Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46551) kocsij válasza Diamond500 (#46545) üzenetére


kocsij
tag

Én telenoros kártyával használom a telót, de ilyen problémát még sosem vettem észre, szerintem tökéletesen müködik minden.

Galaxy S23 Ultra

(#46552) gusthy válasza Doky586 (#46531) üzenetére


gusthy
veterán

A kötbér megfizetése után bármikor hajlandó. Ezen felül lehet hűségeskü nélkül is venni telefont szolgáltatónál (csak nem tipikus). Pár hónapja volt egy akció a T-nél, amikor rövid ideig nagyon olcsón, tán 50 körül lehetett G2-t venni, lehet, hogy akkori beszerzés, lehetett mázlija a tagnak és kifogta.

(#46553) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Egyébként miért nem lehet 1 gigánál nagyobb fájlt másolni usb-n keresztül telóra gépről? Airdroiddal szoktam megoldani, de azzal lassú.. valami gyorsabb megoldás?

(#46554) #84221696 válasza gusthy (#46552) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha jól emlékszem, az az 50 ezres G2 használt telefon volt, amit úgy is árult a T.
A korábbi hsz-ek között található a történet.

(#46555) Kurzuh válasza #84221696 (#46554) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Így van, illetve elvileg több hónapot állt önmagában.

(#46556) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
Ha hetfon vagy kedden beviszem a telot a vaciba gps problemaval,pentekre van esely ra,hogy megkapom?
Holnaphoz egy hetre szuksegem lenne ra mindenkepp.

(#46557) laverdadb válasza FrankMonzano (#46556) üzenetére


laverdadb
tag

En is szerviz elott allok, es arra a dontesre jutottam, hogy jovoheten ertelmetlen bevinnem, mivel hosszuhetvege lesz, csak ulnenek a telefonom es ket het mulva hetfon kezdenek el javitani.

(#46558) gusthy válasza #84221696 (#46554) üzenetére


gusthy
veterán

Ez kicsit bonyolultabb, de igen, használtként volt árulva. Viszont egy ilyent simán lehet, hogy függetlenítve árul valaki.

(#46559) FrankMonzano válasza laverdadb (#46557) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Mibol gondolod ezt,hogy ulnenek rajta attol,hogy hosszu hetvege van ?
Csak a gps modult kellene megnezni.

(#46560) SztiviVander válasza FrankMonzano (#46559) üzenetére


SztiviVander
őstag

kétlem hogy az LG szervíz szombat vasárnap és piros betűs ünnepen is dolgozik, nekik is hosszú hétvége lesz meg a telefonoknak a polcon is. és valószínűleg nem a te telefonod lesz ott az egyetlen amin "csak" valami "apróságot" kell megnézni. persze ettől még nem kizárt hogy 3 nap alatt kész lesz, de én 5Ft-al sem fogadnék rá.

(#46561) FrankMonzano válasza SztiviVander (#46560) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Max addig baratnom telojat elkerem navizni,amig a g2 pihen...
Koszi az infokat!

(#46562) daninet


daninet
veterán

Helló!
Szeretném hivatalosan frissíteni 4.4-re, de nem tudom, hogy a root miatt lessz-e valami baj. Lehet rootolt telefont is frissíteni? Illetve megéri felrakni rá?

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#46563) randras válasza daninet (#46562) üzenetére


randras
veterán

Tilos első hsz szerint.

(#46564) iceQ! válasza Kurzuh (#46553) üzenetére


iceQ!
addikt

HA tudsz megoldást a gigánál nagyobb fájl másolására usb-n keresztül nekem is jelezd!Köszi :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46565) xSide válasza randras (#46563) üzenetére


xSide
őstag

LG progival frissítésnél vagy a helyreállításnál nem probléma, sokszor tettem már ezt.
A kdz-s buherálás más lehet, soha nem tettem ilyet.
Ezzel lehet oka a 'Tilos' kifejezésnek.

