Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Ugy szeretem olvasni: tekergetesre nyikorog a telefon...:) Es ezt meg az LG "javitja" is le a kalappal elotte, hogy nem kerdezi meg, miert vagy ily3n ostob, hogy a mobilodat tekergeted...:) Nekem eszembe nem jutott eddig tekergetni a telefonjaim..: vn valami funkcio ilyenkor benne?:)

[ Szerkesztve ]

(#20002) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Van a telora valami komoly camera apk, amivel lehetne állítani a záridöt, meg ehhez hasonlókat, mint egy tuti objektíves fényképezögépnél?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#20003) akooos válasza atti1848 (#20002) üzenetére


akooos
veterán

Vannak amivel "lehet" állítgatni záridőt, de sajnos csak kamu :( Én is nagyon kerestem egy ilyen appot, végignéztem 10-20 darabot, de sajnos egyiknél sem működik a hosszú exponálás :(

(#20004) firemanus82


firemanus82
senior tag

Telefon, nem objektíves fényképező! Arra ott a Canon eos 600d 😉

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#20005) gusthy válasza premete (#19986) üzenetére


gusthy
veterán

A másik, hogy 3G/4G adatkapcsolat esetén nem bírja ki az akku 1 hétig, csak 3-4 napig.

LoL :))

(#20006) atti1848 válasza akooos (#20003) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszönöm a választ. :)

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#20007) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Használ valaki közületek eredeti LG szivargyújtós autós töltőt LG G2-höz? Egyre lenne szükségem, esetleg ha van valakinek eladó, vagy meg tudnátok mondani, hogy hol jutnék a legolcsóbban, azt kérem jelezzétek. : )

(#20008) Miksa64 válasza Sabika (#20000) üzenetére


Miksa64
tag

A hátsó led csak fehér.

A KDZ frissítés tudtommal gyalul mindent, és akadálytalanul felmegy.
Előtte (és utána is) nem árt a hard reset.

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#20009) Cathulhu válasza Fail3D! (#20001) üzenetére


Cathulhu
addikt

Amikor egyszeruen kezbe fogod es nyekereg, azert az nem olyan vicces...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20010) spuros válasza Cathulhu (#20009) üzenetére


spuros
őstag

Nekem nem recseg.. Semmi baja. Szerintem nem általános.

(#20011) noxon


noxon
őstag

Bugos lett a gyári böngésző :( ha görgetem pl a fórumot akkor a szöveg töredezett és utólag simul ki vagy mi... :( mitől lehet?

We live in a simulated world...

(#20012) spuros válasza noxon (#20011) üzenetére


spuros
őstag

Nekem egy rakás oldalt nem tölt be a gyári.. egyik napról a másikra..

(#20013) akooos válasza Cathulhu (#20009) üzenetére


akooos
veterán

Ezt egyébként nem értem, a nyikorgást. Van akinek nyikorog ha hozzáér, van akinek még akkor sem ha tekergeti. Nekem most így 4 és fél hónap után elkezdett huppogni, de csak akkor ha nyomkodom a hátulját. Nem ha a gombot nyomom, hanem mellette a vaku környékén. Amúgy nem zavar egyáltalán, az elején is kellemeset csalódtam, hogy nem recseg, nem vártam többet a műanyagtól :) Még így is jobb, mint a Samu S3, aminek a fehér hátlapja rózsaszín lett 3 hónap alatt sajnos, vagy egy S4 aminek kopik le a festék az oldaláról :D

(#20014) gusthy


gusthy
veterán

Érdekes néha nézni a custom romok fejlesztési naplóját.
Például friss-meleg hibajavítás a mostaniból:

"
ueventd: fix a busy loop while reading uevents

Under certain conditions, poll() may raise the POLLERR
flag along with POLLIN, in which case the check for
(ufd.revents == POLLIN) results in an endless busy loop."
Ez azt jelenti, hogy időnként egyszercsak a háttérben elkezd folyamatosan pörögni egy ueventd nevű cucc, ami mindenféle misztikus hibákhoz vezet, főként ahhoz, hogy merül, mint állat.

De már kijavították :)

(#20015) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok !

