Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46851) Quqesz válasza Blyan (#46832) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bocs,akkor én maradtam le.....amúgy üzemidőben nekem is hasonló(56h 5:17h kijelző),de tény itthon tabozok,keveset nyomkodom a telót.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46852) fery02 válasza snow2014 (#46847) üzenetére


fery02
addikt

Fenti Összefoglaló-ból linkelve, tessék.

milan97 (#46850):
Konkrétabban fogalmazd meg a problémádat!

1. Mit jelent az, hogy nem mennek rá a frissítések? Nem talál semmit sem vagy esetleg talál, csak valami miatt nem telepítődik?
2. Pontosan milyen ROM van a telódon (az semmit sem jelent, hogy "TWRP-s ROM", mert TWRP-ből telepíthető akár gyári rendszer is).

[ Szerkesztve ]

(#46853) Azharel


Azharel
aktív tag

G2 Lollypop
Bízzunk benne hogy igaz...

(#46854) snow2014 válasza fery02 (#46852) üzenetére


snow2014
aktív tag

koszonom szepen

Mindég legyetek rosszak ;)

(#46855) Busterftw válasza Azharel (#46853) üzenetére


Busterftw
veterán

Március/Április?
Én ilyen max decemberre számítottam, miért kell ezen ennyit ülni?

(#46856) Kurzuh válasza Busterftw (#46855) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

December??? Latom nem ismered az LG-t :D annak kene orulni, hogy egyaltalan kiadja. Altalaban csak a flagshipel foglalkoznak komolyabban es a G2 mar nem az.

(#46857) dorika87 válasza T78 (#46796) üzenetére


dorika87
őstag

Nézd meg a kisegítő lehetőségeket. Több mint valószínű, hogy be van kapcsolva a talkback funkció, azért tudsz csak két kopintással belépni alkalmazásba stb... oldalra görgetni ilyenkor nem egy ujjas, hanem dupla ujjas húzással lehet.

(#46858) kiskacz


kiskacz
senior tag

Valaki használ LG tévét?
Nem tudom megjeleníteni a mobil képét a tévén - pedig mindent többször oda - vissza megjátszottam.
(Párosításban is látja a tv, de a választható elemek között nem találom.)

Huawei Mate 8

(#46859) Azharel válasza Kurzuh (#46856) üzenetére


Azharel
aktív tag

Lazán meg merném kockáztatni, hogy az életbe nem adnak ki több új főverziót G2-re. Nekem sem ez az első LG telefonom... :DD

(#46860) pakito84


pakito84
újonc

Sziasztok!!!Lg G2 tulaj vagyok lassan két hónapja.És most lenne egy problémám még pedig az aksival.Kb 24 órát vagy kevesebbet bir ha egy folytában be van kapcsolva de ugy hogy nem is nagyon nyulok hozzá!!De ahogy észrevettem ez csak itthol fordul elő vidéken lakom.Hétvégén vagyok itthol mert hétköznap debrecenben dolgozom.Kérdésem ez lehet attól hogy a térerőm nem folyamatos?Ezt ugy értem hogy van olyan hogy elmegy egy pillanatra utána vissza jön meg ugrál a maximum és a minimum között!!Egy éjszaka full feltöltés után 30-40%ot merult!!És nem nyultam hozzá de ha debrecenben vagyok nyomkodom játszok zenet hallgatok akkor olyan 1-1.5naponta kell csak tölteni!!!ÉS meg egy kérdés bár ez lehet hülye kérdés lesz!!!Az normális hogy az akkumulátor használat ideje meg egyezik azzal az idővel amitt a telefon készenléti állapotban van??Tehát ez igy néz ki most akkumulátorral való használat 13ó 25perc telefon készenléti állapotban:12ó 16p 1m!Lehet hogy hülységeket kérdeztem de nem tudom mit csináljak szervizbe meg nem akkarom vinni.Gondoltam előbb utána járok mert amugy meg nagyon meg szeretem a G2-met.Ja és nincs rootolva.A válaszokat előre is köszi!!!

[ Szerkesztve ]

(#46861) akooos válasza pakito84 (#46860) üzenetére


akooos
veterán

Ha nincs térerő, akkor keres, erőlködik. Vagy váltogat a hálózatok között (3g, Edge). Ez eléggé leszívja az akkut, én is tapasztaltam már.
A másik kérdésre: persze, ennek így is kell lenni.

(#46862) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Gondoltam meglesem mit tudok 1 nap folyamatos használat mellett kihozni a teló akksijából, ha már így be vagyok zárva e remek esős idő miatt. Cloudy 2.0 ROM, Cloudy kernel. Annyit hozzá kell tenni, hogy főleg csak facebookozás, netezgetés, illetve kicsi youtubeozás, videózás, fényképezés volt, illetve CSAK Wi-fi-n voltam. Éjszakára kikapcsoltam. Szerintem nem lett rossz, én meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#46863) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Megcsináltam az offline frissítést az első hsz szerint az XDA-s,és az LG-G2_FW_OFFLINE_Update_v3.0_ val is.Előtte 32GB Korea sw volt fenn,4.2.2c volt fenn.Most frissült D802220d-466-92-re.A teló rotolva nem volt.A problémam az hogy én a frissítéskor az első hsz ben linkelt,Android 4.4 kit kat KDZ D802220D 00 lát állítottam be.Ha jól ugye ez android 4.4.4 verzió.A telóm meg 4.4.2 őt ir.Mi lehet a gond?

