Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) P3Dr0 válasza rayoliviero (#29990) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Van kulonbseg az LTE es a 4G kozott? Nekem 4G-t ir a telefon nem LTE-t. (jb 4.2.2)

[ Szerkesztve ]

(#30002) rayoliviero válasza P3Dr0 (#30001) üzenetére


rayoliviero
veterán

A 4G-re talán gyorsabbat mondtak, de ez nem tudom mit jelent a gyakorlatban. Nekem is azt írt JB alatt.

(#30003) ferrari1


ferrari1
őstag

DroiDMester V2-es romjában a jelölt ikon mihez tartozik? Ott van, de ha a rolót lehúzom nincs semmi sem :B

(#30004) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Üdv.
Ma jött meg a telóm,Jelly Bean van rajta,az érdekelne h érdemes e Kit katra cserélni,van e rajta olyan funkció amit a JB nem tud teljesen kihasználni,illetve h miből tudom kiolvasni a régiót a doboz matticáról mint a 4x emen volt?

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30005) P3Dr0 válasza sedo (#29999) üzenetére


P3Dr0
senior tag

nekem egy par dollaros gumi tok van a telefonon meg egy hasonloan olcso 1 dollaros folia es teljesen jol vedik a telefont. En is hasonlo miatt vedem a telefonjaimat. Mikor zsebre vagom beteszem egy kis bortokba ami regen egy 2.5" kulso hdd tok vedoje volt. Ezaltal meg a folian sincs karc :)

(#30006) laca.1


laca.1
aktív tag

hali valaki vágja ezeket a hálózati témákat.pl.voda még soha nem jelezte H+ csak H számít ez valamit?van itt vodás akinek H+ ír?ha igen nekem miért nem jelzi? :F

(#30007) DroiDMester válasza ferrari1 (#30003) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

az az NFC.t jelzi hogy bevan kapcsolva! :)

(#30008) toto0569 válasza ferrari1 (#30003) üzenetére


toto0569
addikt

NFC

[ Szerkesztve ]

(#30009) Azharel válasza andaxin76 (#30004) üzenetére


Azharel
aktív tag

Szerintem várd meg amíg kijön az új KK rom, amiben a legtöbb bugot kijavították. Vodások már megkapták, elvileg eur open a héten jön. Azt meg úgy is észreveszed ha kijött az új rom, mert a topicban be lesz zsongva mindenki :D

(#30010) ferrari1 válasza DroiDMester (#30007) üzenetére


ferrari1
őstag

:R

Köszönöm a romot és a munkád! Eddig minden nagyon rendben! :R

(#30011) belua27 válasza Bubukain (#29996) üzenetére


belua27
tag

letöltöttem de még mindíg nem jöttem rá hogy lehet kikapcsolni a gyár navbart

(#30012) andaxin76 válasza Azharel (#30009) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Köszi

Droidmester v2 je milyen alapú rom? Akku idő jó?
Milyen romra telepíthető?

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30013) kisgergely80 válasza f(x)=exp(x) (#29994) üzenetére


kisgergely80
tag

Mert szeretném kirpróbálni az olvasottak alapján, de a programjai, az ikonok és a kernel változtatásai nélkül. Nekem elegendő egy hibátlan stock rom alapnak, amit magam szabhatok testre. :)

(#30014) Bubukain válasza belua27 (#30011) üzenetére


Bubukain
senior tag

Masodik menupont legalso pipa
Root kell hozza

(#30015) sgs123456 válasza kisgergely80 (#30013) üzenetére


sgs123456
tag

Egy olyanra én is beneveznék.

(#30016) andaxin76 válasza Azharel (#30009) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Ja és a teló független,arra nem jött ki még a frissítés?

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30017) reechyke


reechyke
tag

Sziasztok, ti meg nem vettetek eszre azt a problemät, h a frissites utän 4.4.2 n az automata fenyerö teljesen leveszi kis fenynel a kepernyövilägitäst? Nagyon zavaro, nem lehet ezt valahogy beällitani, h több fenyeröt adjon a kepernyönek? 4.2 n tökeletes volt, most pedig sötetben mindig jätszhatok azzal, h kezzel utänällitok... :-(

(#30018) joshi76


joshi76
újonc

Hivatalos 4.4.2 frissítés után ( angol, three hálózat ) fejhallgatóval élvezhetetlen a hangminôség. Torzít, recseg, stb. Próbáltam több különbözô fülessel, szóval nem ott van a gond. Rengeteget használom a telót fülessel, de most ez így teljesen felejtôs. Totál dakota vagyok a témában ezért tanácsokat kérnék. Lg-t hívtamm, de dobtak, mondván, hogy ez nem az ô asztaluk, várjak türelemmel, hogy a google majd kidob vmit. Valóban így mûködik ez? Tényleg nincs más megoldás? Mennyi ideig kell várni álltalában egy ilyen frissítésre....

