Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) kromatika válasza Ruzcak (#64988) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi.Akkor ezek szerint jobb a 4.4 a G2 re+mint. Az 5.02.Mások is gondolják?Job az aksi idö.és nem melegszik annyira a teló 4.4 _en mint 5.02 őn?

Légy jó mind halálig.

(#65002) vadászcsiga válasza reap3r (#64992) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, mutyi appok. Mindegyik megvásárolt vagy ingyenes. Egy sem warezolt.

(#65003) oba válasza vadászcsiga (#64996) üzenetére


oba
addikt

nézd, nagyon "egyszerű" a helyzet... nálunk nem akadozik a telefon, nálad igen... tehát, valamelyik app vagy appok okoznak ilyet a te telefonodon
én már mást nem tudok neked javasolni, hogy kezd megint előröl az egészet, új telepítés, hard reset, anyám tyúkja, és egyesével rakd fel az általad használt appokat (nyilván nem a gmail okoz ilyet hiszen azt mindannyian használjuk) és amelyiknél előjön a lassulás, az vagy azok lesznek a hibásak
persze, ott csücsül az appdrawerben, és nem futtattad napok óta, értem én, de attól még lehet hozzáférése olyan dolgokhoz (amiket általában leokézunk olvasás nélkül telepítésnél) ami miatt processként fut a háttérben, felébreszti a telefont, hozzáfér a location services -hez, wifi, bluetooth státuszt monitoroz...stb.stb.stb.
nem megyek messzire, ott van pl. a subway surfer nevű játék, tabomra felraktam, kipróbálni, aztán el is felejtkeztem róla, egy hét után küldi az értesítést a játék, hogy ugyan játsszak már vele mert új pálya vagy mittudomén :) úgy, hogy nem futott a háttérben, a multitasking résznél nem szerepelt, csak "ott csücsült az app drawerben"
hogy nálad melyik app vagy appok terhelik a rendszert és a hardvert... jó kérdés, nem tudom... de a nagy számok törvénye alapján _biztos_ akad nálad valami amatőr által összefosott app aminek indokolatlan jogosultságai vannak vagy ilyesmi

(#65004) szatomi30


szatomi30
tag

Sziasztok! Mit gondoltok megéri még G2-t venni? Amire használnám a telefonáláson kívül: böngészés, kamera, játékok. Újonnan 80-90e körül lenne ahogyan árukeresőn néztem, míg használtan 50-60 ezer forint körül mozog az ára. 50-60 ezer forintos kategóriában a Honor 4c lenne az ellenfele, de nekem G2 jobban tetszik. Arra lennék kíváncsi, hogy szoftveresen nem elavult a masina, jönnek még rá a frissítések?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

szatomi30

(#65005) 4D4M válasza reap3r (#64992) üzenetére


4D4M
aktív tag

Kíváncsiságból megszámoltam a letöltve fül alatt, ami van: 98 app (: Viszont nincs köztük semmilyen FB származék.
Ha nem olyan fajtából van sok, ami szereti békeidőben bebetonozni magát a memóriába, akkor nincs probléma abból, hogy mennyi van telepítve.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#65006) oba válasza szatomi30 (#65004) üzenetére


oba
addikt

állítólag a 6.0át is megkapja még de ez nem hivatalos és meg nem erősített információ

[ Szerkesztve ]

(#65007) Jippy válasza extasymajom (#64989) üzenetére


Jippy
tag

Kipróbáltam, és nálam is összeomlott Cloudy 3.3 alatt, gyári kameránál csak restart segített, xcam-nél csak program bezárása. :D :DD :DDD

(#65008) Quqesz válasza 4D4M (#65005) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem megéri. Hw terén ha mellé teszel jó pár telefon5(s6,i6,stb) simán ott van,nincs miért szégyenkezni. Aksiban verhetetlen szinte.A többi ízlés kérdése,persze vannak újabb dizájnosabb telók......

