Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) Fail3D! válasza Fail3D! (#45199) üzenetére


Fail3D!
addikt

Sajnos a jack duogos reszt vissza kell vonnom.. az lg jack dugoja rendesen passzol... viszont nem ertem, mert eddig ez is jo volt es osszehasonlitva sincs kulonbseg, kopast sem latok, megis "siman" kijon belole...

(#45202) Quqesz válasza Fail3D! (#45201) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vszínű nagyon kicsi a különbség, szemmel nem látható,de pont elég a kicsúszáshoz...ha több gondod van szervíz és panaszkodj,sztem kicserélik.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45203) davide83 válasza neo_xperia (#45176) üzenetére


davide83
csendes tag

Szeva! Szerintem nem kábít, vagy ha igen, akkor én is. Nekem is megtörtént már, hogy este 21.30 körül levettem a töltőről, és reggel 06.20-kor 99%-on állt. ;)

(#45204) Magnat válasza davide83 (#45203) üzenetére


Magnat
veterán

Igen, de ki lett tárgyalva, h ha sokáig töltöd, 100-on irreálisan sokáig fog állni...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#45205) neo_xperia válasza davide83 (#45203) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Tudom, nálam is volt már ilyen. De olvass kicsit visszább miket mesél, arra értettem.
esti mese

[ Szerkesztve ]

(#45206) fery02 válasza tothgergo90 (#45181) üzenetére


fery02
addikt

Felpakolod a CloudyG3-at és szerintem nem akarsz egy darabig más Rom-ot a telóra.

Virtualista (#45189):
Szerintem emelkedő ébresztési hangot nem igen fogsz gyári programokkal elérni.
Play-ről berántod a Timely-t és igaz, plusz egy alkalmazás, de valószínűleg nem esik össze miatta a telefonod. :)

G3 Rom-okból meg valamiért valóban hiányzik a G2 vezetéknélküli tárolás opciója.
De szerencsére erre is van megoldás: Airdroid

Andris_2 (#45193):
Igen, nekem is szokott ilyet csinálni Rom-tól függetlenül. Nekem is olyan időközönként és úgy, mint nálad.

Én nem akadok fenn rajta, különösen hogy ilyenkor egy fizikai gombos képernyő zárás-feloldás után működik normálisan tovább.

[ Szerkesztve ]

(#45207) sunboy81


sunboy81
tag

Sziasztok!

A kijelző méretnél nem értek valamit! miért van ez? hogy csak ilyen keveset ír? kisebb lenne a kijelzőm?

Xiaomi note 8 pro

(#45208) Quqesz válasza sunboy81 (#45207) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1920-alsó gombsor....de csak tipp

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45209) FrankMonzano válasza sunboy81 (#45207) üzenetére


FrankMonzano
őstag

A virtualis gombsor helyet lehet levonta belole.

Quqesz: nekem is ez a tippem :)

[ Szerkesztve ]

(#45210) pappkarcsi válasza fery02 (#45206) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

A mai napig minden Sony-ban és Samsungban is van erre lehetőség, ezért furcsálom, hogy egy ez így most nincs. Célom lett volna elkerülni a plusz egy alkalmazást :(

Airdroid nekem 3-400MB után kifagyott, így megvettem ezt egy sör áráért és működik csodálatosan.. csak olyan jó volt ez a funkció is a g2-es romban. Csak a g2-re portoltakból hiányzik vagy magából, a sima g3-ban sincs benne?

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45211) szabyka95 válasza pappkarcsi (#45210) üzenetére


szabyka95
őstag

Alapbol nincs benne

(#45212) Magnat


Magnat
veterán

Ma reggeli jelenség: dupla tapra egyáltalán nem akart feléledni a telefon, a nyomógombra kb egy fél mp-re feléledt, majd 1ből megint sötét. Ha elég gyors voltam és berajzoltam a mintát ennyi idő alatt akkor feloldódott és tökéletesen működött, újra elaltatva megint ugyanaz ... végül csak a restart segített.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#45213) SUPREME7 válasza Magnat (#45212) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én is ilyen vagyok mikor nehezen ébredek, az asszony nyaggat, hogy keljek már fel, de amíg nincs kávé, minden hiába, fél másodperc és újra sötét minden ... :DDD

(#45214) Magnat válasza SUPREME7 (#45213) üzenetére


Magnat
veterán

:D
És téged mivel lehet ki- és bekapcsolni?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#45215) SUPREME7 válasza Magnat (#45214) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem 2 kávé a reset :) Addig nincs semmilyen műveletre kapacitás :D

(#45216) Magnat válasza SUPREME7 (#45215) üzenetére


Magnat
veterán

Lehet, bele kellett volna tenni a G2-t is egy bögre KV-ba :D

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#45217) Jippy


Jippy
tag

Új LG UI várható? Ha igen kb. mikorra?