(#30019) toto0569


toto0569
addikt

LG okosóra :Y szép :K

(#30020) hito válasza toto0569 (#30019) üzenetére


hito
nagyúr

Szép, szép, de nekem a Gear és a Motorola órája jobban bejön. És korrektebb áron is kezdhetne ezzel a hardverrel. Elég gyenge és ahhoz képest drága :( Azért várom :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30021) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Próbáltatok már ezzel a telóval bármilyen BT Controllert (pl. PS3-é). Vajon Root nélkül is össze tudnak kapcsolódni? Eddig csak olyan írásokat találtam, hogy Root szükséges.

Bocs az offért

(#30022) sisley76


sisley76
tag

DroidMester! Használom a 20C alapú ROModat. Ez úton is köszönöm a munkádat, szeretem!

Mi a véleményed a 10E/F és a 20C azaz a 2 android verzióval kapcsolatban fogyasztás fronton? Jól érzem azt a nüansznyi különbséget, hogy a 4.4.2 (még) többet fogyaszt egy kicsivel?
Korábban egy gyári 10E-t használtam általam "kiherélve", és most a Te 20C-det pár apróságtól megszabadítva.
Köszi válaszod

(#30023) Azharel válasza andaxin76 (#30016) üzenetére


Azharel
aktív tag

Még nem jött a javított KK rom. DroidMester romjáról én nem tudok nyilatkozni

(#30018) joshi76
Nem nálad van a hiba, az LG elbaltázott valamit. Mi már lassan egy hónapja szenvedünk ettől a problémától. Más régiókban már megjött az új rom ami ezt kijavítja, szóval vagy vársz türelemmel a szolgáltatódra vagy majd ha kijön az eu open új verzió felteszed azt.

[ Szerkesztve ]

(#30024) toto0569 válasza hito (#30020) üzenetére


toto0569
addikt

Ha ránézel akkor olyan letisztult külső, és a Motorola is szép.(az árát nem is néztem) :U

[ Szerkesztve ]

(#30025) hito válasza toto0569 (#30024) üzenetére


hito
nagyúr

Nem azt mondom, hogy rodna (sőt szép), hanem hogy a Gear és a Moto nekem jobban tetszik. Ez meg csak izlés kérdése ;) 180fontért szerintem halálra van ítélve sajnos. Gear-ért sem adnék még 50eFt-ot sem. Legdrágább okosórám egy Smartwatch 2 volt, használtan vettem 31eFt-ért garival, akkor az üzletekben 45eFt volt. Nekem okosóra maximum 35eFt-ig jöhet szóba, de mivel abszolút nem létkérdés számomra, ezért nagyon kell tudnia ahhoz, hogy megvegyem :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30026) joshi76 válasza Azharel (#30023) üzenetére


joshi76
újonc

Köszönöm a gyors választ, akkor várok türelemmel. :/

(#30027) Bubukain


Bubukain
senior tag

Nalam droidmaster romja tobb programnal is varatlan hibaval elszall.
Nem tudom mi lehet az oka, teljesen szuz install volt OTG-rol telepitve

[ Szerkesztve ]

(#30028) toto0569 válasza hito (#30025) üzenetére


toto0569
addikt

+1 (ez miatt nem érdekelt az ára)én chrono függő vagyok :D

(#30029) mAtThEw0319 válasza hito (#30020) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

A Moto 360 tényleg gyönyörű! :K

(#30030) belua27 válasza reechyke (#30017) üzenetére


belua27
tag

de igen nálam is jelentkezik ez a probléma bár engem nem zavar majdnem mindig 60% on használom

(#30031) hito válasza toto0569 (#30028) üzenetére


hito
nagyúr

Szeretem az órákat, de módszeresen letépem magamról 3nap után. Úgy érzem megfolyt :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30032) Jacksonrodeo válasza hito (#30031) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

(#30033) Tsebacsi válasza Jacksonrodeo (#30032) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD :C :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#30034) hito válasza Jacksonrodeo (#30032) üzenetére


hito
nagyúr

:K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30035) iOnizer


iOnizer
tag

No a hétvégén átálltam CM-re. Eddig tetszik, gyors, sokkal jobb hívás közben a mikrofon, nincs bluetooth akksi zabálás, nincs sistergés. Egyszer viszont volt egy rebootom azóta. Az akkuidő remek vele.

