Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) DvP


DvP
tag

Köszi a segítséget.
Abban tudtok segíteni, hogy hol érdemes megvenni? Néztem az extrémben, ott elég drága, viszont a garancia miatt talán jó.
Köszi

(#46602) JohnnyX válasza DvP (#46601) üzenetére


JohnnyX
senior tag

En toluk vettem, feketeben.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#46603) dorika87 válasza DvP (#46601) üzenetére


dorika87
őstag

Az enyém [innen] van 1+1 év bolti garival, de ha neked fontos a gyártói garancia, akkor mindenképpen érdemes rászánni többet és úgy megvásárolni akár az edigitalból, de azt neked kell eldönteni, hogy megéri-e azt a plusz pénzt a gyártói garancia.

(#46604) Azharel


Azharel
aktív tag

Volt ma alkalmam kipróbálni egy iphone5s gyári fülesét. Rákellet döbbenjek, hogy a G2 gyári fülese valóban egy retek, ócska sz*r. Hozzá értők segítségét kérném, mivel most annyira megtetszett hogy be kell szereznem vagy egy iphone 5s vagy valami hasonló "kaliberű" fülest. A hangerő nem igazán számít, erős fülzúgásom van emiatt 50% felett soha nem használnám. Maximum olyan 8000 Forintot szánnék rá. Szóval, ki mit ajánl ?
Mellesleg nekem v20g óta megint sistereg a gyári füles...

(#46605) 1kawarider


1kawarider
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni magamnak egy G2-t kártyafüggetlenül, és a kérdésem az lenne, hogy oda kell figyelni valamire amikor bemegyek a GSM boltba és megveszem a készüléket? Pl, hogy milyen régióból származik a készülék, hogy a jövőben is rendesen megkapja a frissítéseket?

Köszönöm!

(#46606) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Üdv mit jelent az lg g2 nél az nfc?

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#46607) Laca0 válasza Azharel (#46604) üzenetére


Laca0
addikt

Én anno a Motorola-hoz úgy vettem fülest, hogy bementem egy jó GSM boltba és végigpróbáltam a készletet. Meglepő módon nem a legdrágább volt a legdinamikusabb, legtisztább hangzású...

Más:
Kb. 1 hónapja van Nekeda tokom. Egyre gyakrabban billen ki a telefon a tokból. Most már nem is igazán tudom visszahúzni a bal felső részén a perem fölé. Olyan, mintha zsugorodna össze a tok.
Ti tapasztaltatok hasonlót?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46608) Danny365 válasza VOLTCRAFT(1) (#46606) üzenetére


Danny365
őstag

Pont azt, amit más telefonok esetében is. Katt.

(#46609) iceQ! válasza Laca0 (#46607) üzenetére


iceQ!
addikt

Valszeg akkor nem eredeti a tokod.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46610) racerx válasza Azharel (#46604) üzenetére


racerx
őstag

Van olyan hogy milyen füllhallgatót vegyek topic, ott adnak tanácsot. Én anno Xears-t (7000 körük)vettem, hát tényleg ég és föld..

(#46611) Azharel válasza racerx (#46610) üzenetére


Azharel
aktív tag

Már megtaláltam a topicot, és lett is 3 kiszemeltem. Ezt a gyárit meg apró darabokra vágom.

(#46612) rayoliviero válasza Azharel (#46611) üzenetére


rayoliviero
veterán

:DDD Nálam pedig nem rossz, csak kell a Viper AudioFx hozzá, amihez pedig root.

(#46613) Sefneni


Sefneni
őstag

Sziasztok!

Bocsi, ha off de kéne a tanácsotok :)
Pénteken elvileg G2 tulaj leszek én is, viszont nem tudom, hogy milyen tokot és fóliát érdemes venni a telefonra, ami ha úgy van meg is védi a kisebb ütésektől, karcolásoktól (nem tervezem leamortizálni a telefont, de jobb félni mint megijedni :) )
Jöhetnek ebayes, online vásárlós linkek, vagy sima típusok, nevek is.

