Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) geryboro válasza renee7 (#40000) üzenetére


geryboro
senior tag

aham, köszi.
Akkor marad a CloudyG3, vagy ha esetleg tudnál jobbat akkor hallgatlak :)

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#40002) renee7 válasza geryboro (#40001) üzenetére


renee7
tag

Tudok, de lehet, hogy megkövezés jár érte. :) Gyári 20f. :)

(#40003) pusihusi válasza geryboro (#40001) üzenetére


pusihusi
addikt

CloudyProII_2.3.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 356 355 072 byte Pl. ez is CloudyFlex_2.5.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 107 152 806 byte vagy ez!

Üdv. Feri!!

(#40004) rayoliviero válasza renee7 (#40002) üzenetére


rayoliviero
veterán

És miben jobb a 20f? :D

(#40005) vadászcsiga válasza HUTCHDB (#39998) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hat ez az. Hol az iso, a fenyero, a fókusz, stb? Ezek nélkül en nem tudok élni... :D

(#40006) Meggyi001 válasza renee7 (#39994) üzenetére

Három hónapja használom a CM11-et, nálam nem fűt, nem melegszik. Természetesen mindig a friss verziót, ami 2 perc alatt fent van, jelenleg 4.4.4. Akksi idő normális, 60%-on 4-5 óra kijelző, antutu 33xxx. Gyors, ügyes kis rom. A fentebb említett hibákon kívül: hátsó gomb nem világit, knock code, elalvás knock, gyári rádió helyett spirit, stb , még 1-2 van,....szóval ezen a pár hibán kívül semmi rossz tapasztalatom nincs vele, nem volt lefagyás, bug, stb, mükszik minden rendesen.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#40007) HUTCHDB válasza vadászcsiga (#40005) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jah, hogy ugy...
Igen, ebben van visszalepes, mar aki hasznalja.
Azoknak vannak alternativ appok a play-en. ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40008) zazenke válasza pusihusi (#39989) üzenetére


zazenke
őstag

1 év eltelt és kezd elavulni a g2 :)

(#40009) geryboro válasza Meggyi001 (#40006) üzenetére


geryboro
senior tag

Köszi.
Akkor megnézem mit tud.

Amugy állapotsáv knock alvásra xposedben van modul.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#40010) akooos


akooos
veterán

Sziasztok!

Most beszéltem a központi LG szervízzel, minimum 1 hetet mondtak a kijelzőcserére, mert "nincs bent az egyik kollega.."

Annyit mondtam, hogy sárgul a kijelző, már rávágta, hogy kijelzőcsere minimum... Szerintem jó pár ember ment vissza ezzel.

(#40011) pusihusi válasza zazenke (#40008) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen de jók, de viszont ez klassz kis rom omni-4.4.4-20140708-d802-NIGHTLY.zip - ZIP archívum, kibontott méret 351 096 761 byte :K ja és nálam sem melegszik a telefon a CM romokkal, stabilak gyorsak, van egy-kettő ami gáz azokról nem készítettem másolatot hanem töröltem.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#40012) Zoja™ válasza pusihusi (#40011) üzenetére


Zoja™
őstag

Én meg kipróbáltam a Mahdi féle romot, de kb 2 órát töltött a telefonomon, utána pucoltam is. A hiányos magyarítás csak egy dolog, de annyi FC-vel még nem találkoztam, amit az a rom produkált.

(#40013) szabyka95


szabyka95
őstag

A kijelzosargulas a kernelek miatt van, dotimanx 5.8 v9 tol van thermal vedelem soft reboot utan, kozben.. Eddig nem volt.. Egyszer soft reboot utan felszokott a proci homersekletem 97re, utana osszesz.arta magat, shogy en is, de szerencsere nincs maradando kar

(#40014) pusihusi válasza Zoja™ (#40012) üzenetére


pusihusi
addikt

mahdi-718 (1).zip - ZIP archívum, kibontott méret 375 772 339 byte Ezt próbáltad, nálam szépen futott?

Üdv. Feri!!

(#40015) HUTCHDB válasza szabyka95 (#40013) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

egyik ismeősöm .... :) (DM) azt ajánlotta, hogy dorimanx kernelt használjak.... hát ebből a szempontból is jó... :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40016) zack válasza szabyka95 (#40013) üzenetére


zack
nagyúr

Dehogy a kernelek miatt. Más IPS-sel szerelt telefonokat is érint, ahol nincs buhera. Ez kb olyan az IPS-nél mint AMOLED-nél a beégés. A hőtől nem lenne szabad pont a kijelzőnek károsodnia. Nem is a kijelző károsodik, hanem a ragasztás egy idő után besárgul, gondolom a sok "felmelegszik-lehűl" miatt.
4X-nél is sárgásodott, olyanoknál is, akik nem mókoltak vele. Sőt. Tudtommal az iPhone is sárgásodik, pedig ott aztán nincs kernel csere. Nálam sem volt kernel csere, és korábban 1x már fent volt az Optimus 1.2...Akkor semmi baja se volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40017) adrianzen


adrianzen
csendes tag

van aki biciklihez vett már telefontartót esetleg?

