Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani,h jelenleg melyik TWRP-ből felrakható rom a legjobb?
Ami fontos: Távirányító hibátlanul működjön,Stabilitás,teljes bug mentesség,akkuidő,kamera...
Tehát egy "Tökéletes" főzött romot keresnék,amiből nem hiányzik semmi,és gondmentes legyen. :D

Előre is köszönöm! :)

(#45402) killzone1987 válasza killzone1987 (#45401) üzenetére


killzone1987
senior tag

Jajj. :D
Teljes HIBA,BUG mentesség! :D
Ez szépen lemaradt :D
Ja,és a szerkesztési időn túl vettem észre :D
Bocsi

[ Szerkesztve ]

(#45403) redbiro válasza Tatyla (#45400) üzenetére


redbiro
őstag

hát azt amelyikkel rendelkezel.
sysem settings -> about phone -> hardware information -> model number

it never gets easier, you just go faster

(#45404) Tatyla válasza redbiro (#45403) üzenetére


Tatyla
őstag

jó már felszaladt a telefonra viszont még egy kérdés itt ennél hol van az alkalmazás leállitás mint a g2 gyári romnál, mikor a középső ikont nyomva tartom de itt ez nincs?

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#45405) mouzrr


mouzrr
őstag

Nektek nem lehet mozgatni a kamera üveglapját? Ma nézegettem és ha nyomogatom, tologatom elmozdul a helyéről.

(#45406) Kurzuh válasza Tatyla (#45404) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

A jobboldali ikon az. Ilyenkor nem nyomkodod össze-vissza a dolgokat friss ROM-nál? :D

(#45405) mouzrr

Nem

[ Szerkesztve ]

(#45407) ::Geri::


::Geri::
tag

A kör bezárult, elértem az xxl gsm-et is, nem tudnak, még rendelni sem gyártói garanciás telefont.

Azaz:

NEM lehet itthon kapni fekete 16-32 gigás LG G2-t rendes garanciával!

Life is Short, Upgrade Hard

(#45408) rayoliviero válasza ::Geri:: (#45407) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szolgáltató.

(#45409) akooos válasza ::Geri:: (#45407) üzenetére


akooos
veterán

Előttem linkelte valaki, Expansyst. Utolsó mentsvár, egy telefont megér, bár írta a srác, hogy az övé épp LG szervízben van és pecsétes LG garijegyet adnak.

(#45410) fodin válasza ::Geri:: (#45407) üzenetére


fodin
tag

Media Markt? Pár hete volt náluk, 130 körül.

(#45411) ::Geri:: válasza fodin (#45410) üzenetére


::Geri::
tag

Már oda is elmerészkedtem! 130e, de nincs fekete és nem is tudnak rendelni! Jó mi? :)

Life is Short, Upgrade Hard

(#45412) ::Geri:: válasza akooos (#45409) üzenetére


::Geri::
tag

Még ezen filózom, de nem tudom mennyire megbízhatóak - azaz tényleg LG garit kapok-e?

Valakinek van itt tapasztalata velük? Megköszönnék némi infot!

Life is Short, Upgrade Hard

(#45413) rayoliviero válasza ::Geri:: (#45412) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem tudom miért nem jó a szolgáltatód. :F

(#45414) ::Geri::


::Geri::
tag

Ahogy látom Expansys garancia LG esetén is káosz: http://itcafe.hu/tema/re_lg_g2_tapogatnivalo_hatso/hsz_7185-7185.html

Azaz, lehet hogy harcolni kell velük, lehet hogy nem :)

Life is Short, Upgrade Hard

(#45415) akooos válasza ::Geri:: (#45414) üzenetére


akooos
veterán

Azért ,mert hivatalos álláspontja az LG-nek az, hogy Magyarországon nem forgalmaznak 32 GB-os G2-t. Ez nem igaz, mert az Extreme Digital is árulta (rendes LG garanciával. Nekem ilyen van, csak 16 GB-os változat, de edigital ugyanúgy) .

