Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) Rolly válasza premete (#28994) üzenetére


Rolly
veterán

inkább el kéne gondolkodni miért van ez így ... Lehet, hogy a németeknél (pl 3 hónap a fagyasztott húsok eltarthatósága) már csak állati fogasztásra eladó húsokat itthon (nálunk meg 6 hónap) még eladhatják nekünk? Így nem éri meg sertést tartani?

(#29002) aszamóca válasza Maxtreme (#28990) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Én egy hónapja ajándékoztam el öt év nagyon kemény használat után az Arénámat. Nem volt az olyan rossz annak idején, csak nem a mai szinthez kell mérni. (bár anyaghasználatban máig nincs párja) :K
Az eldzsitú-m, az persze más kategória.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#29003) Maxtreme válasza aszamóca (#29002) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én még nagyon annak idején vásároltam (megjelenés után 3-4 hónappal).
Konkrétan ami hiba telefonnál előjöhet, az nálam előjött. :DDD
Tény hogy anyaghasználatot, kijelzőfelbontást, és a kamera képességeit tekintve (az akkori elvárásokhoz képest) verhetetlen volt.

A legtöbb problémát egyébként az akkoriban talán ebben először debütált s-class felület kiforratlansága okozta.

[ Szerkesztve ]

(#29004) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

ÁÁÁÁÁ ezer hálám! Arra a kis billentyűzetet formáló valamire kellett rányomni. :D Köszönöm. :C :Y :R

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#29005) walko


walko
tag

Sziasztok,

Van egy kisebb problémám, már minden beállítást végig néztem, de nem tudok rájönni, hogy mi lehet a megoldás.

A kamera appban a legutóbbi fotó megnézésekor a "Fotók" alkalmazás nyílik meg, ami valamiért először normálisan megmutatja a képet, majd lesötétedik mintha levenném 0%-ra a fényerőt. Ezt lehet valahol szabályozni?

Kösz, ha válaszol valaki, próbáltam olvasgatni a fórumot, elnézést ha volt már erről szó, de nem találtam meg. :F

(#29006) b.daniel


b.daniel
senior tag

A napokban volt szó róla,hogy a gyári tok karcolja a kijelzőt. Sajnos nekem is összekarcolta...:/ pedig vigyázok rá mint a hímes tojásra,lévén,hogy egy hetes a telefon...nagyon apró karcok, de egymás mellett 4-5 darab a fémkeret vonalában...nagyon csalódott vagyok..tettem is rá fóliát,de ez azért ...:(

(#29007) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok stock KKn probalt mar valaki TWRPT varazdolni az xda-s autorec modszerrel?:)

(#29008) DroiDMester válasza #13908480 (#29007) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

termèszetesen, működik v20.c próbáltam! de más is írta már itt a fórumban hogy működik ès pofon 1szerű!

mièrt kèrdezed amúgy? nálad nem megy, vagy mi a gond?

előtte rootolni kell hozzá a telót, a nèlkül nem megy!

(#29009) zack válasza icecave (#28984) üzenetére


zack
nagyúr

Amikor váltottam i4-ről S2-re, és azt mertem mondani hogy jobb, én voltam az iPhone topikban a sátán. Emlékszel? ;]
Már akkor mondtam neked mekkora potenciál van az Androidban, amit persze nem akartál elhinni (és más sem). :DDD
Azóta többen is váltottak, és igen ritka, hogy valaki csalódottságában visszatér iOS-re.

Az a vicc, hogy bármilyen lesz az új iPhone, nem lesz perspektíva egy Androidos felhasználónak. Nézegettem az i6 formaterveket, és nagyon bejön, csak hát ugye a rendszer. Nem mondanék le a dizájn javára az OTG-s másolásról, filmnézésről, és ez csak 1 dolog a sok közül.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29010) Cathulhu


Cathulhu
addikt

20c-bol is van olyan zip-es verzio, mint a 20b-bol?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29011) killzone1987 válasza Cathulhu (#29010) üzenetére


killzone1987
senior tag

Van,pl: Droidmester romja.

V20C stockROM kicsit személyre szabva...

(#29012) Cathulhu válasza killzone1987 (#29011) üzenetére


Cathulhu
addikt

koszonom szepen, tiszta gyari is van?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29013) killzone1987 válasza Cathulhu (#29012) üzenetére


killzone1987
senior tag

Elviekben biztosan van,csak annak a linkjét én nem tudom.
Jópáran használjuk Droidmester romját (elégedettséggel)...

