Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Meggyi001 válasza mouzrr (#40989) üzenetére

Opera classic, elég jó az is...

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#41002) Vityahun


Vityahun
tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérem abban hogy "megbízható" boltot keresek ahol 2év LG garanciás G2-t 16, vagy 32GB változatot megvásárolnám. Sokat nézelődtem, de állt. egy év garancia van mindenhol. A képernyő sárgulása miatt kicsit félek az egy évtől.

Köszönöm.
Üdv.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#41003) dsg012 válasza Vityahun (#41002) üzenetére


dsg012
csendes tag

tudomásom szerint két évvel csak a szolgáltatók árulják, a függetlenre az LG 1 év garit ad

(#41004) Tsebacsi válasza dsg012 (#41003) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Így van. Megbízható bolt pl. a B-tel, vagy az XXL gsm.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#41005) pusihusi válasza Vityahun (#41002) üzenetére


pusihusi
addikt

partnerogsm :K

Üdv. Feri!!

(#41006) VOLTCRAFT(1) válasza VOLTCRAFT(1) (#40993) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Rájöttem a 20b-ről frissített 20c- akkor most örüljek vagy sírjak melyik a jobb?

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#41007) sitotomi


sitotomi
tag

Egyébként ez a képernyő sárgulás milyen időtávlatban üti fel a fejét?
Vagy ez teljesen változó?
Esetleg azt lehet tudni mi okozza?

(#41008) szala86 válasza sitotomi (#41007) üzenetére


szala86
aktív tag

Változó. Valakinél előjön, valakinél nem. És a ragasztó miatt sárgul be.

(#41009) sitotomi válasza szala86 (#41008) üzenetére


sitotomi
tag

Aham, köszi az infót. A javítási költsége ennek gondolom gari hiányában elég húzós lehet...?

(#41010) noxon


noxon
őstag

Üdv, miért van az, hogy, ha ART-ről vissza állítom dalvikra, akkor csak kb 34 alkalmazást optimalizál? Nem kevés ez? Ha ART-re teszem akkor meg 190 valamennyit... lehet nem tud rendesen vissza állni dalvikra? ( cloudy g3 1.2-es van ) csak, mert így nem tudok futattni egy apk-t azt írja telepítés után, hogy nincs telepítve

We live in a simulated world...

(#41011) noxon válasza Alien! (#40977) üzenetére


noxon
őstag

Skype, viber lószar sajna ezen a telón, el kell fogadni :( viszont a hangsoutnak a hívása jól megy... :K

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#41012) david_97 válasza noxon (#41011) üzenetére


david_97
senior tag

Nem a telóval van gond,az új frissítések über szarok most sajnos,nekem egyik telón sem jók már :(

(#41013) istnag


istnag
addikt

Úgy alakult, hogy beléptem a táborba, egy kérdésem lenne:
20d rom gyári, nem is akarok semmi rootot, meg semmit, de 1 dologra keresek megoldást:
-1. Miért van az, hogy elkzed csörögni a telefon és kb 2 mp mire feléled a kijelző?
A 20F megoldja ezt a problémát?, bár még nem jelezte a telefonom, hogy frissíthetek.

(#41014) gzbotii válasza david_97 (#41012) üzenetére


gzbotii
veterán

Nálam a Skype úgy két hete használhatatlan. Sokszor hivásra válaszolok és egyszerűen kilép az appból.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41015) darnyi válasza istnag (#41013) üzenetére


darnyi
tag

Sajnos nem oldja meg. :(

(#41016) istnag válasza darnyi (#41015) üzenetére


istnag
addikt

Ez elég gáz. :(((

(#41017) Pigmeus_1 válasza istnag (#41016) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Legutóbb a Sony xperia P-nél találkoztam ezzel a hibával, de ott megspékelték még azzal is, hogy a hívás felvétele után 2mp-ig tök süket volt a telefon.
Tehát pont azt nem halottad, hogy ki hívott, mert mire elmondta utána jött meg a hang. Semmilyen frissítés nem tudta megoldani a gondot.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#41018) rayoliviero válasza david_97 (#41012) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha a Viberre gondolsz, akkor a telóval van a gond, más telefonokon fasza.

(#41019) Pigmeus_1 válasza Vityahun (#41002) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Képernyő sárgulás???

Ezt nem is tudtam eddig!
Miként jelentkezik? Észere lehet venni, vagy csak akkor tűnik fel ha másik mellé van helyezve?

Garanciában cserélik, vagy elküldenek a búsba vele?

S3 esetén mindenki a gari idő letelte előtt (első év) kijelzőt, akkut, töltőt és hátlapot cseréltetett a készüléken teljesen ingyen, majd a második év lejárta előtt megint kijelzőt. Ez itt is működik, vagy az LG sokkal kevésbé elnéző és jobban szórakozik a garanciás cserénél?

Van biztosításom is a készülékre, így ha a sárgulás miatt esetleg nem cserélnék akkor sajnos le fog esni a betonra, de nem szeretnék ilyen barbár dolgot művelni vele ha van más megoldás is...