(#40018) HUTCHDB válasza rayoliviero (#39985) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez lenne az?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40019) Meggyi001 válasza geryboro (#40009) üzenetére

Jaja, igen, csak valahogy az eredeti jobb lenne :)

https://gamergep.hu/

(#40020) renee7 válasza rayoliviero (#40004) üzenetére


renee7
tag

1. Mondjuk egy kellemes dolog, hogy közel kétszáz alkalmazással a fedélzeten, intenzívebben használva is másfél, két napot kibír.

2. Az is kellemes dolog, hogy van pár gyártói sallang, de nincs tele kétes értékű és helyről származó appokkal, mint a főzöttek.

3. Az is határozottan jó, hogy szépen, _számomra_ simán fut, de nem melegszik és nem gyilkolja a készüléket.

Ettől független nem vitaindítónak szántam az írásomat. Nekem a főzött romok nem elégítik ki stabilitás és üzembiztonság iránti elvárásaimat. És az Antutu pontoktól eltekintve, ami nem érdekel, nem adnak a főzöttek semmi pluszt a használati értékhez.

[ Szerkesztve ]

(#40021) Zoja™ válasza pusihusi (#40014) üzenetére


Zoja™
őstag

Igen, azt. De az a rom csak arra volt jó, hogy felidézzen bennem néhány régi ,,szép" emléket az S3 Minis korszakomból, ahol ha CM-et egy Maclaw/Novafusion Team nevezetű banda heggesztette a telefonra. Az is mindenre jó volt, csak arra nem, hogy bárki is használja.

[ Szerkesztve ]

(#40022) geryboro válasza zack (#40016) üzenetére


geryboro
senior tag

Szoval ha vissza akarom gariztatni a telot, akk csapjam fel ezt a romot, összes funkcio on, és 8-10 ora erős gamelés töltőről odaver a telonak?

Persze előtte stock rom.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#40023) szabyka95 válasza geryboro (#40022) üzenetére


szabyka95
őstag

Rakj fel jellybeanre vmi 2.x es dorimanx kernelt (ha talalsz), hidden menube kapcsold be a high temperature propertyt, trickster modban overvoltold a procit, kijelzot hizd fel 100 ra s rakd ki a napra s inditsd el vmi benchmarkot jonehanyszor
Nekem anno meg akkor jelent meg a ffolt,amikor toltore raktam(cloudyflex 1.x el), de azota semmi

V dorimanx 5.6 al soft rebootolgass amig meg nem fo a kijelzo, utana mehet a kdz s vissza gariztatni

Meg jobb, hagyd recoveryben tolton a telefont, ha nem dr87 recoveryje vsn fent akk allandoan 100%on s 4 msg fullon megy, ez megteszi a hatasat

[ Szerkesztve ]

(#40024) Harcsai


Harcsai
senior tag

Tapasztalt valaki olyat, hogy dm3.5+dorimanx6.1 mellett van adatkapcsolatom, netezni tudok, de viber nem megy. Chat se. Wifivel minden ok.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40025) rayoliviero válasza HUTCHDB (#40018) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen.

(#40026) geryboro válasza szabyka95 (#40023) üzenetére


geryboro
senior tag

És honnan tudom hogy a kijelző folt után tudni fogom kdzni?
Szoval nem cseszi szét a nagy hő a socot?
a másik, megmarad a sárgulás vagy idő után eltünik?
Gariba a csere lenne a lényeg...

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#40027) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv! az miért van hogyha hívok valakit csak akkor hallom amit mond ha kihangosítom a telefont?

(#40028) szabyka95


szabyka95
őstag

Hmm g3 alatt, ha valaki hiv, elmegy a netem, ez normalis?

(#40029) cettlee


cettlee
őstag

udv. 4xhd- t cserelnem g2 re. tudtok rola mondani negativat? elsosorban a 4xhd akksijaval es a mokolt szoftverek bugjaival vagyok elegedetlen. most h kijott a g3, talan lenyomja a g2 arat. g3 ahogy latom nem er meg 40ezer felarat, es az uzemideje is rosszabb lesz elvileg.

(#40030) rayoliviero válasza szabyka95 (#40028) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem is szokta csinálni. Van, hogy magától vissza sem jön. Gsm-re állítom, majd visszállítom utána GSM/WDCMA/LTE-re.

(#40031) Corgan82 válasza adamcsik (#40027) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Melyik ROM és kernel van felrakva neked ?