(#29014) vadászcsiga válasza zack (#29009) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az akkori androidban nem volt semmi, még a wifit sem tudta tartani kikapcsolt kijelzőnél.
Én úgy emlékszem nem voltunk rád mérgesek, elmondtad a gondjaidat hogy jó lenne ha pl más böngésző lenne az alapértelmezett stb, aztán egyszer csak dobbantottal. Akkor váltál kicsit hiteltelenné amikor minden hónapban másik készülék volt az isten.

(#29015) icecave válasza zack (#29009) üzenetére


icecave
nagyúr

Pontosan, egy androidos embernek a szoftver a szűk keresztmetszet. Mármint, iOS-ről androidra oké, mert úgy érzi az ember, feleslegesen nagy szabadság zúdul rá, aztán ahogy ezeket egyre jobban kihasználja, már annyira megszokja, hogy ha esetleg visszatérne iOS-re, akkor szívás volna, hogy "ezt sem lehet, azt sem lehet". Engem spec. idán sokkal jobban érdekel az, hogy maga az iOS mit mutat, az nem annyira, hogy fog kinázni az új iPhone. sosem nézett ki rosszul, de hogy visszamegyek-e, az szoftveren múlik. Sajnos attól tartok, amilyen ütemben fejlődik, még pár évet várnom kell, hogy minden megjelenjen, amit androidon használok. Vicces dolog ez, ezen dolgok 80%-ának igénye sosem merült fel bennem Apple felhasználóként, most viszont már más a helyzet, hisz lehetőségem volt kipróbálni mindent, így ezek most hiányoznának,ha egyszer csak nem lennének.

(#29016) k5.20 válasza Cathulhu (#29012) üzenetére


k5.20
senior tag

[link]

illetve

[link]

[ Szerkesztve ]

(#29017) xl22


xl22
újonc

heló most vetem egy lg g2 telefont és minden nagyonjo rajta viszont a hang csak fülhalgaton keresztül szol holkel mit beálitani rajta hogy rendesen szoljon?

(#29018) k5.20 válasza xl22 (#29017) üzenetére


k5.20
senior tag

Milyen hang, milyen körülmények között?

(#29019) xl22


xl22
újonc

azt szeretném hogy ne a fülhalgaton keresztül szoljon a hang hanem rendesen a telefon bol mit kel beálitani?

(#29020) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

xl22:A telefon hátulján lévő felfelé mutató nyilacskát nyomogatni!!

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#29021) Cathulhu válasza k5.20 (#29016) üzenetére


Cathulhu
addikt

:R

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29022) xl22


xl22
újonc

az ,ár max on van szoni szol csak nem a telefon hang szoroján hanem fülesen keresztül ezt kéne valahogy beálitani de nem tudom hol hogy a telefon hangszoroján keresztül szoljon a zene

(#29023) B4l!nt válasza xl22 (#29022) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Lehet túl egyszerű, de talán ha kihúznád a headsetet? :U Nem látom, hogy FM rádióról lett volna szó.

[ Szerkesztve ]

(#29024) xl22


xl22
újonc

kihuzva se szol a telefon hangszoroja

(#29025) szabo.norbi válasza xl22 (#29024) üzenetére


szabo.norbi
tag

Akkor ha megnyomod egyszer a hangerő fel gombot feloldott kijelzőnél akkor a sáv mellett megjelenik egy fogaskerék(további beállítási lehetőségek) a fogaskerékre rányomva az utolsó csúszkát húzd max-ra.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#29026) xl22


xl22
újonc

azis megvan de semi ja máma hozta a futár a telefont szoval még nemálitotam el rajta semit

(#29027) INFINITYzz válasza xl22 (#29026) üzenetére


INFINITYzz
tag

:DDD
Dugd be a fulest, huzd ki

(#29028) xl22


xl22
újonc

ez is meg volt de semi valami más?

(#29029) Szakiii válasza xl22 (#29028) üzenetére


Szakiii
addikt

Rossz?

(#29030) xl22


xl22
újonc

nem most hozta máma a futár

(#29031) zack válasza vadászcsiga (#29014) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom miről beszélsz. Ment a Wifi kikapcsolt kijelzőnél is. :U Amikor én váltottam i4-ről, akkor már biztosan. Előtte nem tudom volt e ilyen, mert nem követtem.

