Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) MadMen


MadMen
csendes tag

Üdv mindenkinek,
nem vagyok benne biztos, hogy itt kéne feltenni a kérdés, de mivel egy G2 is érintett, hátha .. :)
Vagy csak szimplán akad valaki, aki képben van ilyesmiben, igen megköszönném .
Szóval , van 2db iPad mini , egyik sim kártyás, másik nem .
Ha a nem sim-esre megosztom a netet a G2-ről , akkor cirka 2x akkora adatforgalmat generál a sim kártyáshoz képest .
Kb 3x lemértem, egymás mellett a 2 ipad , azonos weboldalak megnyitva, azonos ideig ( Index, 444, origo, Cink ) , és a sim-es 39 MB forgalmat csinál, a másik, G2-ről megosztva 70 felett .
Ez normális, vagy valami nem kerek ...?

Köszönöm előre is, aki tud segíteni :R

Lumia 1520 - iPhone 5S - iPad Air

(#45452) #84221696 válasza neo_xperia (#45446) üzenetére


#84221696
törölt tag

Azt hiszem lehet rendes számlás papírt is kérni tőlük, legalább is, nekem feldobták a lehetőséget. :)

(#45453) ftc002


ftc002
csendes tag

Sziasztok!
Reggeli automatikus hangos visszaváltáshoz: Megpróbáltam az itt leírt módszert, miszerint menüből csendesítem este. 6kor vissza váltott hangosra. Viszont ha átírtam az amúgy inaktív csendes mód idő intervallumát mondjuk 8ra, akkor 8kor váltott vissza hangosra. Érdekes jelenség.

(#45454) gusthy válasza h3lios (#45422) üzenetére


gusthy
veterán

Azt mondja az LG, hogy kapunk egy G3 UI-t valamikor nem olyan nagyon soká, és jövőre valamikor egy Android L-t. Gugli a barátod.

Más : A T-s telefonom ma hirtelen felindulásból kapott egy frissítést, 20d lett. Vajon nekem most mivel lett jobb?

[ Szerkesztve ]

(#45455) iceQ!


iceQ!
addikt

A viber halkabb llett CloudyG3 2.0-ban... De miért?

Többi app(FB Messenger, WhatsApp... stb) hangjelzése hangos. Viber frissítés után halkabb lett vagy wtf? :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45456) Wucky válasza Tatyla (#45435) üzenetére


Wucky
senior tag

Köszi!
5 perce megrendeltem én is :-)

ghusthy: Wifin frissült neked?
Az asszony Youngja wifin frissült 4.2-ről 4.4-re. Nekem egyenlőre nem akar.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45457) gusthy válasza Wucky (#45456) üzenetére


gusthy
veterán

Aha, wifin. Éjszaka suttyomban letöltötte, és reggel megkérdezte, hogy felrakja -e. Majdnem elkéstem a gyerekekkel a suliból :)

(#45458) a.t.t.i. válasza gusthy (#45457) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Ha a t-s g2.ön 4.2.2 van és nem ajánl fel frissítést mit tegyek?
Nem 4.4.2-4 nek kellene lenni?

(#45459) kerpok válasza a.t.t.i. (#45458) üzenetére


kerpok
tag

Akkor PC-re LG Suit letölt, telefon rádug, Suit-ba frissítés keresése, majd találtat esetén FRISSÍTÉS! ;) :K

(#45460) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Nektek is jobban merül az átlagnál Cloudy G3 2.0-val?

(#45461) iceQ! válasza Kurzuh (#45460) üzenetére


iceQ!
addikt

Pont hogy jobb az aksi idő... :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45462) Kurzuh válasza iceQ! (#45461) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Nekem nem és XDA-n is sokan panaszkodnak rá, most olvasom. Plusz itt is valamelyik fórumtárs ez miatt váltott vissza. Csak nem találom az 1.3 letöltő linkjét :S

(#45463) gusthy válasza a.t.t.i. (#45458) üzenetére


gusthy
veterán

Az már nagyon régi. Akkor csinál ilyet, ha pl nem az adott készülékhez való ROM van rajta, mert korábban mókoltál vele. Ha nem mókoltál, akkor marad a KDZ telepítés.

(#45464) szoja válasza gusthy (#45454) üzenetére


szoja
tag

Sok változást nem vettem észre, de egy számomra fontosat igen: a korábbi nagyon lassú és néha egyáltalán nem működő GPS fixálás atomgyors lett, ráadásul szinte mindig 15-20 műholddal szinkronizál.

(#45465) Haugland válasza gusthy (#45454) üzenetére


Haugland
aktív tag

Sziasztok,

A telefonom (tudomásom szerint) T függő. Tudom ezt esetleg bárhogyan tesztelni másik SIM kártya nélkül?
Az persze árulkodó dolog, hogy a T-s a bootlogó és fent vannak az előre telepített programok is....úgyhogy lehet, hogy ez hülye kérdés is volt részemről...

