Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Sragi válasza iOnizer (#27000) üzenetére


Sragi
őstag

Inkább az OTA-t válasszátok ,mert úgy néz ki azzal nincs gond.

(#27002) Mr.Silkó válasza ΞΔGLΞ (#26990) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#27003) kekkola válasza ΞΔGLΞ (#26998) üzenetére


kekkola
senior tag

A kinézet tök szubjektív, nekem speciel tetszik mind feketében mind fehérben (csajomnak fehér van) a burkolat. A csúszósságra viszont +1, addig nem éreztem biztonságban a kezemben amíg nem vettem rá egy szilikon tokot, nem tudta a kezem megszokni, vékony is és csúszik is. Nekem is megjött a KK... egyelőre azt döntöttem el hogy OTA frissítek , majd lesz valami :))

O+8T

(#27004) noxon válasza ΞΔGLΞ (#26990) üzenetére


noxon
őstag

Egyet èrtek! Tènyleg unalmas a sok rinya. A KK a sistergèst leszàmìtva SEMMIVEL sem rosszabb, bugosabb, lassabb stb mint a JB. Teljesen jó rom, napi hasznàlatra megfelelő. Nem kell a sok rinya màr, mert akinek bugos az valamit nagyon el k...-t. Ennyi :)

KK-t igen érdemes feltenni, mint màs is ìrta nem kell naponta 20szor ràkèrdezni. Felteszed ès hasznàlod ennyi. Nem kell szenvedni rajta. Remèlem ezeket elolvassàk azok akik ezzel a hülye kèrdèssel fàrasztjàk a többieket.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#27005) Sragi válasza noxon (#27004) üzenetére


Sragi
őstag

Sistergésen kívül a BT bug-ról nem a user tehet. A többi az más tészta szerintem is!

[ Szerkesztve ]

(#27006) ΞΔGLΞ válasza kekkola (#27003) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem azt mondom, hogy nagyon ronda, de a 4X HD mellett elbújhat, de ez csak saját vélemény, ettől függetlenül tényleg szuper telefon minden téren. Nekem is nemsokára megjön az a BUMPER tok, mert a gyári flip ugyan jó, igaz az is fényes hátul, de legalább nem csúszkál, de utálom nyitogatni. :)

Mármint ez: [link]

(#27007) gusthy válasza ΞΔGLΞ (#26994) üzenetére


gusthy
veterán

Azt gondolom, hogy a mobile support tool ugyanazt csinálja, mint a PC Suite, jól sejtem?

(#27008) Mr.Silkó válasza kekkola (#27003) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én utálom tokban hordani, de mivel melegben csúszkál a kezemben a G2, ezért sajna ajánlott a szilikon tok.

(#27009) noxon válasza Looserke (#26980) üzenetére


noxon
őstag

Szemèt :D ezt benyaltam :D

We live in a simulated world...

(#27010) ΞΔGLΞ válasza gusthy (#27007) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom, én rögtön az LMST kaptam le és azzal csináltam meg az update-t, régebben volt fent másik telefonnál a PC Suite, de az lassabb is, meg néha nagyon eltud "gondolkodni". az LMST meg kapásból kapcsolódik, rögtön ellenőrzi a szoftvert és mindjárt fel is ajánlja a frissítést. Egy katt és negyedóra alatt végzett,maximum sebességen lerántotta az 1.7GB anyagot feltelepítette és már kész is volt. Mondom ez kb talán negyedóra lehetett, max 20 perc...

[ Szerkesztve ]

(#27011) iOnizer


iOnizer
tag

Kérnék egy nagy szivességet!
Akinek a telefonja Telekom szoftveres 2010a-s, Rootolt, de nem használt még Xposed framework-öt, az megtenné, hogy feltölti nekem valahová a system/bin/app_process fájlt? Simán kimásolható akár root explorerrel, vagy solid explorerrel is.

Nagyon köszönöm! :)

Alá bizony

(#27012) Mr.Silkó válasza ΞΔGLΞ (#27006) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Tetszetős, csak egy pöppet drága.. :)

(#27013) ΞΔGLΞ válasza Mr.Silkó (#27012) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, kb 50 dolcsi körül ér ide szállítással, de még mindig ez, minthogy leejtsem és 35 ezerért vihetem kijelzőt cseréltetni, eddig kétszer ejtettem le, vagyis csúszott ki a kezemből, de az egyiknél időben elkaptam, a másiknál nem sikerült csak annyira érintettem meg, hogy "pályát" változtatott és a puha fotelben landolt, tehát azt is megúsztam, ekkor döntöttem úgy, hogy inkább egy minőségibb tokot veszek rá.

