Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) boken válasza Mankó (#30994) üzenetére


boken
senior tag

Ahogy előttem is írták könnyen megszokható,nekem előtte Huawei P6 volt,L920,a P6.nak az aksija birta nagyjából egy napig,azt vártam hogy legalább azt a szintet hozza,hát a gyári rommal is bőven túl tett rajta.
Ahogy én használom: éjjel nappal be van kapcsolva,hálózat preferált gsm/ wcdma/LTE auto mód,wifi állandóan bekapcsolva,2 mail fiók azonnali frissítéssel(kb napi 25-30 email) Accuweather óránkénti frissítéssel,kb 1 -1,5 óra telefonálás,így ha reggel 8 óra felé leveszem a töltőről akkor másnap délután 5 óra felé kb 35-40% körül teszem fel.
DM v2 romjában pedig még jobb az aksi idő.
viszont én Facebookozom,és nem hallgatok egész nap zenét rajta.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#31002) gusthy válasza DonMaster (#30992) üzenetére


gusthy
veterán

Mondom, ha van kedved, kérdezz meg egy T-Pontost...
Amúgy mint írtam, beviheted nem szervizes pontba is, csak akkor tovább tart és nincs csere. És ha valakinek nem elérhető a környékén olyan T-Pont, ahol van szervíz, akkor ez még mindig a legjobb megoldás.
(Most gyorsan rákerestem ötletszerűen: ha például Hajduböszörményben vagy Hajdúszoboszlón laksz, akkor választhatsz, hogy vársz, vagy utazol. És lehet, hogy az egységsugarú felhasználónak nincs nagy kedve utazni. Van egy rakás ilyen település.)

(#31003) DonMaster válasza #09819904 (#30993) üzenetére


DonMaster
addikt

hát jah azért ah enyit kiadot valkai érte annyira nem lehet anaéfa béta , hoyg ne tudja hoyg ha baj van akro a szervizbe viyge ne máshova :)

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31004) szoja válasza Mankó (#31000) üzenetére


szoja
tag

Nekem ilyen tokom van és nagyon elégedett vagyok vele.

(#31005) laca.1 válasza killzone1987 (#30998) üzenetére


laca.1
aktív tag

hali.
ezt a (gravitybox)nevezetű apk :K

[ Szerkesztve ]

(#31006) #09819904 válasza DonMaster (#31003) üzenetére


#09819904
törölt tag

yla :D

(#31007) tutaj01


tutaj01
tag

Ez az új xdabbeb 3.0 portolt kamera eszméletlen!!!
Nagyon vadállat lett :D
Brutálisan gyors a fókusz, mind fotó, mind videó téren!
Az elkészült "mű" pedig egyenesen csodás :D
xdabbeb volt előtte is, de ez mindent visz!
Nyugodtan tegyétek ;)
CloudyStock-on sincs baj, ott van a patch!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#31008) f(x)=exp(x) válasza DonMaster (#31003) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Összecserélted a betűket a billentyűzeteden? :D

(#31009) DroiDMester válasza vadászcsiga (#30991) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Kicsit kapkodtam esete, és kimaradt a szignálás :B

Ezt szedd le, ezt már teszteltem és feltelepül! => Xdabbeb_KK_Dist_v2.2.1_Signed-By_DM.apk

De ettől függetlenül megcsinálhatod a TWRP -felrakását kb pont ilyen egyszerű azt is feltenni feltelepíted az auto-Rec et és azon beleül pár kattintás a twrp feltétele!

(#31010) vadászcsiga válasza DroiDMester (#31009) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi mégegyszer. Es ha van TWRP-m akkor még a tutaj01 által említett 3.0-ást is fel tudom tenni?

(#31011) DroiDMester válasza vadászcsiga (#31010) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Természetesen TWRP -ből már bármilyen mod ot feltudsz tenni, és ami még jobb letudod menteni a teljes rendszered ha valamit elrontanál valamelyik mod telepítésével pár perc alatt vissza tudod állítani az eredeti állapotot mind ha semmi sem történt volna!

(#31012) vadászcsiga válasza DroiDMester (#31011) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kikerestem felül, de ez a bootloader csere nekem nem szimpatikus. Lehet hogy megelékszem a 221-el.
A 3.0-ban a videó lelegzes is javítva van?

[ Szerkesztve ]

(#31013) wappl


wappl
csendes tag

Elinditottam az autorec-et, rendben megkapta a root jogot, végigfutott a folyamat, kipipalt mindent, de ujrainditas után a köv. Kép fogad. Nem megy tovább!
Pc elé majd csak csütörtökön jutok.
Itt ragadtam szolnokon fekete kepernyovel.