Szereztném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tehetném a telefonomat szolgáltatófüggetlenné (melyik oprendszer telepítésével) HA jelenleg ez a szoftver verzióm van és szeretném a legfrissebb/legjobb gyári ROM-ot rá.

Alapsáv verzió: M8974A-AAAANAZM-1.0.190084
Kernel verzió: 3.4.0
Cikkszám: KOT49I.D80220c
Szoftver verzió: D80220c-216-30

Telefon typusszám: LG-D802

Igazat megvallva azt se tudom, hogy ezek mit jelentenek pontosan, csak annyit, hogy 20c verzióm van... :F

(#45466) Quqesz válasza Haugland (#45465) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bemész a szolgáltatóhoz és pénz ellenébe függetlenítik(kivéve ha rèszletre fizeted), a többi lehetőség itt nyílvánosan tabu!...rom csere ebben nem segít...ota-n elérhető a v20D verzió már,tesztnek meg sim kártyát dobj be sztem a függőség miatt,jobbat nem tudok...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45467) Haugland válasza Quqesz (#45466) üzenetére


Haugland
aktív tag

Ok, értem.
Ezek szerint akkor igaz az a dolog, hogy nem az oprendszerrel válik egy-egy készülék szolgáltató függővé?

Ezt már csak kíváncsigából kérdezem. Mindig azt gondoltam, hogy a szolgáltató függőség az az oprendszerben történt módosítás okozza... Ezek szerint valami hardveres dolog van benne?!

(#45468) Quqesz válasza Haugland (#45467) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem. Kb úgy képzeld el mint pc-n: van a dos és a win....a dosban állíthatod a függőséget nem a winben(ez a v20C rom a te esetedben)...szoftveres a dolog nem hardveres(állítólag egy szoftveres "kapcsoló")

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45469) Danny365 válasza Haugland (#45467) üzenetére


Danny365
őstag

Ebay-en 400 forint a függetlenitő kód.

(#45470) Kurzuh válasza Danny365 (#45469) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Csak azzal ugrik a garancia.

(#45471) gusthy válasza Haugland (#45465) üzenetére


gusthy
veterán

Ez a (ma reggelig) legfrissebb T-s rom, nincs vele semmi baj. Az OTA nem egyszerre jön mindenkinek, vagy megvárod, vagy az LG PC Suite - tel megfissíted.
Ez egyébként 4.4.2, ami neked van. Nem biztos, hogy érdemes a PC-vel vacakolni, hamarosan neked is szól majd, hogy frissülni akar.
Úgy látom, az előbb írta is valaki, hogy nagy különbség nincs a 20c és a 20d között.

(#45472) gusthy válasza Quqesz (#45468) üzenetére


gusthy
veterán

Inkább úgy mondanám, hogy BIOS-ban állítod, ha már analógiát keresel. A Windows alatt utoljára a Windows 98-ban volt DOS, de ott is csak félig.

(#45473) Meggyi001 válasza gusthy (#45472) üzenetére

Na, ez már pontosabb hasonlat.....de sztem ő is így értette.... :) :)

https://gamergep.hu/

(#45474) Quqesz válasza gusthy (#45472) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Yes,ott a pont...én is arra gondoltam...:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45475) nederlanden


nederlanden
senior tag

Azt hogy tudom hasznalni allandoan pontosan hogy semmi huzas nelkul fulhez tetellel vegyem fel a tel.?be van allitva de nem mindig veszi fel!!!ennyi extra es egyik sem hasznalhato megbizhatoan😡

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#45476) Meggyi001 válasza nederlanden (#45475) üzenetére

Ezt próbáltad már?

https://gamergep.hu/

(#45477) iceQ! válasza Meggyi001 (#45476) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez mire is lenne jó? (csak kíváncsiságbol) :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45478) Meggyi001 válasza iceQ! (#45477) üzenetére

Hát ilyen flip tok nyitással, meg rázással meg fülhöz tétellel veszi fel a hívás, ilyenek..... hátha jobban működik mint a beépített...hátha...ha jól értelmeztem a problémát persze...:)

https://gamergep.hu/

(#45479) lacko6


lacko6
senior tag

heló

divx,mkv filmekhez milyen playert használtok?

