Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) reechyke


reechyke
tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy frissitettem android 5re, de teljesen meghalt a telefonom. Elindul, de használhatatlan, mert mindig kiirja, hogy a phone.android.com leállt kb 2 másodpercenként... Mit lehet vele csinálni?

(#59002) sunboy81 válasza reechyke (#59001) üzenetére


sunboy81
tag

Hardreset rá a megoldás! :)

Xiaomi note 8 pro

(#59003) Guenwhywer válasza Danny365 (#58996) üzenetére


Guenwhywer
csendes tag

hát igen az első 3 kép az értékelhetetlen a többi az elmegy de azért ezeket a képeket helyükön kell kezelni egy ekkora optikával készült kép sosem lesz igazán szép az meg hogy ugye fixen kézből használjuk tovább ront az egyébként sem könnyű helyzeten ez is látszik a 3. képen például ahol szinte semmi sem lett éles...
ezek a képek telón nézve jók és az optika meg a háttere már könnyít elég sokat a dolgunkon. Ha esetleg a rekesz értéket manuálisan fel is lehetne tolni mondjuk 20-22 ig akkor a kanyonos kép is jól sikerülhetett volna.

(#59004) Tatyla válasza akooos (#58993) üzenetére


Tatyla
őstag

Olyan 275k lesz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#59005) subset válasza bala6120 (#58976) üzenetére


subset
senior tag

Igen, minden visszaáll.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#59006) batai15


batai15
félisten

Ennyiért meg tényleg akkor szifon v m9..

(#59007) kasata91 válasza Tatyla (#59004) üzenetére


kasata91
tag

HA 180 körül meg lehetne kapni szürkében, akkor az nagyot ütne.
Bár amíg 85db ezresért G2-ket hajigálnak hozzánk, addig nekem ezek az új csúcsszuper készülékek (használtautó áron) abszolút nem opciók.

[ Szerkesztve ]

Trust me I'm an engineer

(#59008) akooos válasza Tatyla (#59004) üzenetére


akooos
veterán

A legtöbb helyen azt olvasni, hogy olyan áron fog kezdeni, mint a G3. Az pedig 650 USD volt. Ha esetleg valamilyen csoda folytán tényleg 650 dollár lesz amcsiban, az nálunk 650 euró lesz, ami 190k. 1 hónap múlva 170 lesz függetlenül, gyári garral 200. Amíg nincs más szenvedélyem ezen kívül, addig nem félek rá pénzt költeni.

(#59009) ClioRS válasza Tatyla (#59004) üzenetére


ClioRS
őstag

A Flex 2 sem volt annyi, ez sem lesz.

(#59010) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Újabb beizgulásom van:
Huawei G7
Meizu M1 Note - már volt, de fene tudja, mert zárt
Lenovo K3 Note

Véleményeitek ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#59011) noxon


noxon
őstag

Na most mindenki azon fog görcsölni, hogy legyen portolt g4 rom a miénkre :)

We live in a simulated world...

(#59012) akooos válasza eladogeppc (#59010) üzenetére


akooos
veterán

Lenovo K3-at kipróbálnám :U
M1 Note is nagyon tetszik
Huawei G7 közömbös.

(#59013) Quqesz válasza akooos (#59008) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A mobilporton 675€ körül sejtik az árát...

eladogeppc
Huawei Mate7?

[ Szerkesztve ]

(#59014) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv!

30a-ról 30b-re frissítve az audió kimenet a fülesen mintha tompább lenne, tapasztalt vki hasonlót?

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#59015) atti1848 válasza Grecky (#59014) üzenetére


atti1848
senior tag

Engem is érdekelne, hogy mi a különbség a 30a és 30b között, mert ha a b-ban van valami hiba akkor inkább még nem teszem fel. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#59016) Busterftw


Busterftw
veterán

Én cserélem a G2-t az tuti. G3 nem érte meg de ez már igen. Ha xdaebb csak megközelíti amit művelt a G2 kamerával, a G4 nagyon ütős lesz a nyitott camera API miatt.

(#59017) bounty123 válasza Busterftw (#59016) üzenetére


bounty123
őstag

Én is úgy érzem, hogy G4-re érdemes már váltani. Meg eleve elég ütős és szoftverben is friss még a G2, hogy jól el lehessen adni.

(#59018) FGyula30 válasza batai15 (#59006) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Nem tudom mi ez a rákattanás a G4-re. M9 még mindig elveri minden téren.
Esetleg egy normális hangszóró se ártana végre, nem a bőrre kellett volna koncentrálni... ugyis tok megy rá...hol a fém? Ja, sehol...