Nemtudom mit ronthattam el?!
Hard reset se akar elindulni!
Egy szervizben újra tudják rakni? Ha tudna javasolni valaki nekem egy megbízható helyet nagyon megkoszonnem!

(#31014) Danny365 válasza wappl (#31013) üzenetére


Danny365
őstag

Talán nem D802-höz szedted le az AutoRec-et?

Egyébként ha totál Fastboot Mode-ban ragadtál, akkor is vissza lehet hozni az élők sorába a telefont. Fastboot tool-lal flashelni kell egy laf.img fájlt, amivel visszatér a Download Mode, aztán mehet is fel a .kdz.

(#31015) f(x)=exp(x) válasza wappl (#31013) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem ne vidd szervízbe!

(#31016) wappl válasza Danny365 (#31014) üzenetére


wappl
csendes tag

Lehet, hogy nem voltam elég körültekintő. Volt egy link pont.
Köszönöm a tanácsod! Ki is próbálom majd, ha itt szolnokon nem találok gyors megoldást.
De most olyan messzinek tűnik mire hazaérek...

(#31017) wappl válasza f(x)=exp(x) (#31015) üzenetére


wappl
csendes tag

Nem is szeretném, max.ajánlásra tenném, ha ott előttem megcsinalnak.

Bocsánat a duplaert! Telefonról, kapkodva, és bosszankodva vagyok most!

[ Szerkesztve ]

(#31018) vadászcsiga válasza wappl (#31016) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Felül a leírásban vannak a biztosan működő verziók, élő linkekkel

(#31009) DroiDMester
Sajnos ez a verzsön sem működik. Ez meg valami java biszbaszal errort dob, ennek ellenére elindul az install de csak homokórázik, camera app marad a régi. Mindegy jo nekem a 2.0-ás, ha megjegyzi a beállított értékeket az már nekem tökéletes. Annál jobb képeket mint amit pár napja belinkeltem nem szeretnék csinálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31019) Danny365 válasza wappl (#31016) üzenetére


Danny365
őstag

Igazából nem nagy kaland megcsinálni. Ha van kéznél egy PC- akkor 5 perc sincs a dolog.

Felraktam neked ez zip-et, ebben minden benne van.

0. Kicsomagolod a tartalmát mondjuk a D:-re (simán a gyökérkönyvtárba, ne mappába).
1. Bekapcsolod a telefont Fastboot Mode-ban, rádugod USB-vel a PC-re.
2. Vársz, még telepiti a drivereket.
3. Nyitsz egy parancssort (cmd), majd beirod ezeket (az [enter] azt jelenti, nyomj egy entert):
D: [enter]
fastboot erase recovery [enter]
fastboot erase laf [enter]
fastboot flash laf laf.img [enter]

fastboot reboot [enter]

4. Elvileg most van Download Mode-od, már csak be kell lépni oda, aztán telepiteni a kdz-t, mint máskor.

(#31020) kacsa7 válasza Mankó (#30994) üzenetére


kacsa7
őstag

N8-ról váltottam. El sem tudom képzelni, hogy használtam majdnem 3 évig azt a telefont... :D Nekem nem fura, pedig kis kezem van.

(#31021) joestone


joestone
addikt

Sziasztok !

Hogyan lehet eltüntetni a download módban megjelenő rooted feliratot ?

Lg oldaláról származó kdz lett feltéve a telefonra amit imei alapján felhozott(d80220b_00.kdz). Volt HR (gyári 3e recoveryből) offline kdz telepítés előtt és után is.

(#31022) DroiDMester válasza vadászcsiga (#31018) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mit parázol a BootLoader -től!

Lényegében nem cseréled le, mert csak annyi történik hogy 4.4 -alatt a 4.2 -es loader -t használod, tehát nincs értelme parázni!

Amúgy meg 100.emberkéből 85.nek Custom kernel van a G2 jén ami ugyan ezzel jár! Eddig soha senkinek nem volt gondja ebből kifolyólag, hameg bármi gond lenne KDZ -vel vissza teszel egy STOCK romot és minden a gyári állapotban lesz!

sosem fogom megérteni ilyentől mért kell félni? :DDD Mert ha pl az lenne hogy 100.telóból 70.et véglegesen téglásít a művelet akkor talán megértem hogy félnek tőle az emberek, de hát ilyenről szó nincs!