Előre is köszönöm :R

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#46614) Danny365 válasza rayoliviero (#46612) üzenetére


Danny365
őstag

A gyárin a Viper se nagyon segit. Használj egy napig valami normálisabb fülest, utána semmi kedved nem lenne az LG-t hallgatni.. Múltkor eltörtem a fülesem, úgyhogy kénytelen voltam a gyárit használni, hát nem nagyon élveztem a zenehallgatást...

(#46615) rayoliviero válasza Danny365 (#46614) üzenetére


rayoliviero
veterán

:D Azért segít rajta, én úgy érzem. De ha komoly fülhallgató is van kéznél, akkor elhiszem, hogy azután nagyon sz@r. Kipróbálom barátnőm Earpods fülesével, tudom, az se olyan durva, de most csak ezek vannak kéznél. Zenehallgatásra hangfalat használok inkább amúgy. Fülestől fáj a fülem, ha hangosan hallgatom. :D

(#46616) sz.gery


sz.gery
csendes tag

Sziasztok

Na végülis ma elvittem a telefont a Váci úti szervízbe, ahol némi győzködés után kicserélték az egész elejét. Kb. 1,5-2 óra alatt kész volt és szépen dolgoztak, nem lehet látni rajta egyáltalán h szét lett berhelve. A hullámzósdi még mindig nem tökéletes, de sokkal jobb lett, a kamera képe is javult valamitől (talán hard reset helyrerakta). Köszi a tanácsokat, végülis egyáltalán nem bánom h kicseréltettem :K

(#46617) Laca0 válasza iceQ! (#46609) üzenetére


Laca0
addikt

Szerintem mindenki kb. ott veszi...
Így néz ki:

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46618) DroiDMester válasza Laca0 (#46617) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nálad akkor sem okés valami! :N

én már 8.hónapja használom(igaz nem fehér hanem fekete szín, de ez mind1 sz.tem) és heti szinten 3-4.X veszem ki a telót a tokból!
És még mindég ugyan olyan tökéletesen illeszkedik mindenhol mint uj korában! :K

(#46619) racerx válasza Danny365 (#46614) üzenetére


racerx
őstag

A gyárin is segít a Viper, de az nem kérdés, hogy a kicsit jobb fülessel (nekem talán 8000 ban volt az Xears), csodát tesz. :)

(#46620) Quqesz válasza sz.gery (#46577) üzenetére


Quqesz
nagyúr

3. A widget frissít és amíg teszi belassul az ui,aztán kirakja frissítve...minnél többször frissít,annál többször veszed észre..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46621) sz.gery válasza Quqesz (#46620) üzenetére


sz.gery
csendes tag

erre gondoltam én is de az időjárásnál kikapcsoltam az automatikus frissítést, semmit nem javult tőle a helyzet. Meg mért rajzolja újra a mappákat is ha a widget frissít? állítólag xda visszajelzések alapján a v20G sokat segített a dolgon csak az meg nincs még vodára.

(#46622) Quqesz válasza sz.gery (#46621) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem toom hogy a g javít-e,én is vodás vagyok és a D az uccsó...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46623) iceQ! válasza Laca0 (#46617) üzenetére


iceQ!
addikt

Ja, nekem is ilyen. De lehet nem az 1500 Ft-os és nem attól vettem aki 20-at adott el ha nem aki 300-nál is többet :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46624) kiezTe90 válasza Sefneni (#46613) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Szia!

Nekem most sikerült letesztelnem a tempered glass fóliát. Megrepedt szóval mehetek újat venni, a telefonnak semmi baja. Pesten vettem 4ezerért, de azt mondom megéri az árát. Tokból nekem van egy gyári quick window, és egy s-line szerű tök hamisitványtok (hehe) ami faszán illeszkedik a telefonra, nem lesz tőle nagy, de az eséstől véd. (Sajnos a fóliával eggyütt sikerült ezt is tesztelnem. Többet munkahelyen nem teszem abba a zsebembe a telefont. Na mind1)
Szóval a fóliát én ajánlom, én is vigyáztam óvtam, de egy véletlen mozdulat elég.