Csak egy lelkes felhasználó...

(#41020) Magnat


Magnat
veterán

Ez a Viber dolog wifin is jelentkezik? Mennyire törvényszerű? Én ugyan nem használom, de most próbaképpen felhívtam a tabletről a telefont, kb 10 percig hallgattam rajta a rádiót, működött rendesen.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#41021) rayoliviero válasza Magnat (#41020) üzenetére


rayoliviero
veterán

Wifin is rossz. Nekem az a bajom, hogy visszhangzik. Akivel beszélek visszahallja a saját hangját, ha a hangerőt lejjebb veszem, az segít. De zajos környezetben az meg nem megoldás. Számomra csak a custom ROM-ok jelentenek valami megoldást, mert tökéletes azzal sem lesz, de a stock-tól sokkal jobb.

(#41022) bounty123 válasza Magnat (#41020) üzenetére


bounty123
őstag

Nálam jelentkezik, egyszerűen elszáll a viber amikor elkezdenék beszélgetni valakivel. Remélhetőleg valamelyik oldal (lg vagy a viber fejlesztője) javítja majd a kompatibilitást.

(#41023) Magnat válasza rayoliviero (#41021) üzenetére


Magnat
veterán

Jah ok, ezt mondjuk egyedül annyira nem tudtam lecsekkolni :)
De legalább nem lépeget ki.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#41024) rayoliviero válasza bounty123 (#41022) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem legalább nem száll el. Mondjuk stockot nem is használok egy ideje. Pardus ROM alatt nekem is elszállt, idegesítő nagyon.

Én már a visszhang miatt írtam a Vibernek, hogy írhatnának az LG-nek, hogy kezdjenek valamit vele, az ő szavaikat biztos komolyabban vennék. :D

(#41025) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Rendelés előtt vagyok.
32gb vennék.
A bolt azt mondja, magyar lg garanciapapirral adja, 24hó garral, gyári függetlenül.
Itt megakadtam kicsit.
LG szerint a magyar garpapiros az 12 hó garis, én is igy tudtam.
Ha 24 hó, akkor vmelyik szolgáltató telefonja, de azok 16 gb-k.

Merjem megrendelni?
A planet gsm-től venném.

Köszönöm előre is a segítséget. :R

(#41026) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, a kameralencsére került egy pici szösz és emiatt a fényképezéskor vagy videózáskor nehezen találj a fókuszt.
HOgy lehet eltávolitani a lencse belsejéről a szöszt,, vagy a közepéről kitolni a szélére?
Gari még van rá.
Csak félek ha elviszem javíttatni, szétbarmolják a telefont.
Egyszer már megjártam pont ez volt a hiba, és összekarcolták a ijelzőt és a teló hátlapját is.

Üdv.
Zs

(#41027) any11 válasza gretzky77 (#41000) üzenetére


any11
csendes tag

Sajna ez van: G2-höz NINCS kerek ablkakos, csak a G3-hoz.
Annak a tokja meg nem jó a G2-re.
Hátha valamelyik kinai cégnek eszébe jut, hogy csináljon kerek ablakos tokot.
Egyébbként a kocka ablalkkal is használható, a legszélét nem lehet csak látni, azon meg nincs semmi érdekes. De a Zseblámpa legalább müxik...! :DD

[ Szerkesztve ]

(#41028) rayoliviero válasza any11 (#41027) üzenetére


rayoliviero
veterán

Amikor G3 portolt custom ROM-ot használtam, ahhoz csináltak egy fixet a QuickCircle apphoz, hogy pontosan illeszkedjen a G2 QuickWindow tokhoz, ne kerek legyen. Így nagyon jól néz ki.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#41029) Danny365 válasza zsolt320i (#41026) üzenetére


Danny365
őstag

Ha lepattintod a hátlapot, akkor utána egy-két csavart kiszedve le lehet emelni a hátsó gombokat, amikhez hozzá tartozik a kameralencse is, így relatív könnyen meg tudod csinálni.
YouTube-on nézz meg egy szetszedos videót, majd meglátod, nem olyan bonyolult művelet.

(#41030) akooos válasza Pigmeus_1 (#41019) üzenetére


akooos
veterán

Nézdcsak, nemrég raktam fel róla képeket: [link]

Mod:

Garanciában cseréli az LG az egész kijelzőt (persze ha LG garid van). De most 1-1,5 hét a várakozási idő, mert elfogyott állítólag az alkatrész. Nem egy ember vitte vissza ezzel :) Nekem november óta július közepén kezdett el jelentkezni, tehát 8 hónap kb. Másoknak is 8-9-10, de nem mindenkinek!

Mod2:

(#41025) t.imi: Tudtommal MO-n csak az Expansys és az Edigital árult 32 gigásat gyári garival. Viszont az is csak 1 év, a szolgáltatók adnak 2 év garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#41031) t.imi válasza akooos (#41030) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm.:R
Akkor felejtem, nem akarok beleülni a hintába.