[ Szerkesztve ]

(#59019) subset válasza atti1848 (#59015) üzenetére


subset
senior tag

Szerintem inkább a 30E-re érdemes váltani.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#59020) Danny365 válasza FGyula30 (#59018) üzenetére


Danny365
őstag

Minden téren.. Hát igen, főleg a kamera lett nagyon ütős a HTC-ben! No meg tojást sütni is lehet rajta!

(#59021) Quqesz válasza FGyula30 (#59018) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát innováció nem sok került az M9-be....inkább mindenki az M8-at veszi...microvele9

Más
Angliában kiadták az árakat g4-re. Független sima hátlapos 500£(kb 211e) és a fekete bőr hátlapos 530£(kb 224e).

[ Szerkesztve ]

(#59022) FGyula30 válasza Quqesz (#59021) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Én nem innovácio alapján választok. Pl: kit érdekel az ujjlenyomatolvasó? Bőrhátlap? Pulzusmérő? Stb.
Nekem az optimalizálás, erő, hang, design. Ez a lényeg. Kijelzőben kb ugyanaz mind.
Danny: azok közé sem tartozok akik félóránként mérik h hány fokos a hátlap...😁
Szinte biztos h nem lg lesz a g2 utódja. Nem vagyok márkafetisiszta

[ Szerkesztve ]

(#59023) akooos válasza FGyula30 (#59022) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem designban nem gyenge a G4. Persze ízlések és pofonok, de marha jól néz ki a fekete bőr hátlap.
Hangzás. Egyértelműen jobb a HTC (ebben mindennél).
Optimalizálást talán végre eltalálják a fejlesztők ennél. Az eddigi hands-on videókon a nem végleges szoftverrel is jobbnak tűnik mondjuk az S6-nál.
Az erő pedig relatív. Nincs szerintem olyan app / játék ami megfogná akár az S800/S801 párost sem, nem hogy a 808-at. És ráadásul ez nem is melegszik elvileg.

Ami igazán fontos nekem az a kamera, a kijelző minősége és az első megérzés. Amikor elővette a Cho bácsi tegnap a zsebéből már akkor tudtam, hogy kell egy ilyen... :D

(#59024) FGyula30 válasza akooos (#59023) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Érted h mit mondok...Sokra ment a G3, G4 az innovációval.
Se sztereo hangzás, se fém ház(ami azért jó ám, nem szappantartó feeling). A bőrhátlapra meg tokot fogtok rakni, na mibe? Sikítani fog mindenki ha felkarcolja a bőrt!
Optimalizálás meg sajnos nem Lg erény. Bár fejlődik elismerem.
Az ára adja el az Lg-t, itthon meg az a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#59025) akooos válasza FGyula30 (#59024) üzenetére


akooos
veterán

Soha nem tennék tokot egy telefonomra sem, a G2-n sem volt soha, úgyhogy ha bőr hátlapos lenne nekem, pucéran használnám.

(#59026) Quqesz válasza FGyula30 (#59024) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Már miért sikítanák ha felkarcolja? Veszek rá egy másikat,nem is vészes árban. De ha a htc hátlapja horpad be v karcolódik meg,akkor hogy cseréled otthon? A hangzás oké akkor ha a telód üvölteted az utcán(had ne mondjam kik szokták),másra mire? Ha veszel egy bt hangszórót,akkor már a boomsound sem nagy durranás(HDMX JAM hangszóró volt a tecsóban 4e).Persze a fülessel is jól szóljon,de ebben az lg sem volt hátrányban(g3 sztereo áthallás 100%)....az optimalizáltság oké,de próbálnak virítani a g4-ben... és nem zavar ha melegszik...téged,de ha úgy jársz,mint a sony-sok,hogy pl a kamera lekapcsol a melegedés miatt?? Az,hogy tegnap a qualcommos pali is ott volt egy beismerés volt részükről,hogy a snapi 810 nem tökéletes....félre ne érts,nem lebeszélni akarlak a htc-ről,én is kíváncsi vagyok más márka iránt is :)

[ Szerkesztve ]

(#59027) FGyula30 válasza Quqesz (#59026) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Én sem lebeszélni akarok senkit, csak többen már rohannak itt az üzletbe, pedig még egy teszt se volt.
Csak azt mondom h van alternativa és bizony jobbak.
Htc unibody ház a szerelők kedvence...addig jó míg nincs baja...utána szívás ha nincs garid. Ott a pont!