[ Szerkesztve ]

(#65009) Meggyi001 válasza szatomi30 (#65004) üzenetére

Nagyon meg :K

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#65010) ßrainiac válasza szatomi30 (#65004) üzenetére


ßrainiac
addikt

80-90-ert semmikepp. Es nem azert, mert ennyiert veszel sokkal jobbat, hanem mert hasznaltan boven jo es sok-sok penzt megtakaritasz.

En harmat vettem 44, 55 es egyet 60-ert az utobbi honapban, mindharom tulajdonos tokeletesen meg van elegedve vele (koztuk en is).

Megnezed, hogy milyen allapotban van, kijelzo ha karcmentes oke, hatlapon esetleg lehetnek kopas nyomok pl. tok miatt is, de szerintem nem gaz (csupaszon nem egy szep telo, ugyis raksz ra egy dizajnos tokot, pl. IMAK, ez nem csak h jol nez ki, de baromi jo a fogasa es vekony is).

Termeszetesen en is mindig ujat veszek ha tehetem, vagy legalabb makulatlan allapotut, de amiota megvettem ezt az olcso (ertsd: nem 120-130k koruli), jol mukodo telefont, a penztarcam sulya sokkal kielegitobb, mert ahogyan fent is irtak, megcsinal mindent amit a nagyok, de nekem az volt az igazan nagy dolog, hogy azok aranak akar egyharmadaert (igy, hasznaltan).

Ujonnan veve mar nem adna ugyanezt a feelinget (foleg ha azt nezzuk, hogy az egyiket az uj aranak a feleert vettem).

(#65011) eladogeppc válasza ßrainiac (#65010) üzenetére


eladogeppc
veterán

Sokmindenben nem értek egyet veled.
Mielőtt újonnan megvettem vonna a G2-esemet, nagyon körbe néztem a használt darabok között.

Első sorban egytől-egyig minden 50-60eFt körüli G2 közepes vagy rossz állapotú volt, és legfőképpen csak 16Gb-os.
Garancia meg ugye ezeknél nem is volt. Mivel a kijelző hajlamos besárgulni, igy nem gondolom, hogy a 80eFt sok lenne érte.
32Gb-os 0kilométeres garanciális készülékért egyáltalán nem drága.

Korábban hosszabban taglaltam is, hogy milyen alternatívák vannak még a G2-vel szemben.
Egyszerűben nem csináltak olyan telefont azóta, amely ennyire jól sikerült volna.

Mondhatnak sokmindent a Huawei-ék is, talán az Ascend Mate 7-esbe nem tudtam egyedül belekötni. Ott igazából a gyári Stock szoftver nagyon egyszerű. Kevesebb feature és opció.

Én azt mondom, hogy a G2 bőven megér mind a mai napig 80-at.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#65012) ßrainiac válasza eladogeppc (#65011) üzenetére


ßrainiac
addikt

A penzet megeri (kamera a gyenge pont csak), de szamomra hasznaltan jobb vetel volt. Mondjuk 80-ert 32GB-os ujonnan jo vetel valoban.

Amugy el nem tudom kepzelni, hogy nalad valami besarguljon az alatt a par nap alatt amig hasznalod ;] max ha gyari hibas es ugy veszed ki a dobozbol ^^

[ Szerkesztve ]

(#65013) Den Hadnagy válasza ßrainiac (#65010) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Csupaszon nem egy szép teló? Nyilván nem érdemes ízlésről vitatkozni, de pl. amikor kiveszem a SlimArmorból, mindig elkap a hűha-érzés, hogy mennyire kecses, jófogású, meg nagyszerű kijelzőarányú telefonom van. Nekem abszolút kiállta az idő próbáját a design.

Én januárban szereztem be 88ért, szvsz a mai napig jó vétel, pláne, hogy naprakész a szoftvere.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65014) Quqesz válasza Den Hadnagy (#65013) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Ha nem félteném nem is raknám tokba. Volt rajta sline szilikon,ferrari-s flip tok és most egy polikarbonát egyedi hátlapos. A fliptoknál jöttem rá,hogy nagyon sok jó funkciót kitakar.

