Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46801) Laca0 válasza fery02 (#46790) üzenetére


Laca0
addikt

Visszacsavarás után sem illeszkedik jól a Nekeda tok sajnos...
visszatettem az S-line tokot...
A mások által megbízhatónak tartott eladó azóta sem válaszolt a felvetésemre. Úgyhogy ma este már jeleznem kell az ebay-nek :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46802) Azharel válasza sz.gery (#46799) üzenetére


Azharel
aktív tag

IMEI szám alapján ellenőrzi a frissítéseket, hiába teszel fel más romot frissítés akkor sem fog jönni rá. Szolgáltatós telefonoknál aki türelmetlen (mint amilyen én is voltam) marad a kdz flash.

(#46803) T78 válasza akooos (#46797) üzenetére


T78
csendes tag

Szuper. Sikerült a Hard Reset és minden tökéletes!
Nagyon köszönöm.

(#46804) OgKush válasza r3dwo0d (#46785) üzenetére


OgKush
senior tag

Akkor nekem miert nem jo? :F minden mas mukodik, lte-s csomagom van es megsem mukodik.

(#46805) daninet


daninet
veterán

Hello!
Van valami megoldás arra, hogy a menü gombok eltünjenek néhány játéknál? ( pl. a real racing 3 nál magától eltűnik) Próbáltam egy appot, de cm11 nél valahogy nemakarta eltüntetni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#46806) Kurzuh válasza daninet (#46805) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Maga a jatektol fugg, hogy eltunik-e vagy sem. Nem a telefontol.

(#46807) r3dwo0d válasza OgKush (#46804) üzenetére


r3dwo0d
tag

A hálózati beállításoknál választható az LTE? Esetleg a szolgáltató éppen fejleszt a környéken? Más ötletem nem nagyon van sajnos. A telepítés tiszta telepítés volt full wipeval? Nekem telenor hálózatán működik mindenhol ahol van lefedettség és otgről ment a rom flash elkerülendő az ilyen hibákat.

(#46809) Meggyi001

Ez a kép a cégemnél van az egyik ajtón (és nem, nem tudom hogy mi van bent :) ), és lehet igaz lesz rám,

ha marad ez az internetadó tervezet, mert elviszi a gatyámat is majd :D

https://gamergep.hu/

(#46810) terman.karol


terman.karol
újonc

Sziasztok!
Nem tud esetleg valaki egy oldalt ahonnan letudom tölteni az lg g2 készülékhez tartozó régebbi szoftver verziókat?
Lefrissítettem a legújabbra és nem tetszik.
Sehol nem találom a régi szoftverét.
Előre is köszi
Üdv

(#46811) Meggyi001 válasza terman.karol (#46810) üzenetére

Itt és itt....asszem.....ha nem, javítsatok ki kérlek...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46812) neo_xperia válasza Mordor1488 (#46793) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szia!
Bár használattól függően mindenkinél más-más ez az adat,azért leírom az enyémet: a GSAM Battery monitor program által augusztus 24-től mért átlag adatok: Akku idő: 1nap 12,2óra
Tehát kb.másfél nap.
Kijelző idő: 5óra 5perc. A fényerő fix 60%-rá állítva.

[ Szerkesztve ]

(#46813) randras válasza Kurzuh (#46779) üzenetére


randras
veterán

Csak kipróbálnám... nem frissíted le nekem a legújabbra, és szeded ki a data/app-ból nekem az apk-t? :U

:C

(#46814) OgKush válasza r3dwo0d (#46807) üzenetére


OgKush
senior tag

Igen automatikuson van es gsm/wdcma/lte
hat nem tudom nalunk mennyire van lefedettseg de a varosban sincsen lte-m pesten, 1 ker , boraros, ilyen helyeken jarok ahol azert eleg valoszinu, hogy van lefedettseg.. :F
clean install volt igen. :F

(#46815) katalin888 válasza 1kawarider (#46775) üzenetére


katalin888
aktív tag

Ez nem igaz!
En fuggetlenul vettem, LG garis 32 GB-os modellt!

(#46816) RomiJosy válasza akooos (#46791) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nekem a gps a telefonon keresztül kapja a netet bluethoot on, közben kis hangfalon szintén bluethoot szól a zene.

Mordor.
Az aksi vitathatatlanul jó,de én napi szinten töltöm mert állandóan nyomkodom,sorozatot nézek online,gyerek veri a játékot. Csodát ne várj.

[ Szerkesztve ]

(#46817) mouzrr válasza Quqesz (#46786) üzenetére


mouzrr
őstag

Ezt alá tudom támasztani, legközelebb én is egyenesen a Váciba viszem ha gondom akadna (remélem nem fog) :DDD :DDD 1 hónap telefon nélkül elég ratyi :U

(#46818) Blyan


Blyan
félisten

Üdv: lehet ezt kikapcsolva tölteni? -vagy töltőre dugva bekapcsol?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46819) rayoliviero válasza Blyan (#46818) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Lehet kikapcsolva is tölteni.

