Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) alex devil válasza fery02 (#67993) üzenetére


alex devil
senior tag

Igazad van. Ignorálom a f@szságait.

S23

(#68002) ErMi89


ErMi89
csendes tag

Sziasztok!!

Gariztattam a telót sárgaság miatt, meg is csinálták fasza, de frissítették a telót, vodafonos egyébként....

Szoftver: v30f-216-70 jelenleg

Azóta pár alkalmazás nem lett kompatibilis ez miért van???

Pl: Angry birds pop eddig ment, most nem :( (mielőtt beküldtem másfél hete én is frissítettem külső progival a legfrisebbre) és nem volt gond.

az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval
Ötlet???

Előre is köszönöm!!!!!

(#68003) sgery


sgery
őstag

Köszönöm a válaszokat.

Tehát a szervizfüzet szerint a wifi modul az alaplapon van és nem csatlakozik sehova jelerősítésre.
Ezek alapján sok javítható rész nincs, azt is írja leginkább hogy alaplapcsere ha nem működik megfelelően.

Csak azt nem értem, hogy mikor kicseréltem az alaplapot, utána miért nem lett jó a wifi, mikor a másik alaplapon tutira megfelelően működik.

:/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#68004) Laca0 válasza sgery (#68003) üzenetére


Laca0
addikt

Megtudtad már, hogy pontosan melyik antenna az övé? Mert még az is lehet hibás.
Azt gondolom nem cseréltél.
Áttehetnéd a rossz alaplapot a jó gépházába, hogy ott mit mutat a wifi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#68005) sgery válasza Laca0 (#68004) üzenetére


sgery
őstag

A hibalistában nincs írva, hogy bármilyen kábel tartozna hozzá.
Van két kimenete amire nem csatlakozik semmi, ezek és a procija között kell mérni jelet. Ha nincs jel akkor alaplap cserét ír megoldásnak.

Majd megpróbálom a jóba áttenni a rossz alaplapot mit mutat.
De valószínűleg inkább visszaküldöm az eladónak hogy küldjön másik telefont.

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#68006) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Kérdezném,hogy ( KK romra ) honnan tudom letölteni a legújabb stabil (Xceed) Kernelt.
Xda-ról nem sikerült mert regisztrációt kér.
Közvetlen letöltési linket tud valaki?
Jelenleg KK 4.4.2 van fent.
Előre is köszönöm!
Sziasztok

(#68007) Sn00k


Sn00k
veterán

Masnal is elowzokott fordulni, hogy ledobja a wifirol? Parom g2je csinalja ezt es nem tudok reajonni a miertjere. Melobol haza jon es 4g marad a telefon , majd manualisan kell ujra bekapcsolni a wiffit :(
Nem rendszeresen csinalja , de eleg idegesito.

3njoy the Lif3

(#68008) [lAyCsI] válasza killzone1987 (#68006) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

[link]
Jó cucc! :K

-= No way back from Here =-

(#68009) killzone1987 válasza [lAyCsI] (#68008) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszönöm! :)
Én is a 3-asat rakom föl,vagy mehet újabb?...
Te melyiket használod?
Kell hozzá valamilyen wipe?
Előtte,utána?
Bocsi,kb fél éve nem csináltam már...

(#68010) tirszin válasza mouzrr (#67998) üzenetére


tirszin
senior tag

Én 30d-re az Xceed 14-es kernelét tettem. Miután beállt, 41 óra működéssel, 7 óra 2 perces kijelzőidőt hozott.
Folyamatos sync, csak wifi, messanger, olvasás, + volt benne 5 óra GPS használat.
Ez nálam már határozottan jobb, mint amit régi a 4.4.2-vel tudott.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#68011) reap3r válasza tirszin (#68010) üzenetére


reap3r
aktív tag

Jézus, ha ilyen kijelzőidőket hoz, akkor ma fel is rakom, aztán megnézem, hogy mit tud...