(#45480) Meggyi001 válasza lacko6 (#45479) üzenetére

MX player-t ... a legjobbat :)... szoftveres/hardveres dekódolás, felíratok kezelése, kép nyújtás/ igazítás, rengeteg formátum...stb...

https://gamergep.hu/

(#45481) nederlanden válasza iceQ! (#45477) üzenetére


nederlanden
senior tag

Igen az a problemam hogy fulhoz emeleskor 10-bol 4-szer nem veszi fol csak csorog tovabb.bosszanto hogy tele van extrakkal+1000 alkalmazas es egyik sem hasznalhato

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#45482) lacko6 válasza Meggyi001 (#45480) üzenetére


lacko6
senior tag

ok.köszí

(#45483) csatakacsa


csatakacsa
tag

Aki frissítette 20d-re , ti nem vettetek eszre lassulast, akadozast? Pl a ph hozzaszolasok gorgetesenel is meg meg akad, de a beallitasok vagy nevjegyek gorgetesr is latvanyosan rosszabb. Elotte utan hr volt persze. Nektek vmi tapasztalat ? Tnap egy xperia z hez hasonlitottuk es az sokkal porgosebb volt mindenhol

[ Szerkesztve ]

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#45484) Pob20 válasza hard74 (#45344) üzenetére


Pob20
tag

És ha ez nem segít?

(#45485) Kajt válasza csatakacsa (#45483) üzenetére


Kajt
tag

Semmi ilyesmi. Nekem pont olyan smooth mint elötte.

(#45486) randras


randras
veterán

Sziasztok,

méltó utódot keresek a Lenovo P780-am helyére, és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

- Rögtön az első, nem hülyeség alapvetően ilyen telefont venni, hogy már kint az utód? Android L várható rá? Az új LG felület? (mondjuk ez első látásra nem tetszett, de biztosan vannak benne jópofa dolgok)
- Az előd telefon 4000mAh-s akksija miatt nagy kedvenc volt, fontos az üzemidő egyrészt hogy elérjenek, másrészt hogy osszam a WiFi-t a tabletra (ami amúgy G Pad 8.3). 3000 mAh sem rossz, de a hardver komolyabb, mik a tapasztalatok?
- Kesztyűvel működik? Jön a hideg. :B

- Teljesen funkcionális AOSP ROM/CM elérhető rá?

:R

[ Szerkesztve ]

(#45487) gusthy válasza randras (#45486) üzenetére


gusthy
veterán

Konkrétan ezen az oldalon találod meg a kérdéseid egyik részére a választ, vissza se kell keresned.

(#45488) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Valaki tudna mondani egy naptár alkalmazást vagy emlékeztetőt, a gyári helyett, és ha még tudnám szinkronizálni a gyári naptárral, az lenne a kánaán.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#45489) jose999 válasza neo-geo (#45488) üzenetére


jose999
senior tag

Én a DigiCal+ naptárat használom rég óta. Megvettem, nem bántam meg.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#45490) #84221696 válasza neo-geo (#45488) üzenetére


#84221696
törölt tag

aCalendar +
:R

(#45491) Koniman válasza Pob20 (#45178) üzenetére


Koniman
tag

Szia!
Mivel políroztad?
Leszedted előtte a múagyag házzal együtt vagy így összeszerelve políroztad?
Nekem ugyan halvány szálkás karcolások is vannak rajta, de hátha azt is kiszedi...

Köszi!

(#45492) jose999


jose999
senior tag

Nekem pedig valami hívás/sms/adat program kellene, ami figyeli a költségeket, be lehet állítani a másodperc alapú hívás, stbstb. Köszönöm a segítséget!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#45493) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Kissé off, de.. dafuq iz disz? :D

Androidos mobil fehér színben

[ Szerkesztve ]

(#45494) iceQ! válasza scampolo84 (#45493) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem is fehér van. Nem szeretem a feketét(meg a T-nel ez volt :DD)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45495) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Pesten lehet venni tempered glass fóliát.
Rákóczi út 19 tokshop.hu a bolt neve.
Nemtudom milyen minöségü lehet, valaki vett már ott?
Ma szerintem bevállalok egyet, majd leírom milyen.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45496) iceQ! válasza kiezTe90 (#45495) üzenetére


iceQ!
addikt

Jó lenne, mert én is szeretnék venni

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45497) Snoop27 válasza kiezTe90 (#45495) üzenetére


Snoop27
őstag

Csak elotte nezd meg milyen erossegu/kemenysegu, a 9H a legjobb, ha lehet valasztani akkor ilyet vegyel, gyartok kozul pedig a Nillkin nagyon ajanlott (nekem is ilyen van es meg vagyok vele elegedve).

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#45498) dorika87 válasza kiezTe90 (#45495) üzenetére


dorika87
őstag

Szia! Ha ugyanarra a tok-shop-ra gondolunk akkor ők Rákász utca 19-ben vannak a 10. kerületben, és hozzáteszem abszolút megbízható, korrekt bolt, és itthoni ár/érték arányban is jók, egyik kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#45499) noxon válasza scampolo84 (#45493) üzenetére


noxon
őstag

wtf cikk ez, 10 éves írta??? :DD :D :C

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#45500) Wucky válasza Snoop27 (#45497) üzenetére


Wucky
senior tag

Ha valakinek kell Nillkin 9H fólia tudok rendelni majd. Ebayen 2432 Huf ingyenes szállítással hozzám kínából.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.