(#46820) Blyan válasza rayoliviero (#46819) üzenetére


Blyan
félisten

Köszi! :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46821) JoeCockBill válasza daninet (#46805) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én cm alatt a force immersive mode vagy valami hasonló nevű xposed modult használtam, nagyjából megbízhatóan működött

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#46822) Danny365 válasza JoeCockBill (#46821) üzenetére


Danny365
őstag

De hát CM-be be van építve ez a funkció expanded desktop néven.

(#46823) Quqesz válasza Blyan (#46818) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Öööö mert van amelyiket nem? Még nem találkoztam olyannal(persze ez nem jelent semmit)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46824) Magnat válasza Quqesz (#46823) üzenetére


Magnat
veterán

Van igen de nem tudom, h ez bug vagy feature - sztem az első :) Kínai tableteknél láttam ilyet, de nem próbálgattam, h minden töltővel így viselkedtek-e. Bár most azon gondolkodom, h lehet, h az LG 2X-emnek is volt ilyen időszaka (talán egy valamelyik rommal), de sajnos nem emléxem már pontosan.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#46825) PHARD válasza Blyan (#46820) üzenetére


PHARD
tag

Lehet kikapcsolva is!Sony P-vel jártam úgy,hogy kikapcsolva töltöttem éjszaka,reggel mikor bekapcsoltam egy folt lett a kijelzőn.Aztán szépen eltűnt egy óra alatt.

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#46826) Kurzuh válasza randras (#46813) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Ha még aktuális, megcsinálom :)
Egyébként root jog kell hozzá(meg Xposed), remélem ezzel tisztában vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#46827) fery02 válasza OgKush (#46814) üzenetére


fery02
addikt

Egy próbát megér:
Ha tokban használod a telódat, próbáld ki nélküle! Hallottunk már árnyékoló tokokról.

Laca0 (#46801):
Szóval akkor valóban a tokod a hibás. Sajnálatos. :/

Kölyök1990 (#46795):
Nem csináltál marhaságot, mivel akármikor visszaállíthatod, ha problémád jelentkezne.
Probléma pedig abból lehet, hogy sok alkalmazás nem támogatja egyelőre az ART-ot, amit el nem indulással nyílvánítanak eléd.
Egyébként igen, az üzemidőre, simaságra és gyorsaságra lenne hatással.

bakkir (#46792):
Nagyon szívesen! :)
Ha ragaszkodsz hozzá, most otthon vagyok és próbálhatok asztali gépekről linkeket gyűjteni, ha nem boldogulsz.

[ Szerkesztve ]

(#46828) randras válasza Kurzuh (#46826) üzenetére


randras
veterán

Mindkettő van, várom. :R

Csak Play-es legyen, nem szeretem az azon kívüli dolgokat. :N

(#46829) vétó


vétó
aktív tag

Sziasztok,

használ valaki, cseppálló (vagy esetleg vízálló) tokot a telefonjára, ami nem a 10ezer Ft feletti kategóriában van?

Egyébként ha valakinek garancián kívüli képernyőcsere gondja van, nyugodtan támaszkodjon az összefoglalóban található szerelési videókra. A mai napon sikerült problémamentesen kicserélni a törött kijelzőt kb 1,5 óra alatt, így a szervízes kb 40ezer Ft helyett 14.500,- Ft anyagköltségből megúszta a delikvens. És mindössze egy kis csillagcsavarhúzó, egy hústű, és egy hajszárító kellett hozzá szerszámnak.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#46830) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sokan használtok N7player zenelejátszót. Ha van a wifin erősítő,képes egy gombnyomásra lejátszani rajta a zenét mint a g2 gyári lejátszója? Ha nem,tud valaki ilyen lejátszót?

(#46831) fery02 válasza RomiJosy (#46830) üzenetére


fery02
addikt

Látom ismered az Android Alkalmazások topik-ot (van néhány hozzászólásod ott).
Szerintem erre is a kérdésre hamarabb kaphatsz ott választ.

(#46832) Blyan válasza Quqesz (#46823) üzenetére


Blyan
félisten

Anno régen, egy korábbi droidom (azóta sem volt), mindig bekapcsolt, ha töltőre került, sőt a WP és a iOS rendszerek mai napig így tesznek. Kikapcsolva töltöre dugva bootolnak mint a kisangyal.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46833) randras válasza Blyan (#46832) üzenetére


randras
veterán

Ez nem.

