Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) szabyka95 válasza vadászcsiga (#13000) üzenetére


szabyka95
őstag

mondtam neked, hogy hol probald, nekem hutomagnessel is ment :D

[ Szerkesztve ]

(#13002) vadászcsiga válasza szabyka95 (#13001) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Volt itthon egy gombelem méretű mágnes ami gyakorlatilag megtalálta a helyét a telefon legszélén. Így már jól használható a kinyitható telefontok, és az évek óta foglalkoztató kérdés is megoldódott hogy árt e a mágnes a kijelzőnek? Ha a gyári is ilyen elven működik valószínűleg nem.

(#13003) stonerzsebi válasza bazsika89 (#12900) üzenetére


stonerzsebi
tag

Igen, hűséggel vettem. Majd megkérdezem őket, lehet rugalmasan kezelik, végülis van pár előfizetésem náluk, a család összes száma a nevemen van, nem is akarom megszüntetni egyiket se. Hátha szerencsém lesz. :) :R

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#13004) horimiki72 válasza Eli577 (#12999) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Igen.Az összefoglalóban megtalálod a második link a kdz listázó linkek közül.16G változatra Hungarian open 32G-ra a német DEU-s.

Kawasaki ZX12R

(#13005) Szabiq


Szabiq
tag

Üdv!

Ebay vásárlásnál milyen értékhatár felett kell vámoltatni
és csak unión kívüli rendelés esetén?
Hogyan kell?

Közben találtam valamit akit érdekel annak:[link]

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#13006) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! ez a bolt megbízható? http://supergsm.hu/LG-G2-D802-4G-LTE-32GB-Magyar-nyelvvelosszes-tarto

(#13007) Eli577 válasza horimiki72 (#13004) üzenetére


Eli577
senior tag

Köszi.

(#13008) apaszka válasza torok6 (#13006) üzenetére


apaszka
veterán

A nevük Szuper GSM !

Azért kíváncsi lennék 715 . nap,hogy egy alaplap cserére szoruló telefonnal mit kezdenek!?

De megkockáztatom egy hónap múlva vissza vitt készüléket miként fogadnak? :Y

Pedig ott a varázsszó ! AKÁR

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13009) lord.lakli válasza apaszka (#13008) üzenetére


lord.lakli
őstag

Kérdezzen rá a delikvens, hogy mennyibe kerülne, ha kérne rá garanciát és mennyi, ha gyári garanciásat szeretne. Lenne nagy meglepetés.

(#13010) q2w3 válasza feelurself (#12969) üzenetére


q2w3
senior tag

Ha csak az üveg ment tropára akkor nincs gáz. Elég csak az üveget lecserélni, szerintem 10k körül van ebay-en. Az más kérdés hogy találsz-e valakit aki megcsinálja, vagy magad próbálkozol vele. Én mindig ebayről rendelek ilyen alkatrészeket és eddig minden működött. Most néztem meg 9k körül ingyen szállítással megkapod az üveget ha a maga az lcd nem sérült meg. PL . Logók ott vannak általában, csak a fotókon le van ragasztva.

(#13011) apaszka válasza lord.lakli (#13009) üzenetére


apaszka
veterán

Sajnos igen.

GSM bolt nem mondom ,miként jut a készülékhez,és miként teszi ITTHONIVÁ!

A garancia oda vonatkozik nagyrészt boltoknál,ami valójában semmi!
Max ROM ot állítanak vissza!

Mérlegelni kell!

Ha nem lesz bajod vele,akkor taps! :C Fogtál 10-15000 ret

Ha lesz,akkor buktál 100 at!

Nem ismerem még ezt a típust!

De tudom a más telefonnál mennyire egyszerűen irkálják át az IMEI-t,aztán mikor baj van,vagy csak frissítés jön rá,behal a telefon!

A fél fórum erről szól!
Tablett lett a telefonból! Mindenre jó ,de telefonáálni nem tudok! Miért???