(#68012) [lAyCsI] válasza killzone1987 (#68009) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

3-as az ucso KK-ra, a tobbi LP-os
Flash, sztem egy wipe-ot talan nyomtam en is utana :)

-= No way back from Here =-

(#68013) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Sziasztok!
Megint a D800 assal szenvedek.
Sikerült félig helyrepofozni ám de az IMEI nem jött vissza.
QPST ben próbáltam megkeresni azt a bizonyos 550es IMEI_NV sort de sehol nem találtam..
Recoweryt sem tudok felrakni mivel nem tudom sehogy sem feltelepiteni.. sem telefon alól sem gépről..
Mindig a fastboot fogad ha recoweryt szeretnék inditani.
Valami a particokkal lehet szerintem..
Esetleg ötlet mivel lehet helyrepofozni ?
D800 és a 10o SW van fenn.
Köszi! :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#68014) norbert1998 válasza Quqesz (#67947) üzenetére


norbert1998
veterán

Akármibe(akármilyen formátumba) tudsz fél órás FHD-t felvenni, 20 GB-ba, vagy akár 2 MB-ba is. Kérdés a minőség. Azaz a bitráta. Meg a kodek.
pl h265 vs h264 durván kétszeres eltérés van a méretben, és kell is vas a lejátszás alá(konkrétan egy XPERIA SP az Adreno 320-ával a 1080p-s h265 alatt elhalt és a 4K-s h264 is jobban futott rajta), viszont a minőség azonos.

[ Szerkesztve ]

(#68015) mouzrr


mouzrr
őstag

Ha visszaállnék gyári rendszerre akkor elég backupot visszatenni és nyomni egy gyári visszaállítást vagy inkább tegyek rá programmal egy Stock romot?

cm12.1 ről mennék vissza 5.0ra

[ Szerkesztve ]

(#68016) mouzrr


mouzrr
őstag

Vagy esetleg kevesebb esélyem lehetne elbaltázni ha visszaállítás után tennék fel gyári romot? Nem tudom, hogy így CM-re mehet-e a v30b az Lg Flashtool-lal.

(#68017) fery02 válasza mouzrr (#68016) üzenetére


fery02
addikt

Legkevesebb esélyed elbaltázni úgy van, ha most ahogy vagy, flash-elsz egy DroidMester stock 20G zip-et TWRP-ből, ami totál gyári állapotba hoz a telefonodon mindent, mindenféle kockázat nélkül és az így felkerült gyári ROM-fa ráengedhetsz PC Suite segítségével valami friss gyári Lolli-t.

Arra meg akár root és TWRP újbóli felrakása után mehet vissza a Backup-od.

(#68018) mouzrr válasza fery02 (#68017) üzenetére


mouzrr
őstag

Cmről nem csinálok backupot, ha nem jön be majd a kernel meg a gyári, visszarakom szépen frissen :)
Köszi a segítséget, nekiállok ennek akkor.

(#68019) mouzrr


mouzrr
őstag

Srácok, elrontottam (igen, béna vagyok)!
Wipe nélkül ment fel a Droidmester v20g, aztán gondoltam utána wipe-olok mivel elfelejtettem majd felteszem a romot mégegyszer. Wipe után viszont semmi nincs az internal storage-ben, viszont rebootnál írja hogy biztos szeretném-e, mert nincs OS.
Mit tehetek most? tegyem OTG-ről fel a droidmesteres romot?

(#68020) reap3r válasza mouzrr (#68019) üzenetére


reap3r
aktív tag

A droidmester zip alapból megcsinál minden wipe-ot... OTG-vel nyomj fel egy droidmestert megint.

(#68021) mouzrr válasza reap3r (#68020) üzenetére


mouzrr
őstag

Próbálkozom OTG-vel. Kártyaolvasóval nem ment, most sima pendrive-val próbálkozom, remélem ezt érzékelni fogja. Ha ez sem megy, a kdz még mindig játszik nem? Recovery van szóval nem tégláztam a telefont, bár nem tudom kikapcsolás után lenne-e még recovery.

