Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46951) peter_27 válasza Meggyi001 (#46950) üzenetére


peter_27
aktív tag

Én azóta várom hogy először olvastam róla! Sajnos a legutolsó információ szerint épp a kijelzőt és a procit nem lehet majd cserélni!!!

Galaxy S10

(#46952) kisgergely80 válasza Meggyi001 (#46950) üzenetére


kisgergely80
tag

Ezt az oldalt nem tudom megnézni soha. Szétesik a dolphin-ban.

(#46953) randras válasza kisgergely80 (#46952) üzenetére


randras
veterán

(#46954) Meggyi001 válasza peter_27 (#46951) üzenetére

Hát majd meglátjuk, de érdekes dolog az biztos :)

(#46952) kisgergely80 : Sajnos azt nem tudom, nekem Opera Classic alatt tökéletes. Másik böngésződ nincs, valami alap cucc...

(#46953) randras: érdekes.... nekem Chrome meg Firefox alatt is tökéletes.....[link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46955) randras válasza Meggyi001 (#46954) üzenetére


randras
veterán

Mondjuk atw, onnan valószínűleg sokmindent blokkol a tűzfalam meg az anti malware.

(#46956) kisgergely80 válasza Meggyi001 (#46954) üzenetére


kisgergely80
tag

Nincs sajnos, töröltem a gyárit. Már évek óta a dolphin-t használom.

(#46957) Meggyi001 válasza kisgergely80 (#46956) üzenetére

Értem, oké...

https://gamergep.hu/

(#46958) pappkarcsi válasza kisgergely80 (#46952) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Tessék! [link]

mod: FF 33.0 és gyári böngésző ("Internet") alól is tökéletesen elérhető, tördelés és bármilyen hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#46959) kiezTe90 válasza Meggyi001 (#46950) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Érdekes. Kicsit várom, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
A kezdetleges alapok, lehet kicsit nagyobbak lesznek mint a mostani telefonok.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46960) Meggyi001 válasza kiezTe90 (#46959) üzenetére

Majd idővel biztos kiforrja magát, a Googlinak van pénze bőven fejleszteni...

https://gamergep.hu/

(#46961) kisgergely80 válasza pappkarcsi (#46958) üzenetére


kisgergely80
tag

(#46962) Meggyi001 válasza kisgergely80 (#46961) üzenetére

Ez melyik dolphin verzió? Más oldalnál is volt már ilyen?

https://gamergep.hu/

(#46963) Danny365 válasza peter_27 (#46951) üzenetére


Danny365
őstag

Lehet őket cserélni, csak nem bekapcsolt állapotban.

(#46964) Meggyi001 válasza Danny365 (#46963) üzenetére

Na, egyre érdekesebb :)

https://gamergep.hu/

(#46965) Pali982 válasza akooos (#46928) üzenetére


Pali982
csendes tag

Ok,majd megírom mi volt.Jövő héten elmegyek a Váci úti szervízbe.Az LG ügyfélszolgálatával már felvettem a kapcsolatot,ők elsődlegesen szoftveres,másodsorban hardveres(mikrofon?) javítást tartanak elképzelhetőnek,de erről többet majd a szerviz mond.

(#46966) kisgergely80 válasza Meggyi001 (#46962) üzenetére


kisgergely80
tag

A legfrissebb, de az ezt megelőző 2, 3 is ilyen volt. Más oldalakat rendesen megjelenít.

(#46967) Meggyi001 válasza kisgergely80 (#46966) üzenetére

Hm...érdekesek ezek a böngészők.... Dolphin Browser HD-ban viszont nagyjából jó....

https://gamergep.hu/

(#46968) laverdadb


laverdadb
tag

Gyors kérdés:
Érdemes gyári visszát csinálni szervíz előtt?

(#46969) fery02 válasza laverdadb (#46968) üzenetére


fery02
addikt

Ha nem akarod, hogy esetleg bizonyos (rajta felejtett) személyes adataid illetéktelenekhez jussanak, akkor mindenképp.
Amúgy nem szükséges.

Ha gyárin vagy, root nélkül, akkor azonnal mehet be.

(#46970) kisgergely80 válasza Meggyi001 (#46967) üzenetére


kisgergely80
tag

Lehet, h szar ez a sima dolphin. Csak már úgy megszoktam, h tré lenne váltani. De mindegy, köszi, h megnézted.