Mondjuk ágyban már sokszor kiejtettem a kezemből, de ott is puhára esett.

[ Szerkesztve ]

(#27014) Bubukain válasza iOnizer (#27011) üzenetére


Bubukain
senior tag

nem tudom hogy uninstalláltad, de ezzel kellett volna
Xposed-Disabler-Recovery.zip

(#27015) dro0py válasza iOnizer (#27000) üzenetére


dro0py
tag

Most letöltötte végre OTA-n (már gyorsabb volt mint reggel), erre azt írja, hogy "érvénytelen szoftvercsomag". WTF...

(#27016) iOnizer válasza Bubukain (#27014) üzenetére


iOnizer
tag

Az csak annyit csinál, hogy ha van mentés az eredeti app_process fájlt visszaállítja. Ez az amit én mauálisan másolnék be a mappába, mert nekem nem mentette le korábban sajnos, így nincs meg az eredeti. Ezért kérném a fájlt, hátha valaki tud benne segíteni.

Alá bizony

(#27017) Legendd


Legendd
senior tag

Hali! Egy kérdést vetnék fel azoknak, akiknek esetleg már 4.4.2-re frissített G2-jük van.
Az alsó vezérlőgombokat végre be lehet állítani, hogy alkalmazások szerint tűnjenek el, mint a G Flex esetén? Ergo bepipálom, hogy egy játéknál ne jelenjen meg, csak egy nyíl formájában? Olvasgattam, de sehol sem írják.
Köszi

Alea iacta est!

(#27018) gusthy válasza Legendd (#27017) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, van rá app, de az 1 EUR-ba kerül.
Az a neve, hogy immersive full screen mode.

(#27019) szoja válasza Mr.Silkó (#27008) üzenetére


szoja
tag

Ha már tokokról van szó, én ezt ajánlom. Hiába kecses vékony a telefon, ha a fényes műanyag miatt nagyon csúszik. Ez a tok nagyon szépen rásimul és számomra kellemesebb a tapintása, mint a szilikonnak. Egyetlen hátránya (már akinek ez számít - nekem nem) az, hogy alul és felül nem védi a telefon peremét.

(#27020) ΞΔGLΞ válasza szoja (#27019) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pedig ajánlatos lenne védeni azt is, ha pont arra a részre esik, a legtöbb visszajelzés olvasva, szinte azonnal reccs a vége!

(#27021) Legendd válasza gusthy (#27018) üzenetére


Legendd
senior tag

Köszi, ez jó cuccnak tűnik, viszont nem látom, hogy G2-vel kompatibilis lenne. Az Xperia Z-n tuti nem megy.
Akkor alapból nem rakták be?! Francba, pedig ez nagyon hasznos fícsör.

Alea iacta est!

(#27022) Disla87 válasza Mr.Silkó (#27008) üzenetére


Disla87
csendes tag

Én ezt az extra vékony műanyag tokot használom. Nem csúszkál és szinte észre sem venni, hogy rajta van.

[ Szerkesztve ]

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#27023) Looserke válasza Disla87 (#27022) üzenetére


Looserke
őstag

de szerintem nem is véd sajnos

(#27024) Disla87 válasza Looserke (#27023) üzenetére


Disla87
csendes tag

Nem is kell, szerencsére még egyetlen telefonomnak sem lett soha baja, mindig vigyáztam rájuk. A lényeg, hogy a felülete védve legyen karcoktól (elől fólia, hátul tok), ha meg pofára esik mégis véletlenül, akkor ott a készülékbiztosítás.

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#27025) gusthy válasza Legendd (#27021) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem műxik, gyári 20Bn

(#27026) Tybike81 válasza Disla87 (#27022) üzenetére


Tybike81
őstag

Hol vetted és mennyi volt?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#27027) ΞΔGLΞ válasza Disla87 (#27024) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, fóliát nem szoktam rárakni, egy GG üvegnek az átlagos karcokat simán kell tudni "kezelnie". Ha meg az üvegre esik, mondjuk betonra, ahol még ráadásul érdes is a felület, én kötve hiszem, hogy akármilyen parasztvakítós edzett üvegnek kikiáltott fólia baromság megvédené a telefont. Amíg nem látok róla (amatőr) tesztet, számomra ez csak felesleges pénzkidobásnak tűnik.