(#68022) killzone1987 válasza [lAyCsI] (#68012) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszönöm!
Feltettem a 3-ast és egyenlőre okés minden :)
Wipék előtte és utána is. :)

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#68023) mouzrr válasza mouzrr (#68021) üzenetére


mouzrr
őstag

Az a helyzet hogy nem ézékeli az OTG-t :/ Mit tegyek most?

(#68024) fery02 válasza mouzrr (#68023) üzenetére


fery02
addikt

Ha nem megy az OTG, akkor ADB segítségével húzhatsz át kábelen ROM-ot az internal-odra.

Ennek bővebb menetéről ne kérdezz engem, nem csináltam még ilyet, de visszakeresve találhatsz leírást a mikéntjéről!

(#68025) reap3r válasza mouzrr (#68023) üzenetére


reap3r
aktív tag

Kdz-t próbálj szerintem, download módnak kell lennie, na meg elvileg recovery-d sem veszhet el...

(#68026) mouzrr válasza fery02 (#68024) üzenetére


mouzrr
őstag

Protocol failure-t írt.

(#68027) mouzrr


mouzrr
őstag

KDZ-nél miután rányomok a Normal Web upgrade test majd az Upgrade test gombra, azt írja hogy please uptade R&D TEST TOOL. Mi tévő legyek?

(#68028) reap3r válasza mouzrr (#68027) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nem tudom, hogy mivel akarsz kdz-t tenni, de a quanghut123 vagy milyet használd, az működik rendesen...

(#68029) mouzrr válasza reap3r (#68028) üzenetére


mouzrr
őstag

A felette lévővel akartam, de nem volt jó.
Az alatta lévő, amit te is mondasz, jó volt, most van fent egy v20h.

Köszi a segítséget :R

PC suite-tal megpróbálom a legújabb lollit felrakni, aztán rootolom.
A kernel felrakásával valaki tudna majd segíteni? :R

[ Szerkesztve ]

(#68030) mouzrr


mouzrr
őstag

A lolli rootolása nem sikerül, 2x próbáltam már.
Lefut szépen a program, viszont a download módban annyit ír a Firmware Update képnél hogy USER B100 ( és azt hiszem itt kéne kiírnia hogy ROOT FAILED )
A parancssor itt megáll:

Próbáltam rendszergazdaként is futtatni, akkor is ugyan ez. Itt CTRL+C-vel tudok kilépni majd a telefon újraindul.

[ Szerkesztve ]

(#68031) OgKush


OgKush
senior tag

Akkor mi van ha az offline kdz updaterrrel se tudom ujrahuzni a telot? mukodik a telefon, csak nincs recowerym... downloadba belepek, elinditom a flashelest is geprol es update stopped due to an error...

Mit lehet ilyenkor tenni?

(#68032) [lAyCsI] válasza killzone1987 (#68022) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Nm 😉

-= No way back from Here =-

(#68033) kszthly válasza OgKush (#68031) üzenetére


kszthly
senior tag

Legegyszerűbb lenne egy recoveryt feltenni.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#68034) goblin1983


goblin1983
tag

Megvettem a Nova launchert én is. Ennyi pénzért gondoltam ajándék egy launcher, főleg hogy csomó jót mondtatok rá. Hát nekem nem jött be. Igaz kb 2 órát nyomkodtam csak, beállítottam nagyjából mindent, de mégsem tetszett az egész. Semmi nem állt készre. Ami viszont nagyon hiányzott, hogy a sima gyári Google naptárhoz nincs widget? Majd ha lesz türelmem egyszer még kap egy esélyt.

Hogy áll a CM13? A 12-ről csomó jót írtatok már, dorinmax kernellel, kedvem lett felrakni, de küszöbön a 13 és nincs kedvem 2x ROM-olni.

(#68035) reap3r válasza mouzrr (#68030) üzenetére


reap3r
aktív tag

Annál a képnél, amit linkeltél várj egy percet és le fog menni a root...
A telefonon semmit sem fogsz látni, az csak download módban lesz... A scripten kéne lefutnia a rootolásnak, amíg ctrl c+n kombinációt nem kér. Szóval várj egy picit...