(#46971) jhos910


jhos910
aktív tag

Hali!
Facebook app vagy LG hiba lehet, hogy nem minden linket nyit meg?
Chrome - ot használok.
Köszi a segítséget.

(#46972) Meggyi001 válasza jhos910 (#46971) üzenetére

Lehet akár Chromé is :F

https://gamergep.hu/

(#46973) jhos910 válasza Meggyi001 (#46972) üzenetére


jhos910
aktív tag

Most a Chrome - ra gyanakszom... Össze vissza működik.

(#46974) kocsij


kocsij
tag

Sziasztok.

Egy kérdésem van. Szervízelni kéne a telefonom mert van egy kis sárgásodás rajta. Melyik a legjobb megoldás, ha postán küldöm el csomagban vagy ha futáral küldöm el a szervíznek a telót?

Galaxy S23 Ultra

(#46975) ezüsthátú


ezüsthátú
tag

Lg appokat próbálnék letölteni,de nincs reg.oldal csakbejelentkező?Valaki,valami?

(#46976) scampolo84 válasza Mordor1488 (#46793) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Így van, két nap készenlét reális, két nap aktív használat KIZÁRT (városi legenda)

(#46977) gusthy válasza Mordor1488 (#46793) üzenetére


gusthy
veterán

Valójában a készenléti idő, ha olyan helyen vagy többnyire, ahol normális a térerő, elég kevéssé releváns. Igazából a használaton múlik a dolog, erre nagyon különböző mérések vannak. Pl elég tipikus ha jól tudom az, hogy 4-5 óra wifi + kijelző, ha a netet böngészed. Tehát az egy nap, ha telefonálsz is, meg ki is használod, hogy okostelefon, szerintem elég átlagos. Nekem, ha reggel 7kor leveszem töltőről, este 6ra kb 35-40%-ra megy le (ebben benne van azért egy óra telefon kb) , de ha este még kivsot nyüstölöm, akkor simán elmulatok belőle vagy 20-at. Éjszaka meg töltöm.
Ja, mindezt tudja viszont úgy, hogy LTE be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#46978) SztiviVander válasza scampolo84 (#46976) üzenetére


SztiviVander
őstag

azért az "aktív" használat fogalom igencsak szubjektív. nem hinném hogy van két ember aki centire ugyanúgy használja, innentől meg a "kizárt" és a "városi legenda" maximum a te használati szokásaidra érvényes.

(#46979) scampolo84 válasza SztiviVander (#46978) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Így van, én csak a kolléga felvetésére reagáltam, mivel a saját tapasztalatom is hasonló.

Őszintén szólva nem vagyok hanyatt esve attól, hogy ha kb. hozzá sem nyúlok a készülékhez, akkor nagy vonalakban van 60 óra készenléti időm, 40% fényerő mellett, mondjuk két óra kijelző idővel, meg két óra beszélgetéssel. Én ezt harmatosnak találom. Ha rápörgök én is leszívom fél nap alatt is... Az 1%/óra merülés alapból meg van bárminemű aktivitás nélkül. Ennek fényében a két nap másnak is csak úgy lehet meg, hogy egyik sarokból a másikba rakja, vagy nézegeti.... vagy a hiba az készülékemben van ;)

(#46977) gusthy Igen ez kb. reális. :K

[ Szerkesztve ]

(#46980) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!
Lg G2 16gb vásárlása előtt állok!
Van egy 32 gb Class 10-es samu microsd kártyám!
Az lenne a kérdésem hogy melyik lenne a jobb megoldás a tárhely bővítésére?
1.Venni egy micro usb-s kártyaolvasót és beletéve a 32gb microsdkártyát, használni azt?
2.Eladni a microsd kártyát és venni egy 32 GB-os OTG-s micro usb pendrivot?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#46981) neo_xperia válasza scampolo84 (#46979) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát akkor nálad tényleg valami hiba van!
Az nem normális hogy készenlétben 1%/óra a merülés.
Én nálam éjjel 8 óra alatt 1-2%.
Vifi kikapcs, de n em teszem repülő üzem módba.