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46625) Laca0 válasza iceQ! (#46623) üzenetére


Laca0
addikt

Én is onnan vettem, ahonnan DM kolléga és neki sokkal régebben megvan. Elképzelhető, hogy az enyém selejtes.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46626) iceQ! válasza Laca0 (#46625) üzenetére


iceQ!
addikt

Az meglehet. De szerintem rajtad sem fog ki ismét max 2500 Ft :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46627) iceQ! válasza kiezTe90 (#46624) üzenetére


iceQ!
addikt

4k egy fóliáért?

Én ebay-ről rendeltem most 1-et! H9-es ami a legerősebb. Szerintem ez is bőven megteszi a dolgát :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46628) neo_xperia válasza Laca0 (#46617) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az enyém nem így néz ki! Teljesen fekete,csak az írás fehér rajta. Akkor ez hamisítvány?

(#46629) Sefneni válasza kiezTe90 (#46624) üzenetére


Sefneni
őstag

Köszönöm a választ! :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#46630) Laca0 válasza neo_xperia (#46628) üzenetére


Laca0
addikt

Több színben is van ilyen.
Egyébként én ebben a hamisítvány sztoriban nem nagyon hiszek... a kínai cuccot ki hamisítja? az usa?!? :P

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46631) iceQ! válasza Laca0 (#46630) üzenetére


iceQ!
addikt

Románok! :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46632) Laca0 válasza iceQ! (#46631) üzenetére


Laca0
addikt

+1 :C

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46633) csiziktomi válasza iceQ! (#46631) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Van az eredeti kínai, meg a hamis kínai 😄, amit természetesen Kína hamisít.

[ Szerkesztve ]

(#46634) neo_xperia válasza Laca0 (#46630) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

A fehér az eredeti, az enyém román hamisítvány. :))

(#46635) Harcsai válasza csiziktomi (#46633) üzenetére


Harcsai
senior tag

Hamis kínait a kínai hamisítja, tehát eredeti hamis :))

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#46636) iceQ! válasza neo_xperia (#46634) üzenetére


iceQ!
addikt

Amúgy nekem is ugyan olyan van...most érkezett meg pár napja! Ha sz@r akkor nekem is román után gyárott kínai hamisítványom van :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46637) Harcsai


Harcsai
senior tag

Csak hogy tisztába tegyük a dolgokat. A világot kínában gyártják, tehát ami nem kínai, az hamis! :C

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#46638) Laca0


Laca0
addikt

"...mindegy hogy ámerikái vágy orosz... mindre az van írva, made in taiwan..." :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46639) 1kawarider


1kawarider
csendes tag

Sziasztok!

G2 vásárlás előtt állok, és most nem teljesen világos a dolog a GSM boltok által forgalmazott kártyafüggetlen telefonok ügyében ezért írok most ide.
Ha veszek egy GSM boltból egy telót, akkor lehet, hogy nem fogom megkapni rá a jövőbeni frissítéseket, mert egy másik régióból származik?
Ha van ilyen akkor mit tudok tenni, hogy ezt elkerüljem? Kérni kell az eladót, hogy mindenképpen EU-s országokba szánt telefont adjon el nekem?

(#46640) randras válasza 1kawarider (#46639) üzenetére


randras
veterán

Ne vegyél GSM boltból. Gyakorlatilag 3 hete mikor vettem normális helyen már nem lehetett kapni, szerencsém volt edigitalba, utolsót hoztam el.