[ Szerkesztve ]

(#59028) Tsebacsi válasza FGyula30 (#59027) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bármit mondassz, a HTC manapság nem villant nagyot, ahogy a Sony sem a Z4-el, úgy ők sem az M9-el. Okés, hogy csúcsvas, de forrósodik, és azt a telefont bizony fogni kell, a G2-vel is nagy problémám, hogy erősen melegszik játék közben.
A jelenlegi sense felület pedig még mindig semmilyen számomra, túl minimál, persze a lolli is az, de az LG-t legalább simán tudom testreszabni, nemtudom a jelenlegi sense milyen.
A stereo hangszóró meg max kihangosításnál lehet pici előny, másnál már nem igen.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59029) #84221696 válasza FGyula30 (#59027) üzenetére


#84221696
törölt tag

A legjobb teszt az, ha megfogod és nyomikázod egy fél órát. Az, hogy ki vagy kik mit hoznak ki egy tesztben, az szerintem sokadrangú... A lényeg úgyis te vagy én vagyok. Neked vagy nekem kell egy telefonnak megfelelnie, ezt meg egy tesztből nem lehet leszűrni, mert mindenkinek mások a preferenciái.
Ha veszek g4-et, akkor csak úgy, ha kipróbálom előtte valahol. De ugyanez igaz bármire is.

(#59030) bounty123 válasza FGyula30 (#59024) üzenetére


bounty123
őstag

Fogadhatunk. Bőr hátlappal eszement sok értelme lenne amúgy egy toknak valóban. Veszek egy elegáns cserélhető bőr hátlapot, aztán bedugom egy undorító műanyag kotonba, hogy sose látszódjon? Kikezdhetetlen logika :P Soha nem tettem tokot/fóliát egy telefonomra se, csak lehetőleg vigyázok rájuk.

(#59031) batai15 válasza Quqesz (#59026) üzenetére


batai15
félisten

Elég hülye érvek már bocs.. Be horpadas? Kocsit azért veszel h össze törd? Mivan ha az lgt ejted le? Dupla hangszóró értelmetlen? Pl edzés közben stb? Persze.. Többit hadd ne mondjam.. Ennyi erővel a g4 bőr hátlappal hát komoly lesz.. Valóban most meg éri az m8 jobban. Mert valóban nem sokkal tud kevesebbet mint az m9. De ez igaz lesz a g4re is . nem veszekszem de azért szerintem butaság. Kamera akku idő s810 sense ha nem jön be ok... Esetleg a nagy keret.. Ezeket még értem.
Meg mindig az mondom hogy most már a szinfonra se lehet mondani hogy nem éri meg.. Így most is az említett két telefont tartom vásárlásra érdemesnek.

[ Szerkesztve ]

(#59032) akooos válasza batai15 (#59031) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem meg be kéne fejezni ezt a hülyeséget, hogy M9 vagy G4... Kinek ez tetszik kinek az. Nekem pl nem kéne az M9, mert csalódás a tesztek, videók és a kinézet alapján.

Felesleges ezen összeveszni..

(#59033) Jippy


Jippy
tag

G2 topic de már második napja g4 m9 stb....

(#59034) batai15 válasza Jippy (#59033) üzenetére


batai15
félisten

Mentségemre szóljon h már vagy 2 hete nem nagyon járok erre. . Amúgy meg értelmes keretek közt nyugodtan meg lehet vitatni a dolgokat. Valamitől pörögni kell a topiknak. Ne csak a téglázás legyen a téma.

[ Szerkesztve ]

(#59035) akooos válasza Jippy (#59033) üzenetére


akooos
veterán

Valamilyen szinten kapcsolódik a G2-höz, hiszen ez az utódja :)

Mostanában G2-vel kapcsolatban nem sok téma van,csak hogy hol érdemes megvenni, milyen tokot vettem és letégláztam :)
Legalább egy kis üde színfoltot ad ez a 2 telefon.

(#59036) mouzrr


mouzrr
őstag

Pont ezért nem olvas vissza senki, mert lassan mindenről szól a topik, csak arról nem amiről kéne neki :DDD (nem bántásból, senki ne vegye magára, én amúgy sem szoktam hozzászólni, ha meg igen, az inkább kérdés jellegű :R )

[ Szerkesztve ]

(#59037) drsanyo1977


drsanyo1977
csendes tag

Nemrég frissült 30b-re a telefon. Utána egyszer felvettem beszélgetés közben a hangerőt és azóta hiába próbálom visszaállítani, sehogy sem sikerül. Minden híváskor üvölt, mint az állat. Ha csendes a környezet, akkor is. 30a-val nem csinálta ezt. :W
Mi a túrót tudok csinálni?
Kösz a segítséget

(#59038) Laca0


Laca0
addikt

Mi a különbség a 30a és 30b között?
Hogyan frissül magától b-re? Azzal a 25mb-os frissítéssel, ami tegnap jelent meg a telefonomon?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59039) drsanyo1977 válasza Laca0 (#59038) üzenetére


drsanyo1977
csendes tag

Igen, a 25megás cucc lesz az. Nem tudom mi a különbség a 30a-hoz képest (mintha stabilitási és alkalmazás futtatási javítás lett volna). Azt hittem, hogy a memória elfogyását javítják majd a leghamarabb, de az továbbra is fokozatosan csökken ~360 megáig. Ezt az egy hibát biztosan azóta produkálja, mert máskor is állítottam a hangerőn és akkor nem ragadt be. Se KK-n, se 30a-n.