(#46982) SztiviVander válasza scampolo84 (#46979) üzenetére


SztiviVander
őstag

2 nap alatt 5-6 óra screen, folyamatosan bekapcsolva wifi+mobiladat (nincs repmód/kikapcsolás éjszakára sem), kb 1 óra telefonálás. szerintem ez korántsem az egyik sarokból a másikba dolog. persze ehez nem árt ha az ember eliminálja az 1% / órás merülést okozó appokat. mert az nem a telefon sara ám hogy pl a hivatalos faszbúk app állandóan fut (ha kilövöd akkor is újraindul) és ébresztgeti a cpu-t hulla fölöslegesen. a többi hasonló push appot meg már ne is említsük. persze nem mondom hogy akkor most senki ne használjon vibert, de ha valamit _folymatosan_ "muszáj" futtatni annak bizony ára van. és nem csak a g2-n hanem minden telefonon.

(#46983) Laca0 válasza scampolo84 (#46979) üzenetére


Laca0
addikt

Naponta több órát telefonálok, szinte folyamatos a wifi, skype. Ha mozgásban vagyok, akkor a mobilnet, bluetooth.
Ritka eset, hogy ne bírjon ki 2 napot!
Én szinte kizárólag csak éjszaka töltöm.
Akkor sincs kikapcsolva éjszakája, ha nem töltöm.
Eddig ez a legjobb telefonom ebből a szempontból is.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46984) marcusa válasza Laca0 (#46983) üzenetére


marcusa
addikt

+1 Akku szempontból nekem is nagyon bejön, majdnem hozza az előző telefonom, a Lumia 1520-am szintjét, ami nem kis dolog :K

:-)

(#46985) JoeCockBill válasza marcusa (#46984) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én nem is értem az elégedetlenkedőket, milyen telefont használtak eddig? :D eddigi telefonjaim simán lemerültek egy hosszabb buli alkalmával hogy reggel ne tudjak taxit hívni, ezzel még akkor is 40-50%-al hívom a taxit ha 11kor ébredek meg valahol (erről nem szeretnék bővebben beszélni :D ). szóval nekem a jó üzemidő azt jelenti hogy bármilyen korán megyek el itthonról ne tudjak olyan későn hazaérni hogy 0ra merüljön. éjjel meg van áram.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#46986) fery02 válasza droti25 (#46980) üzenetére


fery02
addikt

Ha el tudod adni, akkor mindképp az általad említett 2. pontot javaslom.

Többször volt már említve itt a topikban egy nagyon jó vétel OTG pendrive ügyben:
TRANSCEND JetFlash 380S 32GB
Mondjuk ahogy nézem ezen az oldalon eléggé felment az ára, én még 5800 Ft-ért vettem innen régebben. Esetleg nézelődhetsz máshol is, ha tetszik neked is. Hátha máshol olcsóbban hozzájuthatsz.

Ha pedig esetleg a jelenlegi kártyádhoz szeretnél mégis valami adaptert, abban csak annyit tudok segíteni, hogy Meenova-t ne! :)
Több panasz is volt már rá itt a topikból.

(#46987) pisti2216 válasza fery02 (#46986) üzenetére


pisti2216
tag

Hello mindenkinek, KDZ rom felrakása közben nem tudom mért de meg szakadt így nem jön be semmi csak a logó, Nem tudom Download módba tenni, valami ötlet . Laca0 nevü felhasználó által megadott módszer valahogy nekem nem jön össze.

(#46988) Azharel


Azharel
aktív tag

Ma újraindítottam a telefont és miután elindult ki írta hogy "szolgáltatás letiltva". Sejtettem hogy nincs Imei számom és stimmelt. Csináltam még egy restartot és azóta jó minden. Na most ilyenkor mi van ? találkozott már valaki ehhez hasonlóval ?