(#45218) Quqesz válasza Jippy (#45217) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vegyél egy üveggömböt és dörzsölgesd....tudja fenne,de alternatív módon már van

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45219) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Ma jott egy frissites, azota nem tudom megnyitni a menut, mert kiirja, hogy a Kezdolap leallt. Valaki tud valamit errol?

Tekmen

(#45220) Jippy válasza Quqesz (#45218) üzenetére


Jippy
tag

kössz :F

(#45221) xSide válasza Magnat (#45212) üzenetére


xSide
őstag

Ez a helyzet nálam akkor fordult elő mikor ágyban, oldalra fordítva és támasztva akartam feloldani.
Hátsó gombot megnyomva dettó felvillanás.
A körülményeket senki nem írta, de tuti ez okozza a visszatérő 'user error'jelenségeket.

(#45222) bazsika89 válasza Fail3D! (#45201) üzenetére


bazsika89
tag

Szia!

Nekem is volt hasonló problémám, egy nagyító és egy vékonyka drót vagy bármi vékony erős segíthet rajta. Szabad szemmel nem láttam semmit, viszont mikor egy picit óvatosan kotorásztam az aljzatban, akkor levált egy rész. Végül, egy nagy összelapított szösz gumó jött ki belőle. Valószínű a folyamatosan zsebben tartás közben az alatt a 8 hónap alatt már akkora zsebkosz réteg jött létre, hogy nem engedte teljesen benyomni a jack csatlakozót. Azóta tökéletesen működik ez a része a telónak.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#45223) Laca0 válasza Magnat (#45216) üzenetére


Laca0
addikt

Én is nagyon várom már azt a telefont, ami reggel kávéval ébreszt! :)
... talán a következő szoftverfrissítés... :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#45224) Fail3D! válasza bazsika89 (#45222) üzenetére


Fail3D!
addikt

Orok hala... nem keves dzsuva volt benne. Annyira levolt mar nyomva, hogy belenezve fel sem tunt. Vegre tokeletes:) Koszonom meg1xer. Tuvel megpiszkalva derult ki az igazsag...:)

[ Szerkesztve ]

(#45225) hcs57 válasza Tekmen (#45219) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem is jött frissítés OTA-n (Telekom, 220d), de nálam nincs hiba.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#45226) Quqesz válasza Tekmen (#45219) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Újraindítás,ha nem segít gyári visszaállítás

Jippy
Van egy igéret,de hogy mikor......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45227) Haugland válasza hcs57 (#45225) üzenetére


Haugland
aktív tag

Nem tudjátok, hogy a mai frissítés miket tartalmaz pontosan?
~96Mb az egész, de nálam megállt a root jog miatt.

Nemtudom, hogy sajnáljam-e vagy sem ;-)

[ Szerkesztve ]

(#45228) hcs57 válasza Haugland (#45227) üzenetére


hcs57
őstag

Három dolgot írt ki, de már nem tudnám megmondani.. itt nem panaszkodtak a 20d-re, így tovább-ot nyomtam.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#45229) Tekmen válasza Quqesz (#45226) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Az volt a gond, hogy tul sok ikon volt kirakva alulra, es az uj szoftver kevesebbet enged, mint a regi, ezert bugolt :) kar hogy mar nem lehet annyi mindent kipakolni az also savra :-\

Tekmen

(#45230) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Létezik olyan NFC alkalmazás, ami lezárt telefon mellett is működik?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#45231) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok :) eldöntöttem végre hogy G2-öt veszek és egy olyan kérdésem van hogy a 16gb belső memóriából mennyit foglal maga a rendszer ?

SM s21+

(#45232) Meggyi001 válasza dongasre (#45231) üzenetére

Asszem 10 marad szabadon, vagy ilyesmi...

https://gamergep.hu/

(#45233) Mike81 válasza dongasre (#45231) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Kb 10 Gb szabad helyed marad. Ez alapján kell eldönteni, hogy 16-os vagy 32-es teló kell.

(#45234) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy ilyen fantasztikus telefonom ki lett rootolva de nem én csináltam mert nem értek hozzá :)
Na a haverom egy cm 11-es romot tett fel rá, nagyon fasza meg minden de olvasgatva itt a fórumot azt vettem észre hogy szinte senki nem használ cm romot. Szinte mindenki g3 rommal tolja.
Van ennek valami oka vagy ennyivel jobb a G3 romja?

Give them nothing but take from them everything

(#45235) geryboro válasza Krissz1983 (#45234) üzenetére


geryboro
senior tag

ennyivel jobb.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#45236) Meggyi001 válasza Krissz1983 (#45234) üzenetére

A CM 11 sem rossz, csak 1-2 feature hiányzik belőle...

https://gamergep.hu/

(#45237) Kurzuh válasza Meggyi001 (#45236) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Plusz a CM kamerája rettentő rossz :)

(#45238) Tamás34 válasza Haugland (#45227) üzenetére


Tamás34
senior tag

Alkalmazások, Google javítókészlet, Böngésző szoftverfrissítése!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#45239) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Nagyon szépen köszi a válaszokat.
Igen azt én is észre vettem hogy a kamera nem valami bajnok ezzel a rommal. Cserébe annyira pattogós és gyors lett a telefon amilyet még nem nagyon tapasztaltam :) Na mindegy egyenlőre marad ez aztán majd talán később kipróbálok valami mást is.
Még egyszer köszi a válaszokat.