(#59040) Laca0 válasza drsanyo1977 (#59039) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem annyira nem szokott leesni. 450-nél kevesebbet még nem láttam. Ilyenkor megnyomom a ram törlést a widget-en és ismét 700 feletti a szabad ram.
De ritkán nézem, mert még egy alkalmazás sem jelezte, hogy elfogyott volna a memória. Kk-val előfordult, hogy a navi nem ment memoria-hiány miatt.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59041) noxon


noxon
őstag

A telóm hangszórója meg a másik eléggé koszos el van dugulva, ha jól látom. Azokat a kis réseket mivel lehet kitisztítani? Fogkefe?

We live in a simulated world...

(#59042) drsanyo1977 válasza Laca0 (#59040) üzenetére


drsanyo1977
csendes tag

Ugyanúgy használom a tellát, mint a lolli előtt. KK-n nekem se esett még szinte 500 alá se, itt meg 2naponta 360 körül van. Rendszeresen ki szoktam lőni a futó alkalmazásokat (naponta legalább egyszer). A harmadik napon (kikapcsolás nélkül) már hiába nyomok a RAM-törlésre, 10 perc múlva ugyanúgy 400 körül, vagy az alatt mozog.
A beszélgetés hangerejére nincs valami tipped?
Amikor navinál elfogyott a RAM (KK-N) akkor nálad szakaszosan mutatta a pozíciódat haladás közben?

[ Szerkesztve ]

(#59043) Tsebacsi válasza noxon (#59041) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem hiszem, hogy ez okozna hangzásbeli problémát, de nyugodtan puha sörtéjű kefével nekimehetsz, de félek csak befelé fogod tuszkolni a cuccot, nem kimosni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59044) akooos válasza noxon (#59041) üzenetére


akooos
veterán

Szedd szét a telefont és úgy fogkeféld meg :))

(#59045) Ferenczi Áko válasza noxon (#59041) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Engem is érdekelne..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#59046) Matada2.3 válasza Laca0 (#59038) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem nagyon sok. Sokkal gyorsabb a rendszer, eltűnt a ghost touch problémám, smoothabb. A led is normalizálódott. :)

Finn the human

(#59047) BigDawe


BigDawe
csendes tag

SEGÍTSÉG!!!

A mai nap folyamán az lg pc suit kiírta, hogy frissíthető a telefonom lollipopra, ami taiwanból való (kódból tudom). Se nem rootolva, semmi módosítás nem volt rajta!!! Még a backupot is megcsinálta, aztán egyszer csak a frissítésnél megállt a folyamat. A telefon jellenleg a "Firmware Update" menüben ragadt, és alul csak azt írja ki, hogy "USER B50". KDZ-vel még tudok valamit csinálni??? Jellenleg szétb@sz az ideg....

(#59048) Laca0 válasza drsanyo1977 (#59042) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem a hangerővel nincs bajom.
Csak annyit vettem észre, hogy ha kihangosítom és bejön egy másik hívás, akkor ha az elsőre visszatérek, leveszi a hangerőt, de még mindig úgy jelzi, mintha ki lenne hangosítva.
Ekkor kikapcs-bekapcs kihangosítás és már jó is. Legfeljebb kettővel többet kell hallózni... ez is hiba, de együtt lehet élni vele.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59049) drsanyo1977 válasza Laca0 (#59048) üzenetére


drsanyo1977
csendes tag

Huhh. Apró probléma, de elég kellemetlen tud lenni.
Egyébként ahhoz képest, hogy mekkora volt a frissítési csomag, teljesen vállalható a hibalista. Ezek az apró, de bosszantó hibák egyébként is csak a mindennapi használat során derülnek ki, mert ahány ember, gyakorlatilag annyi féle használati mód és futtatott programlista. Mindent körülményt a tesztelők nem tudnak produkálni. Remélem erre is jön egy gyors javítás és akkor újra lesz faxxa telkónk! :-)

(#59050) Laca0 válasza drsanyo1977 (#59049) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem még V30a van, mert root-on vagyok és így nem telepíthető.

Más:
Olvastam egy tesztet a Samu S6-ról... mekkora egy kamu minden cikk!!! Szerintem csak attól függ, hogy mit írnak, hogy mekkora a "motivációja" a cikk írójának az adott márkától...
Idézem: "az aktuális mobilpiac egyik legütősebb dizájnjával büszkélkedhet". Micsoda?!? Évek óta minden S ugyanúgy néz ki!!!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.