[ Szerkesztve ]

(#46989) Kurzuh válasza pisti2216 (#46987) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Elso oldalon talalhato osszefoglaloban van par megoldas erre. Egyebkent 1 hete jartam igy, ahogy te, ha nem jon ossze, irj(en mindent kiprobaltam)

(#46990) pisti2216 válasza Kurzuh (#46989) üzenetére


pisti2216
tag

Melyikkel sikerült meg oldanod mert neked eddig semmi. :(

(#46991) laverdadb


laverdadb
tag

Itt az első hivatalos LG közlemény az új Android 5.0 Lollipopról egyenesen Németországból:

LG Germany Facebook

G3 év vége, G2 gondolom egy vagy két hónapra rá! :)) :R

[ Szerkesztve ]

(#46992) JNSK válasza laverdadb (#46991) üzenetére


JNSK
aktív tag

Johir vegre :) :R Kivancsi vagyok mit raktak ossze a nyalkoban. Lehet szidni a kitkatet de nekem eddig a 4.4 jon be a legjobban. Remelem az L felül mulja! Az tuti hogy nem lesz ARTalmatlan :DDD

(#46993) laverdadb válasza JNSK (#46992) üzenetére


laverdadb
tag

Valoszinuleg az uj UI-is a Lollipop hozomanya lesz. Ketlem, hogy az LG ket fajta skinre epitene az uj foverziot. Plusz munka, es tobb helyrol megerositettek h jon a G3 ui G2re is. Alig varom, szerintem is a KitKat volt eddig a legjobb verzio! ;)

(#46994) FrankMonzano válasza JNSK (#46992) üzenetére


FrankMonzano
őstag

A rendszer simasaga tenyleg a kitkat alatt a legjobb. Multkor visszatettem a 4.2.2-t,hat mit ne mondjak,az animaciok,rendszerelmeny jocskan elmaradt a 4.4-hez kepest,ugyhogy gyorsan vissza is raktam :).
Kivancsi vagyok valoban erkezik-e majd a LP erre.

(#46995) Swito


Swito
csendes tag

Helló mindenkinek. Mától én is egy boldog G2 tulaj vagyok. Meg vagyok elégedve a telefonnal bár még csak néhány órája van meg a kicsike. Nekem csak annyi lenne a kérdésem hogy kell-e valamit csinálni egy alap telefonnal? Értem itt a rootolást, rom váltást vagy egy szimpla felhasználónak tökéletesen jó a 4.4.2 alap droid. És még az lenne a kérdés hogy az alap programokból mit lehet letörölni? Mert látok itt sok dolgot amit szerintem soha nem fogok használni :D Válaszotokat előre is köszönöm

(#46996) laverdadb válasza FrankMonzano (#46994) üzenetére


laverdadb
tag

Mar nem kell kivancsinak lenni, biztos, hogy jon nemsokara a cukor G2re.

"Hi there, We would like to inform you that the 5.0 Lollipop upgrade for the LG G3 will be released in the fourth quarter of 2014. The upgrade package for the LG G2 will arrive shortly after... ;)"

(#46997) Meggyi001 válasza Swito (#46995) üzenetére

Helló, üdvözlünk. A többiek is majd mondanak valamit, én most a saját véleményemet. A root-olás nem rossz dolog, szépen be lehet állítani vele egy-két dolgot, processzor/kijelzőhasználat, ilyeneket. De ha még nem volt androidod, vagy nem mókoltál más androidos telókban, addig sztem ne nagyon nyúlkálj bele, sőt egyenlőre használd pár napig ezt a gyári romot, hogy legyen viszonyítási alapod, hogy egyáltalán tetszik e. A háttérprogikból egyenlőre nem ajánlom hogy akármit is törölj egyenlőre, (de visszább valahol van itt egy lista is, hogy mit lehet) amiknek meg kint van az ikonja és nem kell, azokat sztem 90 % ban le lehet simán törölni, mondjuk lehet valamelyiket csak root-tal. (A rendszer/alap progikat gondolom vágod nagyjából hogy mik, azokat nem szabad) Ha meg kérdésed van még, tedd fel, valaki úgyis válaszol...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46998) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha valakit érdekel a Nokia hivatalosan is elérhetővé tette az androidra a Here navit ingyé. Letölthető: [link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46999) Swito válasza Meggyi001 (#46997) üzenetére


Swito
csendes tag

Köszönöm szépen válaszod. Akkor próbálgatom a szárnyait mennyire erősek ;)

(#47000) Wucky


Wucky
senior tag

Na végre megjött a Nillkin 9H. Nagyon állat ez a fólia. Már csak a tokot várom. A vicc hogy ugyan azon a napon adták fel,ugyan azzal a postával :-)

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.