(#65015) Zsolto válasza ßrainiac (#65012) üzenetére


Zsolto
őstag

Miért érzed gyenge pontnak a kamerát?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#65016) ßrainiac válasza Den Hadnagy (#65013) üzenetére


ßrainiac
addikt

Leginkabb a hatlap miatt irom, kijelzo arany zsir, igen. Ez most olyan, hogy a 4x HD is meno telefon volt, de ma mar nem biztos h azt mondja ra barki, hogy "huuu, de komoly, legszivesebben tok nelkul hordanam". Manapsag tehat vannak szebb teoefonok is, eleg ha csak melle rakjuk egy G3-nak es azonnal feltuno lesz a premium erzet a masik javara.

2 eve amikor feherben megvettem, nalam is nagyot utott. Ma pedig mar mas szemmel es erzessel veszem kezbe, mar nem egy premium flagship, hanem egy kompakt felso kozep kategoria erzetet kelti.

Zsolto: sok minden, amikkel egeszen jol egyutt tudok elni. Rossz automata exposure kep es videonal, fatyolos kep, rossz automata feheregyensuly, nem termeszetes fenyben sokat butit a kepen az automatika, stb.

[ Szerkesztve ]

(#65017) extasymajom válasza Jippy (#65007) üzenetére


extasymajom
tag

Kíváncsi vagyok gyári lolli csinálja vagy sem.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#65018) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Amugy akik hasonlo "fektelen" (:DDD) eletet elnek mint en, es sok tab van a Chrome-ban nyitva, probaljak meg, hogy bezarnak nehanyat, most 36 helyett lementem 18-ra, mert eszrevettem, hogy Chrome-bol home-ot nyomva tolti ujra a launchert. Bezartam nehanyat es most eltunt a jelenseg ^^

(#65019) Jippy válasza extasymajom (#65017) üzenetére


Jippy
tag

Ez most már engem is érdekelne 😃 valaki kipróbálhatná...

(#65020) eladogeppc válasza ßrainiac (#65018) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ismét nem értek veled egyet ! :D :D :D :D
A kamera miért a gyenge pontja a telefonnak ?
Te elhiszel mindent, amit a G4-ről illetve az LG G Flex 2 lézer technológiájáról írnak ?
Kamu az egész. Emlékezz a G2-es reklámra.

Ezek után minek a Laser ? Sőt ! Sokszor rosszabb, ha laserrel készül a kép. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#65021) batai15 válasza eladogeppc (#65020) üzenetére


batai15
félisten

Azert nem veletlen emelik ki a tesztekbe se.. Rosszabb de nem rossz a telefon kamera.
Viszont valoban mai napig egy nagyon jo telefon. Banom is hogy eladtam. De nem baj majd jon a g4 helyette.

[ Szerkesztve ]

(#65022) eladogeppc válasza batai15 (#65021) üzenetére


eladogeppc
veterán

Na akkor eljött az igazság pillanata !!!
Melyik a jobb ???

Lencse torzítás LG G4:

Lencse torzítás LG G2:

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#65023) Zoja™ válasza eladogeppc (#65022) üzenetére


Zoja™
őstag

Nekem úgy tűnik, hogy a két képen nem ugyanaz a fókusztávolság. A második képen van távolság hagyva a fókuszáláshoz, az elsőn pedig nincs, ráadásul ha automatán van és nem makrón, akkor különösen oda kell figyelni rá.

Szóval a különbségek szemléltetéséhez nem a legjobb ez a két kép.

(#65024) batai15 válasza Zoja™ (#65023) üzenetére


batai15
félisten

pont ezt akartam írni.

(#65025) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Ez most lehet, hogy nem elég specifikus, de nincs ötletetek, hogy miért olyan lassú a G2-m? Nem olyan vészes, mintha konkrétan valami hibája lenne, de egyáltalán nem fürge, akadozik, stb. Pár példa:
1. Megnyitok egy app-ot (pl. facebook, chrome), és akár 3-4 mp-ig is gondolkozik, ez idő alatt egy üres app képernyőt látok.
2. Valami app-ban írnék szöveget egy mezőbe, lassan megnyílik a swiftkey billentyűzet, és ahogy normál sebességgel gépelek (gyorsan), észreveszem, hogy picit megfagyott pont gomb lenyomásnál, ezért hosszú érintésnek veszi és berakja a hosszú karaktert.
3. Chrome-ban írnék szöveget a keresőmezőbe, és a swiftkey egyszerűen eltűnik.
4. Chrome-ban 2 lap van megnyitva csak, de amikor oda-vissza váltok a lapokra, mindig újratölti a lapokat.
5. Tapizok az app drawer ikonra, és nem azonnal hozza be, hanem mondjuk 2 tized alatt "ugrálnak fel" az ikonok (első megnyitásra, utána már jó).