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13012) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Olvastam az összefoglalót, de nekem nem derült ki,hogyan is tudnám lementeni a gyári ROM-ot a telorol, hogy ha garanciára kell vinnem akkor visszatehessem majd rá. Ez a TWRP vagy más recovery-vel lehet vagy van valami PC-s program is erre? Ha felteszem a Recovery-t az nem jár garivesztéssel és le is lehet róla törölni, hogyan?

Telenoros a telom, ha felteszek rá egy másik ROM-t akkor ugyan úgy fog minden működni rajta? V10B -t találtam, de V10E-re sehol sem akadok rá. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#13013) lord.lakli válasza apaszka (#13011) üzenetére


lord.lakli
őstag

A minőségi GSM boltos telefon elhalásokkal egy gyári update után S3, S3 LTE topik is tele volt ilyennel nyáron, ugye? :DDD Volt akinek tiszta nulla lett IMEI, volt akinek elmászott, vagy talán visszamászott az eredetire ;]

[ Szerkesztve ]

(#13014) Szabiq válasza lord.lakli (#13013) üzenetére


Szabiq
tag

Nekem bevált.
Partneronál vettem dec. 18.-án
32-es fehér.
Beüzemelés után jelezte,hogy 10b-ről 10c-re frissítené magát hálózaton.
Meg is tettem.
LG-nél beregisztráltam,teljesen tiszta.
Abszolút elégedett vevő vagyok. :)

Figyelembe véve,hogy 32-es, nem 15e a különbség.

(#13016) lord.lakli

Reméljük nem kell,ha igen megette a penész az LG garist is.
Amúgy bolti,de jók a tapasztalatok velük.
Egy év a hivatalos gari is.

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#13015) apaszka válasza lord.lakli (#13013) üzenetére


apaszka
veterán

Így , Így! :R :o

Ez benne van!

Rizikó az van ! De 5-10 ezerért? :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13016) lord.lakli válasza Szabiq (#13014) üzenetére


lord.lakli
őstag

Akkor egy elégedett vevő, de gondolom sajnos partneronál is oda kell figyelni, hogy milyen régiós készüléket adnak éppen. Javítást ki fogja majd végezni?

(#13015) apaszka: mondjuk G2 esetén érdekes, de nem 5-10e Ft a különbség. Mondjuk akkor inkább szolgáltatós és ott már tényleg 5-10e Ft a különbség. Erre jönnek majd, de hogy ott meg nincs 32 GB-os verzió.

[ Szerkesztve ]

(#13017) szabyka95 válasza atti1848 (#13012) üzenetére


szabyka95
őstag

tessek , 16 gb, germanyst raktam en fel, 54 es sorszamu

[ Szerkesztve ]

(#13018) Szabiq válasza apaszka (#13015) üzenetére


Szabiq
tag

Ja és atomstabil működés.
Semmilyen hibát nem tapasztaltam.
Se recsegés,se wifi-adat csatlakozás hiba,villámgyors kamera.
HKG régió,Hongkongba gyártott.

Pedig kapja az ívet szépségesen,de még nem adott ki nyöszörgést.
Eddig ezek a tapasztalataim és remélem így is marad.
Hideget-meleget bírja (gondolok a hűtő tesztre) :DD
Közel 37e antu :C tu

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#13019) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

Aki partnero-nál vette a telóját, attól kérdezném, hogy tudnak gyári LG garit is adni? Illetve ha adnak is, mennyire tuti hogy az?

Köszi....