Hivatalos, pecsétes LG garanciajegyet ha nem fogadnak el, akkor menjenek a búsba.. :)

(#45416) Sefneni


Sefneni
őstag

Sziasztok!
Szerintetek megéri a telefon 40k-ért + adom az SP-met? :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#45417) Mike81 válasza ::Geri:: (#45412) üzenetére


Mike81
senior tag

Szerintem probálj szerencsét az Expansysal. Vannak akik onnan rendelték a telójukat. És nem bánták meg. A másik meg a szolgáltatók. Rablánc de +1év gari még.

[ Szerkesztve ]

(#45418) alex devil válasza rayoliviero (#45413) üzenetére


alex devil
senior tag

+1

S23

(#45419) rayoliviero válasza Mike81 (#45417) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én Dominó csomagban vettem, így nincs rablánc.

(#45420) Atus85 válasza Sefneni (#45416) üzenetére


Atus85
aktív tag

A telefont vagy az énekest? Mondjuk mind2 esetben megéri.

(#45421) iceQ! válasza Sefneni (#45416) üzenetére


iceQ!
addikt

Ha akarsz jó telót 40kért akkor igen :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45422) h3lios


h3lios
addikt

Sziasztok ! :)

Elég régen voltam már ebben a topicban, mert nincs gondom a telefonommal és nem vagyok a főzött rom-ok híve, így nem is igen volt szükségem segítségre.
Viszont mostanában felmerült bennem, hogy jó lenne már egy friss UI, gondolok itt a G3 -nál bemutatott verzióra. Igen csak tetszik és szeretném én is megoldani a G2-n.
A kérdésem a következő: Várható-e, hogy az LG ad majd ki hivatalos frissítést amit akár OTA-n keresztül lehet szedni és felrakni ? Vagy véget ért a termék támogatás a részükről ? Jelenleg a legfrissebb hivatalos ROM van fent, viszont azért jó lenne a friss UI.
Tetszik, hogy még inkább aero felületet kapott a rendszer, és szerintem jóval letisztultabb, mint a régi verzió.
A billentyűzetes okosságok sem jönnének rosszul.

Egyszer volt nálunk az LG képviselő, aki utalt rá, hogy van olyan verzió amit fel lehet rakni a G2-re is.

Ui.: Bocsi, hogy nem olvastam vissza, de nem igazán van pár 10000 ezer hsz között böngészni. :B

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#45423) SztiviVander válasza akooos (#45415) üzenetére


SztiviVander
őstag

ez a "hivatalos" álláspot urban legend. nem a 16/32GB verzióval van a gond (hogyne lenne 32-es HUN, megmutassam?) hanem azzal hogy az expansys nem ad garijegyet, nem hogy LG-st hanem semmilyet se. egy számlát kapsz és kész. az LG szervíz pedig a magyar törvények szerint nem köteles elfogadni egy külföldi cég által kiállított számlát garanciajegy nélkül. merthogy expansys nem magyar (itt csak egy egyszemélyes ügyfélszolgálata van aki a nyelvi nehézségeket hivatott legyőzni) és nem is magyar cég állítja ki a számlát. ehez képest van amikor elfogadja a szervíz (jóindulaton múlik kb), de van amikor nem. olyankor lehet futárral kiküldeni -ha jól emlékszem- szlovákiába. szóval a lényeg hogy az expansys-nál is gyakorlatilag gms bolti garanciát kapsz, annyi különbséggel hogy ők azért nagyobb cég és nem távol keleti hanem jellemzően angol meg francia piacra készült telefononak árulnak. de azt is tudni kell hogy első vásárláskor majdnemhogy vizelet és székletmintát is bekérnek az összes létező személyi okmányod másolata mellé...