(#41032) SUPREME7 válasza t.imi (#41025) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szerintem ha logikusan belegondolsz akkor rájössz kinek kell hinni ... Ha a magyar LG nem vállal független készülékre csak 1 évet, akkor nem létezhet gyári független LG két év garanciával. Ezeknek a nyomorult sufnigsm-eknek azt sem szabad elhinni amit kérdeznek.

=================================================

Napipoén:

Ma is zaklatom az LG szervizt a telefonomért, én ma már úgy készültem, hogy bemegyek és asztalt borogatok, és akkor is visszaszerzem a telefonom ha nem javították meg és panaszt írok. (mondjuk ez még benne van a mai hangulatomban, de most jön ami kicsit megenyhített)

Reggel hívtam őket, kedves megértő hang, még nem szállított a telemax, de délelőtt szállítanak. Most hívom őket, még nem szállított a telemax, nem tudják elérni őket telefonon (érted, az LG központi szerviznek is basszák felvenni) és éppen emailt írogatnak nekik, sokan várják a telefonjukat, picit később próbáljak érdeklődni :DDD

Mindegy, ha 3-ig nem lesz semmi akkor megyek be az LG-hez és adjanak cseretelefont, vagy egy újat, vagy az enyémet a leadott állapotban, de már kezdek baromi mérges lenni :)

[ Szerkesztve ]

(#41033) rayoliviero válasza SUPREME7 (#41032) üzenetére


rayoliviero
veterán

Majd írd meg léyg szíves mi történt, kíváncsi vagyok. :R

(#41034) akooos válasza SUPREME7 (#41032) üzenetére


akooos
veterán

Ez marha jól hangzik.... Eleve gáz, hogy a telemaxnak átadták szerintem. Én ha beviszem aug végén, kifejezetten kérni fogom, hogy ők javítsák és ne a telemax. Ha pedig az ígértnél tovább fog tartani, akkor kérek egy G3-at cserébe :U

(#41035) rayoliviero válasza akooos (#41034) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem is sárgásodik, ha meleg a teló, mint neked. F@sza lesz így egyszer gariztatni, a hozzászólásokat olvasva.

[ Szerkesztve ]

(#41036) noxon


noxon
őstag

Android L portról nincs valami hír? Úgy feltenném már :D Szerelmes lettem abba az androida :D

We live in a simulated world...

(#41037) rayoliviero válasza noxon (#41036) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nincs, aki ígérte, abból sem lett semmi.

(#41039) gusthy válasza t.imi (#41025) üzenetére


gusthy
veterán

Ez legális módon egyféleképpen lehet: szolgáltatói készülék, hivatalosan függetlenítve.
Illegális módon pedig: hogy szolgáltatói készülék, nem hivatalosan függetlenítve.

(#41040) Bubukain válasza SUPREME7 (#41032) üzenetére


Bubukain
senior tag

Csak hogy jó beírás is legyen az LG szervizzel kapcsolatban. Én júniusban adtam be a készüléket sárgulás miatt. Egyik nap reggel beadtam, másnap délután mentem érte.

(#41041) gzbotii válasza akooos (#41030) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez mennyire ismerős One X-ről :U :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41042) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Arra kíváncsi lennék, hogy a sárgulás miatt cserélt kijelzők sárgulnak-e újra? :U

(#41043) takika258 válasza szala86 (#41008) üzenetére


takika258
tag

A ragsztó szó allatt mit értesz ponosan?Netan a képernyo foliát? :Y :F

Ja.és szerintetek meg fog jelleni rá a hivatalos Android L ?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#41044) noxon válasza Zoja™ (#41038) üzenetére


noxon
őstag

Köszi, hát ez szomorú... a rendes verzió meg majd csak ősszel lesz és onnan mire portolt használható rom lesz :(

We live in a simulated world...

(#41045) t.imi


t.imi
addikt

Köszönöm mndenkinek, passzoltam a boltot. :)

(#41046) Zoja™ válasza noxon (#41044) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem lesz az olyan soká, kettőt pislogsz és ki is adják. Viszont nem hiszem, hogy akkora ugrás lenne az L a Kitkat-hez képest, mint mondjuk JB-ről Kitkat-re.
Ha csak a kinézetet hiányolod, az meg már most megoldható egy stabil CM11-el, van hozzá pár L téma variáció.

Pl. itt is van egy, amit jelenleg használok:

[ Szerkesztve ]

(#41047) Corgan82 válasza gusthy (#41039) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Üdv ismét itt ! :) :R

(#41048) Danny365 válasza Zoja™ (#41046) üzenetére


Danny365
őstag

Messze a legnagyobb frissítés lesz ez az Android történetében.

(#41049) pusihusi válasza Zoja™ (#41046) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia belinkelnéd a CM 11 stabilt? Köszi

Üdv. Feri!!

(#41050) akooos válasza Thauxeeb (#41042) üzenetére


akooos
veterán

Szvsz a ragaszt ugyanolyan gagyi lesz, tehát igen. Telefonon azt mondták, hogy a 2. Csere után lehet kérni készülékcserét vagy a vásárláskor érvényes árról csereutalványt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.