Ezeket így tök random veszem észre, de akkor is, ha összesen csak 2-4 app van megnyitva, nem pedig mondjuk 15.

Android 5.0.2, tök gyári rendszer, no root, nincs fent tweak szoftver vagy ilyesmik. Főleg azóta vettem észre, hogy vacakol, miután frissítettem az Android 5-re, pedig utána még full gyári visszaállítást is nyomtam.

(#65026) Sanki válasza Mauzes (#65025) üzenetére


Sanki
addikt

Én a facebook appot kapásból törölném...
A swiftkey-ről meg annyit, hogy a héten valamelyik nap volt egy frissítés, azóta nekem is azt csinálja, hogy írok vele és eltűnik, aztán 4-5 mp múlva újra előjön. Mintha újra indulna a háttérben.
Ma raktam újra, majd kiderül, hogy jó e.

(#65027) Quqesz válasza Zoja™ (#65023) üzenetére


Quqesz
nagyúr

eladogeppc,batai
itt lehet összehasonlítgatni sztem is G2..

[ Szerkesztve ]

(#65028) eladogeppc válasza batai15 (#65024) üzenetére


eladogeppc
veterán

A fókusz távolság nagyjából egyezik, max 2-3 cm lehet a differencia. Egyébként mind a kettő automata beállításokkal készült. A G4 esetében lehet manuálisan allitani szinte mindent,a G2 estében se makró, se egyéb módot nem találok.

Aki akarja elhiszi, hogy nem jobb, aki akarja kereshet mindenféle magyarázatot a torz képre. Mivel a laptop kijelzőjét fotóztam, nem csaltam a távolságokkal.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#65029) ßrainiac válasza eladogeppc (#65020) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem emlitettem a G4-et szerintem :U

Most, hogy visszaolvasok, biztos is vagyok benne, hogy nem emlitettem ;]

Egyebkent ha mar itt tartunk nezd meg, milyen kepeket lo a G4 (tudom, hogy volt neked), szerintem magukert beszelnek: [link]

El is gondolkoztam rajta, hogyha lemegy 100 ala/kornyekere, veszek egyet vmikor jovore.

Azt hogy erted hogy nem talalsz makro modot? A Focus almenuben van. Raadasul van manualis is.

A G3 kameraja amugy borzalom volt szamomra, de vilagosabb es kontrasztosabb kepet lo ennel, tegnap elott teszteltem. Ott a fenyforrasok elmosodasaval volt baj, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Nagy csovak jottek ki a lampakbol, mintha maszatos lenne a lencse.

Aztan ott a Honor 6 Plus, meg a Nexus 6, ezeknek szinten rohadt jo a kameraja (utobbinal szigoruan HDR+ modban mindig, kiveve ha vakuzni kell), szoval senki ne jojjon netes review-kkal pls, hasznaltam sokat es brutal szepeket lo.

Mind a G4-et, mind a laser focust te hoztad fel, utobbit sem enlitettem sehol fentebb.

[ Szerkesztve ]

(#65030) eladogeppc válasza ßrainiac (#65029) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mindegyik kép rawból Szetkesztve !!!
Tehát már manipulált képről van szó.