(#27028) Disla87 válasza Tybike81 (#27026) üzenetére


Disla87
csendes tag

ebay-en [link]

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#27029) gusthy válasza Legendd (#27021) üzenetére


gusthy
veterán

Átküldtem privátban, hogy melyikre gondoltam.

(#27030) Disla87 válasza ΞΔGLΞ (#27027) üzenetére


Disla87
csendes tag

láttam már átlagos használattól (tokból ki-be húzogatás) hajszálkarcos GG üveget, azóta úgy vagyok vele, hogy 1-2$-t megér ez a plusz védelem

[ Szerkesztve ]

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#27031) brudy


brudy
csendes tag

Ezt nem hiszem el! Azt hittem, hogy a hangsistergős kérdést végleg le tudtam az ota frissítéssel. Egész nap hallgattam a zenéket gyönyörűen szólt, nem sistergett. Hazaértem elkezdtem beállítani, belakni a telefont, volt egy újraindítás is. Majd megint elkezdtem zenét hallgatni és MEGINT SISTEREG! 😭 Szétcsesz az ideg. Csináltam egy faktori resetet de nem lett jó. Mostmár bármit csinálok nem jó.
Ha valaki azt meri írni,hogy addig is sistergett csak nem hallottam, vagy hogy biztos júzer error, esküszöm megkeresem...
Most jutottam el odáig, hogy a qva anyád LG. Napok óta ezzel cseszem el az időmet.

(#27032) Helltak válasza gusthy (#27025) üzenetére


Helltak
őstag

Köszi, már egy ideje kerestem ilyen appot 4.4 alá, nálam is hibátlanul megy Cloudy pro 1.2 alatt.
:R

Xiaomi 14 Ultra

(#27033) Looserke válasza brudy (#27031) üzenetére


Looserke
őstag

én tudtam, hogy csak április 1-i tréfa volt a nem sistergés... :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#27034) gusthy válasza brudy (#27031) üzenetére


gusthy
veterán

Relax :)
Reméljük, hogy tényleg dolgozik rajta az LG, ahogy itt valaki írta.

(#27035) Rolly válasza brudy (#27031) üzenetére


Rolly
veterán

használj Bluetooth-os headsetet akkor nem fog jelentkezni a sistergés....

(#27036) Looserke válasza Rolly (#27035) üzenetére


Looserke
őstag

veszel nekem egyet? :)

(#27037) xSide válasza gusthy (#26963) üzenetére


xSide
őstag

Ez a kettő dettó amit próbáltam, az ota nem jött össze a szerver lassússága miatt. Van az LG oldalán a készülék támogatásánál letölthető opcióként 2 lehetőség... Mi is az?

Lényeg, hogy unroot után normalizálódott a telefon akksi használata, bt nem szívja...

[ Szerkesztve ]

(#27038) k5.20 válasza Tybike81 (#27026) üzenetére


k5.20
senior tag

Ha nincs türelmed, akkor itt is, de jóval drágábban (kép nem érdekes):
[link]

(#27039) gusthy válasza xSide (#27037) üzenetére


gusthy
veterán

Nem tudom, melyik kettőre gondolsz, a Szoftverfrissítés rovatban az "LG MOBILTÁMOGATÓ eszköz" van, ami az lg mobile support tool, és ami ugyanazt csinálja, mint a pc suite, tehát az OTA-val együtt kétségtelenül háromról beszélünk, ez igaz, ezt a részét elfogadom, reggel, álmosan kifelejtettem.

Ami nekem "nemér", az nem ez, hanem a Flash Tool, amivel letöltött KDZ-t lehet telepíteni. Meg vagyok győződve róla, hogy nem minden esetben teljesen helyes, amit csinál, csak úgy tűnik elsőre.
(A flash tool az lg mobile support tool-t hívja, de ezek szerint nem minden esetben jól.)

És mint látjuk, a rootolás igenis piszkálásnak számít, hiszen neked is megjavult a root leszedése után. Ergo a tézis, miszerint a piszkálatlan ROM-ról érdemes beszélgetni, igaz, és ez a lényeg az egészben.