(#46864) Kurzuh válasza kromatika (#46863) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Az nem 4.4.4, csak 4.4.2 ebben az esetben :) egyébként meg 4.4.X akarna lenni, azaz az X helyére 4-ig bármelyik szám lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#46865) kromatika válasza Kurzuh (#46864) üzenetére


kromatika
veterán

értem.akkor ezek szerint a legfrissebb kit kat van fenn a telómon,ami hivatalosan kiadtak?

[ Szerkesztve ]

(#46866) pakito84 válasza akooos (#46861) üzenetére


pakito84
újonc

Köszi!!!

(#46867) r3dwo0d válasza kromatika (#46865) üzenetére


r3dwo0d
tag

Létezik már G verziójú KDZ is. Az összefoglalóban lévő KDZ letöltő oldalon gondolom fenn van az is. :) Az én DEU kódos telefonomra pl még nem érkezett meg a G verzió, így D verzión voltam míg nem cseréltem customra.

(#46868) Kurzuh válasza kromatika (#46865) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Ahogy előttem is írták, ABC sorrend szerint van már G is, te pedig csak a D-t tetted fel, szóval van még frissebb :) Itt tudod megkeresni.

(#46869) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Sziasztok!

Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy alapértelmezetten a gmail fiókomba mentse a névjegyeket. Mindig utólag jövök csak rá, hogy lehet, hogy a telefonba mentettem el és akkor mindig szerkesztés és elmentés a vége. Megjelenítve is csak ezek a kontaktok vannak, nem értem miért akarja mindog a telefonba menteni őket alapból.. Ötlet? Optimus g3 romos G2-m van.

A válaszokat előre is köszi! :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#46870) kromatika válasza Kurzuh (#46868) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm a válaszokat.igen megtaláltam a HungariV520G verziót ,de ott csak 16 G verziót látok melette,az én telóm meg 32GB-s.Erre is feltehetem a 16gb verziót vagy nem?Okozna valamilyen gondot?

[ Szerkesztve ]

(#46871) Kurzuh válasza kromatika (#46870) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Elvileg fel lehet tenni, de várd meg egy olyan véleményét, akinek 32 GB-os verziója van!

(#46872) papi77 válasza kromatika (#46870) üzenetére


papi77
addikt

Én 32 gb-osra raktam,és minden rendben azóta is vele.

Az első: NOKIA 1611

(#46873) kromatika


kromatika
veterán

sajnos nem engedi letölteni a gép a HungariV520G veryiot.mindig ,játékot es media lejatszot kinal fel letöltésre.segítene valaki?

(#46874) papi77 válasza kromatika (#46873) üzenetére


papi77
addikt

Én innen töltöttem le.
Vagy innen -de ez lehet,hogy ugyanaz :))

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#46875) kromatika válasza Azharel (#46060) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm szépen fenn van a 20G :R

(#46876) HUTCHDB válasza pappkarcsi (#46869) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Alapertelmezettrol en nem tudok, de amikor uj nevet akarsz hozzaadni, akkor megkerdezi, hogy azt hova tegye. Ilyenkor kell a gmail fiokodat kivalasztani.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#46877) pappkarcsi válasza HUTCHDB (#46876) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Igen, ez marad csak.
Elég szomorú, hogy erre nincs rá opció, ahogyan az erősödő ébresztési hangerőre sem.
Köszi!

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#46878) fery02 válasza kromatika (#46865) üzenetére


fery02
addikt

G2-re hivatalosan csak max 4.4.2-es KitKat van igen (látom feltetted közben a 20G-t :) ).

snow2014: Nincs mit!

(#46879) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Tud valaki olyan app-ról, ami napszak alapján, vagy előre beállított időpontban váltja a háttérképet a telefonon? (Esetleg időjárásnak megfelelően be lehet állítani, hogy milyen háttereket tegyen be) :F

A legjobb lenne ha mind a 3 opciót be lehetne rajta lőni. ;]

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#46880) akooos válasza jaffa 2843 (#46879) üzenetére


akooos
veterán

(#46881) gusthy válasza fery02 (#46878) üzenetére


gusthy
veterán

Nincs semmi olyan a 4.4.4-ben, ami igazán releváns lenne a 4.4.2-höz képest, az AOSP tárcsázó menü változott, meg néhány bugfix, ami leginkább a Nexus modelleket érinti.

(#46882) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Nálatok is frissült a play áruház?
Sokkal egyszerűbb,letisztultabb lett.

