Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) morneo.it válasza Balazska15 (#60000) üzenetére


morneo.it
senior tag

Én is kereskedő, és szervizes vagyok, emberükre akadtak :D
(A CM Lockert nem nekem címezted, gondolom :) )

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#60002) Balazska15 válasza morneo.it (#60001) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ahogy Te sem nekem akartál válaszolni, gondolom :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#60003) morneo.it válasza Balazska15 (#60002) üzenetére


morneo.it
senior tag

Na igen, én is elcímeztem akkor, sry :))

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#60004) reap3r


reap3r
aktív tag

Szerintem nem lett rossz, de mintha nem menne a LED az értesítéseknél. Majd 2-3 nap múlva nyilatkozom. A 30a az 2 nap után lett száműzve a leállt hiba üzenetek miatt... Eddig ezzel nincs ilyen gond.

(#60005) Looserke válasza reap3r (#60004) üzenetére


Looserke
őstag

van LED értesítés csak kb. 10mp a villanások közötti idő, ja és ne felejtsétek el lecsekkolni hogy alegördülő menüben is be van-e kapcsolva a LED villogó

(#60006) fery02 válasza embe (#59999) üzenetére


fery02
addikt

Az mehet fel igen.

(#60007) dorika87


dorika87
őstag

Más is tapasztalt olyat 5.0.2-n (gyári rendszeren), hogy a bekapcsológomb befejezi a hívást funkció nem működik. 4.4-en hiba nélkül ment mindig, és most frissítés óta nem akar, ezek szerint ez egy bug lehet a loli-ban?!

Szerk: Úgy tapasztalom csak akkor működik ez a funkció ha a kijelző aktív. Amíg a fülemnél van a készülék és sötét a képernyő nem működik, de amint elemelem a telefont a fülemtől és bekapcsol a kijelző már meg tudom szakítani a hívást a bekapcsológomb megnyomásával. Eddig ez működött akkor is amikor a fülemnél volt a kijelző, tehát sötét képernyő esetén is. Kicsit fura, mert nem annyira logikus számomra, de megszokható.

[ Szerkesztve ]

(#60008) embe válasza fery02 (#60006) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Valszeg este feltolom majd.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#60009) akos727


akos727
senior tag

Igy, hogy kint van egy ideje az 5.0, milyenek a tapasztalatok? Megeri lecserelni KK-t? Hangerore (fulhallgatoval) milyen? Kamera? Akku? Gyari 4.4 eleg harmat hangerore, sound moddal viszont nagyon jo, ha a tobbinel hozza a 4.4 minoseget, akkor nincs gond.

(#60010) batai15 válasza akos727 (#60009) üzenetére


batai15
félisten

Hát nálam elég jól muzsikált. Eddig ez volt legjobb rom. Miui mellette egy bug halmaz. Mondjuk mivel nem sokára eladom a telefont már nem sokáig fogom tudni a romokat tesztelni.

(#60011) akooos válasza batai15 (#60010) üzenetére


akooos
veterán

Lesz ájfon? :DDD Vagy htc?

(#60012) batai15 válasza akooos (#60011) üzenetére


batai15
félisten

Nem. Most meizuval szemezek. Mx3 vagy note. Igazából semmi baj nincs az lgvel csak az újdonság végett.

(#60013) reap3r válasza dorika87 (#60007) üzenetére


reap3r
aktív tag

Igen sajnos ez csak akkor működik, ha feléledt a kijelző...
Nekem amúgy KitKaten is csak így ment. Így nekem ez a feature sajnos nem az igazi.
#Looserke Van led villogás csak sikerült kikapcsolnom, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#60014) goblin1983 válasza Looserke (#60005) üzenetére


goblin1983
tag

Ez a led értesítés így nem sokat ér. Eddig ha ránéztem a telefonra akkor láttam, hogy volt-e valami történés, most vagy ránézek és várok 10 másodpercet vagy feloldom, megnézem és lezárom. Még gyorsabb is a második verzió. Ilyenkor azért nagyon előnyös, hogy nem kell hozzá kézbe venni, mint a többi telefont. :)

[ Szerkesztve ]

(#60015) Balazska15 válasza goblin1983 (#60014) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ez a led dolog furcsa kérdés, mert van akinek a kezdetektől tökéletesen működik. (mint pl. nekem is) van akinek pedig nem.. Telepítés előtt és után is volt hr? Próbáld külső alkalmazással testreszabni a villogást, pl.: Light Flow

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#60016) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok,kérdés bár nem igazán ide való: elkelt a g2-m .Igaz a családon belül marad(bomba üzlet volt :) 500Ft :) )A g3 mint olyan mennyivel jobb vagy rosszabb mint a g2? Nem a paraméterek,hanem az érdekel ,hogy a mindennapi használat során kialakult tapasztalat mit mutat?