(#27040) hkari


hkari
őstag

Szerintetek ilyen tokot be lehet valahol nálunk szerezni? Nem szeretnék várni rá 3 hetet :U

(#27041) oszi61


oszi61
tag

Sziasztok!
Nekem még mindig az a bánatom,hogy mikor cseng a telefon,előbb jön a hang és később jelenik meg a hívó képe! Mi lehet a baj? :(

[ Szerkesztve ]

(#27042) ΞΔGLΞ válasza Disla87 (#27030) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tokból ki-be húzogatás miatt? Akkor az egy selejt üveg volt.
Anno SAMU OMNIA 7 telefont vettem meg 2010-ben, szinte a megjelenés napján, potom 150 ezer volt.
Az már más kérdés, hogy a winfos és a samu beleszarása miatt a 3-dik évében a telefont 20 ezerért tudtam eladni. Na, viszont az minőség volt, fém mindenütt. Leejtettem többször is, betonon is csúszott, az nem hogy nem tört be, de még hajszálkarc sem volt rajta. Egy pici sérülés volt az oldalán, de csak akkor láttad volna, ha rámutattam, hogy ott van.Na, az igazi GG üveg volt és remélem, hogy ebben az LG-ben még jobb van.

Elmentem egyszer dokihoz, ahol a vizsgálat miatt fel kellett feküdnöm az ágyra, felléptem a lépcsőn és az ing zsebemből kiesett, ahogy hajoltam, kb jó 1.5 méterről a csempézett földre, darabokra esett szét, hátlap, akksi, még a sim is kiesett belőle, csúszott az üvegen vagy 2 métert a doki asztala alá, ők szedték össze az asszisztensével és annak a telefonnak semmi baja nem lett, de még csak sérülést sem láttam rajta, mikor utána összeraktam. Emiatt, ha ilyen üveg van benne, márpedig ilyennek kellene, akkor egy pofáraesést ki kell, hogy bírjon, karcok nélkül. Ha az élére esik, akkor reccs, ezzel tisztában vagyok.

(#27043) k5.20 válasza hkari (#27040) üzenetére


k5.20
senior tag

Szerintem nem. Jó tok, de én is kéz alól vettem.
Amit az előbb linkeltem, az majdnem ugyan ilyen, csak még vékonyabb.

(#27044) resch13 válasza ΞΔGLΞ (#26996) üzenetére


resch13
tag

Hali!
Az OTA 500-600Mb, a Pc suit, stb. 1,5-1,6Gb. En valami tomoritesi eljarasra tippelek, de biztosat nem tudok. Amugy mar en is kerdeztem, de nem volt valasz.

Amugy 4 nap utan meg mindig nem talaltam hibat a KKban, a BT bugot leszamitva. De az akksi jol birja, tehat lesz@rom. :)
Viszont az automata fenyerot nem tudom megszokni. Hajnalban megyek melozni es a telo fenyesedik sotetul folyamatosan, ahogy elmegyek egy-egt lampa alatt.

Amugy meg aki K(á)K(án) is csomot keres... :)

(#27045) Bilux válasza gusthy (#27034) üzenetére


Bilux
veterán

koreai készülékre 21p szoft :Y :C

Ott decemberben megjelent már a kk. Akkor 3 hónap múlva megkapjuk mi is....

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#27046) Mr.Silkó válasza ΞΔGLΞ (#27013) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jogos. :)

(#27047) pestibenji válasza brudy (#27031) üzenetére


pestibenji
senior tag

Én is azt vettem észre hogy össze vissza valamikor van valamikor nincs sistergés :/

(#27048) Mr.Silkó válasza szoja (#27019) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, volt hasonló tokom rá, valóban praktikus, de igazából az a gondom, hogy nem szeretem tokban hordani. Van rajta biztosítás, elsősorban inkább attól féltem, hogy nyáron kicsúszik a kezemből.

(#27049) ΞΔGLΞ válasza resch13 (#27044) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam az is működik rendesen, de egy idő után, amikor esteledik és még nem volna ajánlatos, legalábbis én úgy érzem, akkor túlságosan leveszi a fényerőt, mondjuk én használnám 20%-kon, a teló meg leveszi 7 körülire, amit én már túl sötétnek érzek. De olyat nem csinál, hogy fel és le tologatja a fényt. Éjjel, ha felébredek és villog a led, pl email miatt, akkor meg a 0 százalék is kiégeti a szemem :D, amíg meg nem szokom. De ez már az én bajom...

[ Szerkesztve ]

(#27050) dani993


dani993
senior tag

Nem értem.. nekem egyáltalán nem jelentkezik a recsegés KK alatt. Több romot is próbáltam, egyiknél sem.
Teljesen csendes szobában, Sennheiser CX-300 II fülessel semmi recsegés. Telenoros D802

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.