Alá bizony

(#30036) ΞΔGLΞ válasza sedo (#29959) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Valamelyik héten írtam, hogy anno Samsung Omnia 7 telefont vettem, szinte a megjelenés napján és elég sokáig, majd 3 évig meg is volt. Hogy az a telefon mit kapott, azt leírni is szörnyű, sokszor leejtettem, betonon csúszott, orvosnál mell magasságból a csempére esett, és darabokra esett szét, közben több métert csúszott a kijelzőn az orvos asztala alá, mire megállt. Szóval k. nagy esései voltak a telefonnak, de azon egy HAJSZÁLKARC nem volt!

Mindez GG1-es üveggel, akkor elhinni is nehezemre esik, hogy a GG2 visszafejlődött, vagy mi van? Ráadásul, ha tényleg karcol az a ki...szott tok, akkor ilyeneket simán ki kellene védenie! De mint írtam, nekem folyton abban van, nagyon sokat van használva, ki-be nyitogatás a telefonálgatások miatt és nincs azon semmi, akár mikroszkóppal is nézhetném.

Biztos, hogy ezekbe a telefonokba eredeti GORILLA GLASS van? Egyáltalán, eredeti a készülék? Ki mondja meg, ha esetleg "átcseszték" a fél népet valami hamisítvány szar telefonokkal, ami Magyarországra érkezett?

Nagyon furcsa ez számomra és igen, a Te helyedben, én BIZTOSAN TOVÁBBVINNÉM AZ ÜGYET, az biztos!

[ Szerkesztve ]

(#30037) Bubukain válasza iOnizer (#30035) üzenetére


Bubukain
senior tag

Melyiket raktad fel?
A reboot az google 4.4.2 bug
Allitolag a 4.4.3 javitja majd

[ Szerkesztve ]

(#30038) bb0t válasza ΞΔGLΞ (#30036) üzenetére


bb0t
senior tag

Köztudomású dolog, hogy a GG2 érzékeny a mikrokarcokra, nem egy új dolog ezt sokan még sem tudják. Mindig bosszant mikor olvasom, hogy "minek rá fólia, GG2" meg "hogy lett karcos, hiszen GG2".

A GG3 már elvileg jó, ellenállóbb egész pontosan Note3 a Jedi visszatér című cikkemből idézvén: (...) telefon vékonyságában a GorillaGlass 3 is szerepet játszik. Emellett kevésbé érzékeny a mikrokarcokra, mint a 2. A GG3 kevésbé törékeny, inkább deformálódik, a szerkezete 40%-kal ellenállóbb. Ha mégis megsérülne, a kijelző képes meggátolni a repedés továbbterjedését, így legalább nem fokozódik a kár.

De csodák persze nincsenek.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#30039) Looserke válasza bb0t (#30038) üzenetére


Looserke
őstag

azért egy valszeg alumínium ötvözet vagy más nem túl kemény fémből lévő vékony keret ami a tokon van nehogy már meg tudjon karcolni egy ilyen üveget, már csak a 2 anyag keménysége miatt is... nekem is ilyen gyári quick window tokom van de egy hajszál karc sincs rajta pedig már több mint 3 hónapja rajta van...

ami ott karcolhat az a tok és az üveg közé szoruló homok szemcse azon belül is a kvarc kristály, ha nem ez történt akkor ott vagy a tok valami hamisítvány és a fém keret nem szépen csiszolt, hanem valahol sorjázott, érdes vagy az üveg gyári hibás esetleg valami cserélt példány szvsz...

[ Szerkesztve ]

(#30040) ΞΔGLΞ válasza bb0t (#30038) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köztudomású?

Szerintem, ez baromság!
Akkor az enyémen miért nincs semmilyen (mikro)karc, de ha így van, akkor még egyszer megkérdezem...
A GG2 visszafejlődött, méghozzá olyan "óvódás" szintre, hogy a hajszálkarcokkal sem birkózik meg?

[ Szerkesztve ]

(#30041) bounty123 válasza sedo (#29959) üzenetére


bounty123
őstag

A karcoktól függetlenül ez a quick window tok így szerintem eleve tervezési hibás fos. Azért veszed a tokot, hogy védje a telót, így a kijelzőt is, pl. táskában a kulcsoktól stb. A teljesen nyitott ablak miatt az a része a kijelzőnek egyáltalán nincs védve a behatásoktól, nem sok értelme így szerintem, eszembe nem jutna megvenni.

(#30042) iOnizer válasza Bubukain (#30037) üzenetére


iOnizer
tag

04.20.-i nightly-t.

