Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) firemanus82 válasza firemanus82 (#56994) üzenetére


firemanus82
senior tag

Hongkongi az enyém! De!! Valaki már rakott ilyenre lollit?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57002) kurion


kurion
senior tag

Csak én tapasztalom hogy az appjaim 50% fc-ik? El se indulnak. Most mit csináljak? FR?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#57003) reap3r


reap3r
aktív tag

Cloudy G2 2.2-ről hogy állok át a Lollira? Van backup-om a stockomról, ami egy D-s Telekomos rom... Ha arra visszaállok, arra kdz-vel mehet a független lolli?

(#57004) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ha az LG belső backup progijával csinálok backupot, arról vissza tudok tenni adatokat? pl. sms-ek meg ilyenek?!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#57005) LittleSami


LittleSami
csendes tag

vagy esetlegvan itt olyan t-mobilos akinek sikerült frissíteni a telót?

(#57006) fodin válasza Tsebacsi (#57004) üzenetére


fodin
tag

Én inkább külső alkalmazásokkal menteném, én az SMS (és a Call) Backup Restore programokat használom, az biztos működik. Névjegyek szinkronizálására meg ott a Gmail.

(#57007) Tsebacsi válasza fodin (#57006) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen azt ismerem.

Közben sikeresen felment a lolli, örülök, mint majom a farkincájának :D Az android phone valóban folyton leáll, szóval nemsokára csinálok egy HR-t, és akkor minden szuper lesz! Köszi a segítséget mindenkinek!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#57008) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Végre működik minden. Led értesítések, névjegyhez rendelt csengő hang, stb. Ja és nekem nem merül jobban.

[ Szerkesztve ]

(#57009) reap3r


reap3r
aktív tag

Feltettem kdz-vel a 20H-t és nem ír a PC Suite frissítést... Rosszat tettem volna fel vagy mi ? :O

(#57010) batai15


batai15
félisten

Egy baj van vele hogy szívja az aksit.

[ Szerkesztve ]

(#57011) firemanus82 válasza Andrew10 (#57008) üzenetére


firemanus82
senior tag

Mi volt végül a megoldás?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57012) alex devil


alex devil
senior tag

Helló,
hány Amperes autós töltőt érdemes venni?

S23

(#57013) k5.20 válasza alex devil (#57012) üzenetére


k5.20
senior tag

2

(#57014) alex devil válasza k5.20 (#57013) üzenetére


alex devil
senior tag

Danke!

S23

(#57015) Apaxp


Apaxp
senior tag

Sok-sok olvasás után tegnap este felraktam kdz-vel a lollit. :) Tökéletesen /hibamentesen felment. A problémám viszont hogy az itt korábban linkelt rootolás nem működik. A parancssorban lépésről lépésre végigmegy minden kivéve az utolsó sh-val kezdődő parancsot. Ezt beírva entert nyomva a prompt ugrik egy sort és ott villog szorgalmasan. esetleg nincs valakinek ötlete hogy mi a gondja, miért nem kezdi a telóra másolni a su dolgokat?

LittleSami én T-s vagyok de nem vártam meg a T-t hanem az open 30a-t raktam fel

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57016) BloodRay válasza LittleSami (#57005) üzenetére


BloodRay
veterán

Én T-mobile-os vagyok. Minden gond nélkül felment a kezdő hozzászólásban lévő módszerrel(droidmester) a frissítés a voda-s magyar 5.02-re. Nem nyomtam még hard resetet sem és nuku gond. Értesítések is mennek bár ezek eleinte nem akartak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#57017) kurion válasza Apaxp (#57015) üzenetére


kurion
senior tag

Nekem is ez volt, másik port, gép újra indítása minden LG program kilövése. 1x sikerül :D ne add fel :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#57018) GEPESZ66 válasza Apaxp (#57015) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Hol van pontos leírás magyarul a kdz-vel történő frissítésről?

(#57019) Tsebacsi válasza GEPESZ66 (#57018) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Fent a lenyíló menüben az összefoglalóban, az automatikus offline frissítő pontnál.

Nekem most bedugásra nem látja a PC a telefont, és a telefon menüjében sem látok PC csatlakozás lehetőséget. Mit tegyek? Valami driver hiányzik?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#57020) reap3r válasza LittleSami (#57005) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én is most tettem fel kdz-vel... Mondjuk én Cloudy-ról álltam át... KDZ-vel H-s rom, aztán mivel nem akarta a PC Suite lefrissíteni(lehet rossz H-t tettem fel) kdz-vel ment rá a v30a...Amúgy az XDA-s módszerrel csináltam, és mindegyiket CSE flash-sel. Ha nagyon nincs bajod a telóval, akkor sztem hagyjad, én csak tesztelésnek tettem fel, mert nagyon ráérek, de van egy olyan gyanúm, hogy van még rajta, mit javítani...