(#46566) SztiviVander válasza daninet (#46562) üzenetére


SztiviVander
őstag

OTA-val tilos elvileg. Gyakorlatilag én múltkor supersu-val unroot-oltam aztán lesz ami lesz ráengedtem az OTA-t. Hát baromira nem ment fel, a recovery-ben már a frissítés elején megállt a folyamat valami hülye hibaüzenettel. KDZ-t viszont sikerült úgy felrakni mintha OTA lett volna (megmaradt minden app/beállítás), keress vissza leírtam hogy hogyan.

(#46567) Kurzuh válasza iceQ! (#46564) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Stock Rom-nál vártam pár percet(kb 5) és végül elkezdte. Majd meglesem ezt más rom alatt is.

(#46568) xSide válasza SztiviVander (#46566) üzenetére


xSide
őstag

Root-olt telón OTA nem megy az fix bár csak errort ír semmi gond nem lenne.
Simpla 'Super SU' unROOT után megy az ota frissítés, ha nem lett root idején piszkálva a system vagy a build.prop fájl manuálisan.
'KDZ' meg kit érdekel itt, az első hszt meg kihagyom okkal :)

[ Szerkesztve ]

(#46569) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!

32GB-os független teló frissült már valakinek? Nekem nem akar frissítést találni...

(#46570) #84221696 válasza Lala6 (#46569) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem sem. Még mindig 20D-n vagyok. :)
De jó ez nekem! :)

(#46571) kiskacz válasza Lala6 (#46569) üzenetére


kiskacz
senior tag

Én megmutattam hol találja........ ☺

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#46572) SztiviVander válasza xSide (#46568) üzenetére


SztiviVander
őstag

nekem nem ment fel unroot után. pedig minden appot kiolvasztottam illetve visszaraktam mentésből, meg az eredeti build.prop -ot is visszaraktam előtte. mondjuk az xposed az fentvolt 5-6 modullal, lehet hogy azt nem szerette.
akit meg nem érdekel az első hsz az így jár :)

(#46573) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdv mindnekinek!

Csak egy rövid kérdés: ami ebben a hozzászólásban van belinkelve v20g rom, az milyen régiós lehet? független EU vagy azon belül is magyar? Jelenleg ez van fenn a telón: D80220f-216-30 - erről nem igazán derül ki nekem, hogy honnan a rom, de frissítés még nem érkezett ota-n és pc suite-n keresztül sem.
Akiknek eddig megjött, azoknak milyen régióba szánt romjuk van? Linkelne valaki egy olyat, ha a fenti nem az? 16GB-os a teló.

Köszi előre is!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#46574) Lala6 válasza kiskacz (#46571) üzenetére


Lala6
őstag

Én OTA frissítésre gondoltam, nem akarom "megbütykölni" a telót. Ami hivatalosan megy fel rá, csak az lesz rajta.

(#46575) Azharel válasza Nfsman20 (#46573) üzenetére


Azharel
aktív tag

<suffix>A6HUBK</suffix>
Hungaryan open 16g

(#46576) Nfsman20 válasza Azharel (#46575) üzenetére


Nfsman20
tag

Köszi, gondolom amit írtál, az az általam linkelt romra vonatkozik... akinek megjött a frissítés, azoknak milyen van fenn? :)

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#46577) sz.gery


sz.gery
csendes tag

Sziasztok!

Kb 1 hete vettem meg a vodánál a G2-t, és közbe felmerült pár furcsaság, nemtudom h csak nálam vannak-e ezek a problémák, vagy általános... Minden teljesen stock, V20D volt rajta gyárilag, meg azóta is.

1., Ha a kijelzőt kicsit erősebben nyomom meg (mondjuk játék közben) akkor az lcd "hullámzik", mintha pl. egy lcd-monitort vagy egy számológépet nyomnék meg erősen, ami egyik korábbi telefonomnál se jelentkezett, és szerintem a G2-nél sem normális. Nálatok is van ilyen gond, vagy vigyem vissza gariba? :W

2., A gyári kamera appban ahogy mutatja a kijelző amit a kamera lát nagyon akadozik a kép, és a fókusz is elég lassú, viszont a felvételen ez az akadozás nem látszik, tök szép videót csinál. Gondolom ez valami szoftveres probléma, de szintén kérdés, hogy másnál is ilyen-e vagy csak nálam van valami gond?

