Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) G33Z@ válasza madmike (#51000) üzenetére


G33Z@
tag

nem történik semmi... repülő módban vagyok, usb debug bekapcsolva, ioroot25 indítom rendszergazda módban és simán kilép enterre, nem történik semmi
LGmobiledriver is feltelepítve. Nem értem

(#51002) vadászcsiga válasza G33Z@ (#51001) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Repülőgép mód felesleges. Telefonon recoverybe lépett?

(#51003) G33Z@ válasza vadászcsiga (#51002) üzenetére


G33Z@
tag

Nem lépett sehová. Nyomtam egy entert és nem is keresi a készüléket, hanem kilép egyből. Próbáltam több USB porton is.

(#51004) vadászcsiga válasza G33Z@ (#51003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Driver probléma lehet

(#51005) FGyula30 válasza G33Z@ (#51003) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Ha 'G' vagy 'H' rom van fent, akkor simàn stumproot.apk
1perc és rootolva vagy.
Utàna autorec.apk, ekkor lesz recovery-d is. Mented a rendszert mindig, bàrmit csinàlsz.
Vissza gyàrira pedig kdz flash-sel tudsz menni. Mélyvíz témànàl segítenek, ha kell, de előtte olvass.

[ Szerkesztve ]

(#51006) vadászcsiga válasza G33Z@ (#51003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy még az usb debugnal lehet probléma. Amikor bekapcsolod és gepre van dugva felugrik a telefonon egy ablak számsorral amit le kell okezni?

(#51007) G33Z@ válasza vadászcsiga (#51006) üzenetére


G33Z@
tag

Nem jön fel semmi. Nem történik semmi. Sem a gépen, sem a telefonon. Kéthetes windows 8.1 agyig frissítve, minden feltelepítve. Az ioroot25 nekem meg se nyikkan.
20d gyári vodás ROM van fent.

[ Szerkesztve ]

(#51008) G33Z@ válasza G33Z@ (#51007) üzenetére


G33Z@
tag

Na mégis a rendszeremmel nem stimm valami. Van itthon egy kis win7-es konfigom is, azon meg elindult. Köszi a válaszokat, de csak user error :-)

(#51009) Indiant


Indiant
addikt

Hirdet egy emberke 85e-ért egy G3-at.
A következő konstrukcióban is hozzá lehet jutni:
LG G2 16GB +30e :Y

..kicsit vicces az ár ;]

[ Szerkesztve ]

(#51010) kiezTe90 válasza Indiant (#51009) üzenetére


kiezTe90
senior tag

55-ért számol be G2-t? Még ha egy 10est kérne rá akkor is elgondolkodnék rajta. Nagyon megszerettem ezt a telefont, bár egy G3at múltkor nyomkodtam majdnem elszaladtam venni egyett... :)
De szerintem a G2 egy jó kis telefon nem szorul cserére, majd a G4et meglátom.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#51011) Quqesz válasza Indiant (#51009) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ahogy kislányom mondaná:SOHAAA! ;)

adidas4death

A dobozon 6HU kód lesz,de ez megtévesztő,mert a voda engedélye kell a frissítèshez. Most pl a H verzió a legfrissebb,de a voda csak D verzióig engedte ki a frissítést(lg szervíz ingyen felfrissíti). Más különbsèg a sim függőség(bár én még ezt nem próbáltam ki másik simmel),de voda boot animáció nincsen és kb 2 voda alkalmazás van fent ha lefrissíted(cloud,vírusírtó).

[ Szerkesztve ]

(#51012) Indiant


Indiant
addikt

Megjött a 9H-m, lassan rá kell szánnom magam a felrakására.
Illetve a micro kártya olvasót is sikerült szétszednem, már csak egy hard case kell hozzá, hogy beleszereljem.

(#51013) OgKush válasza Indiant (#51012) üzenetére


OgKush
senior tag

Ez most mi? En egy otg/s pendriveot vettem, csak amikor rajta van a tok a telefonon, akkor elegge konnyen kicsuszik. 64gb/os kingston, usb 3.0, szerintem siman megeri egy g2 melle beruhazni. :R

(#51014) Nfsman20 válasza toto0569 (#50999) üzenetére


Nfsman20
tag

udv! en makoi vagyok ugyan, de itt minden oke!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#51015) Nightman1


Nightman1
tag

Vannak akik úgy olvasgatják ezt a topicot,hogy gondolkodnak e teló megvételén.
A mélyvízben megtettem csak gondoltam megosztom,hogy Cloudy g3 2.1 alatt,fullra feltöltöttem az akksit,majd töltőt lehúztam,és wifin,youtube-on megnéztem egy teljes filmet,ami 1óra 40 perc volt,40% fényerővel.
Most az akksi 88%on van..

