Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) randras


randras
veterán

Nem az ilyenekre van a mélyvíz topik? :)

(#46152) s3nsitivity válasza randras (#46151) üzenetére


s3nsitivity
addikt

De :DDD

De én már hagyom is, annyira nem érdekel ezek után. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#46153) tepenzed válasza s3nsitivity (#46152) üzenetére


tepenzed
őstag

unlak

(#46154) s3nsitivity válasza tepenzed (#46153) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Figyelj már ez egy fórum ,nem chat. Az offnak is vannak határai. :U
Örülök neki, oszd meg privatban. :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#46155) HUTCHDB válasza s3nsitivity (#46154) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Udv!
hTc one utan latom te is g2-re valtottal, mint en.
Nem vagyok moderator, csak baratilag hivom fel a figyelmedet arra, hogy ebben a topokbak a forumozok erzekenyek, raadasul nagyon.
Nekem is furcsa volt, de hidd el, jobban jarsz, ha picit aklimatizalodsz.
Raadasul olyan embert ne zarj ki a kapcsolataid kozul, aki erti, tudja a dolgokat, es olyanokkal segiti a kozosseget, amit nagyon sokan - es kesobb te is - fogsz hasznalni.
Remelem nincs harag, hogy erre felhivtam a figyelmedet! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#46156) lacanyl


lacanyl
csendes tag

Sziasztok!
Ez jó a 32G hoz is vagy csak a 16-oshoz??
D80220G-EUR-XX

(#46157) david_97 válasza s3nsitivity (#46154) üzenetére


david_97
senior tag

DM itt olyan mint egy vallás megtestesítője...ne kezdj ki vele mert a hívei kinyírnak :DDD
De az tagathatatlan,hogy ért a dolgokhoz :)

(#46158) Meggyi001 válasza tepenzed (#46153) üzenetére

Ezen a egy szón olyan jót röhögtem hogy lol ...... :D....

https://gamergep.hu/

(#46159) rayoliviero válasza s3nsitivity (#46154) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha ennyire vágod a dolgokat, akkor gyorsan be tudod bizonyítani hozzáértésed. Csinálsz egy jó G3 ROM-ot a telónkra, a fórumozók nagyon örülnének neki.

(#46160) david_97 válasza rayoliviero (#46159) üzenetére


david_97
senior tag

A DM félének is...de hiába :(

(#46161) laverdadb válasza lacanyl (#46156) üzenetére


laverdadb
tag

Persze, KitKat óta nincs kulon rom. Jo frissitest!

Egyéb: Adott a G3 Téma, nem tudom ki hasznalja itt a forumon... A kerdesem: Adott az idojaras widget ami probal hasonlitani az eredetire, de nekem ilyen forman nem tetszik. Az elozo 1.2es valtozatban ha jol tudom meg az eredeti G2 widget volt. Valakinek megvan az a valtozat meg? Ha nincs, letezik megoldas, hogy visszakapjam a szep G2es widget kinezetet?

[ Szerkesztve ]

(#46162) kromatika válasza SUPREME7 (#46139) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm

(#46163) RomiJosy válasza Quqesz (#46141) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi,megcsinálom.
Mennyivel tud többet az "f" vagy a "g"
Ad pluszt is vagy csak optimalizál?

(#46164) lacanyl válasza laverdadb (#46161) üzenetére


lacanyl
csendes tag

Thx!

(#46165) gusthy


gusthy
veterán

A 20g-vel kapcsolatban a farokméregetés helyett inkább azt szeretném megkérdezni, hogy tudjuk, hogy miben új? Valaki itt azt írta, hogy "alkalmazásfrissítéseket tartalmaz", de hogy miket?

[ Szerkesztve ]

(#46166) xSide válasza gusthy (#46165) üzenetére


xSide
őstag

Láttam, megkaptam a frissítési lehetőséget.
Root miatt várat magára egy darabig.
Egy change log jól jönne igazad van...
Gyártó részről ez 0.
Más, sikerült megint leejtenem elrakás közben kb 1 méterről kőlapra.
Ami rajta van IMAK tok + noname matt fólia.
Semmi baja...

(#46167) Quqesz válasza xSide (#46166) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van ilyen...vasárnap autószalonban be akartam ülni az egyikbe és a kezembe vettem a farzsebből...erre leejtettem,de még mielőtt leesett volna belerugtam,így csúszott is egyet a kövön :Y....szóval megkönnyebbülés hogy nem lett baja...

RomiJosy
Optimalizálás leginkább....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46168) SztiviVander válasza gusthy (#46165) üzenetére


SztiviVander
őstag

amiket a titanium "lát" mint frisebb azok a google appok. de tegnap kibontottam a G-ből meg az F-ből is a system particiót aztán fájl szinten összehasonlítva baromi sok minden változott a rendszer mélyén is. ha csak a priv-appok frissültek volna akkor nem is foglalkoztam volna a frissítéssel.

