Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Maxtreme válasza Pityi77 (#18999) üzenetére


Maxtreme
addikt

Itt a forumon már volt ilyesmi panasz. Az Lg szerint szoftveres probléma amit javítani fognak.

(#19002) Sragi válasza Pityi77 (#18999) üzenetére


Sragi
őstag

10a csak KDZ-vel tudsz frissíteni.Nekem is T-s 10a van és nincs hozzá más.Az egyik kollégának van ilyesmi gondja ha jól emlékszem ő telenoros. apaszka
Lehet szoftveres a gond. De akár a telefon is. Vigye vissza.

(#19003) RomiJosy válasza pestibenji (#19000) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Próbáltad már nem figyelni a ramokat,csak felszabadultan oda böngészni ahova akarsz?
Pl én még nem próbáltam direkt megenni a ramokat és nehezen hiszem,hogy egyszer direkt sok progi kell ahhoz,hogy optimálisan tudjak telefonon problémát megoldani. Gondolom direkt sok progival valahol csak elfogy a ram,de én nem akarom megismerni a határait.
Ha a jövőben olyan frissítések érkeznek,amik miatt az lg alapjai álltal fogyasztott ramokra nagy szükségem lesz,jön a modolás,de addig élvezem ezt a csodás masinát..
😀

[ Szerkesztve ]

(#19004) Pityi77 válasza Sragi (#19002) üzenetére


Pityi77
tag

Oké,köszi a választ,kár lenne még belepiszkálni,ha cserélik.

(#19005) DroiDMester válasza sefan67 (#18996) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem kell semmiféle átalakító!

10.perc alatt át lehet kötni a 2.vezetéket (GND és a Mikrofon vezetéket kell megcserélni)

Simán roncsolás nélkül szét lehet pattintani a távirányító részt, és csak át kell forrasztani a 2 vezetéket!

(#19006) Sragi válasza pestibenji (#19000) üzenetére


Sragi
őstag

Megnyugtatlak 5-6 simán de ha kell 8 is elfér.Akadásmenetesen! Multitaskingból jeles a G2. :)

(#19007) f(x)=exp(x) válasza pestibenji (#19000) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én a G Paddal vagyok így. Játszok egy játékot, még szeretném nézni a fórumot és amokr a kilépés gomb hosszú megnyomásával vagy oldalra csúsztatással elraktározom, 2 perc után már ki is lövi a játékot. :W
Ez mondjuk megoldható lenne úgy hogy QSlide-dal megnyitom a böngészőt de ez csak egy példa volt. Szóval nem nagyon elég az a szabad RAM minden esetben. :U. Na de majd jön a KitKat másfél giga szabad RAM-mal és elég lesz mindenre. :)) de csak ha megéljük. :P ;]
Hozzá kell fűznöm hogy előtte nem törlök semmit és a G2-nél kevesebb a szabad RAM-om.

[ Szerkesztve ]

(#19008) Sragi válasza Pityi77 (#19004) üzenetére


Sragi
őstag

Ne is szarakodjatok,cserélik úgy is :)

(#19009) RomiJosy válasza f(x)=exp(x) (#19007) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Remélem,hogy a kitkat beváltja a hozzá fűzött reményeket. Anno mikor kiadták a nexus 7 fórumán sokan rakták fel túl korán,sok hiba miatt visszarakták az előzőt. Nekem ott ota frissítéssel érkezett,hamar jött a 4.2 is.
Azzal nem volt problémám.
Remélem az lg akkor küldi,mikor már optimális és hiba nélküli.

