Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) laci1892


laci1892
senior tag

Na akkor Ehhez az üveg fólia mizériához hozzá szólva...

Gyerekek... A himihumi lófa*z-tól nem kell csodát várni.
Előző telefonom egy BB Q10 volt xprotector üüvegfóliával. Szerencsétlen utazott kulcs melett s minden más melett már hosszú ideig. De volt már le ejtve is. Egy darab karcot nem tálaltam a fólián eladáskor!
Igazából próbáltam több márkát de az xprotector a legjobb. ( persze árban is sajnos, de annyit megér)

[ Szerkesztve ]

(#64002) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A G2 vekony kerete cserélhető külön vagy egyben van az egesz eloleppal?

(#64003) Zoja™ válasza vadászcsiga (#64002) üzenetére


Zoja™
őstag

Össze van ragasztva a kijelzővel és az érintővel.

[ Szerkesztve ]

(#64004) vadászcsiga válasza Zoja™ (#64003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor marad igy. Kicsit lepattogzott, kulcsok mellet hordtam egesz nyaron

(#64005) Zoja™ válasza vadászcsiga (#64004) üzenetére


Zoja™
őstag

Akkor nem csoda. De most számoltam kicsit, ~20k-ból lazán fel lehet újítani a G2-t, komplett kijelző, keret és hátlap cserével. Azért az már nem rossz.

(#64006) rasotamas válasza Zoja™ (#64005) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem most ilyen a telóm. A hátlapom teljesen karcmentes köszönhetően a Spigen Slim Armor-nak. A kijelzőt gariban cserélték pár napja, azonnal fóliáztattam. Az akksit is kicserélték. Gyakorlatilag van egy új G2-m.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#64007) Zoja™ válasza rasotamas (#64006) üzenetére


Zoja™
őstag

Nekem most fehér G2-m van, de erősen érik a gondolat, hogy átöltöztetem feketébe... :)

(#64008) reap3r


reap3r
aktív tag

Nekem is egy Nekeda Saffiano-m van, páromnak Spigen Slim Armor. Hát a Saffiano is véd, egyszer ejtettem padlóra a telefont, de elfeküdt szépen a tok miatt a padlón, akkor.biztos, hogy az védett... Az az igazság, hogy a Slim Armor nem tűnik nagyobbnak kézbe véve szerintem és szerintem ez lehet jobban is véd... A Nekeda fehér színben viszont tud színeződni farmertől meg ilyenek.
Szerk: Ha egy kezes használat fontos, akkor Nekeda!

[ Szerkesztve ]

(#64009) vadászcsiga válasza Zoja™ (#64005) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Plusz némi kézügyesség

(#64010) fery02 válasza Zoja™ (#64007) üzenetére


fery02
addikt

Nekem is fehér van és én is nagon szeretnék feketét csinálni belőle. :)
Csak gondolom az a művelet akkor kijelzőcserével járna (bár nem tudom milyen nehéz lefejteni a keretet, aztán másikat ragaaztani, már ha ez mind lehetséges).

(#64011) vadászcsiga válasza fery02 (#64010) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Videók alapjan elég babra munka.

(#64012) jose999 válasza fery02 (#64000) üzenetére


jose999
senior tag

+1! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#64013) Zoja™ válasza fery02 (#64010) üzenetére


Zoja™
őstag

Kijelző+érintő+keret egyben 15k, ehhez jön még 3k-ért a hátlap és még kellenek a hátlapi gombok a kamera lencsével, ami kb 2k. Így jön ki 20k-ból.

Nem foglalkoznék vele hogy a digitizert lefejtsem a kijelzőről meg a keretről, egy az egyben cserélném a teljes elejét a telefonnak.

Lényegében kijelző csere az egész, meg egy új hátlap és új külseje van.

(#64014) vadászcsiga válasza Zoja™ (#64013) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyen minosegu alkatreszek ezek?

(#64015) Zoja™ válasza vadászcsiga (#64014) üzenetére


Zoja™
őstag

A legtöbb közel gyári minőségű, de utángyártott alkatrész.

(#64016) fery02 válasza Zoja™ (#64013) üzenetére


fery02
addikt

Értem, akkor úgy fog inkább érdekelni a dolog, ha betörne majd esetleg a kijelzőm. Köszi!
Addig nem akarok egy tökéletesen működő kijelzőt megbontani a makulátlan telefonból.

