Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) laverdadb


laverdadb
tag

Telefonon & PC Suiton sem találja a 20g verziót. Fura.

[ Szerkesztve ]

(#46052) dorqa95


dorqa95
csendes tag

Sziasztok, nálam is megjelent a frissítés, de én még várok vele míg nem tudom mi van benne...
Más: Sajnos a 4.4 óta a füles zúg (azt olvastam, h ez másoknál is problémát okozott). Tudtok erre valamilyen megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#46053) Laca0 válasza merlin201 (#46050) üzenetére


Laca0
addikt

Nem szolgáltatós. Gyári független. Ugyanaz a verzió, amit melin201 mutatott az előbb.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46054) Mike81 válasza dorqa95 (#46052) üzenetére


Mike81
senior tag

Hát ez elvileg csak az A és B jelölésű szoftvereknél volt úgy tudom. Én alapból csak akkor frisítettem mikor kijött a D jelölésű. Nekem nincs sistergés. A teleó Telenyomoros semi buhera nincsen rajta. Amúgy ha jól gondolom akkor ez a szolgáltató ugyan azt a független Magyar romot használja. Mert nincs benne semmi szolgáltatós baromság.

[ Szerkesztve ]

(#46055) Danny365 válasza Laca0 (#46053) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem ez eddig is volt, csak talán azért tűnt most fel neked, mert lehet, automatán bekapcsolta a frissités után az NFC-t. Ha kikapcsolod, eltűnik a menüből.

(#46056) laverdadb


laverdadb
tag

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=IDE IMEI SZÁM

A fenti linkre kattintva (Aki megkapta a 20g frissítést) elméletileg már van letöltő link, a Saját imei szám beirása után. Valaki fel tudná tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#46057) papi77 válasza laverdadb (#46049) üzenetére


papi77
addikt

Csak ha OTA-n frissíted,akkor megy tönkre!

Az első: NOKIA 1611

(#46058) Laca0 válasza Danny365 (#46055) üzenetére


Laca0
addikt

Ott a pont!
Pár napja használok NFC-t, azóta nem figyelgettem a beállításokat.
Használható ez valamire Mo-on?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46059) Pigmeus_1


Pigmeus_1
tag

Sziasztok!

Adott egy LG G2-es telefon amit anno rootoltam, de most szeretném visszaállítani az eredeti állapotot.
Fel is tettem a 220d rom-ot, és ugyan most nem tudok root jogot adni semminek sem, de download módban még mindig azt írja, hogy rootolt.

Hogyan lehet eltüntetni a root jogot?
Az első hsz-ben csak annyi van írva, hogy: "Ehhez nem kell mást tenni, mint újra flashelni a telefont a fent leírt módon." De ez mit takar???

Előre is köszi a válaszokat!

Csak egy lelkes felhasználó...

(#46060) Azharel


Azharel
aktív tag

(#46061) kocsij


kocsij
tag

Nekem is megjött a frissités csak marha lassan tölti le.

Galaxy S23 Ultra

(#46062) badmad


badmad
senior tag

Sziasztok...segítsetek nekem légyszi...ma a fiam elejtette a g2 telcsijét sajnos rendessen öszetört a digitalizer :(( az lcd úgylátom sértetlen...ezen a telefonon lehet ezt külön cserélni vagy csak együtt az lcd-vel?
Megköszönném ha esetleg egy normális szervíz címét is megkaphatnám!! :R

[ Szerkesztve ]

(#46063) laverdadb válasza Azharel (#46060) üzenetére


laverdadb
tag

Normal flashel megmarad minden adatom, ugye?

(#46064) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok,

Előjött a beállítások közé a "Koppintva Fizetés" ha bekapcsoltam az NFC-t.
De igazából nem figyeltem az előző verzióknál,hogy van e ilyen funkció.
Köszi a segítséget.

(#46065) Kurzuh válasza badmad (#46062) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Lehetni lehet, csak roppant macerás.
LG szervíz:

Bp. Váci út 33.

(#46063) laverdadb:
Igen

(#46064) merlin201:
Ha 1 picit vissza olvastál volna :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#46066) dorqa95 válasza Mike81 (#46054) üzenetére


dorqa95
csendes tag

Én is csak a D jelűnél frissítettem ám nekem mai napig van... Ha a saját dugóját használom kevésbé lehet hallani, mint ha más fülest használnék :(

(#46067) Fredy02


Fredy02
tag

Keresek jó viszont nem túl drága tempered galss-t mert amit rendeltem ebayről elég gagyi: körbe pár mm-en levegős/ rá sem tapadt rendesen, valamint elég érzéketennek tűnik néha a telefon. Vagy nagyon érdeklene még olyan fólia vagy tepered glass amin a kivágások [így] vannak kialakítva.

S23U

(#46068) laverdadb válasza Fredy02 (#46067) üzenetére


laverdadb
tag

http://m.ebay.com/itm/221567587877?nav=SEARCH

(#46069) kiskacz


kiskacz
senior tag

Unrootoltam, de se telefonról, se gépről nem talál frissítést. Lehet azért, mert 32 gigás?