(#57021) defygaben77


defygaben77
tag

Nem írná le valaki magyarül a Lollipopos rootlást, mert az angol nekem nem nagyon megy, a fordító meg olyan, amilyen...Köszönöm!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#57022) whbear válasza reap3r (#56993) üzenetére


whbear
senior tag

Kivették belőle.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#57023) fodin válasza Apaxp (#57015) üzenetére


fodin
tag

Elsőre nekem is ez volt. Teló és számítógép újraindítás után már ment.

(#57024) FGyula30 válasza defygaben77 (#57021) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Mélyvíz 8530hsz.

(#57025) defygaben77 válasza FGyula30 (#57024) üzenetére


defygaben77
tag

Köszönöm!
:R

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#57026) Tatyla


Tatyla
őstag

Lollin a Chromeban hogy lehet a lapokat bezárni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#57027) reap3r válasza Tatyla (#57026) üzenetére


reap3r
aktív tag

Szerintem az alkalmazásváltóban...

(#57028) fodin válasza Tatyla (#57026) üzenetére


fodin
tag

Alapból az egyesített lapokat kínálja fel, ezt a futó programok (jobb szélső gomb) között tudod bezárni, de a Chrome beállításaiban vissza tudod állítani a KK alatt megszokott módra is.

(#57029) Tatyla válasza fodin (#57028) üzenetére


Tatyla
őstag

Megvan köszi

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#57030) drsanyo1977 válasza Tsebacsi (#57004) üzenetére


drsanyo1977
csendes tag

Hali!
Én a super backup-ot használtam és feltoltam mindent a felhőbe. Van lehetőség rá a progin belül. Sajnos az sms-eket véletlenül nem küldtem a dropboxba, azt nem is tudom visszaállítani. Kérdeztem itt a gurukat, hogy a 442-es PCsuit-os mentésből hogy lehet visszatölteni, de nem válaszolt eddig senki. A névjegyeket tudod szinkronizálni a gmail-fiókoddal is.
Ja, és ha megvan a super backup mentése, told át OTG-n egy "pendrájkra" is:-)

Szerk: Látom elkéstem :-(

[ Szerkesztve ]

(#57031) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A vodás lolli 30D-vel mukodik a LED Gmailel is, de tényleg nagyon ritkán villog, kiesik a szemem mire elkapok egy villanást. Ezt is elkúrták, lehet külso appot használni.

apaxp
Nekem is igy volt. Zard be az ablakot es nyiss egy másikat majd ott ujra. Másodikra nalam elindult a rootolás.
Sőt en vagy szándékosan, vagy véletlenül de vagy 10 ablakot nyitottam, végén azt hittem most biztos téglázom a telefont :D

A zárolt képernyőn levő értesítéseket hogy tudom ugy elhúzni vagy valami hogy konkrétan megnyissa az alkalmazást ahonnan jött?

[ Szerkesztve ]

(#57032) merlin201 válasza Andrew10 (#57008) üzenetére


merlin201
tag

Szia.
Hogyan sikerült a problémákat megoldani? Volt HR vagy valami más trükkel hoztad helyre a telefont?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#57033) Apaxp


Apaxp
senior tag

Na sikerült a rootolás. Nem az itt linkelt megoldással hanem ezzel
Reg után elérhetőek a linkek. Egyszerűbb is mint a parancs soros módszer.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57034) Laca0


Laca0
addikt

A "ne zavarjon" módból az egyedi válogatást kivették a kivételekből, csak minden névjegy és kedvencek van :(

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57035) Tsebacsi válasza drsanyo1977 (#57030) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszi!

Az LG backup progija tökéletesen működik, csak 1-2 progi nem akart menni átrakás után, de az üzenetek pl. mind átjöttek! Szóval elégedett vagyok ezzel is! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#57036) Userlook válasza firemanus82 (#57001) üzenetére


Userlook
tag

En a hungarian opent 16gb_os verziot tettem fel. Az enyem is azsia regios volt/az meghozza 32gb_os. Az osszefoglaloba levo kdz frisitesel tetttem fel azzal ami a droidmaster modszer alat talalhato. Eddig minden rendben

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#57037) batai15 válasza defygaben77 (#57021) üzenetére


batai15
félisten

Hátha így nem megy ne kezdj bele.