(#46834) kromatika


kromatika
veterán

Én is függetlenül vettem a 32gb telóm

(#46835) dongasre


dongasre
tag

Használ valaki QuickWindow tokot(gyárit) ? és ha igen mennyire növeli a fogyasztást a kis ablak?

SM s21+

(#46836) RomiJosy válasza fery02 (#46831) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Igaz. Bocsi az offér.

[ Szerkesztve ]

(#46837) akooos válasza dongasre (#46835) üzenetére


akooos
veterán

Nem növeli, miért növelné? Nem világít az folyamatosan, csak x másodpercig. Nekem semennyire nem növeli amikor azt használom.

(#46838) Kurzuh válasza randras (#46828) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Ment PM! :)

(#46839) Mike81 válasza dongasre (#46835) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Szerintem semmit nem számít.

De látom megelőztek :-)

[ Szerkesztve ]

(#46840) orosmet válasza Mordor1488 (#46793) üzenetére


orosmet
tag

Üdv.
Nekem kb 1 hónapja van meg a G2. Általában 3-4 naponta töltöm. Használva van rendesen, de igyekszek mindig spórolósan bánni az akkumulátorral. Most talán nem nyomkodtam olyan sokat, mert legutoljára vasárnap töltöttem. Jelenleg 9%-os a töltöttség. 60 ó 44 perc üzemidő, 3 óra 17 perc képernyőhasználat. Természetesen éjszakára mindig kikapcsolom.
Úgyhogy nagyon elégedett vagyok vele, az előző telefonomat akármennyire használtam, naponta kellett tölteni.

(#46841) Blyan válasza orosmet (#46840) üzenetére


Blyan
félisten

Két es fél nap alatt 197 perc kijelző idő szerintem nem mondható a mai átlag okostelefon felhasználási szokások mellett "rendes használatnak". Úgy értem jócskán hanyagolva van a készülék.
Ne értsd félre,kötekedés nélkül mondom, biztos megoldod az izmosabb dolgokat laptopon, vagy tableten.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46842) Mordor1488 válasza orosmet (#46840) üzenetére


Mordor1488
csendes tag

Az komoly. :O Nahát, nekem ez csak álom marad, annyi biztos. Hogy a fenébe bírja a tied eddig?

(#46843) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Sziasztok!

Mostanában nem volt gond a telefonnal, de most olvasgattam ezt a billegős dolgot, nekem eredeti Spigenem van (speedshop) és most nézem, nekem is billeg sík felületen, kijelzővel lefele. Másnál is ilyen, vagy csak (ex?-)Spigen tok tulajoknál?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#46844) Mordor1488 válasza HUTCHDB (#46794) üzenetére


Mordor1488
csendes tag

Köszi a linkeket!

(#46845) Mordor1488 válasza neo_xperia (#46812) üzenetére


Mordor1488
csendes tag

Ezt a progit megnézem majd én is.

(#46846) orosmet válasza Blyan (#46841) üzenetére


orosmet
tag

Semmi gond, igazad van, annyira valóban nincs agyonhasználva, csak ugyanennyi nyomkodás mellett az előző telefonom 1 nap alatt simán megadta magát és ezért örülök neki annyira. Napközben, amikor egyetemen vagyok akkor használom jobban, miután hazamegyek, utána laptoppal megoldom.

(#46847) snow2014


snow2014
aktív tag

sziasztok, tudna valaki adni egy listat amin azok a bizonyos blootware programok szerepelnek amiket gond nelkul lehet torolni a telorol !! koszonom szepen elorre is

Mindég legyetek rosszak ;)

(#46848) szabo.norbi válasza Thauxeeb (#46843) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem volt ilyen problémám igaz nekem kínai fele volt. Gariba cserélik a kijelzot. Bar véleményem szerint a zsebedtol is elhajolhat leulsz vele stb. Ja meg eszembe jutott meg egy dolog. Ha a spiegen tokot leteszed az asztalra mintha a telefont tenned kijelzovel lefele ugy az nem billeg? Mert nekem az is alapból meg volt csavarodva es ugy csavarta meg a G2-t.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#46849) Thauxeeb válasza szabo.norbi (#46848) üzenetére


Thauxeeb
tag

Visszagörbítettem, (recsegett ropogott, de ennyitől nem törhet el, annyira nem feszítettem erősen) most jó. :D Szerintem a zsebtől van, sokat ülök úgy, hogy a zsebemben van.

(#46850) milan97


milan97
csendes tag

Helosztok!
Nemrég vettem egy LG G2 és nem mennek rá a gyári frissítsek valószínűleg azért mert TWRPs rom van rajta.Valaki leírná nekem részletesen/szájbarágósan hogy hogyan is kell ezt meg oldani?(Olvastam az összefoglalóban de nem nagyon értettem meg)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.