(#51016) toto0569 válasza Nfsman20 (#51014) üzenetére


toto0569
addikt

Itt Újszentivánon semmi...néha megtalálja aztán le is szakad róla.A 2G i csak 1 vonás ha van...

(#51017) randras válasza adidas4death (#50996) üzenetére


randras
veterán

A SlimArmor hamisítványt nem ajánlom, írtam róla, keress rá. Az eredetijét viszont megérkezése óta használom, és imádom.

(#51018) Real_Necro válasza Indiant (#51012) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kíváncsi leszek el fog e állni a széle...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51019) Indiant válasza Real_Necro (#51018) üzenetére


Indiant
addikt

Akkor kalapáccsal szedem le, ha eláll.
A terveim szerint a hátsó tokba beszerelem a kártyaolvasót és a vezeték nélküli töltőt, de talán egy kapcsoló is kell bele + egy usb elosztó. :F

(#51020) Real_Necro válasza Indiant (#51019) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem lesz túl "bumszli"?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51021) adidas4death válasza Quqesz (#51011) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Akkor ha beviszem a Váci úti szervízbe akkor ők ingyen lefrissítik? Utána tudom majd én itthon frissíteni vagy még megmarad ez a "Voda által kell hogy kiadott legyen a frissítés" cimű történet? Gondolom azért rá lehet házilag is tenni a gyári független ROM-ot amit utána tudok itthon frissíteni ugye? :U

randras:
Köszönöm, hogy jelezted a dolgot akkor lehet, hogy elállok a vételétől. EZ már viszont az eredeti ugye? :U

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#51022) randras válasza adidas4death (#51021) üzenetére


randras
veterán

Igen.

(#51023) madmike


madmike
őstag

Kamera modból melyiket ajánljátok? elsősorban a 120fps miatt szeretnék valamit feltenni.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#51024) kiezTe90 válasza Indiant (#51012) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nagyon fasza ez a 9H kijelzővédő. Én nemrég rendeltem, de rendelhetek újat ugyanis tegnap sikerült a telefonom a szekrény mellé tenni. (Vigyázok rá nagyon, csak tegnap ideges is voltam meg volt egy kis ivászat...)
Elsőnek a szekrény szélének csattant, utána a földre (természetesen kijelzvel lefele). Nagy meglepetésemre a Nilkin 9H se repedt szét annyira mint gondoltam csak véknyabb repedések vannak rajta.

Szóval igazából ajánlom mindenkinek, én most vettem még 2db-ot majd január végére megérkezik.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#51025) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tesztelgettem hétvégén a GPS-t. Nagyon gyors és pontos. Pár mp alatt talál jelet kocsiban, sőt, kb 20mp alatt még tégla házban is gond nélkül talált.

Amit most észrevettem, hogy bár nem volt gond, hogy 260km-en keresztül folyamatosan menjen GPS, bírta akku (100-ról 28%-ra ment le), de gondoltam az utolsó 45 km-en rárakom töltőre ne menjek a nálam beállított "takarékos" 20% alá. Azt vettem észre, hogy sajnos szivargyújtóról nem hajlandó tölteni, pedig elég combos az adapterem hozzá. Mi ezzel kapcsolatban a tapasztalatotok vele?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51026) bajaki


bajaki
őstag

Ahogy sejtettem. Nem tudok elállni a vásárlástól. Nem tudom pontosan mi az erre vonatkozó jogszabály, de a B-Tel-nél nem tudok elállni a hibás készülék esetén.

Annyit ajánlottak fel, hogy küldjem nekik vissza és megpróbálják cseréltetni az LG-vel, vagy küldik a szervizbe.

Marad a szerviz akkor valószínűleg. Intézzem magamnak, vagy küldjem vissza a B-Tel-hez, hátha cserélnek? Váci út? Jól olvastam, hogy oda kell menni, ha jót akarok? :DD

[ Szerkesztve ]

(#51027) Indiant válasza Real_Necro (#51025) üzenetére


Indiant
addikt

Nálam klón HTC szivar töltővel remekül tölt.

Eddig 2,5mm vastag az olvasó, de ha fixen beszigszalagozom az sd-t lehet még vékonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#51028) Danny365 válasza bajaki (#51026) üzenetére


Danny365
őstag

Miért, mi a baja egyáltalán? Azt írtad a hívás hiba szoftveres volt, azzal meg nem fognak semmit se csinálni, csak felteszik a legújabb rendszert.

(#51029) HarryDEC válasza Real_Necro (#51025) üzenetére


HarryDEC
tag

Szia!
Nekem valamelyik előd telefonhoz vásárolt "gagyi" autós töltő van, de semmi problémát nem tapasztaltam eddig (lassan fél év).

Korán keltem, hol az arany?