[ Szerkesztve ]

(#46883) Meggyi001 válasza neo_xperia (#46882) üzenetére

Igen nálunk is "híresült" :) :) , persze, frissült.... úhh bocs , már javítottad, pedig jó volt :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46884) Danny365 válasza neo_xperia (#46882) üzenetére


Danny365
őstag

Már egy jó ideje kint van, én mindig manuálisan frissítem, úgy gyorsabb. Jó ez a Material Design, az új Inbox app is nagyon szuperül néz ki (a webes felületen is), meg remekül funkcionál, Gmailt most kicsit háttérbe is küldtem.

(#46885) neo_xperia válasza Meggyi001 (#46883) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Sajna sokszor így járok ha mobilról irok: ))

(#46886) laverdadb


laverdadb
tag

Hetfon bucsuzom egy par hetre rosszabb esetben a telomtol :/ Csinalt valaki mar az LG PC suite programmal teljes biztonsagi mentest? A kepeken kivul mindent lement?

(#46887) randras


randras
veterán

Rootolt gyári állapotból hogy jutok oda, hogy biztonságosan tudjak frissíteni? Unroot elég? Vagy hogy kell?

(#46888) iceQ!


iceQ!
addikt

Lollipop megérkezése ne hogy egy két embernél seggre esés legyen. Páran annyira várják...S végül majd jön a komment:
"Ez egy sz@r"
"Mi ez?Nem is erre vártam"
"Egy két dolog új de amúgy nem nagy szám"
"Nem is lett gyorsabb"...stb

:)) :)) :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46889) Atesz918


Atesz918
csendes tag

Sziasztok!

Nálam is előjött a sárgásodás a kijelzőn. T-Mobilenál vettem a gépet decemberben, de nemtalálom a garancialevelet, csak a pénztárbevételi nyilatkozatot meg a blokkot, létezik hogy nem adtak külön garancialevelet?

Ezzel kapcsolatban a másik kérdésem az lenne, hogy a telefonomon most a v20F szoftver van, viszont azt hiszem a T-nél még a v20D van csak kint. Vissza tudom tenni a korábbi D-s szoftvert a telefonra anélkül, hogy kinyírnám vele, vagy a szoftververzióba nem kötnek bele?

Köszi

(#46890) akooos válasza Atesz918 (#46889) üzenetére


akooos
veterán

Nem hiszem, hogy adtak garancialevelet. A blokk is elég a garancia intézéséhez, ráadásul viheted egyből az LG-hez. (LEGALÁBBIS ha jól emlékszem, mikor telefonon érdeklődtem ez ügyben, azt mondták, hogy kell a számla és elfogadják. Én a helyedben nem a Tréhez vinném, hanem az LG-hez egyből)

(#46891) expendables válasza Atesz918 (#46889) üzenetére


expendables
aktív tag

Szia. Létezik bizony. A garilevelet magadnak tudod kimyomtatni,ha neten belépsz a T oldalán és ott lesz a vásárlásod menünél.

2, Ha az LG-hez viszed,akkor ott tuti nem kötnek bele az "F" szoftverbe. Nekem azt mondták,hogy mindegy melyik verzió van rajta,ameddig az gyári szoftver és gyári állapotú.(vagyis nem rootolt,stb.)

(#46892) Atesz918 válasza expendables (#46891) üzenetére


Atesz918
csendes tag

Köszi a válaszokat. Rootolva van, de azt nyilván megoldom előtte.

(#46893) Atesz918


Atesz918
csendes tag

Bocsi, lejárt a szerkesztési időm. Cserekészülékre számíthatok bármelyiknél is?

(#46894) Azharel válasza iceQ! (#46888) üzenetére


Azharel
aktív tag

Arról nem is beszélve hogy a bootloader-t kb lehetetlen lesz nyitni, a root-ot meg egyenlőre el lehet felejteni L-ben. Semmilyen ismert módszerrel nem lehet rootolni. Én ezért nem várom az L-t, de azért örülnék ha az LG nem f*osné képen a G2 tulajokat.

[ Szerkesztve ]

(#46895) akooos válasza Azharel (#46894) üzenetére


akooos
veterán

Úgy is lesz rá root... Eddig is megoldották, ezután sem fogják feladni :)
Én a Lollipoppot elsősorban a fotós dolgok miatt várom.

(#46896) #07400704 válasza neo_xperia (#46882) üzenetére


#07400704
törölt tag

A tieden mi a verziószáma most a Play áruháznak?

(#46897) iceQ! válasza Azharel (#46894) üzenetére


iceQ!
addikt

Android Józsipopp root ITT :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46898) Meggyi001 válasza Azharel (#46894) üzenetére

Sztem simán meg lesz oldva a root, recovery, stb....... alig pár nap alatt már nexus-on android 5.0-án van is root meg twrp....

(#46897) iceq9999: Gyorsabb voltál tesó :) :) .... mondjuk közben nézem a Bruce Wilist a tévében :D

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46899) iceQ! válasza akooos (#46895) üzenetére


iceQ!
addikt

Milyen fotós újítások lesznek benne?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46900) Quqesz válasza Busterftw (#46855) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért nem vettél nexust,akkor decemberre megkapnád.....a samu is csak jan-febre igéri....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.