[ Szerkesztve ]

(#64017) Cry0


Cry0
őstag

Cloudy 3.2 alatt másnak is szar a hangminőség ? mármint nekem elég sokan panaszkodnak hogy alig hallanak vagy szaggatva vagy ez csak egyéni gond lehet ? jelenleg cm 12.1-en vagyok itt nincs ilyen gond a telefonállásal csak ez meg random ujraindulgat

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64018) goblin1983 válasza reap3r (#64008) üzenetére


goblin1983
tag

Nekem is van egy Slim Armorom, azért nem semmi mekkora telefon lesz belőle. Igazából mikor megvettem a telefont szinte rögtön bele is raktam. Kb fél évre rá voltam a mm-ban és ott volt egy G2, rá sem ismertem. Milyen kis kecses, vékony. A tok véd, az tuti. Kétszer esett ki a kezemből betonon, először pattant egy hatalmasat, ha nem ilyedek meg, el is kaphattam volna. Alig mertem megfordítani, tutira volt szerepe benne, hogy nem lett pókhálós. A fél év alatt a hátulja elég karcos lett, ha ezt kapta volna a telefon, akkor nem lenne túl szép.
Szóval mikor láttam, hogy milyen kis baba telefon a bumszli tok nélkül, akkor vettem rá egy átlátszó szilikon tokot. Sajnos esett már ebben is le, megvédte. Ezért nem értem miért nem öntik végig a tokot (pl az említett IMAK) még akkor sem, ha csak fogás miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#64019) mouzrr válasza Cry0 (#64017) üzenetére


mouzrr
őstag

08.18 nightly t ajánlom. idáig csak egyszer indult újra kb. 2 hét alatt.

(#64020) Cry0


Cry0
őstag

Cloudy 3.1 vs 3.3?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64021) Ruzcak


Ruzcak
tag

Ennyire vastag a slim armor ? :O

Az imak-nak meg nem fut körbe gondolom alul meg felül . :F

[ Szerkesztve ]

(#64022) Balazska15 válasza Cry0 (#64020) üzenetére


Balazska15
senior tag

Hát igazából többen pont a 3.2-t javasolják :DD Nekem igazából sem a 3.2-vel, sem a 3.3-al nem voltak problémáim, a hangminőség is jó volt! Sőt cm 12.1(nigthly08.11) sem indult újra magától egyszer sem nálam!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#64023) Matyi222 válasza Balazska15 (#64022) üzenetére


Matyi222
aktív tag

+1

CM12.1 még nekem sem indult újra egyszer sem.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#64024) Cry0 válasza Balazska15 (#64022) üzenetére


Cry0
őstag

3.3-al nekem se volt problémám csak mindenki a 3.2-őt ajánlotta ezért visszaáltam rá de 3.2 alatt meg szar a hangminőség ezért lett cm
ujraindulás akkor az nekem egy egyedi probléma

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64025) vadászcsiga válasza Zoja™ (#64015) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A sárgulástól tartok

(#64026) mouzrr válasza Cry0 (#64024) üzenetére


mouzrr
őstag

Lehet valami app okozza, próbáld letörölgetni őket egyesével.. Milyen gyakori az újraindulás?

(#64027) extasymajom válasza Zoja™ (#64015) üzenetére


extasymajom
tag

Épp úton van egy kijelzőm shenzenből. Ha gondoljátok és igény van rá akkor a megrendeléstől a beszerelésig dokumentálok mindent, természetesen házilag fogom beszerelni és közzé teszem egy cikkben vagy blogban vagy akármi. Már ha van rá igény :K

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#64028) Meggyi001 válasza extasymajom (#64027) üzenetére

Jó lenne egy videó is róla magyarul sztem.

https://gamergep.hu/

(#64029) akos727


akos727
senior tag

Egyik pillanatról a másikra nem érzékeli a gépem a telefonomat. Feltettem a legujab usb drivert de semmi, a telefon kijelzi, hogy tölt, de semmi nem ugrik fel. Valami ötlet? telefon és gép újraindítása már megtörtént

(#64030) extasymajom válasza Meggyi001 (#64028) üzenetére


extasymajom
tag

Videokamerám már régóta nincs így azt nem ígérem, hogy videót is csinálok róla.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#64031) Cry0 válasza mouzrr (#64026) üzenetére


Cry0
őstag

mikor hogy valamikor netezés közbe 1 óra alatt 1-3X valamikor egy napig sem attól függ melyik nap hogy piszkálom de alap dolgokra használom pár app van még csak rajta

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64032) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

D801/ LS980 verzióhoz való tok kompatibilis a mi telefonunkal ?
Konkrétan erre gondolok.

(#64033) Firedaddy válasza neo_xperia (#64032) üzenetére


Firedaddy
tag

Szerintem rámegy,de bután nézne ki, mivel a tokon két lyuk van, a d802-n meg csak 1 vaku.

(#64034) vadászcsiga válasza extasymajom (#64027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem jo egy step by step cikk is képekkel, video amugy is ezer van YT-on

(#64035) Meggyi001 válasza vadászcsiga (#64034) üzenetére

De itt legalább magyarul káromkodna :)

https://gamergep.hu/

(#64036) vadászcsiga válasza Meggyi001 (#64035) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ja. Akkor jöjjön :D

(#64037) neo_xperia válasza Firedaddy (#64033) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az a kép nem mérvadó,ott egy G3 látható. Mellette jobbra kiválasztható a modell, és akkor más képet fogsz látni.