[ Szerkesztve ]

(#68036) reap3r válasza OgKush (#68031) üzenetére


reap3r
aktív tag

Quanghut123 féle progival telepíts. Ha elakad a frissítés, akkor egy v10e jelly bean romot tegyél fel és az végig fog menni.
Szedj le egy friss LG driver-t is, ha esetleg az nincs fent... Na meg rendszergazdaként indítsd a frissítő progit. Ha win 8/8.1-ről próbálkozol, akkor az is lehet a hiba forrása, mert az egy rakat sz*r...

[ Szerkesztve ]

(#68037) vadászcsiga válasza goblin1983 (#68034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekünk meg tetszik, így szokott ez lenni :)

(#68038) mateus válasza goblin1983 (#68034) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem ott van egy 3x3-as widget a gyári naptárhoz.
Én szeretem a Nova-t, baromi sok minden beállítható, gyors, eléggé testre szabható. Nem muszáj mindent feleslegesen beállítani rajta, én pl. a képernyőrács számát, margók eltüntetését, widgetek átméretezését, pörgősebb használatot állítottam be, de millió dolgot be lehetne még amire nincs szükségem.

(#68039) mouzrr válasza reap3r (#68035) üzenetére


mouzrr
őstag

Vártam már több percet, de nem mozdul, és régebben egyből sikerült a root. Már próbáltam drivert törölni és újra felrakni, de nem segített. Csak egy helyben áll a parancssor a képen látható állapotában.
Múltkor sikerült már rootolni ugyan erről a laptopról.

(#68040) OgKush válasza reap3r (#68036) üzenetére


OgKush
senior tag

Ez lehet akkor a problema, hogy win 10rol probalom.

Recoveryt nem lehet mashogy felrakni?

(#68041) kszthly válasza OgKush (#68040) üzenetére


kszthly
senior tag

Ha root-olt a telefon, sok ingyenes app használható recovery telepítéshez.
Pl.: Rashr, Flashify stb.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#68042) ClioRS válasza goblin1983 (#68034) üzenetére


ClioRS
őstag

Az mit jelent, hogy nem állt készre? Meg mi nem tetszett?
Full alap, sallangmentes az egész, egy csomó állítási lehetőséggel.

(#68043) reap3r válasza mouzrr (#68039) üzenetére


reap3r
aktív tag

Akkor a következő probléma lehet, hogy valamiért nem jó neki az adott usb csatlakozó. Próbáld meg máshova csatlakoztatva a telefont.
Ha nem megy, akkor próbáld meg ezt. Letöltöd a oneclickrootrec vagy vmi ilyesmi .zip-et, ami az elején van annak az oldalnak, amit linkeltem. Kicsomizod, ugyanúgy lefuttatod(OneClickRootRecovery.bat az ilyesmi nevűt kell majd elindítani), mint a te rootod, de ez recoveryt is tesz :)

[ Szerkesztve ]

(#68044) mouzrr válasza reap3r (#68043) üzenetére


mouzrr
őstag

Megpróbálom másik portból, viszont a linkelt oldalon nem elérhető a letöltőlink, sérti a Drive jogait vagy mi. :)
Kommentek között volt link, viszont ez sem sikerült, ki is írta hogy root failed, futtassam újra a bat file-t. :(

[ Szerkesztve ]

(#68045) mouzrr válasza mouzrr (#68044) üzenetére


mouzrr
őstag

Na amikor ctrl+c aztán N betűt nyomtam, újraindult megint, de folytatódott a parancssorban a dolog, aztán a végén a kis fekvő android figura volt a mellén egy piros háromszöggel.. Újraindítottam a telót egy idő után és most van SuperSU. megnyitottam a Kernel Adiutor appot és a busybox-ot kéri telepíteni a Playből. Sikeres akkor a Root?

Elvileg recovery-be kellett volna bootolnia..

