Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) vika1010


vika1010
tag

Sziasztok a múlthéten vettem egy ilyen készüléket, ma romolgattam egy kicsit, kapott MIUI-t meg cm11-et és cm12-t is, de valahogy nem az igazi, egyik sem nyerte el túlzottan a tetszésemet, nem tudnátok ajánlani pár jó romot (a G3-as rom abszolút nem adta :F )

(#52002) vadászcsiga válasza Real_Necro (#51952) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mosogatoszeres vízbe kell áztatni majd ugy ráhelyezni a telefonra

(#52003) w333


w333
félisten

(#51983) Tsebacsi és (#51986) AllTheBest

Ezért is pont ez a kettőt ajánlottam, B-tel és partnero is nagyon megbízható :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52004) Real_Necro válasza vadászcsiga (#52002) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, nem ilyen volt, csak szépen rá kellett simogatni a telefonra. C905-nél rengeteg darabból állt, szóval elég sokáig el voltam vele. :D

Ez a Nillkin temperált üveg viszont bosszant. Lassan nekiállok visszaolvasni topicban milyen masszívabb fólia az ajánlott még, ami nem gyűjti annyira az ujjlenyomatot. Egyelőre csak azért tartom fent, mert sima fóliához képest jobb. De a széle egyre jobban bosszant... :(((

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52005) tjokai


tjokai
senior tag

Mikor frissül G2-n az op.rendszer Lollipop-ra? Még nem ajánlotta fel a telefon a szoftverfrissítést pedig már nagyon várom :F

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#52006) w333 válasza tjokai (#52005) üzenetére


w333
félisten

Kb. 1-2 hónap múlva :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52007) tjokai válasza w333 (#52006) üzenetére


tjokai
senior tag

köszönöm :R

Üdv!

(#52008) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

most D80220H_00 van a telefonon viszont TWRP-vel csináltam egy biztonsági mentést a gyáriról.
annyi a lényeg, ha visszaállítom meg tudom nézni mi volt rajta eredetileg? mert ami most van ezzel jelentkezik az hogy a bal füles recseg :(((

ha igen hol?

mert akkor ügyebár kikeresem azt a firmware listán és a gyári-gyárit teszem fel azzal ilyen nem volt :K

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#52009) reap3r válasza Nightman1 (#51995) üzenetére


reap3r
aktív tag

Engem is érdekelne a G3 ROM, 1 hónapja van meg a G2es és már ki szeretném próbálni azt a Cloudy-t, mert egy-két dolog pont benne van, ami nekem hiányzik. Esetleg tudsz segíteni vagy linkeket adni privátban, meg egy kis útbaigazítást mit-hogyan?

(#52010) Danny365 válasza Dexter-2000 (#52008) üzenetére


Danny365
őstag

A Beállítások, Telefonról, Szoftver verzió vagy valami hasonló menüpontok alatt meg tudod nézni, mi volt rajta, ha visszaállítod.

De ha már visszaállítod, miért akarnád ugyanazt feltenni kdz-vel?

(#52011) vikilukacs


vikilukacs
újonc

sziasztok. azon gondolkozom hogy lg g2 vagy iphone 5s?

(#52012) Quqesz válasza vikilukacs (#52011) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Menj el,nézd meg,nyomkodd meg és dönts...két különböző világ! De itt persze hogy G2! Mit vártál!;)

(#52013) g2fan


g2fan
csendes tag

Sziasztok. A minap rá tettem az LG G2 telefonomra a cm12 android 5.0.1-et d enem tetszett így visszaállítottam stock rom-ra. na itt jöttek a gondok. átíródott az imei. megprobáltam vissza rakni rá az efs-backup fájlt, de nagy valószínűséggel beszart. mikor elindítom csak a TWRP recoveryt hozza be, de abban sem tudok mit csinálni mivelezt írja ki: E:unable to mount / data az internal storage-ra azt ira h 0 byte a kiterjesztése. na most ilyenkor mivan vissza hozhatom az életbe a rendes normális imei számjával a stock romra vagy dobjam ki? estleg GSM-es meg tudja csinálni? és már kikapcsolni sem tudom mert beadja az lg logot és helló. segítsetek légyszives :SS a garanciát már pont leszarom (bár ha minden visszaáll stock rom imei stb, akkor megmarad) csak hozzuk vissza az életbe !!!!