Give them nothing but take from them everything

(#45240) Meggyi001 válasza Kurzuh (#45237) üzenetére

Lehet, de nem tudom igazán, mert szinte sosem használtam a rom-okhoz járó kamera appokat.Van egy ami bevált , azt használom.

https://gamergep.hu/

(#45241) Kurzuh válasza Meggyi001 (#45240) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Mégpedig? Melyiket?

(#45242) geryboro


geryboro
senior tag

Nexus 5-re megérné váltani?
pro-kontráka kérek.
köszönöm.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#45243) xSide válasza Krissz1983 (#45234) üzenetére


xSide
őstag

Mélyvíz.
Aki itt használja vagy nem látogatja a mobilarena fórumát vagy elégedett a gyári rommal.
Root+Gyári ettől nem kell több, ha igen lehet szenvedni tele hibákkal a mélyvízben és hallgatni az okoskodókra :)

Szerk.: szerencsére kettévált a topik...

[ Szerkesztve ]

(#45244) Krissz1983 válasza geryboro (#45242) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Szia.
Havernak nexusa volt aztán kiprobálta a g2 és váltott.
Ami a legfontosabb az akku.Sokkal jobban bánik az aksival a g2 a nexus épp hogy kibírta estig míg nálam legalább két napig megy a g2.
Plusz ott a kamera amiben sokkal jobb g2.
De ott van a kontra. A nexus és a pure Android annak minden előnyével. Ja és a nexusra 100% az android l míg a g2-re....Hát majd meglátjuk :)

Give them nothing but take from them everything

(#45245) Krissz1983 válasza xSide (#45243) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Köszi de most van először rootolt telefonom nem tudtam hogy ezt ebben a topikban nem lehet megkérdezni..... Sajnálom majd jobban odafigyelek.

Give them nothing but take from them everything

(#45246) Tamás34 válasza Tekmen (#45219) üzenetére


Tamás34
senior tag

Ugyanez a helyzet nálam is!
Csinálnom kell egy gyári beállítást! :( Hogy tudom ezt megcsinálni, hogy a letöltött alkalmazásaim megmaradjanak? Alap szintű felhasználó vagyok! Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#45247) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Sziasztok!

Most készülök venni egy G2-t - mivel láttam, hogy olyan 90 ezer körül mozog az ára és azért jobban is teljesít, mint egy Nexus 5 - és lenne pár kérdésem:

1.) Érdemes a gyári OS-t custom ROM-ra lecserélni? Leginkább a fluiditás tekintetében kérdem ezt, mivel azt olvastam, hogy 2 gigából vígan megzabál 1.4-et a LG oprendszere, amit picit sokallok és tartok tőle, hogy gyorsan seggére nézek a maradék 600 megának.
2.) Tokok és fóliák közül mik tartoznak abba a kategóriába, amik a lehető legjobb eséllyel védik meg a készüléket és nem úgy néz ki tőle a telefon, mintha a búcsúban lőttem volna? Ezzel úgy vagyok, hogy inkább kifizetek az átlagárnál többet, csak biztonságban tudhassam, de azért megtartsa az impozáns kinézetét.
3.) Vásárlásnál érdemes valamire figyelni vagy csak keressek egy megbízható boltot és akkor nem nyúlhatok mellé?
4.) A sárgásodás random mód jön elő vagy valami előidézi?

A válaszokat előre is köszi :)

https://twitter.com/nkaaa

(#45248) Danny365 válasza Krissz1983 (#45245) üzenetére


Danny365
őstag

Meg lehet kérdezni itt is, egyébként meg baromságot irt...

Amúgy meg nincs gond a CM-mel, csak tényleg elég retek a kamera az összes AOSP/CM alapú ROM-ban, és ezt 3rd party kamera alkalmazással se lehet nagyon javitani.

[ Szerkesztve ]

(#45249) xSide válasza Krissz1983 (#45245) üzenetére


xSide
őstag

Root no problem ;)
Én vettem komolyan egy cm kérdést.
Ám őszintén, eddig plusz lehetőségek miatt korábbi telókat szétromoltam (sajáttal is).
Azért lett G2-m mert egy meguntam, kettő látva a próbálkozásokat sok a sallang.
Root+Tweaksbox-al még G3 kinézetem is lett úgy, hogy minden müködik.
Mi a baromság mit írtam, hagyjuk...
Irva lett már korábban miegymás valóban és most még a kamera is hibás? :D

[ Szerkesztve ]

(#45250) Nordik


Nordik
őstag

A reggel 6 órai rezgőről hangos üzemmódra magától átváltás a 20D-nél is meg maradt... Hihetetlen, hogy egy ilyen kis bugot nem tudnak kijavítani... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.