(#46169) Laca0 válasza Quqesz (#46167) üzenetére


Laca0
addikt

:DD Legközelebb ügyesebb leszel és 2x is bele tudsz rúgni! :DD
Viccet félretéve, én is jártam már így korábbi telefonommal... nem is egyszer... :B

Pár napja elaludtam, egy fontos hívás keltett és gyorsan öltöztem, miközben odaszorítottam a telefont a fejemmel a vállamhoz... de az egyik forduló nem jól sikerült...
...a szekrényajtónak "vágtam neki", onnan a padlóra esett, majd bepattant az ágy alá... :U
A Nekeda tok is jól vizsgázott! :C

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46170) kiskacz


kiskacz
senior tag

Felraktam én is "g"-t. :K
Valaki rootolta már? Hogyan? :R
(Titanium Backup mentéseim miatt fontos. A Kingo root, tovel root hatástalan - a "d"-n azt használtam.)

(olvastam az ioroot-ról, próba...)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#46171) SztiviVander válasza kiskacz (#46170) üzenetére


SztiviVander
őstag

ioroot25 működik. írtam már fentebb.

(#46173) kisgergely80 válasza SztiviVander (#46172) üzenetére


kisgergely80
tag

És használat közben lehet tapasztalni valamit?

(#46174) jose999 válasza kisgergely80 (#46173) üzenetére


jose999
senior tag

Engem is ez érdekelne...alap felhasználói szinten van-e valamilyen változás? :U

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#46175) Laca0


Laca0
addikt

Nekem már több hónapja az g-s van fent, szinte a kezdetektől. Úgyhogy nem is emlékszem, hogy milyen volt a f-es.
Az viszont biztos, hogy itt nincsenek azok a bug-ok, amiket olvasok a korábbi verziókról itt a fórumon. Számomra ez egy tökéletes rom.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46176) Looserke


Looserke
őstag

Nektek kompatibilis a telekom TV GO alkalmazással a G2? Ha igen milyen romon és ha nem akkor milyenen? Nekem T-s 20C kompatibilis volt, de most 20F Hun nem.

(#46177) jose999 válasza Looserke (#46176) üzenetére


jose999
senior tag

Sajnos nekem sem.

Szerk.: Stock 20f

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#46178) Looserke válasza jose999 (#46177) üzenetére


Looserke
őstag

Rom?

(#46179) SztiviVander válasza kisgergely80 (#46173) üzenetére


SztiviVander
őstag

semmi extra, ugyanolyan smooth mint az F volt :)

(#46180) SztiviVander válasza Laca0 (#46175) üzenetére


SztiviVander
őstag

több hónapja aham. a régi V10G -t azt igen. de a V20G az szeptember 23-án készült :)

[ Szerkesztve ]

(#46181) Mike81 válasza laverdadb (#46161) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Próbáld meg az X Widgetet. Abban benne van az eredeti widget amit keresel. :K

(#46182) laverdadb válasza Looserke (#46176) üzenetére


laverdadb
tag

Sajnos nem kompatibilis, a Telekom azzal védekezik (Script szöveg legalábbis): Olyan készülékekre érhető el amit mi árulunk. Múltkor meg is kérdeztem, khmm a G2-őt áruljátok... mégse elérhető? Jó üzletpolitika. Hála a jó égnek a családban van "kompatibilis készülék" szóval APK Extractor amikor frissül. Punk tum. :))

Apropó ide feltöltöttem a legújabb verziót: TV GO - 1.0.7 [Letöltéshez kattints ide]

@Mike81 - Az a baj, hogy szeretem a Stock widgetet. Az én szemem nem kedveli az utánzatokat, sajnos. Próbáltam már mindent :K Most az 1.2-es verziót keresem a témából de sehol semmi... :((

[ Szerkesztve ]

(#46183) Mike81 válasza laverdadb (#46182) üzenetére


Mike81
senior tag

Az szerintem nem utánzat mert én meg a G Flex témáját használom és az is olyan mint a flexben.

(#46184) laverdadb válasza Mike81 (#46183) üzenetére


laverdadb
tag

Kipróbáltam, de nagyon szöszölős ragazkodó vagyok. Keresem tovább az 1.2-őt :)

(#46185) Looserke válasza laverdadb (#46182) üzenetére


Looserke
őstag

Örök hála. Perfektül megy az elvileg nem kompatibilis G2-őn.Simán tudok veke TV-t nézni. Szánalom ez a telekom.

(#46186) laverdadb válasza Looserke (#46185) üzenetére


laverdadb
tag

Ebben egyetérthetünk....

Sajnos a navigációs sáv buherálás nélkül nem tüntethető el. Ha megkapjuk az uj G3 UI-t akkor lesz rá megoldás. Hacsak addig a Telekom nem varázsol teljes képernyő nézet opciót az appba. :R

(#46187) kisgergely80 válasza SztiviVander (#46179) üzenetére


kisgergely80
tag

Köszi :-)

(#46188) Zsilike


Zsilike
csendes tag

Hello!