(#19010) Fail3D! válasza DroiDMester (#19005) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ez tetszik, es 3700t tenyleg erezhetoen jobban szol a gyari fulesnel? A 2 kabel atforrasztasa tenyleg mukodik?:)

(#19011) Sragi válasza Fail3D! (#19010) üzenetére


Sragi
őstag

Ennél a gyári fülesnél szerintem minden jobban szól :D

(#19012) feelurself válasza RomiJosy (#19003) üzenetére


feelurself
aktív tag

Látom még mindíg nem értitek. Ez az egész cucc Linux alapokon nyugszik és dinamikus a memóriakezelése. Egész egyszerűen nincs olyan, hogy elfogy a ram ! Vannak alacsonyabb és magasabb prioritásu folyamatok, services stb ne menjünk bele..
Röviden: mielőtt elfogyna, kilövi a legszükségtelenebb folyamatokat és máris van helye az újnak :K
Fölösleges folyton kilőni az appokat, az android magától mindent lekezel.

[ Szerkesztve ]

(#19013) RomiJosy válasza feelurself (#19012) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Oké..
😀
Megértettük,csak dumálunk.
Én szívesen olvasnék erről bővebben is.

(#19014) RomiJosy válasza Sragi (#19011) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nekem tetszik a gyári füles. Nem akarok hallássérült lenni. Ha vmi nagyon tetszik és nyelezgetem,nem birom túl sokáig..
Nem szól elég tisztán?
Lehet az a szerencsém,hogy nem próbáltam vele mást,de most megteszem nemsoká..
(Bocsánat, szerkesztenem kellett volna az előzőt..)

[ Szerkesztve ]

(#19015) pestibenji válasza RomiJosy (#19003) üzenetére


pestibenji
senior tag

Átlagos használatról beszéltem, nem szoktam direkt enni a RAM-ot... (a feladatkezelő fent sincs)
Óránként megnyitom a Facebookot, Messengert, Feedlyt, Dolphint, Gmailt, hogy mindbe belekukkantsak és legalább a fele a nulláról szokott ilyenkor indulni, és várni kell egy kicsit a betöltésre. És ezeken kívül nincs nagyon progi ami futna a háttérben :) (max PowerAMP amikor zenét hallgatok közben)
Akkor most jó a RAM használat vagy sem?
Szerintem ezt a pár programot nevetve el kéne bírnia 2 giga RAM-mal anélkül, hogy bezárogatná őket...

(#19016) Fail3D! válasza Sragi (#19011) üzenetére


Fail3D!
addikt

Hat legalabb basszus van benne:) Csak szkeptikus vagyok higy 3700 t jobban szolna, talan ha esetleg meg megveszem a dragabb lejatszott es finim hangolom. Elosszor azthittem en is, hogy nagyon gagyi a fejhallgato, aztan lecsereltem a gumit jol bedugtam es egybol elojitt a basszus:) Csak osszesegeben nagyon nem audiofil a kozep es a mely tartomany:)

(#19017) rankesz válasza pestibenji (#19015) üzenetére


rankesz
veterán

gyári rom?
LMK, OOM nem lett bizgerálva?

(#19018) pestibenji válasza rankesz (#19017) üzenetére


pestibenji
senior tag

Gyári 10e ROM rootolva meg G2 exposed fent és csókolom :) beépített appok meg fele kifagyasztva ráadásul :) Az ismerősöm G2-je is ugyanilyen tehát nem az enyémmel van baj, egyszerűen csak kevés a szabad RAM amit felhasználói appokra tud használni a rendszer ezt valaki vagy észre veszi vagy nem

(#19019) toto0569 válasza RomiJosy (#19014) üzenetére


toto0569
addikt

1 hete cseréltem le SoundMAGIC E10-re a gyári fülest.ilyen...Nem bántam meg,itt kaptam az ajánlást :C Megérte :K

(#19020) RomiJosy válasza pestibenji (#19015) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ha ezek a progik folyamatosan mennének,folyamatos net kapcsolattal,a netforgalmon kívül az akku is jelentősen merülne.
Nem lehet,hogy direkt kapcsolja le ezeket?