Nekem ez már alap dolog, mikor megvettem a G2 -est addig volt rajta a gyári rom, amíg hazaértem a boltból a teóval, még azt se vártam meg hogy feltöltsem az aksit benne! :DD

(#31023) DonMaster válasza joestone (#31021) üzenetére


DonMaster
addikt

unroot-al

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31024) nyulnyulu


nyulnyulu
senior tag

ha vkinek esetleg kell ilyen,tudok szerezni

privátra illik válaszolni

(#31025) vadászcsiga válasza DroiDMester (#31022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Romoltam eleget régen, spicával kezdtem anno, abból doktorálni tudtam volna. Nincs már kedvem ilyenekkel foglalkozni, a root éppen elég volt abban ki is merült a telefonnal való fogalkozas nálam. Többet ér már nekem egy belakott telefon. Megöregedtem :B

(#31026) joestone válasza DonMaster (#31023) üzenetére


joestone
addikt

Ez az unroot hol elérhető ?

Az összefoglalóban ez szerepel:
- Természetesen visszaállítható a rootolás. Ehhez nem kell mást tenni, mint újra flashelni a telefont a fent leírt módon.
- Majd egy hard resetet nyomni.
- Ellenőrzéshez, pedig tegyük a telefont download módba és bal alul egy "UNROOTED" feliratnak kell megjelennie.
- Download módból való kilépéshez pedig a power gombot addig nyomjuk, amíg kikapcsol a telefon, majd normál módon bekapcsoljuk.

Ez megtörtént mégis ott virít a rooted és természetesen nem rootolt a teló , nincs sem su bináris sem supersu (superuser) app.
De továbbmegyek , teszt céljából felment a 2.7 twrp és a cloudyflex rom. Majd az r&d tool-lal vissza az lgtől letöltött kdz . Hard reset előtte és utánna is volt.

[ Szerkesztve ]

(#31027) Miksa64 válasza joestone (#31026) üzenetére


Miksa64
tag

Nekem egy ismételt kdz-s telepítés + HR-ek eltüntették.

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#31028) DroiDMester válasza joestone (#31026) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Kukk ide itt egy leírás + Videó hogyan kell eltüntetni a piros ROOTED feliratot! akkor is működik ha Rootolva van a teló! :C

Sajnos ez nem végleges megoldás Mert Factory Reset után vissza áll, Ha végleges megoldás kell akkor offline KDZ -vel 2X kell egymás után feltenni JB -romot mind 2.nél előtte-utána HR :K

[ Szerkesztve ]

(#31029) joestone válasza Miksa64 (#31027) üzenetére


joestone
addikt

már vagy négyszer lett a kdz flashelve , legutoljára már kapott hr-t kdz előtt és után is. A twrp és a cloudyflex is csak azért ment fel , hogy lássam , hogy minden visszaáll gyárira.
Már a gt540 esetében is szerettem ezt az r&d tool-t. Ott volt még windows enabler nélküli verzió is.

(#31030) Azharel válasza joestone (#31026) üzenetére


Azharel
aktív tag

20B esetén nem fog eltűnni a rooted felirat, mert aki kdz-vel vagy rendesen lg support toolal rakta fel, azoknak mindig rooted. Csak ota esetén marad unrooted, mert ez nem töröl semmit csak frissít. A magyarázat egyszerű, mégpedig a az első KK firmwaren (v20a/b) nem megy az LG root checker. Hiányzik 2 fájl a persist könyvtárból (rct, rct.cfg), ami megmondja hogy rootolt vagy nem, és mivel hiányzik ezért rootoltnak tekinti. Ha van fent root, akkor a 2 fájl helyre állításával unrooted-re tudod tenni és azután supersu-ban unrootolsz. Vagy egyszerűen csak ne foglalkozz vele, az lg tud róla hogy elb*szta, 20b alatt maradhat a rooted státusz.

[ Szerkesztve ]

(#31031) jilian


jilian
addikt

Danny365

Ha jól emlékszem te állsz "kapcsolatban" Xdabbeb -bel.

Nem kérdeznéd meg tőle miért nem csinál ő AOSP ROM -okra modd-ot? :U

(#31032) joncy


joncy
csendes tag

Sziasztok! Tudja valaki esetleg hogy a G2 mutatja kamera módban (fényképezés v videózás) az akku szintjét??