3., Ha a kijelzőt feloldom szinte minden alkalommal újrarajzolja a launchert (gyári LG launcher g3 skinnel).
Üjraindítás, RAM tisztítás stb. nem segített a dolgon, 3 képernyőm van és összesen 3 widget meg pár mappa, ráadásul ha bőven van elég RAM akkor is csinálja, szóval érdekes. Vélemény?

4., Láttam hogy kijött a V20G, de egyenlőre nekem nem ajánlotta fel sem a pcsuite se OTA semmi. Valakinek megérkezett már vodások közül?

Remélem tudtok segíteni, várom a tapasztalataitokat/ötleteiteket.

Előre is köszi mindenkinek aki válaszol :R

(#46578) alex devil válasza sz.gery (#46577) üzenetére


alex devil
senior tag

Nekem nem hullámzik, de miért nyomod a képernyőt mint süket a csengőt? Nem kötözködök csak érdekel.

S23

(#46579) sz.gery válasza alex devil (#46578) üzenetére


sz.gery
csendes tag

Pont ez a bajom, hogy nem kell hozzá izomból nyomni, ha kicsit erősebben nyomom le mintha a menüt próbálnám előhozni-pl. real racingbe tapicskolom a fékpedált vagy ilyesmi-akkor már látható. Egyik játék közbe vettem észre és eléggé megijedtem h mégis mi a fene van, de így, odafigyelve a háttérképen vagy bárhol észrevehető a jelenség ahol egyneműbb a háttér. Ha csak akkor látnám mikor izomból nyomom sokkal kevésbé zavarna. :O

(#46580) hun620 válasza Lala6 (#46569) üzenetére


hun620
aktív tag

Nekem frissült. OTA-n is megkapta, de mivel rootolt telefon volt, inkább gépen tettem fel a frissítővel. Amúgy meg tudod nézni, hogy melyik ROM a legfrissebb a tiedre:

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=a.telefon.IMEI.száma

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#46581) kromatika válasza hun620 (#46580) üzenetére


kromatika
veterán

sziasztok.nekem 32gb-s, android 4.4.2-es. d80220c verziós telóm van.frissítés sem kábelen,sem wifin :W miért van ez?erre nem érkezik hivatalos frissítés? második kérdésem hogy van e hivatalos információ arról már,hogy a g2 megkapja az android l5-öt? előre is köszi.

(#46582) wyzard válasza sz.gery (#46579) üzenetére


wyzard
tag

Szia!

Nálam is csinálja. Nem kell izomból nyomni, alig érek hozzá és 'hullámzik'. Volt kijelzőcserém is, ugyanúgy csinálja, semmit nem segített (nem emiatt volt szervizben). Én sem gondolom, hogy ez így 'normális' lenne, más telefonokat kipróbálva nem nagyon találkoztam eddig ilyennel (persze biztos akad, de a családban lévő készülékek nem produkálják a jelenséget). :(

[ Szerkesztve ]

(#46583) racerx válasza sz.gery (#46577) üzenetére


racerx
őstag

Ez az ujrarajzolás dolog engem is érdekelne, ui nálam ia csinálja ( 4 lap, kb 4 widget). Sztem a widgeteket "teszi" ilyenkor vissza.

[ Szerkesztve ]

(#46584) Kurzuh válasza sz.gery (#46577) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

En tuti, hogy vissza vinnem!

(#46585) neo_xperia válasza Kurzuh (#46584) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én is. Direkt kipróbáltam,de nem tudom olyan erősen megnyomni hogy hullámozzon a kijelző.Biztos hogy ez nem normális dolog.