(#45424) SztiviVander válasza Atus85 (#45420) üzenetére


SztiviVander
őstag

SP krisztiánt én is gyorsan elcserélném, akármennyit is kellene még mellé fizetni megadnám csak vigyék :)

(#45425) Mike81 válasza rayoliviero (#45419) üzenetére


Mike81
senior tag

Ja igen az is még egy lehetöség.

(#45426) mrcutter válasza h3lios (#45422) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Hello!

Én pár napja beírtam a playbe, hogy LG G3 és kiadott egy pár dolgot. Letöltöttem a legelsőt amit beadott (LGHome/MultiHome), ez pont az LG G3 új UI-ja), és nem kell hozzá külön program, hogy elindulhasson mert egyszerűen HOME témába be lehet állítani, nem kell hozzá se root se semmi. Én használtam már az LG SMART WORLD appot is, bár kicsit bűvészkedni kellett a regeléshez, mert magyar "adatokat" nem enged, de teljesen jól működik. Ebben vannak FONT-ok bill skinek is stb.

(#45427) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Mai nappal gazdára talált szeretett G2-őm! Így ezúton szeretném megköszönni mindenkinek aki segített bármiben is! A váltás egy OnePlus One okozza! :)) További minden jót nektek!!! :R :R :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#45428) Quqesz válasza mrcutter (#45426) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van már a playen is free,de az lg home g3 nem tartalmazza a billentyűzet és az értesítő sávos gombok változását...

szabo.norbi
Majd mesélj milyen! Én is kíváncsian figyelem a kínai telókat(xiaomi,o+o,huawei,lenovo)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45429) Meggyi001 válasza szabo.norbi (#45427) üzenetére

Köszi szépen, mondjuk az nekem is tetszik :)

https://gamergep.hu/

(#45430) Wucky


Wucky
senior tag

Srácok!
A Nillkin 9H fóliát honnét lehet rendelni?
Ebay.de-ről akartam,de azok nem szállítanak ide. Esetleg a sima ebay.com?

A Nillkin flip toknál működik a Quick Window?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45431) szabo.norbi válasza Meggyi001 (#45429) üzenetére


szabo.norbi
tag

Remélem, nem döntöttem rosszul... :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#45432) scampolo84 válasza neo_xperia (#45390) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Köszönöm szépen! ;)

(#45433) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Nektek se jó a LG G2 XDA? Nem tölti be teljesen az oldalt

(#45434) bazsika89 válasza ::Geri:: (#45412) üzenetére


bazsika89
tag

Nekem expansys-os, én linkeltem korábban is. Ma kaptam vissza a telóm a váci úti szervizből. Újra minden tökéletes rajta, gariztatás menete úgy nézett ki, hogy bementem, megmutattam a számlát amelyen szerepel az IMEI szám ( nincs garijegy ) és már vették is át. Egy hét múlva pedig jött az sms, hogy kész. Az lg ügyfélszolgálat is azt az infót adta, ha a számlán rajta van az IMEI akkor elfogadják.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#45435) Tatyla válasza Wucky (#45430) üzenetére


Tatyla
őstag

én ezt rendeltem épp ma jött meg

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#45436) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok!
lenne egy kérdésem,nem lehet a gyári KK-ra feltenni az AOSP tárcsázót? Sokkal jobb szerintem:)Igaz a többi rlsze nem kellene az AOSP nek

(#45437) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok! Egy kis segítség kellene, pénteken utazom Pestre és szeretnék vásárolni egy 32gb verziót(fekete). Nem fontos a gyári garancia, fontos h tudjon adni áfás számlát és lehetőleg ne Budán legyen az üzlet. Esetleg tud valaki aki mostanában vett egy konkrét üzletet ajánlani? jöhet privátba is.... Köszönöm

100.000FT ár se utolsó szempont :) bocs ha sok voltam :D

[ Szerkesztve ]

SM s21+

(#45438) ::Geri:: válasza bazsika89 (#45434) üzenetére


::Geri::
tag

Köszönöm hogy reagáltál, ez nagyon jól hangzik!