Google bug? Akkor jó, mert akkor nem csak a cm csapat rontott el valamit, gy nem aggódok, és legalább tudom, hogy nem egyszeri eset lesz. Köszi! :)

Az enyém is karcos. Az elsőt a QW tok rakta rá, ugyanis az és az üveg közé alattomosan beszorul a por, amit szétsikálsz a zsebedben járás közben.
A másodikat a zsebem tette rá.

Ez a GG2 egy vicc. Még a Spicám se karcolódott meg 3 év alatt pedig az gagyi műanyag.

[ Szerkesztve ]

Alá bizony

(#30043) Looserke válasza bounty123 (#30041) üzenetére


Looserke
őstag

Ez egy olyan tok amihez a telefon beépített támogatást kapott és szerintem roppant praktikus, hogy elég csak rákoppintani és látod az időjárás widgetet, elmulasztott hívást/smst/emailt, zenelejátszót és most már ki sem kell nyisd a tokot hogy fényképezni tudj, a kereső is megjelenik a kis képernyőbe. Ha meg félted a kijelzőt úgyis teszel rá fóliát így a kis ablak sem gond többé...

(#30044) ΞΔGLΞ válasza bounty123 (#30041) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt tudom elképzelni, hogy olyan porszemcsék szálnak a nyitott részre, amelyek karcolnak, mer a tok - ha használva van - akkor rendesen mozog ide-oda. Emiatt ezt a lehetőséget el is ismerném, hogy így karcol, de b+! (mármint az LG)

Leírtam, hogy a SAMU O7 telefon miket bírt ki, tehát a GG1 üveg magasan jobb, mint a GG2. Hát, remélem, hogy nem így van, mert ha igen, akkor ez tulajdonképp a vásárló rohadtul nagy átb....sa! Bár, már minden eltudok képzelni, ilyen idióta csúszós készülékház után, ami ha leejtesz, nagy valószínűséggel mehet kijelző cserére!

(#30045) Looserke válasza ΞΔGLΞ (#30044) üzenetére


Looserke
őstag

egyébként ha GG3-4-5-6 lenne is tennék rá egy 1500Ft-os fóliát...

(#30046) ΞΔGLΞ válasza Looserke (#30045) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tegyél, nekem egyik telefonom sem volt soha és nem is lesz.

(#30047) bb0t válasza ΞΔGLΞ (#30040) üzenetére


bb0t
senior tag

A GorillaGlass nem csak a karcokkal és sérülésekkel harcol hanem a gyártói nyomással is, mégpedig a vastagságot, a fényáteresztő képességet és az érintőkijelző érzékenységét illetően.

Ha úgy nézzük folyamatosan nehezített a pályájuk mert ugyanazt az ellenállóságot úgy kell elérniük évről évre, hogy közben csökkentik a a vastagságát stb.

Szóval igen, lehet, hogy az egyik dologban való előrelépés egy másik dologban való visszalépést is jelenthet egyúttal.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#30048) sedo


sedo
tag

Teljesen igazatok van két dologban is:
- valószínűleg a tok és a készülék közé került por karcolta meg a kijelzőt, nem maga a tok
- mindenképpen fóliát kellett volna tennem rá.

De. Egyrészt nem használtam poros környezetben, szóval csak a mindennapos kosz érhette, ráadásul 1-2 napi rendszerességgel töröltem le kendővel és hetente takarítottam le tisztítószerrel. Mert ugye vigyázni próbáltam rá. Ráadásul az egész telefonon egyetlen mikrokarc sincs, csak konkrétan az ablakot körülvevő fém mentén. Egyébként nem csak nálunk jelentkezik ez a dolog, olvasgattam angol és amerikai fórumokat is, ott is szívnak vele.
A fóliára nincs mentség, azt nagyon bánom, de eddig sem tettem egyetlen készülékemre sem, és eddig nem szívtam meg. Plusz amúgy is fura, hogy azt is havonta cserélgetnem kéne a karcok/kopások miatt.

Igazából szerintem ez a tok így jelen állapotában nem jó, enyhén szólva.

(#30049) sgery


sgery
őstag

Hello mindenki!
Csak egy olyan (gondolom sokadik) kérdésem lenne, hogy milyen fóliát érdemes rendelni ebay-röl hozzá? NAgyobb mennyiség kellene, mivel kertész vagyok, így a fólia pár hét alatt kuka, de mégse szeretnék havi 2-3e-ret fizetni a speed-ben fóliacseréért :)
Szóval mit rendeljek? Ha kell valakinek amúgy akkor beszállhat a rendelésbe.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#30050) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Üdv
Nem tudom én vagyok e a balfék,de 4.2.2 ben nem találom a fejlesztői opciókat.Valaki pls help :)

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.