[ Szerkesztve ]

(#46586) sz.gery


sz.gery
csendes tag

Köszi a válaszokat, hát akkor ezek szerint megy vissza... Vodánál van valakinek szervíz tapasztalata? vagy vihetem rögtön a Váci úti LG-hez szerintetek? Most váltottam telenorról uh még nem nagyon ismerem ki magam náluk :))

(#46587) kromatika


kromatika
veterán

erre esetleg tud valaki választ? :R [link]

(#46588) wyzard válasza sz.gery (#46586) üzenetére


wyzard
tag

Viheted a Váci úti szervizbe egyből. Sőt, szerintem időt takarítasz meg Magadnak, ha a Vodát kihagyod. Lehet, hogy én is visszaviszem amíg még él a garanciám. :)

[ Szerkesztve ]

(#46589) SztiviVander válasza kromatika (#46587) üzenetére


SztiviVander
őstag

az attól függ milyen régiónak készült, egyelőre (amennyire követtem) csak az európaiakra jött meg. dobozára rá van írva vagy itt is meg tudod nézni, ez utóbbi biztos hiteles.

(#46590) #92239104


#92239104
törölt tag

Hali,már egy pár napja én is ide tartozom,sikerült vennem a Vodánál egy G2-öt.olyan kérdésem volna mikre érdemes figyelnem,milyen tapasztalatok vannak a telóval kapcsolatban,érdemes-e frissíteni?

(#46591) #92239104


#92239104
törölt tag

Ja és még 1 kérdés kameránál hogyan lehet használni a lassított felvételt pl.[link] így?

(#46592) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok! Gondolkodom, hogy miniről felfelé váltok. Milyen tapasztalatok vannak Miui-val? Én szeretem, de megéri felrakni? Köszi

(#46593) Grecky válasza Mordor1488 (#46548) üzenetére


Grecky
senior tag

Én ezt használom, bár a magyar nyelv hagy némi kívánnivalót maga után, viszont azont túl, hogy zárt képernyőnél is működik a lejátszás, még popup módot is tud:
Viral Popup
Sőt, még offline is lementheted a videókat.

#46457 beta
Apple Earpods-al használom, 20C-vel nekem recsegett. 20D, 20F, 20G ok.
A hangerőszabályzón kívűl, távirányítóként minden megy a fülesen, és jól is szól,

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#46594) Mike81 válasza sz.gery (#46586) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Én tuti hogy vinném vissza. Ez nem normális szerintem. Én akár hogy nyomom a kijelzőt persze normális keretek között egyszer sem produkálta a hullámzást. A kamerával sincsen baj. Szerintem kifoghatál valami rosszul összerkott példányt

(#46595) DvP


DvP
tag

Üdv.
Teló vásárlás előtt állok. Gondoltam a G2-re is.
Azt szeretném kérdezni, hogy még mindíg fent állnak-e azok a problémák, amikről itt lehetett olvasni, kicsit régebben. Gondolok itt a kijelző sárgulásáta, elválásáta, vagy bármi egyébre, ami előfordulhat.
Nem szeretnék belepiszkálni a készülékbe, ez járhat valamiféle hátránnyal?
Köszönöm a segítséget.

(#46596) dorika87 válasza DvP (#46595) üzenetére


dorika87
őstag

Szia. Én root és mindenféle mókolás nélkül használom a készüléket, nagy megelégedéssel. Eddig nem tapasztaltam semmi problémát vagy hibát, ami engem zavart volna. Nagyon megszerettem pár hónap alatt és nem cserélném el jelenleg semmire. Teszi a dolgát a teló zökkenőmentesen akadás nélkül ahogy azt kell. :)

(#46597) iceQ! válasza dorika87 (#46596) üzenetére


iceQ!
addikt

Persze ha játékos vagy és szeretsz romolgatni arra is kiváló :DD

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46598) beta válasza Grecky (#46593) üzenetére


beta
aktív tag

Aha ertem, koszi. Igazabol nem probaltam a regebbi kitkat verziokat, ugyhogy lehet, hogy ez a 20G tulajdonkeppen javulas a korabbiakhoz kepest, es mostmar csak a nagyon alacsony impedanciaju fuleseknel jon elo a problema.

(#46599) JohnnyX válasza dorika87 (#46596) üzenetére


JohnnyX
senior tag

En szinten ugyanigy mokolasok nelkul hasznalom mar majus ota.
Semmi problamam nem volt eddig vele, remelem nem is lesz.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#46600) pit450


pit450
aktív tag

Szerintetek melyik az az offline navi ami a leg kevesebbet eszi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.