Egyébiránt a laser autofokuszrol csak annyit mondok, amit az LG standján mondtak. Abban az esetben kapcsolt be már a G3 esetében is, ha azt a fényviszonyok indokolják.
:R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#65031) vadászcsiga válasza Mauzes (#65025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekik nem lassul

(#65032) Ruzcak válasza vadászcsiga (#64998) üzenetére


Ruzcak
tag

Én is ezt gondolom.
Megveszem a flagship okostelot 150ert 2eve .
Foglalkozzak azzal hogy mennyi appot rakok rá amikor az lgnek vagy samsungnak vagy stb az lenne a dolga hogy hogy úgy megírja a rendszert hogy úgy működjön mint ahogy reklámozzák meg amire való:) ne a telefon szabja meg hogy mit csinálok vele,hanem én.

Ez nem iphone hogy ne rakjam a zsebembe mert elhajlik, ne hasznaljak egy appot 20 percnel tovabb mert lemerul az akkumulator.
De legalabb snapdragon 946 van benne ,meg lekerekített kijelző meg szrídítáccs.
Mindenre figyeljek oda hogy meg veletlenul se csinaljak semmi hulyeseget, kozbe alap dolgokat akarok csinalni.
Bar ezekszerint az android is egy kutya.

Nagyon rossz az irany de mar regota.

A g2 a rossz valasztasok kozul a nem annyira rossz valasztas.

Tudom ez QQ meg flame meg stb ne vegyek ilyet ha nem tetszik csak bolondjat jaratjak kicsit ugyerzem.

En alkalmazkodok ahhoz amiert fizetek es nem kis mertekben.

(#65033) tirszin válasza Ruzcak (#65032) üzenetére


tirszin
senior tag

Az a helyzet, hogy lehetetlen olyan op.rendszert, illetve hardvert készíteni, amit ne fektetne meg 1-2db rosszul megírt apk, vagy sok darab elvileg nem hibás, de jelentősen erőforrást pazarló program.
Így amit elvártok itt páran, sztem. lehetetlen teljesíteni.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#65034) ßrainiac válasza Ruzcak (#65032) üzenetére


ßrainiac
addikt

En is sokaig haborogtam ilyesmiken.

De nincs tokeletes telo, ahogy az eletben sincs semmilyen teren tokeletes. Valamit valamiert elven valasztasz egy telefont es hasznalod. Ha nem jo, tovabbalsz, ahogy eladogeppc is es jomagam is teszem nem kevesszer :D

Amugy ha nem hianyoznak plusz feature-ok, akkor tegy egy probat a Nexus 5-tel, a felesegem a mai napig sirja vissza, hogy nem volt vele problemaja soha (nekem negyszer is volt :DDD - marmint nem problemam, hanem 4db Nexus 5-om).

Vagy vard meg az uj Nexus 5-ot, remelhetoleg ugyanazt a megbizhatosagot kapod ujabb kontosben, jobb hardverrel.

[ Szerkesztve ]

(#65035) vadászcsiga válasza ßrainiac (#65034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ti nem hasznaltatok KK-t ezen a telón huzamosabb ideig? 98%-os telefon volt, majdhogynem minden tökéletesen működött. Múltkor vissza raktam de már nem a régi, túlságosan magával rántott ez a nyalóka úgyhogy ujra azon vagyok.

(#65036) Mauzes válasza vadászcsiga (#65031) üzenetére


Mauzes
őstag

Bocs, ezt most nem értem. Kinek nem lassul?

k.sanyi92: ezek csak példa app-ok voltak, mondhattam volna mást is. Általánosságban érzem úgy, mintha röcögne a teló, pedig alig van rajta app meg szemét. Szóval szerintem pöccre kellene töltenie mindent.

(#65037) ßrainiac válasza vadászcsiga (#65035) üzenetére


ßrainiac
addikt

Csak olyan 2 eve, amikor katasztrofa volt. A mostani vetelre azonnal ment fel a Lolli.

(#65038) Sanki válasza Mauzes (#65036) üzenetére


Sanki
addikt

A facebook-ot azért törölném, mert alapból rengeteg memóriát foglal.
Plusz az akksit sem kíméli.

[ Szerkesztve ]

(#65039) Ruzcak


Ruzcak
tag

Nem arról van szó ,hogy megfekszik a telefon a rossz apk miatt.
Inkább nem megfelelően gondolkodnak a gyártók .
Azért az ipar/szolgáltatás területén pl akármilyen géppel ami kicsit komolyabb kategória ,ha ennyire félvállról vennék a dolgokat sokkal nagyobb felháborodás lenne.