Huawei Mate 8

(#46070) Mike81 válasza dorqa95 (#46066) üzenetére


Mike81
senior tag

Amúgy ez teljesen megfejthetetlen hogy kinek volt/van bug. Nekem a D-nél csak a bluetooth bug volt. De azzal együtt lehetett élni. De a lényeg az hogy nekem bug mentes most. Én a régi S2-em fülesével használom. A gyári nagyon ratyi minőségű

[ Szerkesztve ]

(#46071) Mike81 válasza kiskacz (#46069) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Lehet de az is lehet hogy később kapod. Én a pc suiton kb 2 hét késésel kaptam meg mint a független romosak. Pedig szerintem a telenoros telókon is független lehet. Nincs benne semmi ap vagy bármi ami szolgáltatós romra utalna. Meg tudtomal nincs is Telenyomoros rom.

[ Szerkesztve ]

(#46072) Fredy02 válasza laverdadb (#46068) üzenetére


Fredy02
tag

Köszi!
Nilkinről sokat hallani, az ára sem vészes. viszont szeretnék látni egy fotót az illesztésekről, hogy mennyi hely marad körben, na meg hogy mennyire észrevehető akár tok nélkül is. A sima fólíára is kíváncsi lennék. :)

S23U

(#46073) mrcutter válasza rzoli (#46034) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Hello! Bár nekem minden gyári a telómon, se root se rom, csak ahogyan megkaptam a szolgáltatómtól, így lehet, hogy nem biztos, hogy én fogok tudni neked segíteni, de azért leírom, hátha...
Beállítások --> Kijelző --> Kezdőképernyő --> Csak álló elrendezésből vedd ki a pipát

(#46074) laverdadb


laverdadb
tag

Épp most frissítem a 20g-re és arra lettem figyelmes a Download mode-ban, hogy pirossal azt írja ki a telefonom hogy ROOTED!

Hogy lehet ez? Nem rootoltam a telefont, és brand new vásárlás volt?

(#46075) inthro válasza fery02 (#46032) üzenetére


inthro
aktív tag

Köszönöm. :R :)

◕‿◕

(#46076) Mike81 válasza laverdadb (#46074) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Ez Kit-Kat óta így van. Az Lg is tud róla nem foglalkoznak vele

(#46077) laverdadb válasza Mike81 (#46076) üzenetére


laverdadb
tag

Köszi az infót, ez megnyugtató!

(#46078) Mike81 válasza laverdadb (#46077) üzenetére


Mike81
senior tag

👍

(#46079) embe


embe
nagyúr

Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a szolgáltatóknál értékesített telók függőek, vagy függetlenek?
Azért kérdezem, hogy ha esetleg vennék egy függetlenként kikiáltott telót, nehogy utólag letiltsák, mert kiderülne hogy szolgáltatós volt. Esetleg ha könnyű a függetlenítése, kiütik, és úgy adják el...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46080) Danny365 válasza embe (#46079) üzenetére


Danny365
őstag

Természetesen a szolgáltatós telók nem függetlenek, és a félelmed valós: könnyen beszerezhető 500 forintos kóddal bárki függetlenitheti.

Hirtelen nem is jut eszembe semmi, ami alapján le lehetne csekkolni, eredetileg milyen, hova szánt telefonról van szó. Talán a régió-kód alapján, de nem biztos.

(#46082) Sefneni válasza halkow (#46081) üzenetére


Sefneni
őstag

Ez a kérdés engem is érdekelne :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#46083) Quqesz válasza halkow (#46081) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szerintem igen! Nem tudnak többet igazán a mostaniak sem,nincs nagy változás(max ki milyen frissítést kap meg,de erre lesz mindég alternatíva) snapi 801 nem sokkal jobb,805 meg alig van..de nincs is értelme sztem(QHD is értelmetlen sztem)...a kérdés inkább az lesz-e még boltban v csak használt lesz...

Màs
Akinek szolgáltatós van:tmobil saját szoftot ad ki,voda telenor 6HU függyetlen elvileg,de a frissítés csak az ő jóváhagyásukkal jön ki(pl voda leakadt a v20D-nél)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46084) Zugi


Zugi
aktív tag

Az imént leszedett a telóm egy szoftverfrissítést: D80220G-EUR-XX
Lehet tudni róla valamit, hogy általa mi változik?

(#46085) laverdadb válasza halkow (#46081) üzenetére


laverdadb
tag

Teljes mértékben. Jön az Andorid L és valószínüleg az új UI is. Nagy szép a G3 de egy kicsit túlvállaták magukat a QHD-s kijelzővel. A G2 jobban összeszedet.

(#46086) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Csak azt nem értem, hogy a hivatalos LG Firmware oldalon miért nincs fent a V20G :(

(#46087) embe válasza Danny365 (#46080) üzenetére


embe
nagyúr

Na akkor jól megnyugtattál.... :F

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46088) Lala6 válasza Zugi (#46084) üzenetére


Lala6
őstag

Nekem nem talál semmit, ma elvileg a G3-ra is jött új fw.