(#51030) bajaki válasza Danny365 (#51028) üzenetére


bajaki
őstag

Igen ez a baja. 20H alatt volt gond. Főzött ROM alatt nem. De ez csak félmegoldás. Nehogy már ne használhassam a gyári romot egy volt zászlóshajó telefonon, mert nem lehet értelmesen telefonálni vele. Próbálkozok még vele valamit, kipróbálok 1-2 gyári romot aztán meglátjuk.

(#51031) Real_Necro válasza Indiant (#51027) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még az is lehet autót kell alatta cserélnem, a mostani már 16 lesz jövőre. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51032) madmike válasza Real_Necro (#51031) üzenetére


madmike
őstag

Az enyém 19 és tölti, szóval nem ez lehet az ok :) (bár ha német akkor elképzelhető :DDD )

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#51033) sayCet


sayCet
aktív tag

TowelRoot alkalmazható 4.4.2-őn? Garanciavesztés nélkül?
Vagy muszáj rootolnom ioroot25-el?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#51034) OgKush válasza sayCet (#51033) üzenetére


OgKush
senior tag

En is azzal csinaltam, es a garim is megmaradt. :) Legalabbis rootolva vittem be a g2-t a szervizbe.

(#51035) OgKush válasza Sanki (#50977) üzenetére


OgKush
senior tag

No problemo, biztos egyedul ult a fa alatt karacsonykor, aztan igy eli ki magat. :)

(#51036) Indiant válasza OgKush (#51035) üzenetére


Indiant
addikt

Bocs, félre értettelek. :R

Real_Necro:..legalább lesz indok az asszonynak ;]

[ Szerkesztve ]

(#51037) iceQ!


iceQ!
addikt

LG G4...

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#51038) Meggyi001 válasza iceQ! (#51037) üzenetére

Jó lesz ha kijön, bár mintha arról olvastam volna, hogy a Snapdragon 810 késik pár gond miatt.... érdekes lesz ha 5.3-as kijelző-vel jön....hm...majd meglátjuk....

https://gamergep.hu/

(#51039) Real_Necro válasza Meggyi001 (#51038) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ettől még súlyban (akksi miatt) lehet nagyobb lesz, valamint fogyasztását ugye még nem tudjuk, nyilván az sem csökken. Nekem ez kicsit ráncfelvarrás szagú. Oké, melyik nem, de szvsz G2-ről ennyi infó hallatán nem fogja nekem megérni váltani. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51040) Danny365 válasza Real_Necro (#51039) üzenetére


Danny365
őstag

Miért, mi többet szeretnél? Amúgy ezt bárki most megmondhatja, hogy a legtöbb flagship kb. pont ezzel a specifikációval fog jönni.

Én biztos cserélek majd, ha kijön az aktuális HTC/Sony/LG teló. Bár ha az LG megint csak később adja ki a G4-et, lehet, meg se várom.

(#51041) Meggyi001 válasza Real_Necro (#51039) üzenetére

Mindenesetre érdekes esemény lesz az tuti, ha kijön :)

(#51040) Danny365: Sztem sanszos, hogy késni fog :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#51042) Real_Necro válasza Danny365 (#51040) üzenetére


Real_Necro
veterán

Éppen ez az, hogy ennyi több nem ösztönöz arra, hogy cseréljek. Trendiségből nem veszek telefont.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51043) SoundBox


SoundBox
tag

Hali Nillkin 9H fóliát használok, néha olyat veszek észre hogy nem érzékeli az ujjam a teló, valaki vett eszre hasonlo ilyen foliaval?

(#51044) sharm


sharm
tag

Sziasztok!
A firmware checker-ből honnan derül ki, hogy milyen verzio van a telefonon?
(telenoros készülékről van szó)
Jelenleg 20b van rajta, és azt állítja nincs frissebb. A checker pedig esn,model,suffix,msn mezőkön kívül nem tartalmaz adatot.

(#51045) laverdadb válasza SoundBox (#51043) üzenetére


laverdadb
tag

Igen. Hasonlokeppem mukodik nalam is. Szerintem ez az uveg foliak atka...

(#51046) Real_Necro válasza SoundBox (#51043) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha nagyon "összezsírozom", akkor van, hogy nem észlel elsőre. Általában egy "pólós törlés" segít rajta... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51047) kiezTe90 válasza SoundBox (#51043) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nekem nem az a baj hogy nem érzékel, hanem félre érzékel.
Aztán nemtudom hogy a Nilkin 9H miatt e vagy nem. Mondjuk hála nagyon nagyon ritkán csinálja.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#51048) kiezTe90 válasza iceQ! (#51037) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Izgatottan várom...remélem ez lesz az utód nagyon megszerettem az LG-t!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#51049) madmike


madmike
őstag

Látom nagyon sokan használtok 9h kijelzővédőt. Mennyire tartósak? megéri a 10-20x-os árat egy sima fóliához képest?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#51050) randras válasza madmike (#51049) üzenetére


randras
veterán

Hát ami a 2K 20ad részébe kerül, ahhoz képest biztosan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.