(#60017) Quqesz válasza csiziktomi (#60016) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kérdezd Meggyi kollégát...

bgergely
Na ez jó hír! Asszem most már nyíltan kimondható,ha vkinek hibás az lg telója csakis a márkaszervízbe küldje,mert ott tényleg megcsinálják! Még ha fel is kell küldeni! Sztem azért írd meg nekik,hogy most happy ;) (nekem ma küldték vissza a makita fűnyíróm ami ismét működik, I'm happy)

batai
Engem is a kíváncsiság hajt,de mindég amikor kézbeveszem a g2-t rájövök,hogy nekem ez a teló teljesen megfelel......ennél rosszabb telóm ne legyen soha!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60018) Meggyi001 válasza Quqesz (#60017) üzenetére

Negyed órája pont akartam írni neki választ, csak kimentünk rágyújtani :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#60016) csiziktomi: Hát.....öööö.... hol is kezdjem? Az igazság az, hogy a kettő telefonból kéne gyúrni egyet. G3-ban jó a nagy kijelző, a kamera például+a lézer (bár nem tudom hasznos e igazából). G2-ben meg a felbontás, a jobb akksi idő, a jobban látható led noti, hátsó gomb világítás.....ilyenek..... ha történetesen 5.5-ös kijelzővel lenne a G2, sosem cseréltem volna le. Mindkét telefon smooth, gyors, stb... De azért egész jó a G3 is,csak lehetne másfél órával több kijelző időm. Az istennek se tudom, 4-4.30-5 óra fölé vinni....röviden ennyi....szóval nem rosszab, csak kicsit más, kicsit túlgondolták.... valamilyen szinten előrelépés, másik szinten meg hanyatlás, de még így is azért csúcs teló, kicsike kicsike hibákkal :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#60019) Tomi487


Tomi487
csendes tag

A fehér gyári tok most komolyan 490 ft? :D https://webshop.t-mobile.hu/termek/Hivasmutatos+flip+cover+LG+G2-hoz--OLG-CCF-240GAGEUBK?contractType=list_price

(#60020) morneo.it válasza Tomi487 (#60019) üzenetére


morneo.it
senior tag

Hiba történt a kérés feldolgozása közben :((( ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#60021) csiziktomi válasza Meggyi001 (#60018) üzenetére


csiziktomi
senior tag

köszi a választ.Hát nem tudom mit kéne vennem:) Mondjuk a samu meg a szifon kilőve alapból.. Ja ennél is sárgul a kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#60022) Meggyi001 válasza csiziktomi (#60021) üzenetére

Hát még szép, hogy kilőve :)... vegyél G3-at, egy év múlva meg G4-et.

https://gamergep.hu/

(#60023) Danny365 válasza Tomi487 (#60019) üzenetére


Danny365
őstag

Kösz, vettem is kettőt annak ellenére, hogy nem túl előnyös ez a fehér szín. A pénzt már levonták, úgyhogy csak oda kell adniuk majd.

Ugyanitt: gyári LG tok eladó akciósan, háromezerér'. :P

(#60024) Meggyi001 válasza Tomi487 (#60019) üzenetére

Na, mi is gyorsan vettünk egyet :)

https://gamergep.hu/

(#60025) Tomi487 válasza Danny365 (#60023) üzenetére


Tomi487
csendes tag

Én is vettem egyet a biztonság kedvéért :DD ;]

[ Szerkesztve ]

(#60026) batai15 válasza Quqesz (#60017) üzenetére


batai15
félisten

na ja ezért sem akarom hogy elkapkodjam az eladást.

(#60027) csiziktomi válasza Meggyi001 (#60022) üzenetére


csiziktomi
senior tag

:C

(#60028) joiner007 válasza Tomi487 (#60019) üzenetére


joiner007
aktív tag

Én is vettem, remélem megjön. Köszi :C

(#60029) Looserke válasza Danny365 (#60023) üzenetére


Looserke
őstag

csak személyes átvételt kínál fel Somogy megyében :)

(#60030) embe válasza fery02 (#60006) üzenetére


embe
nagyúr

Rajta is. Minden ok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#60031) desigo válasza Looserke (#60029) üzenetére


desigo
senior tag

Már csak Siófokon lehetne átvenni.

(#60032) reap3r válasza Looserke (#60029) üzenetére


reap3r
aktív tag

Hogy vették meg a többiek? Na ne már, hogy mindenki Somogy-ban lakik :D :W

(#60033) desigo


desigo
senior tag

Lolin nekem eddig csak egy problémám van mégpedig az.hogy nem csatlakozik az itthoni wifire automatikusan ha az értesítési sávban lekapcsolom majd később vissza.
Sokszor még a jelszót is kéri.
Viszont ha be van kapcsolva a wifi elmegyek itthonról és hazajövök akkor simán csatalkozik automatikusan.
Nincs valami profi app erre?

