofon és egyéb szoftverproblémák miatt... pedig nagyon vigyáz rá szegény...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46376) Azharel


Azharel
aktív tag

Nos, pont került a download módos kálváriám végére. Előzmény
Xda-n konzultálva pár hasonló cipőben járó emberrel, pár dolog biztossá vált. v20f-re OTA-n frissítve néha valami be bugol és manuálisan az istennek sem jön elő a download, csak tölt. Ezt az lg szoftvere helyre rakja, most hogy frissítettem v20g-re már rendesen működik ahogyan kell neki. Viszont már jelentkezett 1 ember xda-n, aki v20f -- > v20g frissített ota-n, és neki is eltűnt a download mód. Egy szó mint száz, aki hasonlóan jár mint én, nem kell besz*rni az lg programja helyre rakja. Akkor van gáz ha brickelted a telefont és bugol a download mode :D

(#46377) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Így hogy fény derült a nexus 6-ra és az Android 5.0-ra, tudni valamit, hogy a G2 megfogja-e kapni a frissítést és ha igen akkor mennyi időn belül? :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#46378) Danny365 válasza atti1848 (#46377) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem hivatalosan semmi sem lett megerősitve. Tegnap kérdeztem az LG USA-t a frissitéssel kapcsolatban, de csak a szokásos "jelen pillanatban nincs információnk" választ kaptam.
Pár helyről olvasni, hogy lesz rá 5.0 frissités + G3 UI, de tapasztalataim szerint ezeknek az LG Supportos embereknek fogalmuk sincs az ilyen dolgokról.

Ha lesz is, idén én nem számitanék rá semmiképp.

(#46379) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

No..
Fent van a CM11.. Felraktam a mellé javasolt gapps is.
Hogyan tudom a névjegyeket vissza rakni pl gmailről? Fiók hozzáadásánál csak cyanogen van , nem látja a gmail névjegyeket..

appokat csak a böngészőből lehet rárakni?

(#46380) atti1848 válasza Danny365 (#46378) üzenetére


atti1848
senior tag

Azt, hogy az idén esetleg megkapnánk csak álom :D :D

A HTC ONE M7-re 90 napon belüli határidőt írnak és azért ettől az LG egy kicsit lemarad mindig. :(

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#46381) fanthomee


fanthomee
tag

Erre esetleg valaki? Volt már aki hasonló nagy ugrással (10e->20f) frissített?

(#46382) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46379) üzenetére

Add hozzá a gmail fiókodat, és visszatölti/frissíti.....appokat a Google Play áruházból, böngészőből, és a számítógépről/netről/manuálisan lehet hozzáadni.....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46383) fery02 válasza beta (#46372) üzenetére


fery02
addikt

Lehetne akár JB is, márha a v10G-re gondolunk, de több mint valószínű a napokban megjelent v20G-ről lehet szó, ami egyértelműen KK.

Pali982 (#46273):
Mielőtt még végső elkeseredettségedben eladásra szánnád a telót, próbáld ki mininum néhány hívás erejéig, hogy leragasztod a felső mikrofont cellux- vagy szigetelő szalag darabkával!
Sokaknak ettől megjavultak a hívás problémái.

inthro (#46075):
Szívesen! :)

fanthomee (#46381):
Én rápakolnám egyből a legfrissebbet.

[ Szerkesztve ]

(#46384) laverdadb válasza atti1848 (#46380) üzenetére


laverdadb
tag

Jövőre kapjuk meg. Kizártnak tartom, hogy az LG képes lenne kitolni magából december végéig.

(#46385) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46382) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ez a baj,nem tudok hozzá adni google fiókot.. Cyanogen fiókot létrehoztam a gmail beírásával,az mivel vacsi új,üres..IMAP mail fiókba hiába állítottam be a gmail-t, nem tölti le a névjegyeket..A fiók hozzáadása opciónál pedig csak mail fiókot adhatok,google nincs felajánlva. :(

a gapps telepítve lett,de nincs külön ikonom az áruházhoz... Azt is külön le kell töltenem?

[ Szerkesztve ]

(#46386) redbiro válasza RomiJosy (#46385) üzenetére


redbiro
őstag

akkor nincs fent a gapps.
még a nano verziók is tartalmazni szokták a playt.

it never gets easier, you just go faster

(#46387) RomiJosy válasza redbiro (#46386) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

ok.köszi.. akkor újra rakom..

(#46388) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46385) üzenetére

Pedig benne kéne lennie a gapps-ban, de akkor itt van egy gapps és egy Google Play apk....meg egy Gmail apk...

(#46386) redbiro : gyorsabb voltál, köszi a segítséget...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46389) laverdadb


laverdadb
tag

Quick kérdés:

Jövőhéten be kell dobnom szervízbe a telóm (GSMPalota), szerintetek érdemes visszarakni az eredeti Tunéziai romot? Mert azt lecseréltem a Magyar függetlenre, vagy csak az a lényeg h gyári legyen rajta?