Nem rég óta vagyok tulaja egy G2-nek, és ma próbáltam rá zenéket felrakni, de már másoláskor is rám szólt hogy nem biztos h le fogja tudni játszani a fájlokat (pedig csak sima .mp3 fájlok voltak) és miután végül mégis rámásoltam, se a gyári Zenelejátszó nem látta a számokat se a Winamp Pro, viszont ha feladatkezelőben megkerestem őket, akkor szépen egyesével el tudtam őket indítani. Gondolom van rá valami megoldás mert nem létezik hogy ne legyen képes kezelni rendesen az .mp3 fájolkat :D A segítséget előre is köszönöm :)

10 féle ember van, aki érti a 2-es számrendszert és aki nem....

(#46189) Danny365 válasza Zsilike (#46188) üzenetére


Danny365
őstag

Nem rakott véletlen a zenék mappájába egy .nomedia fájlt? Nézd meg valami böngészővel, aztán ha van ilyen, töröld, majd nyomj egy restartot.

(#46190) Looserke válasza laverdadb (#46186) üzenetére


Looserke
őstag

Próbáld ki az Immersive mode nevű appot. Nekem működik a TV GO-val.

(#46191) csababarca


csababarca
őstag

vettem egy g2-re való quick wondow-s tokot, de nekem g2 minire kellett volna.
akinek kell írjon egy privátot, 1500ért viheti.

http://www.ebay.com/itm/291142375504?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=590292570342&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#46192) laverdadb válasza Looserke (#46190) üzenetére


laverdadb
tag

Na ezt nem is tudtam, köszi az infót! :C

(#46193) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Sajnos brick lett a telefonom frissítés közbe és semmit nem tudok vele csinálni(se download, se recovery, se semmi, csak LG logó). Viszont telenor LG garis. Ha beviszem telenorba, mit mondjak, ami egyszerű és nem tudnak belekötni? Nem szeretném itt nagyon elnyújtani nekik, nemám rám fogják :(

(#46194) laverdadb válasza csababarca (#46191) üzenetére


laverdadb
tag

Ment egy privát üzenet.

[ Szerkesztve ]

(#46195) SztiviVander válasza Kurzuh (#46193) üzenetére


SztiviVander
őstag

összefoglalóban van leírás hogy lehet helyrehozni. lehet egyszerűbb lenne eolvasni és megcsinálni mint telenorhoz vinni, nem?

(#46196) Kurzuh válasza SztiviVander (#46195) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Próbálkoztam már mindennel, "mélyvíz" topikban tárgyaltunk már erről, sajnos inkább beviszem.

(#46197) Zsilike válasza Danny365 (#46189) üzenetére


Zsilike
csendes tag

a Music mappában nem volt olyan fájl, a Memoban volt, onnan kitöröltem, nyomtam egy restartot, de másolásnál még mindig azt írja h nem biztos h elindul, és amikor ígyis feltelepítem még mindig nem látja őket.
Amúgy még az első héten volt egy olyan h egyszercsak nem tudtam elindítani a gyári alap zenéket, filmeket és képeket, a telón rajta maradtak viszont a fájlkezelőben nem jelezte ki őket... És nem is tudtam működésre bírni, szóval letöröltem őket... Azóta meg simán mutatja a képeket és videókat, csak most a zenévvel baszakszik...

10 féle ember van, aki érti a 2-es számrendszert és aki nem....

(#46198) Quqesz válasza Kurzuh (#46196) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ártatlan arc:
"Ota frissítést kaptam és lefagyott telepítés közben a teló,persze az aksit feltöltöttem nem tudom mi lehet a baj"..nem szóréznak,csak újrahuzzák,ha meg úgysem,akkor alaplapcsere...de ha pesti vagy,akkor én a váci útra vinném be

Zsilike
Akiknek ilyen bajuk volt általában egy gyári visszaállítással tudták orvosolni

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46199) iTomi81


iTomi81
tag

Kedves G2 tulajok. Most rendeltem egy ilyen készüléket de lenne azért megnyugtatás képpen néhány kérdésem. Próbáltam keresni itt a fórumon de olyan sok hozzászólás van hogy nem találtam semmit a kijelzőről, mármint ami engem érdekelne. Az volna a kérdésem hogy: 1. a G2 IPS kijelzője mennyivel "rosszabb vagy gyengébb" mint egy samsung super amoled kijelző mondjuk napsütésben? 2. mennyire általános hogy egy idő után az LG kijelzője beég ( sárgás színű lesz vagy egyéb). 3. aki használt samsung telefont az miért mondja hogy jobb ez? 4. illetve az automatikus fényerő szabályzó jól teszi a dolgát? Volt e vele gond vagy egyből erős fényű napsütésben és sötét éjszaka? Előre is köszönöm szépen a válaszokat. Fontos lenne nekem még ha úgy is gondolom hogy ez a legjobb választás. :))

(#46200) iceQ! válasza iTomi81 (#46199) üzenetére


iceQ!
addikt

Troll:

Már mindegy... Megrendelted :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.