[ Szerkesztve ]

(#52014) Tsebacsi válasza w333 (#52003) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azért az én telóm 1 hónapig készült, igaz, pont belecsúsztam a karácsonyi időszakba, de akkor is, dec 5-én adtam le, és csak január 7-én kaptam vissza. A papír szerint 15-én volt a Telemaxban! Előtte-utána? :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#52015) steiger2 válasza steiger2 (#51958) üzenetére


steiger2
csendes tag

51948:Jelenlegi állapot töltés előtt:216 óra akkuidő,3és fél óra képernyőidő.Akku-állapot jelenlenleg 26%.Tegnap óta volt egy nem fogadott hívás,pár perc wifi...Megtartom!

[ Szerkesztve ]

(#52016) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Tegnap délután hivatalosan is tagja lettem a G2 topicnak egy 32GB modell személyében. Remélem sok pozitív élményünk lesz együtt. :K

Nyilván még akkor este amikor moziba mentünk az asszonnyal, bementem trollkodni a Media Markt-ba és a mozi elé az LG TV-ket kikapcsolgatni a "Quick Remote"-al ;] <--- de ezt a 1,5 sort ti most itt nem is láttátok... :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#52017) BeastMode válasza g2fan (#52013) üzenetére


BeastMode
őstag

Ha még mindig TWRP recovery van rajta, akkor nem tette vissza normálisan vissza a gyári rendszert. Mivel próbáltad? KDZ flash?

(#52018) neo_xperia válasza adidas4death (#52016) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Abban biztos lehetsz!
Gyors,stabil,az aksi brutál, egy feltöltéssel akár két hétig is elketyeg :DDD
Én augusztusban vettem, azóta csak ötször kellett tölteni: DDD

[ Szerkesztve ]

(#52019) Dexxter182 válasza adidas4death (#52016) üzenetére


Dexxter182
tag

Kocsmában milyen jól jön amikor nem akarnak hangot adni a meccsre :) vagy egyszerűen csak másik csatornán megy a bajnoki :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52020) Real_Necro válasza neo_xperia (#52018) üzenetére


Real_Necro
veterán

2 hétig? Kikapcsolva használod? :U

adidas4death:

És ha tudnád, hogy nem csak az LG tv-ket lehet vele kikapcsolni... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52021) sitotomi válasza adidas4death (#52016) üzenetére


sitotomi
tag

:C :DDD
Akkor nem csak az autók terén egyezik az ízlésünk :D

(#52022) szabeska


szabeska
addikt

hali! nfc miert ebresztgeti a telefont ha ki van kapcsolva? 500x ebresztette 1,5 nap alatt...

F1

(#52023) g2fan válasza BeastMode (#52017) üzenetére


g2fan
csendes tag

A stock rom rendesen vissza lett rakvaén tettem rá ujra a twrp-t mivel nem volt megfelelő az imei számom. Most megpróbálkozok azzal a lehetőséggel amit aaz összefoglalóban láttam, hogy téglásított telefont is visszahoznak az életbe meg olvastam valami adbs repairt vagy micsodát. de komolyan gsm-ben ez mennyi lenne?

(#52024) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Market helper el felraktam a heartstonet.
Tegnap még jo volt most ujratettem a telot ismét csinálnám meg erre azt irja hogy min 6 colos tablet kell.
Ezt hogyan orvosoljuk? :))

Szépnapot!