Mi volt a gond és mennyi idő után jött elő?

Life is Short, Upgrade Hard

(#45439) killzone1987


killzone1987
senior tag

(#45440) ::Geri:: válasza dongasre (#45437) üzenetére


::Geri::
tag

Segítenék szívesen, mert én az elmúlt napokban kb 30+ boltot végighívtam, de az a baj, hogy egyszerűen nem lehet kapni fekete 16/32gb-s változatot!

"Bolti" garanciásra van esély, a rendes LG garit tényleg felejtsd el.

Akiknél szerintem van: XXL Gsm, VIP Phone, SuperGamer, Skyphone és Btel (ott csak 16gb van)

Külön mindenhol kérdezz rá a valós, 27%-os ÁFA tartalomra, mert ezek a boltok a 0%-os áfával trükköznek, ami csak használtcikkre van (ott is érdekesen), és ilyenkor használt terméket veszel jogcímen, így garanciát sem fognak adni hivatalosan.

Life is Short, Upgrade Hard

(#45441) Kurzuh válasza ::Geri:: (#45440) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Tiszta vicc, ami ezekben a GSM boltokban folyik...

(#45442) #84221696 válasza dongasre (#45437) üzenetére


#84221696
törölt tag

99-E volt a partneronal a 32-es! Telefonázd le velük!

(#45443) RAID 2


RAID 2
aktív tag

Sziasztok!
Van egy t mobilos, de függetlenített g2m, vissza kell vinnem szervízbe, mert kiesik belőle a kijelző. Ha visszazárják, akkor van valami nyoma annak, hogy függetlenítve lett, vagy nem?

(#45444) Bolond^^


Bolond^^
tag

Hát sajnos nekem nem jött be újra ez az Android vonal, visszatérek iOS-re, az LG G2-m garanciális, karcmentes, üvegfóliával, dobozával & tartozékaival és S-line szilikon tokkal elvihető. Köszönök minden segítséget nektek! :)

(#45445) bazsika89 válasza ::Geri:: (#45438) üzenetére


bazsika89
tag

Még tavaly decemberben vettem a készüléket így már kb 10 hónapos. Gps vevő elgyengült, illetve volt egy kis csavarodás a készülékben (szervizes szerint a zsebben hordástól??? ) Amúgy nagyon jó kis telefon, más bajom nem igazán volt vele.

Más: Eddig az IMEI alapján 2013 szeptemberi volt a készülék lelke UK piacra szánva ez így stimm is. Viszont mivel főpanel csere volt így megváltozott az IMEI is és van egy 2014.08.23-ai HUN piacos lélekkel rendelkező "új" telóm. Jól jártam.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#45446) neo_xperia válasza #84221696 (#45442) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ő is 0% áfás számlát ad. Tudom,mert az enyém is onnan van. Neki pedig rendes elszámolható számára van szüksége ha jól értem.

(#45447) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődnék tapasztalt már valaki névjegyzékből eltűnést? Mobila adat folyamatos + wifi, frissítés bekapcsolva
és mégis tűnnek le az új számok?
Mi lehet még állítani?

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#45448) Quqesz válasza Fagyi (#45447) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mikor beviszed az újat nézd meg hova menti,mert az alap a telefon memória és minden új felvitelnél be kell állítani a gmail címed...viszont ha megjelenítésnél csak a gmail címed van kijelölve,akkor a telo memóriájába felvetteket nem látod...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45449) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

CloudyStock-ot valaki próbálta már? Vélemény a gyárihoz képest a featureökön kívül. Sebesség, lagg, üzemidő?

(#45450) killzone1987 válasza Kurzuh (#45449) üzenetére


killzone1987
senior tag

Ez engem is érdekel.
Az is,h a távrecsegő is müxik-e benne...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.