(#40032) HUTCHDB válasza cettlee (#40029) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Akkumulator jo, bug nincs, vedd! ;)

(#40025) Gazsi00!
Ok. Toltom!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40033) tibyboy


tibyboy
újonc

Most frissült a telefonom kb. 1 hónapot volt kikapcsolt állapotban. Az lenne a kérdésem hogy hol tudom beállítani a felső sáv színét, mivel a wifi jel és az aksi is fehér színű lett a régi megszokott kékes szín helyett.

(#40034) MikaVejneGI válasza cettlee (#40029) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Szia , én semmi rosszat nem tudok mondani róla.
Haza vittem Telekomtól(juli.14.) , 20F felrak , g3 theme letölt, tökéletesen működik.(kopp-kopp). :C

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#40035) Danny365 válasza tibyboy (#40033) üzenetére


Danny365
őstag

Igazából sehol, ez a KitKat sajátossága. Persze külsős alkalmazással az is babrálható, de root kell hozzá.

(#40036) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Valaki leírná hogy mik nem müködnek a 1plus1 rom alatt?
Felraknám szívesen de ha sok minden nem müködik akkor maradok a jelenleginél.

Sabján László

(#40037) xSide válasza tibyboy (#40033) üzenetére


xSide
őstag

G2 Tweaksbox-al ilyen lett:


A nav rész telepíthető apk-val lett ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#40038) xSide


xSide
őstag

(#40040) HUTCHDB válasza rayoliviero (#39985) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Hu, nagyon jo!
Belakom, referalok... ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40041) Mankó


Mankó
veterán

Aksi, kepernyo idot is irjatok majd!

(#40042) adamcsik válasza Corgan82 (#40031) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Üdv! gyári ROM van a telefonon.

(#40043) Harcsai


Harcsai
senior tag

Akinek dm3.5 van a telojan megnezne nekem, hogy wifi nelkul, adatkapcsolattal tud-e viberezni?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40044) HUTCHDB válasza Harcsai (#40043) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Naponta viberezek (csak uzenet) hibatlan!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40045) Harcsai válasza HUTCHDB (#40044) üzenetére


Harcsai
senior tag

Köszi!!!!

Ha twrp-ben mindent wipe ikszelve van(system is), akkor nyilván veszik a belső sd-n levő képfájl is. A recovery megmarad? És utána a recoveryben fel tudok mountolni otg-s pen driveot, és arról újrarakni a dm 3.5-öt.
Csak egy megerősítést szeretnék.

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40046) Sabika válasza Harcsai (#40045) üzenetére


Sabika
tag

pontosan :)

Sabján László

(#40047) rayoliviero válasza Harcsai (#40045) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha az internal storage-t is wipe-olod, akkor elveszik a képfájl a belső sd-n. De ha otg-ről telepítesz, akkor nem baj, de az internal storage-t nem fontos wipe-olni, akkor sem.
A recoveryd nem fog elveszni, amiatt ne félj.

[ Szerkesztve ]

(#40048) szines1989


szines1989
csendes tag

Sziasztok. Nem tudom, volt-e valakinek előttem ilyen problémája, de a napokban észrevettem, hogy a telefon menürendszerében (1 hete vásároltam, minden gyári) ahogy lépegetek a menük között, mintha egy áttűnési effektus lenne jelen. Belépve világos betűkből élénkül ki a szín, visszalépve mintha a háttérbe úszna vissza az adott lap. Töltöttem erről fel egy rövidke videót, 0:03-nál látható a legjobban, igaz nem túl észrevehető rajta de hátha tud valamelyikőtök mondani valami okosságot erre! Előre is köszönöm a válaszokat!

https://www.youtube.com/watch?v=mrXKV1Almuw&feature=youtu.be

(#40049) Harcsai


Harcsai
senior tag

Ezt én nem értem...

Újraraktam a telefont. Teljesen. Semmit sem telepítettem. A szűz rendszeren csak viber. És nem megy. Jelenleg még a kernel is eredeti, nem cseréltem le dori-ra.
Adatkapcsolatom van, netezni tudok, de viber, face chat nem megy. :(
Lehet vodafone hiba?

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40050) tomatos


tomatos
aktív tag

CM11 megy KK Baseband-el vagy vissza kell raknom a JB baseband-et? Köszi az infot

Harcsai: állítólag a voda néhány csomagjában tiltják a voip-ot, ebbe beletartozik a Viber is, csomagszűrést használnak, minden egyes csomagot átvizsgál a szerver és kivágja a kukába amit voip-nak lát. Lehet ez lehet a gond. Nekem flotta vodám van, ezzel nincs baj legalábbis eddig jó. De ez csak feltételezés, valahol olvastam. Ha megtalálom belinkelem neked.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.