"Akkor váltál kicsit hiteltelenné amikor minden hónapban másik készülék volt az isten"

A hiteltelenségről meg annyit, hogy minden embernek van egy első benyomása, ami megváltozhat az idő múlásával. Én mindig közöltem az első benyomásaimat (is), ami gyakran jóval pozitívabb volt, mint az azt követő hetek-hónapok konklúziója. Lásd Nexus 4. Az elején nagyon bejött, aztán utána már egyre kevésbé, sok problémám volt, ami ROM cserével sem oldódott meg. Lehet még mindig N4-et használnék, ha nem lettek volna térerő gondjaim, pixel hiba megjelenése, a gyenge aksiból is elegem lett...Ezek nem derülnek ki az első benyomások alkalmával, ezekhez több idő kell. A Nexus topikban pedig teljesen tudatosan nem írtam le a negatívumokat a vége felé, mert már akkor tudtam, hogy eladom. Note2-öt szerettem, bár GPU-ban nem volt elég izmos, az akkori Adreno-nak jobban örültem volna. Összességében jó telefon volt. Az hogy az ember tovább keresgél, és jött az S4, ami 160k-ért az első full HD-s telefonom volt, és még a megjelenés közelében megvettem, persze hogy az első benyomásaim pozitívak voltak. Aztán szerettem volna romolgatni, ahogy azt az S2, Note2 korszakban megszoktam, és nagyon nem azt kaptam, amit vártam. Alig voltak főzöttek, és akkoriban amik voltak, mind Wifi hibával jöttek ki, mert nem volt megoldás arra, hogy be tudjam kapcsolni a Wifi-t. Persze hogy csalódás volt a vége. Aztán jött a HTC One, ami a mai napig tök jó kütyü, és az eddigiek közül ott van a kedvencek között.
Mindig elmondtam hogy "első benyomások", az hogy neked és még egy pár embernek ebből az jött le, hogy hetente más telefon nálam a favorit, arról én nem tehetek. Tudni kell értelmezni amit írok, ahogy azt is tudni kell, hogy mit jelentenek az első benyomások, és amikor lehiggad az ember az "új" varázsától, kicsit objektívebb képet kap a választott telefonról. Valaki vár a véleményezéssel heteket, én meg közöltem az első benyomásaimat pár óra/nap után, ami volt hogy 180 fokot fordult a tartós használat során. Biztos nehéz lehetett megemészteni, hogy próbálgattam a csúcsmodelleket, amit más jó esetben évente 1x tehet meg, tehát az ebből adódó ellenszenv inkább ebből fakad, mint a hiteltelenségből. :U

(#29015) icecave

Pedig a külsőnek is nagy szerepe van. Lehet a hajadat tépkednéd G2 után egy 3,5 colos i4-el, és ennek semmi köze a szoftveres szabadsághoz. ;) Engem is érdekel mit fognak mutatni idén, de kétlem hogy visszatérek, azok miatt elsősorban amiket te is említettél.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29032) rayoliviero válasza xl22 (#29030) üzenetére


rayoliviero
veterán

Attól még lehet rossz...

(#29034) icecave válasza zack (#29031) üzenetére


icecave
nagyúr

Elsősorban nem a kijelző méretre, hanem az anyagminőségre utaltam. Ott azért az Apple mindig is jól szerepelt. Android fronton is van persze legalább olyan minőség érzetet keltő telefon. Viszont akkor nem LG-t kell nézni. :D Na, majd egyszer. Annyira nem zavar,hogy egy műanyag szappantartó a telefonom, de ha melléteszünk egy iPhone-t és CSAK az anyaghasználatot nézzük, akkor nem kérdés, melyik felé dől a mérleg nyelve.

Egyébként ami jobban hiányzik, az a normális backupolhatóság, illetve az, hogy lehessen visszanyerni a beállításokat, meg mindent. Rájöttem,hogy itt jobb,ha HR hegyekkel dolgozok és inkább nulláról kezdek, mint bármi backupos cuccot is felpakoljak. Megéri azt a fél napot újra belakni, mint hogy sz*pjak 1-1 buggal, amit a backup és egyebek hoznak ki. Ha nem romolgatok, akkor persze ezt nem kell túl sűrűn eljátszani, nem téma.

[ Szerkesztve ]

(#29035) Danny365 válasza icecave (#29034) üzenetére


Danny365
őstag

Mondjuk a gyári LG Backup szerintem pont tök jó erre. Stock/Flex/G Pro ROM-ok között én simán visszaállitottam az alkalmazásokat, a maradék beállitás meg kb 5 perc.

(#29036) xl22


xl22
újonc

esetleg nem lehet valahyogy a kihangisitást beálitani? lehet ot a gond?