Engem is érdekelne, hogy hátlap recsegéssel kapcsolatban volt már valaki szervízben ?
Ha igen kb. mennyi időre lehet számítani ? Vodafone-nál vettem pár hete a készüléket.

Eleinte nem foglalkoztam vele, de egyre jobban zavar. Nem volt sem leejtve, sem ledobva, sem kutya szájában. Néha, mikor a kezembe veszem is recseg már, néha csak akkor, mikor gépelek és egy kis nyomás éri hátulról, de a lényeg, hogy baromi gagyi hatást tud kelteni bennem, mintha valami 5.000 FT-os játéktelefon lenne. Ezt leszámítva egyébként semmi problémám vele, totálisan meg vagyok elégedve mindennel. :)

Keresgéltem az eddigi hozzászólások között, de nem láttam ilyenre választ, inkább csak kérdést. :) Köszi !

Szerk.: még mielőtt valaki belém kötne. Nem tekergetem. Nyekereg már attól is, ha felveszem az asztalról, vagy kiveszem a zsebemből.

[ Szerkesztve ]

(#20016) blt.62


blt.62
őstag

A telenor reklámban van egy tok ami a mobil elején egy téglalap alakú nyílás van és ott a sötét kijelzőn látható egy óra. Azt kilehet rakni valahogy? Ti láttátok ezt a reklámot? Pont akkora az óra mint a tok nyílása.

MegtorloXp

(#20017) r3dwo0d válasza blt.62 (#20016) üzenetére


r3dwo0d
tag

Ez a quickwindow nevű gyári tok. Gyárt még a Nilkin is hasonló ablakos tokot. Mágnes van a tokok előlapjában, így aktiválódik a kis ablak. A telenornál bizonyos üzletekben lehet kapni gyári tokot, a másikat rendelni kell.

(#20018) TomPack válasza blt.62 (#20016) üzenetére


TomPack
őstag

Az a gyári ablakos tok. Én a MediaMarkt-ban vettem. Csak becsukott állapotban tudod állítgatni, hogy mit mutasson, és tok nélkül nem fog menni.
Egyébként notesz tokot cseréltem le rá, mert abban nagyon bumszli volt. Ezt meg mintha ráöntötték volna, karcsú és könnyű maradt tőle! A kinek mutattam, a hátlapjáról nem tudta eldönteni, hogy ez most a tok, vagy a telefon! :D Megéri!

[ Szerkesztve ]

(#20019) akooos válasza TomPack (#20018) üzenetére


akooos
veterán

De fog! Mágnest kell odatenni a széléhez ;] Volt aki próbálta, bár szerintem tök felesleges így :))

(#20020) rayoliviero válasza blt.62 (#20016) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én Iponnál vettem, ettől olcsóbban nem találtam sehol és adnak rá egy év garit is.

(#20021) Cathulhu válasza spuros (#20010) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szerinted. Ahogy meg elnezem az emberek jelentos szazaleka panaszkodik ra.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20022) neo-geo válasza gusthy (#20014) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Ilyet már tapasztaltam Én is a négy hónap alatt egy párszor, és valami brutálisan melegszik is a teló. Csak a telefon kikapcsolásával szűnik meg a dolog.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#20023) sanyalg


sanyalg
újonc

Nekem is recseg viszonylag gyenge hátlap érintésre is , nem tudom érdemes -e bevinni, ez egy vékony domború műanyag lap , ha kicserélik előbb utóbb az is fog.
Viszont ami elgondolkoztatott : amikor beleléptem a térkép funkcióba, 3 db címet idegen , Bécs körüli címet találtam az előzményekben . HASZNÁLT TELEFONT ADTAK EL ? SZERINTETEK?

(#20024) torreador22


torreador22
aktív tag

El is ment a kedvem a G2 töl szerintem kihagyom pedig nagyon gondolkoztam rajta!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#20025) noxon válasza spuros (#20012) üzenetére


noxon
őstag

Kipróbáltam több böngészővel és mind ugyanazt csinálja :(

We live in a simulated world...