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#13020) atti1848 válasza szabyka95 (#13017) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszi, de még az mindig nem derült ki,hogy feltehetem a recovery-t és azzal tudom csak lementeni a gyári ROM-t? :R :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#13021) apaszka válasza atti1848 (#13020) üzenetére


apaszka
veterán

Természetesen. Tükör mentést tudsz készíteni.
Ez a teljes pillanatnyi rendszer menti.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13022) Szabiq válasza lafaty80 (#13019) üzenetére


Szabiq
tag

Bolti garit adnak,de írták néhányan,hogyha ne adj isten gond van,akkor készségesek és lehetőség szerint megoldják.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#13023) szabyka95 válasza atti1848 (#13020) üzenetére


szabyka95
őstag

nos, TWRP-t csak akkor kell felrakni, ha custom ROM-okat, vagy mas finomsagokat akarsz raflashelni, pl. SplitView, ami a Flexrol van portolva, vagy ha teljes mentest akarsz mindenrol
menj az oldal tetejere, ott leirja hogy kell kdz vel felrakni a rendszert
en LG PC suite-al mentettem le az adataim (hivatalos LG program), megmaradt minden, jatekbeallitas, mindenfele beallitas, appok a helyukon voltak, ott ahol hagytam, csupan ujra le kellett toltenem oket h mukodjenek :)
backupoltam, felraktam a v10e-t, hard reset, rakottem megint a gepre s restore-oltam

[ Szerkesztve ]

(#13024) Sragi


Sragi
őstag

Pertnero-ról én sem hallottam még rosszat.De vannak fórumok utána lehet nézni a megbízhatóságoknak stb.
Tény,hogy szürke importot csinálnak ,de ha nincs gond akkor ez senkit sem érdekel szerintem.

(#13025) lord.lakli válasza lafaty80 (#13019) üzenetére


lord.lakli
őstag

És még egy kérdés, hogy mennyibe fog kerülni a gyári garis, mert szerintem lesz meglepi az árral.

(#13021) apaszka: persze kivéve a gyári recovery-t.

(#13022) Szabiq: bízzunk benne, hogy a megoldják nem csak apró dolgok esetén van, hanem esetleg alaplapcsere esetén is.

(#13026) lafaty80 válasza Sragi (#13024) üzenetére


lafaty80
őstag

Igen...igen, de engem a "gond" része érdekelne még. Akkor milyenek. Sajnos nem sok információt olvastam róluk....sok mindent igen, de infót nemigen kaptam...bár lehet hogy nem jó helyen keresgélek

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#13027) Szabiq válasza lord.lakli (#13025) üzenetére


Szabiq
tag

Szerintem egy éven belül ne legyen már alaplap csere egy ilyen készülékben!
Ha valaki nem téglásítja akkor jó eséllyel nem is lesz.
1 éven túl meg egyébként is pénzbe kerül.

LG gari: [link]

(#13028) lord.lakl

Igaz

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#13028) lord.lakli válasza Szabiq (#13027) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem tipikus hiba, de miért ne foghatna ki sajnos az ember olyat, amelyiknél alaplap, képernyő rossz lesz 1 éven belül.

(#13029) Sragi válasza lord.lakli (#13028) üzenetére


Sragi
őstag

Na ja ,benne van a pakliban minden műszaki cuccnál.Van egy bizonyos hiba százalék.Ott volt az Xbox One-nál is 1% volt a hiba arány.

[ Szerkesztve ]

(#13030) Szabiq válasza lord.lakli (#13028) üzenetére


Szabiq
tag

32-es fehéret akartam venni és mivel a Telenornál nincs,mérlegeltem és döntöttem a partnero mellett.
Amúgy én is függőt vettem volna,pont esedékes volt a bónusz programban.

(#13029) Sragi

Az jó durván hangzik. :Y

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#13031) Sragi válasza Szabiq (#13030) üzenetére


Sragi
őstag

A microsoft szerint nem az :DDD Elenyésző azt nyilatkozták... Csak akiknél előjött azok nem örültek ;]

[ Szerkesztve ]

(#13032) zack válasza lafaty80 (#13026) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem van tapasztalatom. Samsung Wave1 alaplap cserés lett. Beadtam, és 2,5 hét múlva visszakaptam új alaplappal. Mindezt fél évesen.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13033) szabyka95


szabyka95
őstag

ha kdz vel visszarakom a gyari rom-ot,, akkor a TWRP custom recovery is eltunik ?