(#29037) coolrob válasza xl22 (#29036) üzenetére


coolrob
aktív tag

A telefonod 90% hogy rossz. Nem kel semmit állítani, ha nincs bedugva fülhallgató, akkor automatikusan hangszórója szól a telefonnak, ha csak nincs levéve a hang. Nem tudom honnan vetted, de jelezd nekik hogy rossz, és cseréljék..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#29038) kacsa7 válasza kisgergely80 (#28591) üzenetére


kacsa7
őstag

Ma megnézegettem én is a MM-ban. Pont ugyanez jutott magamtól is eszembe, hogy tapintásra mint a hungarocell, olyan a hátlap... :DD
A kamerát is nyomkodtam kicsit, ami rögtön feltűnt, hogy az S5 makrója pocsék pl a G2-höz képest. Amikor a G2-vel még tudok fókuszálni és éles képet lőni, akkor az S5 már rég homály volt. A másik, hogy amikor tud fókuszálni, akkor se sikerül mindig elsőre jó kép makróval. G2-nél nem igazán tapasztaltam ilyet. S5-nél ~8cm alatt esélytelen volt éles képet lőni... G2-nél ez kb. ~5 cm nálam.

(#29039) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok! :)
Elnézést hogy mindig ide jövök, de rootoltam a tabomat. Mivel úgy is ikertestvér szinte a két készülék, ezért a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom azt elérni, hogy a torrenteket egyből az SD kártyára rakja? Milyen appot kell letölteni hozzá, vagy hogy működik? Valamint milyen alap root programokat ajánlotok?
Előre is köszönöm!

(#29040) F-ECT$ válasza morphin (#28844) üzenetére


F-ECT$
titán

hogy minek ilyen telefon olyannak akinek a fizuja kevesebb, mint maga a telefon
Márpedig ez közgazdaságilag / értelmes pénzügyi gondolkozásmóddal így helyes. Aztán persze lehet belőle érzelmi kérdést csinálni, ott már más szempontok fontosak.

Dive ever, work never.

(#29041) Szakiii válasza f(x)=exp(x) (#29039) üzenetére


Szakiii
addikt

Ikertestvér? Kezelőfelületet leszámítva kb semmiben sincs egyezés . Egyébként nem tudom én még egyszer hallottam hogy a torrentezés nem tesz jót ezeknek az sd kártyáknak ezért sose próbáltam, de magában a programban nem lehet beállítani a mentés helyét?

[ Szerkesztve ]

(#29042) pestibenji válasza xl22 (#29036) üzenetére


pestibenji
senior tag

hangosítani próbáltad? :D

(#29043) Wade0303 válasza DroiDMester (#29008) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Lehet valahogy Flex témát rakni a v20c romodra, hogy úgy nézzen ki mint a cloudyflex?

(#29044) f(x)=exp(x) válasza Szakiii (#29041) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

De, csak nem enged oda írni. Ezért kérdeztem hogy mit kéne beállítani, vagy mit kellene csinálni. Én is hallottam, de utána megkérdeztem és írták, hogy a mai modern kártyáknak nem lesz semmi bajuk, vagyis nagyon sokat kellene ahhoz torrentezni, hogy valami bajuk legyen (szinte lehetetlen), természetesen nem Ebay-es 20 FT-os kártyáról van szó. :)

(#29045) Danny365 válasza f(x)=exp(x) (#29044) üzenetére


Danny365
őstag

Mivel a G2-ben nincs SD kártya, ezért nekünk pont annyiba telik utánajárni, mint neked...
Easily Restore Full Access To The SD Card On Android 4.4 KitKat With SDFix (Root Required)

(#29046) f(x)=exp(x) válasza Danny365 (#29045) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Elnézést, rosszul fogalmaztam. Erre gondoltam. Link.
Köszönöm. :R

(#29047) noxon válasza xl22 (#29026) üzenetére


noxon
őstag

kemény a fogalmazás :DD :C

Nem lehet, hogy szívat minket?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#29048) kissoliver válasza aszamóca (#28821) üzenetére


kissoliver
csendes tag

Hát külön hátlapot nem tudsz hozzá venni én is kérdeztem. Maximum olyat tudsz, hogy rendelsz egy feltehetőleg koppintott slim armor tokot (link lent). Ilyen 3-5 dollár közt lehet rendelni. Csak kíváncsi vagyok hogy kompatibilis-e az eredeti Spigen Slim Armor tokkal.... :U

http://www.aliexpress.com/item/SGP-slim-armor-spigen-hard-case-cover-for-LG-Optimus-G2-Free-Shipping-Wholesale/1615589553.html

(#29049) walko válasza walko (#29005) üzenetére


walko
tag

#29005 valaki?

(#29050) killzone1987 válasza k5.20 (#29016) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nekem tudnál linkelni egy szintén TWRP-ből telepíthető telesen kigyomlált V20C "STABIL" Romot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.