(#20026) apaszka válasza blt.62 (#20016) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem ez van. Mágneses a zár is. :C [link]

torreador22

Ne is vegyél LG G2-t.
Vegyél S3 at , azzal egy árban van.
Van kettő itthon abból így tudom mit beszélek.

Igaz mindkettő volt többször javítva, fél napot is gyengén hozza akku időben ha használod.
A gyári ROM igaz nagyon bugos, így lesz alkalmad megtanulni ROM -okat felrakni, akár naponta.
Ja és a quick window tok csak disz hozzá.
Ez az asszonyé!

Ez meg a kettő
A fiamét gyors lekaptam a töltőről.
Mindkettő minimum kétszer van töltve naponta.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20027) firemanus82 válasza David3 (#20007) üzenetére


firemanus82
senior tag

Én az eredeti LG autóstöltőt használom, amit anno a Black-hez vettem. Tökéletes

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#20028) firemanus82 válasza torreador22 (#20024) üzenetére


firemanus82
senior tag

Te tudod, de meg fogod bánni. Nekem semmi gondom vele, lehet mert ázsiai piacra szánt telcsiről van szó.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#20029) TomPack válasza firemanus82 (#20028) üzenetére


TomPack
őstag

Egyébként az enyém sem recseg, hiába nyomorgatom. GSM-boltos 32Gigás. Ha jól tévedek ezek mind ázsiai piacosok.

(#20030) torreador22 válasza firemanus82 (#20028) üzenetére


torreador22
aktív tag

Igazából cserém lenne de amennyi pozitívum van annyi negatívum is !

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#20031) #08010496


#08010496
törölt tag

Végre én is LG G2 felhasználó lettem :)
Elsőre nem recseg sehol, ne is változzon. :)

(#20032) akooos válasza torreador22 (#20030) üzenetére


akooos
veterán

És akkor mi lesz helyette ha nem vagyok indiszkrét?

S4? ;] ;] ;]

(#20033) apaszka válasza #08010496 (#20031) üzenetére


apaszka
veterán

Gratulálok a választásodhoz.

Jó telefon ez, és alig van hibája/nyűgje a konkurens készülékekhez képest.
Javításon de sok volt, így ez elmond róla mindent.
Az aksi brutál, kijelző jó,a vas erős.
Ennél olcsóban ilyen telefon hazánkban legálisan nincs .
És ezzel nem a mi telefonunkat kicsinyítem. A többi van túlárazva.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20034) h3lios


h3lios
addikt

Az enyém sem ropogott, vásárláskor direkt körbe nyomogattam. :D Hogy ha vissza jön a szervizből status update lesz, de egyébként ami nem Unibody telefon az ropog, csak meg kell találni azt a pontot, ahol gyengébb az összeszerelés minősége. :D

B-tag: H3lios#2825

(#20035) kali válasza apaszka (#19980) üzenetére


kali
legenda

félreértettél, pont arra céloztam, hogy a korlátozott bootloader és a knox számlálók adottak, de a knox védelmi alkalmazás választható, de ez már az s4 alatt is így volt, amikor megjelent a knox.
az ugrott knox számláló nem feltétlenül probléma, legalábbis gyártói garinál sok nem nullás knox számlálóval rendelkező telefont javított már gariban a házhoz kivonuló szervizes, le is írták ezt többen is.
a téves infókat főként a régiózárra értettem, amit túllihegtek akkor, hiszen csak a készülék aktiválására szól, utána bármilyen sim kártyát elfogad, trükközni sem kell. szép is lenne, ha veszek itthon egy független készüléket, használom azt egy ideig, majd elutazom/elköltözöm a világ másik felére, és ott nem tudom használni a telefont az ottani sim kártyával, na ilyenről szó sincs! túllihegték a cikket...
a root is megoldott a knox számlálók ugrása nélkül.

pont ma hallottam, hogy más gyártóknál is képbe került már a knox, bár biztos nem az lg lesz a következő, aki a samsung után meglépi...

(#20036) torreador22 válasza akooos (#20032) üzenetére


torreador22
aktív tag

Az van most!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#20037) #08010496


#08010496
törölt tag

Egyébként a partnero gsm-nél divat ez, hogy egy adásvételi szerődést kapok. Amin semmilyen adatom nem szerepel. A gyári szám rosszul van ráírva, és szövegben ki van emelve, hogy semmilyen garancia nem jár?
Olvashatatlan az ár, a telefon típus.