[ Szerkesztve ]

(#68046) goblin1983 válasza ClioRS (#68042) üzenetére


goblin1983
tag

Kézre akart lenni, csak a szótár...
Nekem naptár widget nincs, az van kirakva most egy teljes oldalra. Cloudy 3.3 van fent, nem hiszem, hogy befolyásolja.
Ha bemegyünk az alkalmazások közé, akkor a jobb felső sarokban nincs menü, nem is találtam, hogy be lehet állítani, max keresősávot.
Na az ilyen apróságok miatt nem jön be.
De esélyt fog még kapni esetleg egy másik ROM alatt.
Ti használjátok egészséggel, és ennek ellenére nem érzem kidobott pénznek.

(#68047) reap3r válasza mouzrr (#68045) üzenetére


reap3r
aktív tag

Jézus egek. Neked valami iszonyat gubanc van, hogy összevissza dobálja a hülyeségeket... Elvileg most talán van rootod, de mihez kell a kernel akármi app?
Tedd fel a Supersu-t, ha tudod.
Amúgy: Hogy a bánatba mentél te CM-re, ha se a root, se a gyári visszaállás nem jött össze probléma nélkül most?
Új gép? Új oprendszer? Vagy mi a nyavaja van? Amúgy a helyedben feltenném a supersu után a recoveryt, aztán szépen ráállnék olyan romra, ami biztosan megy, mert már most többet sz*ptál a dolgokkal, mint én az 1 év alatt napi 4-5 újrarakásokkal összesen... A root viszont még nem biztos, hogy teljesen jól fog menni... Nekem egyszer volt valami olyan gondom,h nem volt jól rootolva a telefon, nem is értettem, de még kk-n volt egyszer.
Ha felmegy a recovery, amire érzek egy 60% esélyt,h azzal is gubanc lesz, akkor frissítsd is a recovery-t legalább a 2.8.7.1-esre. Ezután pedig a helyedben kérnék valakitől egy xceed kernel linket lollipophoz valót!. Azzal nem kell buherni, beáll egy idő után és jó üzemidőt hoz. Dorimanx-hez kell buherálni szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#68048) mouzrr válasza reap3r (#68047) üzenetére


mouzrr
őstag

Cm előtt nem nagyon volt gondom, eddig most minden jól működött, az az app csak azért kellett, hogy megy-e a root. Feltettem már a Busyboxot is és van supersu is.
Többször is voltam már CMen, a root régebben sem ment mindig elsőre, de volt amikor magától sikerült, és most úgy látszik működik is, szóval köszönöm a segítséget. Nem mindig zökkenőmentes a dolog te is tudod, én most épp belenyúltam a sok hibába. Legközelebb ügyesebb leszek, és azok is akik végigolvassák a mai napi kommentjeimet illetve a hozzájuk tartozó segítséget.

Fent van a v30d a roottal most, minden működik. Recoveryt valami appal tegyek fel amit előbb írtatok?

Sem új gép sem új OS nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#68049) reap3r válasza mouzrr (#68048) üzenetére


reap3r
aktív tag

Recovery-t AutoRec appal, benne van az összefoglalóban a TWRP(Lollipop-hoz) részben. Azt csak fel kell telepíteni és megy is.

(#68050) reap3r


reap3r
aktív tag

Most lenne egy olyan kérdésem az Xceed kernelt használóktól, hogy hol a búbánatba lehet megtalálni a 14es kernelt? Mert hogy se az xda-s topikban, se google+-n nem találok egyetlen linket oda, de még githubon sem. Kezdem azt gondolni, hogy én vagyok a degenerált, de nem hiszem el, hogy valamit nem találok meg 20 perc kereséssel. Valahogy érthetetlen, hogy ott az xda-s topik és onnan nem jutok letöltési linkhez, pedig már a hozzászólások között is pörgettem... Szeretnék kérni vagy egy linket, ahova ez az xceed feltöltődik vagy egy konkrét direct linket, mert hnaptól xceed-et akarok használni, mert most van időm tesztelgetni... Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.