(#46089) laverdadb válasza Kurzuh (#46086) üzenetére


laverdadb
tag

Van hivatalos oldala? Fentebb belinkelték már az original linket ;)

(#46090) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Firmware frissítés közben megszakadt a kapcsolat a gép és a teló között, persze az már elkezdődött.. Jelenleg az LG logóig jut el, onnan meg ugye nem tud tovább menni, mert hát hova is. Hosszas bekapcs gombbal csak újraindul, nem nagyon tudom betenni Download mode-ba, pedig csak oda kéne eljussak. Ötlet?

(#46091) peter_27 válasza embe (#46087) üzenetére


peter_27
aktív tag

Itt lehet ellenőrizni: http://csmg.lgmobile.com:9002/svc/popup/model_check.jsp?esn=xxxxxxxxxxxxxxx (az x helyére a telefon imei számát írd) Az enyém vodás és a linken "<buyername>VODAFONE_16G</buyername>" ezt kapom, nem tudom más szolgáltatós telefonra mit ír, de ebből lehet következtetni.

Galaxy S10

(#46092) Kurzuh válasza laverdadb (#46089) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

[Itt van]

Amúgy az a link rossz nekem.

(#46093) embe válasza peter_27 (#46091) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Valami hasonló volt anno az LG Black Optimus P970-es telóval is emlékeim szerint.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46094) Sefneni


Sefneni
őstag

És szerintetek megbízhatóak ezek a gsm boltok? B-Tel, PartNero stb.
Vagy melyik a legjobb? :)
Megéri inkább +x ezret rákölteni, hogy szolgáltatótól vegyem?

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#46095) Diamond500 válasza Sefneni (#46094) üzenetére


Diamond500
senior tag

Szerintem megéri a szolgáltatós plusz pár ezret, hogy rendes garid legyen... nekem alaplapot kellett cserélni, ami 67ezerbe fájt volna, de így ingyen volt. Szerinted bármelyik GSM bolt bevállalta volna ezt a költséget?

[ Szerkesztve ]

(#46096) laverdadb válasza Diamond500 (#46095) üzenetére


laverdadb
tag

Az elso egy evben teljeskoru garancia van mindenhol ha bolti ha nem, kotelesseguk javitani a hibat. Nyilvan a kijelzo torest senki nem csereli garanciaban. En most tervezem bevinni szervizbe, mert a jobb oldali kavam sokkal vastagabb mint a bal oldali es eleg zavaro. Megneztem mas G2est ia, de ott nem lattam ez a hibat. Remelm csinalnak vele valamit.

[ Szerkesztve ]

(#46097) SztiviVander


SztiviVander
őstag

srácok, frissített már valaki az új G-re úgy hogy root-olt volt a teló és utána is van root? ha jól látom root-olt telót megöli az ota, innentől akkor két lehetőség van:

a. supersu-val unroot, majd ota frissítés. ez esetben két kérdés: towelroot működik-e a G-n, ergo lehet-e utána ujra root-olni? illetve az ota frissítés érzékeny-e a lefagyasztott/uninstallált rendszer appokra + a módosított build.prop -ra? legutóbb az asus tabnál szembesültem vele hogy milyen jó dolog is a mentés uninstall előtt, bár annál az ota szerencsére el se indult amíg nem volt meg minden app amit frissíteni akart.

b. leszedtem a kdz-t, felrakom download módban az lg flash tool 2014-el, így "elvileg" a root megmarad illetve normal móddal az appok/beállítások is (nagyon nincs se kedvem se időm hard reset-elni és 2 napig restore-olni/állítgatni mire minden újra a helyére kerül). kérdés itt csak egy, nem rohad-e le a frissítés a fagyasztott/uninstalált rendszerappok és az egyedi build-pro miatt?

gondolom nem egyedi eset hogy ami nem kell azt az ember kiirtja illetve kicsit módosít ezt azt. viszont ha valaki már végigjárta ezt az utat akkor fölöslegesen nem szivatnám meg magam egy hiányzó rendszer app miatti félbeszakadt kdz frissítéssel meg ami utána vele jár, akkor inkább nekiállok visszapakolgatni meg felolvasztani a hiányzó cuccokat :) köszi

(#46098) laverdadb


laverdadb
tag

Ha valakinek nem mukodne a fentebb megosztott 20g rom letoltese, feltoltottem ide: https://onedrive.live.com/redir?resid=60973502F8DAB77E!5179&authkey=!AMIl1aJAPiFjbNw&ithint=file%2ckdz

(#46099) Azharel válasza SztiviVander (#46097) üzenetére


Azharel
aktív tag

Én úgy tudom hogy ha belenyúltál a system appokba, tehát kitakarítottad a szemetet akkor hiába unrootolsz nem fog frissülni a telefon mert azt fogja kiírni telepítés közben hogy suspected rooting. Pláne hogy build propot is átírtad már. Én pont ezért nem tudok frissíteni mert belenyúltam a systembe, download módom meg nincs.

De ha rám cáfolnál annak én örülnék a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#46100) randras válasza laverdadb (#46096) üzenetére


randras
veterán

Erről nem küldesz egy képet, kíváncsiság? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.