(#64038) Den Hadnagy válasza Ruzcak (#64021) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Annyira nem vészes, én kifejezetten szeretem a fogását. A telefon túl kecses nélküle. Atombiztosan véd, én ajánlom. Nézték már miatta Catnek a masinát :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64039) madmike válasza Meggyi001 (#64035) üzenetére


madmike
őstag

Káromkodós kijelzőcserélős videót szívesen csinálok nektek. Az én kijelzőmet már postázták Angliából,napokon belül itt lesz. Csak az a baj,hogy az én videóm szerintem nem 20 perces lesz mint a Youtubeosok, hanem 2 órás. :D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#64040) extasymajom válasza Meggyi001 (#64035) üzenetére


extasymajom
tag

basszus pont ez jutott eszembe. Majd mikor nagyban szerelek a konyhaasztalon és egyszer csak felnyúl egy kis kéz ( a 13hónapos lányomé) és elkezdi lerántani az egész hóbelebancot, csavarostúl, kijelzőstűl meg minden. Aztán anyázás 10 percig, majd mintha misemtörtént volna folytatom. " és akkor most csavard vissza a csavarokat" :D :D

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#64041) oba


oba
addikt

Akkor érdemes cm12.1 -et felrakni? Üzemidő, teljesítmény, melegedés, bugok? Double tap to wake működik? Valaki aki már hosszabb ideje használja írhatna egy kis élménybeszámolót :)

[ Szerkesztve ]

(#64042) Quqesz válasza extasymajom (#64040) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Inkább nem látod és leveszi,majd a kívánt alkatrészt(kijelző) kiveszed a szájából.......:DD

(#64043) Meggyi001 válasza extasymajom (#64040) üzenetére

Na, egy ilyesmi tök jó lenne :D

(#64042) Quqesz : áááááááááá xd :D

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#64044) extasymajom válasza Meggyi001 (#64043) üzenetére


extasymajom
tag

és volt már ilyen. Megvan az a kép amikor a gyerek áll a telefonnal a kezében, a padlókő felett lóbálva, arcán egy sátáni vigyorral? Bennem meg átfut a gondolat, hogy ki a gyorsabb? Ő vagy én? És mondom neki: Léna baba tedd le szépen, add ide apának, ő meg csak vigyorog és már lendül is a keze. Konkrétan naponta vannak ilyen mozzanatok mióta feléri az asztalt. ;]

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#64045) mouzrr válasza oba (#64041) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem érdemes volt. V30B alatt totál forró volt a telefon már pár perc böngészés után is. Itt több idő kell, amíg melegedni kezd, de nem forró. Játékok közben nem próbáltam, nem játszok semmivel. A teljesítmény szuper, 1k mhz-re van korlátozva a processzor és zökkenőmentes a böngészés is. Változó fényerővel kb. 6 órányi kijelzőidőt bír wifi mellett, ebben nálam rengeteg reddit(gif,gifv,képek, yt videók nézegetése) és messenger van. Mobilnet mellett azért jobban merül, a nyár miatt annyira nem kellett azt használnom, de lassan indul a "Műszak", szóval majd arról is írok hogy egy sulis nap mellett mennyire merül. A koppintós ébresztés működik, itt is van olyan funkció hogy a közelségérzékelő szenzort is használja, hogy a zsebedben ne ébredjen fel a telefon. Erről nem tudok mit írni, nem használom. Annyi, hogy lezárni csak úgy lehet, hogy az értesítő sávra koppintasz kettőt, a kezdőképernyőre ez nem érvényes mint a gyári rendszereknél. Bugokkal nem nagyon találkoztam, olyan sokféleképpen nem használom a mobilt, az viszont nálam fontos változás, hogy a gif-ek nem akadnak meg 1-2 mp múlva, majd utána folytatódnak mintha misem történt volna. Gyári rendszeren minden böngészőben megakadtak.

Hát nagyjából ennyit tudok most írni, ha van kérdés szívesen válaszolok.

(#64046) Quqesz válasza extasymajom (#64044) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ismerős...;) nálunk is a két jányom frászt hozott rám,mikor odahozták a telót.....te meg vetődsz mint Tom Cruise a Mission Impossible-ben :DD. kijelző mentés

[ Szerkesztve ]

(#64047) Meggyi001 válasza extasymajom (#64044) üzenetére

Megvan a kép :D :D + (#64046) Quqesz

https://gamergep.hu/

(#64048) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

5.1.1 CM12.1-ről vissza lehet állni kdzvel a legutóbbi Stock rom-ra?

Köszi,
Balázs

[ Szerkesztve ]

(#64049) Ruzcak válasza Den Hadnagy (#64038) üzenetére


Ruzcak
tag

Kipróbálom jobbat nemigen találok :)

Sokat számít hogy eredeti vagy replica?
eredeti boltból 6k körül ha még van egyáltalán ,de van fennt hirdetőportálon 1.5 kert is.
Egy toknal csak nem számít ez sokat:o

[ Szerkesztve ]

(#64050) Den Hadnagy válasza Ruzcak (#64049) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Keress rá a fórumban, anno itt ajánlottak nekem egy srácot, aki árul. Debreceni, 3000 pénz volt. Eredeti, én nem vennék gagyit... Eleve jelenlegi áron egy 60-70k-s teló nekem megérdemel ennyit. Meg aztán nem mindegy milyen érzetre a fogása, a replika ebben nyilván elmarad szvsz.

Íme, csak telóról nem tudok linkelni:

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.