S4 nél 30% alatt jelenik meg kameramódban. Köszi aki tudja írjon :)

(#31033) #09819904


#09819904
törölt tag

Akinek esetleg lenne gyári G2 töltője, keressen meg privátban! Persze eladó töltőre gondoltam! :)

(#31034) Tybike81


Tybike81
őstag

Ebben az új 3.0-ás kamera mod-ban, a hangfelvételt is sikerült javítani a fiuknak?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#31035) joestone válasza Azharel (#31030) üzenetére


joestone
addikt

Köszönöm az infót. :R

(#31036) Danny365 válasza jilian (#31031) üzenetére


Danny365
őstag

Kérdeztem már tőle, egyszerűen csak nem talált még olyan AOSP ROM-ot, amit szivesen használna, igy pedig nem is akar bele időt ölni. Neki jobban bejön a stock ROM (még kinézetre is), igy marad is annál sajnos vagy nem sajnos.

(#31037) toto0569 válasza joestone (#31029) üzenetére


toto0569
addikt

Ismerlek a GT540 korszakból...Ott jobban vágtad a témát :D

(#31038) Mankó


Mankó
veterán

Na én is rendeltem egyet, de már csak kedden jön meg. :((
Remélem nem fogom megbánni!

(#31039) jilian válasza Danny365 (#31036) üzenetére


jilian
addikt

Háát pedig én is sokat kerestem AOSP - ROM-ot de eddig tényleg a sokat emlegetett Carbon a legjobb. :K

Végre minden olyan funkció megvan egy ROM-ban amihez nem kell külső app-ot telepítenem.
És ha Jishnu is farag még az F50-en, mindenem meglesz.

Ha netán még egyszer szóba kerülne, mond meg neki, hogy tegyen egy próbát a Carbon -nal.... :R

(#31040) Keraa


Keraa
aktív tag

CloudyFlex-re valaki már feltette ezt a Xdabbeb_v3.0.0_DroiDMester-MOD_v2.zip módot?

Működik?

[ Szerkesztve ]

(#31041) DroiDMester válasza Keraa (#31040) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

igen működik vele! :K

*******************************
Miksa64 : a V2 .es kamera mod -ot próbáltad?
Mert ma délután frissítettem, a tegnap esti valóban csak az én ROM -ommal ment de a frissített v2 már megy a Cloudy ROM -okkal is! :K

[ Szerkesztve ]

(#31042) joestone válasza toto0569 (#31037) üzenetére


joestone
addikt

Ez a teló csak egy hete van meg. Gondoltam jobb kérdezni , mint nekiállni szögelni. Azért a gt540 óta változott az LG is , jót tett nekik a Nexus fejlesztés , az r&d tool is majdnem pont ugyanolyan . Ez a teló egy második készülék a Mate mellett. Ezt csak élvezni akarom , nem mókolni , ugyanúgy mint anno a Nexus S-t full gyári állapotban . A HP nyomtatáson kívül eddig még nem futottam bele olyan hibába ami zavarna és bele kellene piszkálni a rendszerbe.

(#31043) koxx


koxx
MODERÁTOR

Tegnap lőttem Duna parton, panoráma módot tesztelgettem

(#31044) Miksa64 válasza Keraa (#31040) üzenetére


Miksa64
tag

Én már próbáltam, de nem jött össze!
Elindulás után "... váratlanul leállt" üzenettel elszállt.
Pedig a cloudypatch-tet is telepítettem. (CloudyFlex2.1)
többször is próbáltam, de nem jött össze.
Nem tudom mit rontottam el!?

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#31045) toto0569 válasza joestone (#31042) üzenetére


toto0569
addikt

Na igen...sokan fordítva kezdik...Aztán meg megy a :O :O :O

(#31046) vadászcsiga válasza koxx (#31043) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mit építenek ott?

(#31047) Tsebacsi válasza koxx (#31043) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemár, hogy újvárosi vagy!? :) Oda jártam fősulira. :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#31048) koxx válasza vadászcsiga (#31046) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy kikötő van ott és a daruk pakolnak egész nap az uszályokra. Főleg vasércet szállítanak.

Tsebacsi: az vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#31049) Xmodule


Xmodule
őstag

szerintetek jb 10a romot erdemes frissiteni a mostani kk ra? vagy varjak meg egy kicsit? igazabol zenet nem hallgatok fulesen csak neha kihangositva viszont nem szeretnem hogy hamarabb meruljön le.

ja es ota frissitesre gondoltam. fontos hogy minden megmsradjon ugy ahogy van. sms jegyzetek programok.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#31050) vadászcsiga válasza koxx (#31048) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Es tetszik a panoráma mód? Kicsit életlen a kép

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.