Persze tudom fogyasztói társadalom stbstb.

Igen és nincs tökéletes telefon ebben tisztában vagyok nexust is próbáltam ott az akksi és a kamera volt nagyon gyenge.
Az akkumulátor szerintem alapkövetelmény , a kamera az már más tészta.
Alapból ez , úgy van az üzletpolitika kialakítva hogyha te már egy 3000 mAh-val rendelkező telefont veszel az kibír egy napot vagy 2őt és örülsz . Ez kéne hogy legyen az alap.

Tehát az én szempontomból ez a zavaró ,hogy fizetek egy nagy rakás pénzt hogy olyat kapjak ami a szar felett van egy fokkal és ennek még örüljek is.

(#65040) ßrainiac válasza Ruzcak (#65039) üzenetére


ßrainiac
addikt

HDR+ ban az 5-os is szep kepeket lo, azt kikapcsolva kb ertekelhetetlen. Ez igy van a 6-osnal is.

(#65041) reap3r válasza Ruzcak (#65032) üzenetére


reap3r
aktív tag

Te azt gondolod, hogy a telefonodban olyan szintű hardver van, mint az asztali gépben. Na csak, hogy tudd ez még mindig egy TELEFON, ami nem fog neked 100-150 appal vígan akadásmentesen menni. Igen, a nagy része itt az embereknek megvette 100k+-ba(amikor megjelent) a G2-est és el is vár tudást ennyi pénzért. Csak hogy alapból az a félreértés van itt néhány ember fejében, hogy ez ennyi pénzért MINDENT elvisz meg mindent futtat meg szuperjó-atomgyors meg stb. Csak hogy, aki ezt hiszi, az rendesen benyeli a marketing dumát. Nézzetek meg egy S4-et, arra felpakoltok egy 50 appot és egy hét múlva már elég döcögős lesz meg merülni fog, mint az ólomgolyó.
Ez egy TELEFON, akármit csináltok vele az is marad és idővel még ennél is lassabb-akadósabb lesz, mivel kőkeményen szándékosan rontják a telefonokat, mivel senkinek nem üzlet, ha te 4 évig használsz egy G2 árú és szintű telefont...
Hiába okostelefon, attól még a tulajdonosnak is kell gondolkodnia, hogy jól működjön, mert a reklámozott dolgok fele csak látszólag igaz...
Szerk:
Amúgy igen, illene a gyártóknak jobban figyelnie és normális telefonokat kidobnia, de a G2 a mai napig korrekt telefon a többihez képest a piacon. Mutass nekem egy telefont, ami annyira megéri ma és annyira használható, mint ez. Nagy az akksija, viszonylag jó méretű, kitkaten és lollin is gyors, nem döcög, vagyis az emberek 70%-nak nem akadozik szerintem.... A telefonpiac ugyanolyan ördög, mint az összes többi, de a G2-t ne fikázza senki, aki valamennyire is tudja, hogy más gyártók telefonja hogyan szerepel ennyi idősen ebben a kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#65042) vadászcsiga válasza Mauzes (#65036) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tegnapi beszélgetésre utalva. Mindegy, ha erdekel olvass vissza.

Tegnap pont erre panaszkodtam mint te, erre egyik kollega beírta hogy "nézd, neked lassul, nekünk nem" :D

[ Szerkesztve ]

(#65043) norbert1998 válasza szatomi30 (#65004) üzenetére


norbert1998
veterán

Szerintem még maximálisan. Ha megnézed, mi van benne, és hogy mit tud, valamint az árát, még csak túlzásnak sem tartod az állításom. Ha kicsit megpakolod custom rommal, akkor tuti biztos még a 7.0 is fel fog rá menni, egyelőre csak, mint írták, a 6.0-ból hivatalos frissítés érkezHET. Jelenleg 5.0 lolli van, nekem teljesen megfelel hardcore júzerként, bár kicsit módosított verzió. AOSP alapú 5.1.1 is van bőven.