(#52025) Real_Necro válasza Dexter-2000 (#52024) üzenetére


Real_Necro
veterán

Végülis sokat nem kell rajta nyújtani. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52026) q2w3


q2w3
senior tag

Sziasztok!
Nemtudom valaki járt e már hasonló cipőben.
2013 októberében vásároltam a telefonom egy kinti cégtől, viszont 2014 júliusában elkezdett sárgulni a kijelző. Ezt augusztusban beadtam a hazai szervízbe és meg is csinálták garanciában, viszont most december végén megint elkezdett sárgulni. Sajnos az 1 év garancia lejárt tavaly. És azt állítják hogy mivel nincs garancia a készülékre ezért a kijelzőt nem áll módukban javítani amit ők raktak bele. Valakivel volt hasonló? Nekem ez sántít hogy a garanciának újra kéne indulnia vagy hasonló, egy ilyen cserénél.

(#52027) akooos válasza q2w3 (#52026) üzenetére


akooos
veterán

Ez szívás :S Annyival hosszabb a garancia, amennyi időt a szervizben volt a készülék.

Ami a legdurvább ebben, amikor másodjára vittem szervizbe a sajátomat, volt ott egy srác, akinek NEM GARANCIÁLIS kijelzőcsere volt (betört az üveg, cserélték pénzért). Na Ő kapott az új kijelzőre 6 HÓNAP jótállást! Én a garanciában cserélt kijelzőmre nem, úgyhogy most reménykedem, hogy nem fog besárgulni, mert 30ezer az 30ezer...

(#52028) firemanus82


firemanus82
senior tag

Tegnap teszteltem a Here navit.
- Lehet hogy csak első indulás miatt, de szabadtéren 4 perc alatt talált csak jelet. A másik programnak ez 5-10sec maximum.
- Nincs TTS hang, ez a másikban már alap
- Navigáláskor erdészeti lezárt úton akart vinni! A másik program ilyet még nem csinált, pedig bejártam már vele a Bükköt és a Mátrát is.
- Nem magyar nyelvű a program. A másik az!
- A navigációs utasítások elég bugyuták! A másik szépen, egyértelműen utasít.
- A maglódi körforgalomnál szerinte csak forduljak jobbra?!
- A Magyarország térkép 300Mb, bár tartalmazza a hasznos helyeket. A másik program TopMap (itthon a legjobb feldolgozású) térképe a POI-kal együtt 50-70Mb foglal.

Nekem kicsit fapadosnak tűnik, de összeségében egy alternatívát jelenthet, ha a telefonját navigációra használná...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52029) Dexxter182 válasza firemanus82 (#52028) üzenetére


Dexxter182
tag

Attól függ melyik az a másik? Mert egy nagy előnye van: hogy offline :)
És ha az a másik az Voldemort (tudod aminek nem szabad leírni a nevét), akkor sohasem volt kérdés melyik a jobb :D

Apropó Voldemort telepítéséhez privátban egy valami leírás vagy csak egy sys file valakitől?:)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52030) bounty123 válasza Dexxter182 (#52029) üzenetére


bounty123
őstag

Másik nagy előnye, hogy ingyenes, legális.

(#52031) Dexxter182 válasza bounty123 (#52030) üzenetére


Dexxter182
tag

Heli Koptter Te vagy az? :D

Tudnál adni egy play linket légy szíves?
Előre is köszönöm, tesztelném :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52032) Mastershifu válasza SztiviVander (#51989) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Az élcelődő megjegyzések keveset tesznek hozzá a tartalomhoz, már mástól is hallottad, emiatt kár gépelned. Ezen a fórumon, ahogyan én látom, a segítőkészségé a főszerep.

Én is ilyen céllal osztottam meg, amit nekem mondtak, változatlan formában, továbbra is vállalom.

Ha valóban nincs szinkronban, sőt, ekkora ellentmondás van az ügyfélszolgálat és a központi szerviz tevékenysége között, az kőkeményen a cég sara.

Olvastam, amit írtál, megértem bosszúságodat, sok tekintetben egyet is értek Veled. De ezt nem fogja megoldani a más nick-jével való dobálózás és az irónia.

Ellenben ha úgy érzed, hogy egyszerűbb egy hsz-t nevetségessé tenni, mint megcáfolni más hozzászólók pozitív véleményét és valós személyes tapasztalatát a GSM bolt // garancia // szerviz kérdéskörben, akkor csak hajrá! :))

i486 DX2-66MHz

(#52033) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Knock knock kod kikapcsolt kijelzonel nem mukodik a dupla az igen. Mi lehet a baj?