(#60034) bajnokpityu válasza akos727 (#60009) üzenetére


bajnokpityu
félisten

30Dm van, és gondolkodom, hogy visszarakom a 4.4 F verziót. sok apró nüansz van :(

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#60035) Meggyi001 válasza reap3r (#60032) üzenetére

Nekünk Szekszárd, tmobil, személyes átvétel.

https://gamergep.hu/

(#60036) 2o1i válasza Tomi487 (#60019) üzenetére


2o1i
senior tag

Jááááj én lecsúsztam róla... :O

(#60037) reap3r válasza 2o1i (#60036) üzenetére


reap3r
aktív tag

Szerintem én is :( :O

(#60038) oba válasza Tomi487 (#60019) üzenetére


oba
addikt

én bénázok el valamit, vagy már vége az "akciónak"? :) mert nekem nem annyit ír árnak :D

(#60039) Danny365


Danny365
őstag

Nálam még mindig 490, kosárba is tudom tenni, stb.
Persze át kell hozzá váltani fehér színre.

(#60040) reap3r válasza Danny365 (#60039) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nekem azt írja, hogy kifogyott és kivette a kosaramból is :D Amúgy csak a fehér 490. Ja és előtte csak is Siófokra rendelhettem volna...

(#60041) Jeollam


Jeollam
aktív tag

sziasztok. holnap tudnék szerezni egy ilyen telefont és nagyon megtetszett.. az lenne a kérdésem, hogy van-e ebből ilyen kamu széria? tudjátok, ilyen kamu, fake, clon féle. mint pl: s3 clon, s4 clon meg ilyenek? és ha igen, hogyan lehet felismerni?

tipp esetleg mire kell odafigyelnem ? használtan venném. nem vagyok nagy szakértő a telefonokban.
ez lenne az első komolyabb telefonom.
Köszi.

Üdv: Tibi :R :R

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#60042) goblin1983 válasza Balazska15 (#60015) üzenetére


goblin1983
tag

Most is működik, csak éppen nem úgy, mint KK alatt. Sokkal lassabb. Vagy valakinek lolin megmaradt a villogás üteme?

(#60043) Meggyi001 válasza Jeollam (#60041) üzenetére

Persze, hogy van, például ez: kingsing s2, de ne aggódj, már kívülről is meg lehet ismerni, pláne belülről. Amúgy nem hallottam, hogy magyarországon valakit ilyen csaptak volna be....nézd meg alaposan pl kívül, nincs e sérülés, kijelző sárgulás, lencse nagyon karcolva (mondjuk azt tudod cserélni). Stb. Aztán futtassatok valami teszt progit, antutu is jó, ott meg jól megnézed az adatokat. Általában jó állapotban szoktak lenni azért..

https://gamergep.hu/

(#60044) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

A Seiko SKX007 -nek miért nem inkább rakott indexet választottak a tervezői? Szerintem sokkal szebb egy számlap ha rakottak az indexek...

(#60045) ad4m1337 válasza ad4m1337 (#60044) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

LOL, rossz topick :D

(#60046) Meggyi001 válasza ad4m1337 (#60045) üzenetére

Hát ja, kicsit rossz topic :D , és igen sztem is szebb rakott indexxel. És különösen tetszik, ha a mutatók és a rakott indexek végeinél elhelyezett pöttyök szépen lumineszkálnak a sötétben. Már amelyiknél van persze :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#60047) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni szervíz ügyben , beadtam a telot 2 hete pénteken (vagyis visszaküldtem mert rosszul adták át) kijelző csere + fényérzékelő közelségérzékelő csere szükséges , ma felhívtam a szervíz hogy haladnak és azt kaptam táj-nak hogy még megsem érkezett a kijelző (szegedi lg szervíz)

Tapasztalat van esetleg hasonlóval kapcsolatban ? Előre is köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60048) Tsebacsi válasza Rasnac (#60047) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kicsit kacifántosan írsz, de szerintem azt kéne megnézni, mennyi időt vállalnak javításra. Ha azt kezdik elérni, avagy túllépni, akkor el lehet kezdeni mondani a fogyasztóvédelmet és egyebeket, azt általában nem szeretik, és belehúznak. A heti többszöri telefonos érdeklődés sem árt, hogy lássák, kell neked a készülék minél előbb.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60049) Rasnac válasza Tsebacsi (#60048) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Jogos , bocsi kissé fáradt vagyok és sok a melo csak nagyon felhúzott ez a dolog. Hát elviekben 15 nap van a javításra hivatalos szervíznek , mivel gondolom nem kínából jön a telefonhoz alkatrész ezért feltételezem ők rondítottak a dologba. Mindenképpen fogom őket sürgetni .Köszönöm

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60050) akooos válasza Rasnac (#60049) üzenetére


akooos
veterán

15 munkanap, az 3 teljes hét. Azon túlcsúszott már? Ha igen akkor sem éri meg reklamálni szerintem, mert nem lesz érdemes.
Ha teheted akkor inkább küldd el futárral a központi LG szervizbe BP-re egyeztetés után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.