(#13034) beci


beci
őstag

Ha már alaplap...
Nokia E52 9hónap alatt 3 alaplap csere.(tehát 4-ediket rakták bele) Utána eladtam,a vevőnél 2 hét után ismét meghalt,Gariban ismét alaplap csere...
Itt vettem búcsút a Nokiától.:)

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#13035) Oneil_85 válasza lord.lakli (#12995) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Ebay-ről rendeltem, reméljük ott eredeti :) + 50% akció volt.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#13036) apaszka válasza szabyka95 (#13033) üzenetére


apaszka
veterán

Persze.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13037) szala86 válasza szabyka95 (#13033) üzenetére


szala86
aktív tag

Ha feltolod a kdz-t és nyomsz egy hard resetet akkor eltünik a TWRP vagy CWM.

(#13038) feelurself válasza q2w3 (#13010) üzenetére


feelurself
aktív tag

Es ha az erinto is ?

(#13039) hkari válasza apaszka (#13008) üzenetére


hkari
őstag

Én tőlük vettem, korrektek voltak.

(#13040) Sragi válasza feelurself (#13038) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor :( :( Drága muri lesz.

(#13041) szabyka95 válasza szala86 (#13037) üzenetére


szabyka95
őstag

tehat vegleg megszabadulok tole? ha visszaviszem gariztatni, nem veszik eszre h mokoltam ?

(#13042) q2w3 válasza feelurself (#13038) üzenetére


q2w3
senior tag

Hát az érintő az rajta van az üvegen, egy nagyon vékony réteg. Az üveget meg az érintőt külön nem lehet venni, ezek egybe vannak. Azért vannak ott a vezetékek is.

(#13043) torok6 válasza hkari (#13039) üzenetére


torok6
aktív tag

Milyen országból származik a tiéd? Lehet rajta szoftvert frissíteni?

(#13044) lord.lakli válasza Oneil_85 (#13035) üzenetére


lord.lakli
őstag

Egy linket lehetne kérni az ebay-re?

(#13039) hkari: eladásnál minden magyar kereskedő kedves, de ha jön a gari, mintha másik bolygóra kerültél volna. Nem azt mondom, hogy az rossz bolt, mert nem ismerem, csak mérlegelni kell.

(#13045) hkari válasza torok6 (#13043) üzenetére


hkari
őstag

Gyárilag D80210b-EUR-XX-volt rajta. Hogy érted, hogy lehet-e frissíteni? 10E-re frissítettem, azóta már más romot használok.

lord.lakli :
Bolti garanciától én is félek, ezért kértem gyárit hozzá +8 ért.

#13046 : sajnos OTA-s frissítést én nem vártam meg hozzá, szóval nem tudom, hogy jött volna-e :B

[ Szerkesztve ]

(#13046) torok6 válasza hkari (#13045) üzenetére


torok6
aktív tag

Mert nekem volt anno optimus 2x és nem lehetett frissíteni OTA-n

(#13047) hkari


hkari
őstag

Közben nem tudom kit érint, de jött update a PARANOIDANDROID ROM hoz.

(#13048) szabyka95 válasza hkari (#13047) üzenetére


szabyka95
őstag

Rayglobe fele ROM-ot probaltad?
Paranoidban benne van, hogy ellehet tuntetni a nav bart a kivalasztott alkalmazasoknal?

(#13049) torok6


torok6
aktív tag

És alap csomagolást kértél hozzá?

(#13050) hkari válasza szabyka95 (#13048) üzenetére


hkari
őstag

Rayglobe félét még nem próbáltam, mert ez eddig tökéletesen megy nekem. Nem találtam még ilyet, viszont a quicksettingsben van egy immersive off gomb, ami eltünteti ahol épp megnyomom.

torok6 : teljes csomagot kértem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.