[ Szerkesztve ]

(#46390) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46388) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi.ezek a linkek később jók lesznek,egyenlőre visszarakom a mentésem,le kell vinnem a gyereket játszótérre :D

Egyébként erről az oldalról a leg frissebb kiadásokat nem is lehet tölteni vmi hiba miatt.. Ha a régebbit rakom fel,akkor első indításkor vagy 20x leáll a ... mittoménmi és csak az után mükszik a tel,miután nagy nehezen frissíti magát a netről.

Kicsit fapadosnak tünik az egész de azt el kell ismerni,gyors.. Sajnos ehhez érteni kell,akkor biztos jó,de ezt majd később fogom elsajátítani..

Köszi,sokat segítettetek,innentől ha kedvem szottyan,rakom fel le a rendszereket..

(#46391) Danny365 válasza RomiJosy (#46390) üzenetére


Danny365
őstag

Valamit szerintem te nem jól csinálhatsz. Egyedül a legutolsó - mai - nightly link nem működik egyébként, a 10.13-ai megy rendesen.

Én is azt használom és egyetlen hibával, leállással nem találkoztam még. Flasheled a ROM-ot, utána egyből a GAPPS-et, és ennyi.

(#46392) RomiJosy válasza Danny365 (#46391) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

én rákattintok a direkt letöltésre, 404 not found oldal.
Gondolom nem hibázok a kattintással.
Most próbáltad?
Nincs másik oldal ahonnan a cm-11-20141016-NIGHTLY-d802.zip letölthető és megbízható?

A 10.13 tényleg jön.. :W Bocsi kb 1 órája nem ment az se. :R

[ Szerkesztve ]

(#46393) fery02 válasza laverdadb (#46389) üzenetére


fery02
addikt

Korábbi hozzászólásokból kiindulva elvileg az a lényeg nekik igen, hogy gyári rendszer legyen rajta.

(#46394) Danny365 válasza RomiJosy (#46392) üzenetére


Danny365
őstag

Ezt mondom, hogy a legfrissebb nem elérhető, de a tizenharmadikai igen, és az is hibamentes. A "valamit nem jól csinálsz" alatt azt értettem, hogy nem normális az, hogy feldob több tucat hibát, mert mint irtam, nálam normálisan működik.

(#46395) RomiJosy válasza Danny365 (#46394) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Értem.
Az elő fordul,hogy vmit nem csinálok jól,de pár óra múlva a 10-13. is megpróbálom..
Köszi..
Az előző hszt javítottam miután láttam a lényeget.. :R

(#46396) tony7


tony7
tag

Szeretném veletek megosztani a samsung memória kártya cseregaranciájával kapcsolatos tapasztalataimat.Vettem a telefonomba  egy   samsung microsdhc kártyát 5 év csere garanciával.Mikor elromlott és ki szerettem volna cseréltetni, akkor a samsungnál elkezdtek hazudozni és mindenféle kifogàssal kibújni a vállalt
kötelezettségük alól. / a samsung kártyákra csak 12 hó garancia van,  mivel nem regisztráltam, elvesztettem a többi garanciát /  Rengeteg időbe, energiába, utazásba ,telefonálásba, veszekedésbe került, mire hajlandók voltak végül is cserélni a hibàs kártyát. 41 napba került, mire
kezembe vehettem az új kártyát.
Ha nem akartok hasonló helyzetbe kerülni, akkor jobban jártok, ha nem samsung memkarit vásároltok.Ha meg már te is elkövetted ezt a hibát , hogy ilyet vettél, akkor elkezdhetsz imádkozni , hogy ne romoljon el, mert ha nem vagy elég kitartó, akkor bizony nem cserélik ki.

(#46397) fery02 válasza tony7 (#46396) üzenetére


fery02
addikt

Vagy csak regisztrálnia kell az embernek a terméket a megfelelő helyen.

(#46398) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46395) üzenetére

DM amúgy csinált egy TWRP telepítőt is, ezzel is fel tudod nyomni windowsból..... (android emulátor, pl. bluestacks ne legyen fent)

https://gamergep.hu/

(#46399) Danny365 válasza RomiJosy (#46395) üzenetére


Danny365
őstag

Amúgy próbálkozz a 16-i builddel is, nekem most engedte letölteni, szóval működik a link, csak nem mindig.

(#46400) rayoliviero válasza Danny365 (#46399) üzenetére


rayoliviero
veterán

Te is CM 11-et használsz.:) Nekem most ez a kedvencem. Ez az egy ROM létezik, amelyikkel minimális visszhang sincs Viber telefonálás alatt. Sebességre is nagyon ott van, még a SlimKat-től is gyorsabbnak érzem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.