Szépnapot!

(#52034) firemanus82 válasza Dexxter182 (#52029) üzenetére


firemanus82
senior tag

A Voldemort is lehet offline!

Bounty123: ez igaz, kivéve ha török vagy izraeli vagy :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52035) w333 válasza Tsebacsi (#52014) üzenetére


w333
félisten

Persze ez valószínű hogy az ünnepek miatt volt ... de a lényegen nem változtat, hogy pl. a B-tel gsm garanciája is szakszervizben javíttat ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52036) batai15


batai15
félisten

Na meg érkezett a kamu spigen neo tokom, egész pofás. majd rakok fel képet.

(#52037) laverdadb


laverdadb
tag

Talalkoztatok olyan problemaval, hogy elkezdett a telo felmelegedni szimpla bongeszestol, kepnezestol majd amikor lemerult olyan szinten lassan tolt a gyari toltovel mint a fene... Lehet koze, hogy tul van melegedve? (Bar most lehtuve sem tolt olyan gyorsan, eddig masfel ora alatt feltoltott 100ra.)

[ Szerkesztve ]

(#52038) fery02 válasza Real_Necro (#51994) üzenetére


fery02
addikt

Őszintén sajnálattal olvasom és ezzel pontot is tehetünk akkor az ügy végére. :(

Nightman1 (#51995):
...és végülis neked is van igazad, én is maximálisan elégedett voltam a CloudyG3 ROM-okkal, jelenleg az unofficial lolli-mon (közben már van official is) is csak a kíváncsiság és az újdonság varázsa miatt vagyok, de összességében visszamennék én is a G3 alapú ROM-okhoz, ha foglalkoznának még velük és lenne belőlük egy újabb kiadás.
Attól tartok Cloudy a G3-as telwfonja miatt lehet már nem fog portolni G2-re a jövőben, de ne legyen igazam. Tőle nagyon várnék egy LG alapú lolli-t.

[ Szerkesztve ]

(#52039) w333 válasza batai15 (#52036) üzenetére


w333
félisten

Várjuk ... :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52040) fery02 válasza Dexter-2000 (#52033) üzenetére


fery02
addikt

Próbáltad már az Összefoglalóban található "- Ha Firmware vagy Rom telepítés után, nincs KnockON(dupla kopp) funkció:" nevű pont leírását?

Ha az nem segít, próbálkozhatsz még a Mozgásérzékelők újrakalibrálásával is (valahol a Beállításokban megtalálod, de asszem tegnap vagy tegnap előtt is volt róla itt szó).

(#52041) Real_Necro válasza fery02 (#52038) üzenetére


Real_Necro
veterán

Engem most ez bosszant, valamikor rászánom magam és keresek valami jóféle sima fóliát helyette...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52042) fery02 válasza reap3r (#52009) üzenetére


fery02
addikt

LINK (rögtön az első találat)

Útbaigazítást meg találsz az Összefoglalóban és nem véletlenül dobálózok mindig ezzel az Összefoglalóval.
Tényleg választ ad nagyon sok mindenre részletesen.

Annak a segítségével most hirtelen vázlatosan felsorolva, root-olni fogod a telefonod iroot25-el (ha 20H-n vagy, akkor Stumproot-tal), Autorec apk-val lesz custom recovery-d egy régi verziós TWRP formájában (amiből érdemes lesz mindenek előtt flash-elned egy aktuálisabb TWRP-t, ami ha jól emlékszwm 2.8.3.1-nél jár jelenleg, ezután TWRP-n belül érdemes egy Default settings-et nyomni), ott készítesz egy backup-ot a komplett rendszeredről, amit a biztonság kedvéért áthelyezel PC-re vagy pendrive-ra (EFS backup-ot mindenképp több helyre is mentsd el magadnak), Advanced wipe-ban wipe-olsz mindent (kivéve az internal storage-t, ha onnan szeretnéd flash-elni a CloudyG3 zip-jét), majd mehet a tényleges ROM flash.