(#57038) Levi941127


Levi941127
senior tag

Emberék! Az lehet szoftveres hiba, hogy a kijelző alján kb egy fél centis sávban nem érzékeli az érintéseket? Baromi idegesítő, mert a szóközt sosem sikerül elsőre megnyomni...
És csak a lollipop után vettem észre...

[ Szerkesztve ]

(#57039) neo_xperia válasza batai15 (#57010) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szerintem nem merül jobban mint kitkat alatt. Legalábbis egy teljes meritési ciklus alapján szerintem kb,ugyanaz az üzemidőm.

(#57040) Zugi


Zugi
aktív tag

Sziasztok, a szolgáltatófüggetlen telóm jelzi, hogy tudnék frissíteni, de pár szóban valaki összefoglalná, hogy érdemes -e? Mi többet kapok mint a jelenlegi rendszerrel? A jelenlegi rendszerrel is minden simán működik, nagyon szeretem és tetszik a felület is, de az újdonság is persze izgat:) Még ha félek is hogy az a felület nem annyira jön majd be, így valami meggyőző érv kellene, hogy nekivágjak.

Amúgy azt hallottam, hogy LG G3-ban már nincs benne a "vezeték nélküli tárolás" opciója. Most ha frissítek lollipop-ra a G2-n, ebben vajon benne hagyták? Én gyakorlatilag csak azt használom folyton a számítógéppel való összekötésre, így ez nagyon fontos számomra.

(#57041) Userlook válasza neo_xperia (#57039) üzenetére


Userlook
tag

Hali
Valaki tapasztal olyat h energiatakarekosag uzemod mikor bekapcsol felul az ertesitesi sav es alul a virtualis gombok hattere naracssargara valt? Persze stoc lollipop alatt.

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#57042) Nightman1


Nightman1
tag

Hello all!
Viccnek hangozhat de egy ideje nem olvastam a topicot,megjött a hivatalos nyalóka?
Ezt most nem viccből kérdem.. :D

(#57043) Levi941127 válasza Nightman1 (#57042) üzenetére


Levi941127
senior tag

Igen, először a vodafonos készülékek kapták meg, aztán másnap jött aznnal a független telókra is.

(#57044) neo_xperia válasza Zugi (#57040) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szia !

Az ujdonság varázsán kívül nem igazán tudok érveket felhozni a lolli mellett, talán a kinézet szebb, letisztultabb mint a kitkat-nél. Ahogy írtad is, az egy szinte hibátlanul működő rendszer-ezt én is így gondolom. Bug, lassulás stb. az új rendszer mellett sem jelentkezett, viszont több -kinek lényeges, kinek nem- funkció kikerült vagy elég kacifántosan elérhető.
Szvsz, ha elégedett vagy minden téren a kitkattal nincs ami miatt érdemes lenne frissitened.
Ez persze szubjektív vélemény.

Userlook : Igen, így van nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#57045) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Igaz a hír hogy hivatalosan is kijött G2 re,az android 5?

(#57046) Zugi válasza neo_xperia (#57044) üzenetére


Zugi
aktív tag

Köszi, meggyőztél, hogy nem kezdem el a frissítést most, jó nekem egyelőre ami van. Maximum ha majd itt idővel sok pozitív beszámoló lesz az új rendszerről.

(#57047) aya


aya
addikt

Ha esetleg a telenor is kiadja a firmware-t mehet rá 5.0.2 kdz-sre, vagy abból is kdz kell?

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#57048) Levi941127 válasza aya (#57047) üzenetére


Levi941127
senior tag

Ne várj arra, nyugodtan felteheted a hungary open romot.

(#57049) reap3r válasza Zugi (#57040) üzenetére


reap3r
aktív tag

Kivették a vezetéknélküli cuccost sajnos :( Amúgy én a helyedben maradnék ,ha minden tetszik a KitKat-en... Semmi érdemi változás, egyenlőre még senki sem fog fasza véleményt mondani a Lalipapról, mert max 3 napja van fent annak is, aki egyből rápattintotta. Én nekem már most nem tetszik az üzemidő, pedig nincs fent kb. semmi, nekem a v30a merülget rendesen a stock kitkat-hoz képest,de lehet csak beképzelem, majd 4-5 nap múlva mondok biztos véleményt...

(#57050) aya válasza Levi941127 (#57048) üzenetére


aya
addikt

Az már fent van, csak legalizálnám egy telenorossal ha tudom :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.