(#46641) Quqesz válasza 1kawarider (#46639) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hi
Boltban két féle van:1. Bolti garis-a bolt ad rá garanciát ès ő is szervizeli 2.gyári garis-lg szervíz(v telemax) szervizeli
Rom terén mindegy honnan jött,van magyar nyelv benne,de más a frissítési metódus ázsiában,usában,európában....ha ázsiait veszel akkor is a kdz nevü programmal azt teszel fel amit akarsz..pl hu romot....nem kell parázni ilyen miatt...van ahol ha jelzed,hogy eu-s országba szántat kérsz,akkor olyat kapsz,de mondom jelenleg mind1....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46642) 1kawarider válasza Quqesz (#46641) üzenetére


1kawarider
csendes tag

Köszönöm a választ. Annyit tennék hozzá, hogy én nem nagyon szeretném magam buherálgatni a készüléket. Nekem az a fontos, hogy a hivatalos frissítések menjenek rá mindenféle trükk nélkül. Ehhez pedig a legjobb az EU-s országokba szánt készülék?

(#46643) jose999 válasza iceQ! (#46631) üzenetére


jose999
senior tag

:) Nekeda tokról mindig az jut eszembe, mikor megvettem a G2-öt, asszonynak adtam a HTC One X-em. Mondom neki, nézek egy jó kis tokot az LG-re, meg veszek neked is valamilyen csajost. Mondja nem kell. Megrendeltem a tokot, odahívom a géphez, mutatni akarom mit rendeltem : - Nézd, Nekeda tok. Tök jó..... Erre ő: - Mondtam, hogy nekem nem kell tok :)) Úgy értette, neked a tok :) bocs az offért.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#46644) iceQ! válasza jose999 (#46643) üzenetére


iceQ!
addikt

Mi az hogy nem kell tok egy vagyont erő telefonra? :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46645) jose999 válasza iceQ! (#46644) üzenetére


jose999
senior tag

HTC one X régen volt vagyont érő :) de azért kapott Ő is :) csak nem Nekeda-t

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#46646) Quqesz válasza 1kawarider (#46642) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Elvileg igen,az eu-s a jobb,de nem biztos,hogy lesz....nekem vodás és csak gyári frissítés van fent,nem volt gondom vele..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46647) Snoop27 válasza Azharel (#46604) üzenetére


Snoop27
őstag

Szia. En par honapja vettem ezt a VSD1-et, a fulhallgato topikban ajanlotta, nagyon meg vagyok vele elegedve, szepen szol a G2-vel. Ful mogotti elvezeto gumi csatornaja is van, ami nekem fontos volt, de lehet anelkul is hasznalni. Viszont nincs rajta hangero szabalyozo gomb, ami nekem nem is kellett. Emellett meg van 1-2 modell amit ajanlani fognak neked, en szemely szerint nem bantam meg a dontesemet. (az aratol ne ijedj meg, nem USD hanem SGD, azaz szingapuri dollar).

Hogy a Nekeda tokhoz en is hozzaszoljak, par honapja hasznalom en is a fekete modellt, de ugyanolyan szepen pattan ra a telora mint elso nap, esetleg forro helyen tartod es megnyult, vagy pedig hamisitvany es amiatt lotyog benne. Jobban teszed ha rendelsz egy ujat, nehogy kiessen belole es a kepernyod banja a dolgot.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#46648) DvP


DvP
tag

Helló.
Ismeri valaki a laptopexpressz.hu-t? Szabad tölük vásárolni? Garanciás hátterük milyen?
Nagyon gondolkozom a G2-n, de asszony nagyon le akar beszélni ezekről a kitudja milyen gagyi boltokról.
Kösti az infókat.

[ Szerkesztve ]

(#46649) Grecky válasza Azharel (#46604) üzenetére


Grecky
senior tag

Apple Earpods-al használom, amióta megvan a G2, itt vettem:
LINK

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#46650) iceQ! válasza Grecky (#46649) üzenetére


iceQ!
addikt

Samsung Galaxy S2 fülhallgató qurva jó. Ebayen 2000 Ft körül van. 3 éves és mindig jó még csak el kellett adjam a telót és mellé adtam a fülest is. De most rendeltem újat :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.