[ Szerkesztve ]

(#20038) #08010496 válasza #08010496 (#20037) üzenetére


#08010496
törölt tag

Garancia rá van írva, azt az egyet elnéztem.

(#20039) torreador22 válasza #08010496 (#20037) üzenetére


torreador22
aktív tag

Na meg az IMEI szám is úgy van ráírva hogy csak írásszakértő tudja elolvasni! Jót nem olvastam erről a partnero gsm röl!

[ Szerkesztve ]

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#20040) #08010496 válasza torreador22 (#20039) üzenetére


#08010496
törölt tag

Gyári szám helyett IMEI-t írt rá, igazából beazonosítani lehet.
De nekem ez nagyon gyanús, hogy azért van, hogy bukjam a garanciát.

(#20041) Looserke válasza #08010496 (#20040) üzenetére


Looserke
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de a garancia is csak "bolti" garancia, nem pedig gyári, így azzal meg nem sokra mész ha baj van...

(#20042) torreador22 válasza #08010496 (#20040) üzenetére


torreador22
aktív tag

Volt már részem partnero gsm es telefonhoz olvashatatlanul van kitöltve minden !

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#20043) #08010496 válasza Looserke (#20041) üzenetére


#08010496
törölt tag

Ezzel tisztában vagyok :) de azért talán a semminél jobb.

Attól még ha baj van a fogyasztóvédelem nem hagyná annyiban. Ha van garancia akkor van... nem kibúvókat kell keresniük.

[ Szerkesztve ]

(#20044) kali válasza #08010496 (#20043) üzenetére


kali
legenda

ne adja isten, hogy esetlegesen a fogyasztóvédelemig fajuljon a dolog, de legalábbis nem szabad magad velük nyugtatni, nem véletlenül nem igazán javasolt a bolti garancia... :(

[ Szerkesztve ]

(#20045) Gaberking válasza Tybike81 (#19991) üzenetére


Gaberking
senior tag

Igen.

(#20046) gusthy válasza kali (#20044) üzenetére


gusthy
veterán

Nem lehet, hogy a partnero témát ne beszéljük ki itt harmadszor is? Főleg, hogy van rá itt külön téma a rossz boltokról.

[ Szerkesztve ]

(#20047) kali válasza gusthy (#20046) üzenetére


kali
legenda

nem konkrétan arra az üzletre írtam, nem is adtam neki a rossz bolt jelzőt, csak a bolti garanciát minősítem jellemzően rossznak, ami g2...stb csúcstelefonok esetén pláne gáz...

(#20048) TomPack válasza torreador22 (#20039) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem is onnan van a teló, igaz nem volt kérdés hogy honnan veszem, mert gyerekkori cimborám az egyik srác. Sok telót vettem már tőle, és volt gariztatásom is, ami cserét jelentett egy újra. Amit nem hiszem hogy a kapcsolatunknak köszönhetek, mert más fórumokon is olvastam ilyesmit.

(#20049) spuros válasza Cathulhu (#20021) üzenetére


spuros
őstag

100ból 10en panaszkodnak ahogy ha az arányokat nézem.. az nem sok. Másik fele, hogy nem nyomogatni és keresni kell a hibákat nagyítóval, mert akkor minden egyéb készülékbe bele lehet kötni.. Recseg a hátlap a gombok mellett? Nem kell nyomkodni.. A gombokat kell nyomkodni azok azért lettek kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#20050) wyzard válasza spuros (#20049) üzenetére


wyzard
tag

Ha jól sejtem Te nem észleltél semmiféle recsegést...jól gondolom ?

Szerk.: pontosan amiatt kérdeztem, amit a_n_d_r_e_w is írt. Nem kell, hogy nyomkodd a hátlapot. Elég ha megfogom és / vagy a 4 ujjammal megtámasztom hátulról. Nekem spec. eszem ágában nincs egyébként belekötni a telefonba, de azért egy felsőkategóriás telefontól ezt nem érzem földöntúli elvárásnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.