Én makultátlanul, postával és egy 5k-s rózsaszín tokkal vettem 50k-ért. Nos, a toktól megváltam, nyilván, mert a rózsaszín erős merénylet lenne ellenem, és postát is levéve 45 volt a telefon, hibátlanul, illetve, az LG logó L betúje hiányzik a hátlapról, egyébiránt hibátlan állapotban, összes tartozékkal kaptam meg.

(#65044) ßrainiac válasza norbert1998 (#65043) üzenetére


ßrainiac
addikt

Keressunk valakit, akinek a G hianyzik es legalabb az egyikotok jol jar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65045) norbert1998 válasza ßrainiac (#65044) üzenetére


norbert1998
veterán

Vagy csak simán add nekem az L betűd, és én jól járok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65046) Ruzcak válasza reap3r (#65041) üzenetére


Ruzcak
tag

Nem , nem azt várom hogy az asztali teljesítményét hozza.
Arra ott van a pcm .

Annyit várok el hogy normalisan működjenek az alap funkciók és a multitask szerintem alap :)

Nem 150 approl van szó hanem mondjuk 50ről.

Nem szidom a g2t se enis ezt hasznalom es szeretem de ezzel is van nehany gond de az belefer.főleg a többihez képest.
Pont ezmiatt nem ertetted a lenyeget a mondandomnak.

Ha megnezed pld az almát az ios9es postok alatt sokan mar a sima i6ot is szidjak.es i6sre irjak h jo minden.
Pont h a tobbi gyartorol beszeltem fokent de az lg is ez a standard.

+meg nem az hogy megprobaljak az ilyen dolgokat megoldani ,hogy akksi multitask kamera microlaggok ne 8gbos hardverrel adjak ki a telot, hanem ujjlenyomat olvaso kisebb akksi nehol meg lekerekitett kijelzo es 250-300 kval nyit az ara.
Csak marketing 0 fejlesztes.
Tudom megkell elniuk , +azert az appok is hardverigenyesebbek. Osszetett dolog.
Szvsz soha nem adnek ki ilyen 150-200 k-t egy aktualis teloert amikor majfnem ugyanazt megkapod 70-100 kozott .1ev lemaradasban max.

(#65047) Ruzcak válasza norbert1998 (#65043) üzenetére


Ruzcak
tag

Én is 45 e-ert vettem .
Annyiert mar ajandek ez a hw.

(#65048) Mauzes válasza vadászcsiga (#65042) üzenetére


Mauzes
őstag

Ja, így már tiszta. Ez nagy segítség volt gondolom, nekem is hasznos. :D
Hát akkor első körben megpróbálok egy gyári visszaállítást, aztán legfeljebb földhöz vágom. Csak gondoltam hátha van valami tudományosabb módja a tesztelésnek, hogy akkor most tényleg lassabb-e, mint kellene lennie. Mert én régen gyorsnak éreztem.

(#65049) norbert1998 válasza Ruzcak (#65047) üzenetére


norbert1998
veterán

nem kifejezés. rr3 extra high-on mint az álom, úgy megy. az SP-m, amit 30ért adtam el a telefon vétele előtt még a menüig se jutott extra high-on. Ott meg azért nagyon dúrva grafika van, és mondom, a g2 röccenés nélkül viszi :C
ÉPs ez így néz ki :Y

[ Szerkesztve ]

(#65050) Balazska15


Balazska15
senior tag

Majdnem 30 óráig nem voltam tulaja egy G2-nek sem :Y Borzasztó 30 óra volt.. de túléltem :)
A történet annyi, hogy tegnap megvették a garancia nélküli G2-mat 50-ért, ha mai nap pedig én vettem egy 7 hónapos G2-t 50-ért, bár igaz, hogy First Phone-ba vásárolt 1+1év garanciás, amit ha jól értelmezek akkor igazából nem sok, mert az egy évből van még 5 hónap, de azt is csak a bolt szerelné, ha bármi baj lenne? Szóval nem a központi szervizbe kerülne?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.