Mindezekért most pedig lehet csúnyán rámszólnak majd, mert mindezt a Mélyvíz topikban kellett volna kitárgyalni. :)

Real_Necro:
Javasolnám, hogy pár hétig azért hagyd már fent mégis, hátha javul valamennyit a helyzet. :/
Emlékszem az enyém is frissiben elállt a széleken, igaz csak 1-1,5 mm-nyit.

[ Szerkesztve ]

(#52043) fery02 válasza dussy (#51957) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Hol kerested pontosan? Ugyanis a fenti Összefoglalóban (különös, már megint) található egy ilyen pont, amit most idéznék:

"- Fagyasztható és törölhető programok:
Itt egy lista, az LG G2-n fagyasztható és eltávolítható programokról. Azért ezt csak saját felelősségre csinálja mindenki!!! Ez a lista más verziójú G2-höz való, de 99%-ban megegyezik a d802-el. Maximum pár programot nem fogsz megtalálni,mert a mienkben nincs. Illetve ha bemegyünk a Beállítások--> Általános--> Alkalmazásokba, akkor itt a letöltve fül alatt lévő összes program eltávolítható."

Egyébként az egyetlen kérdésedre válaszolva:
Nincs szükség ezekre, mindenféla buhera nélkül képes átlag feletti üzemidőre a telefon, ha ez a célod.

[ Szerkesztve ]

(#52044) Dexter-2000 válasza fery02 (#52040) üzenetére


Dexter-2000
őstag

próbáltam azt is most a kalibrációt de semmi.
ügyebár az a hiba hogy kikapcsolt kijelzőnél ha lekoppintom a kódot akkor egyból fel kéne oldódnia erre nem csinál semmit.
a simén duplán koppintok, akkor a led kéken világit, és bekapcsol a kijelző és utána a kis négyzetbe tudom bekopogni ismét a kódot.
(most gépnél vagyok itt azért könnyebb jóval írni :) )

Szépnapot!

(#52045) Zsilike


Zsilike
csendes tag

Sziasztok!

Nem teljesen a G2-vel kapcsolatban lenne a kérdésem, hanem úgy általában. Ha van egy külső akksim, ami 5V 2A-t ad le, azzal nyugodtan tölthetek bármilyen elektromos eszközt? Nem tesz kárt esetleg az akksiban kárt a nagy feszültség, ha a gyári töltője sokkal kisebb?

10 féle ember van, aki érti a 2-es számrendszert és aki nem....

(#52046) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok! Hol tudnék jó áron gyári garanciával szerezni ilyen készüléket? feketét

(#52047) fery02 válasza Dexter-2000 (#52044) üzenetére


fery02
addikt

Itt a baj, ugyanis nincs egyszerre Knock On és Knock Code, csak is külön külön.
Így ha lenne működőképes Knock Code-od, akkor nem szabadna duplakopp-ra felélednie a kijelzőnek, csak is a power gomb megnyomásával.

Gondolom nem gyári ROM-on vagy ugye?
Én úgy emlékszem, hogy a kezdetleges, régi LG alapú főzött ROM-oknál volt ilyen régebben (ilyen kamu Knock Code).

Diamond500:
Szolgáltatóknál nézelődnék a helyedben, bár már pár hónapja kifutó készülék sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#52048) szabosasito válasza firemanus82 (#52028) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Here maps beta

Már van magyar navi hang, férfi - nő.

Nálam teljesen megbízható jól működik.Nyilván a végleges változat tökéletes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#52049) Dexter-2000 válasza fery02 (#52047) üzenetére


Dexter-2000
őstag

gyári rom van rajta, annyi hogy TWRP van rajta + root.
akkor ezek szerint csak a Knock On-t kellene kikapcsolnom és működik a dolog?
ezt hol kapcsolom ki?
csak Kncok Code-ot találok (beáll.->kijelző->képernyő zárolása)

Szépnapot!

(#52050) Danny365 válasza Dexter-2000 (#52049) üzenetére


Danny365
őstag

Az Autorec valami ezeréves kernelt rak fel, talán amiatt nem úgy működik, ahogy szeretnéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.