Toto05.
Én sajna nem használom annyira gyakran,hogy megérje a kis plussz 10e ft-t
Van egy panasonic fejhalgatóm,a6 halkabb és ennyi bassz sincs rajta. Nekem a leg nagyobb gumi van rajta,igaz,füles a becenevem 😁

[ Szerkesztve ]

(#19021) pestibenji válasza RomiJosy (#19020) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nem arról van szó, hogy folyamatosan fussanak és pörgessék a procit hanem arról, hogy tárolódjanak el a háttérben, ez két külön dolog.

(#19022) feelurself válasza RomiJosy (#19013) üzenetére


feelurself
aktív tag

(#19023) Fail3D! válasza toto0569 (#19019) üzenetére


Fail3D!
addikt

latvanyra is meggyozo:) de a 3700 huf szamomra jobbanhangzik, az a kis forrasztas meg megoldhato ha mukodoik utana rendesen:)

(#19024) rankesz válasza pestibenji (#19018) üzenetére


rankesz
veterán

nálam Mahdi 4.4.2, ART runtime, meg LMK light-ra állítva, így bőven beleférek a ram-ba, gyönyörűen ott mara minden még másnap is.
Jó, mondjuk be kellett állítanom hogy ilyen kezes legyen, de úgy gondolom megérte.

(#19025) Sragi válasza RomiJosy (#19014) üzenetére


Sragi
őstag

Gyári nagyon kaki :B 0 mély még a közép csak csak de a mély az semmi. :W
2000ft-os my audi agybedugós jobban szól :D Én sem akarok megsüketülni persze :D

(#19016) Fail3D! Akkor már megérte ha van mély tisztességgel.

(#19026) hcs57 válasza Pityi77 (#18999) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem is 10a van, nem tapasztalok ilyen hibát... a telefon lehet a hunyó.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#19027) pestibenji válasza rankesz (#19024) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ja hát a KK remélem kellemes változásokat fog hozni, de én maradok gyári vonalon, SGS2 2 éven át tartó folyamatos romolása után nagyon meguntam :)

(#19028) toto0569 válasza Fail3D! (#19023) üzenetére


toto0569
addikt

Nem használom én sem gyakran,és én is szívtam a fogam egy kicsit.Viszont nem bántam meg.Ég és föld a különbség a kettő között.És eredeti KÍNAI.Nem másolat,hanem saját gyártmányuk!

(#19029) Fail3D! válasza Sragi (#19025) üzenetére


Fail3D!
addikt

Mondom, van a gyariban mely, csak jo harangot kell valasztani es bekell dugni a fulbe. Elosszor en is meglepodtem milyen gagyi 0 mely, de most jo. Viszont a magas kozep hangok erezhetoen gagyik, megha nem is flacet raktam fel azert ennel tobbet vartam volna:) Viszontt nem elsodleges a zene nalam telon igy kolteni se szeretnek dragabb fulesre egyenlore. Inkabb a tokon gondolkozom milyet vegyek. Elegge tok ellenes vagyok, de ezt felek osszetorom. Tul nagy es sokat nyomkodom maszkalas kozben. Foleg ahogy hallim, ha leesik az erintes beviteltol ia bucsuzhatok:) ha nem murvara esik akkor egy egyszeru nem flip tok is jol ved vagy mindenkeppen abban kene gondolkodnom?

(#19030) rankesz válasza pestibenji (#19027) üzenetére


rankesz
veterán

Én az s1 s2 majd s3 után voltam így, mondjuk S3-nál már csak akkor tettem fel az újabb Omega verziót ha valami olyan dolog volt benne ami miatt úgy gondoltam megéri.
Utána samu herót miatt nexus 4 lett, ahol rákattantam a vanilla droid tisztaságára.
Ezt leírtam már párszor de tényleg így van

Ahhoz hogy én visszatérjek valami gyári UI-s romra ahhoz valami nagyon kiemelkedőt kell annak a gyári romnak mutatnia.

(#19031) vadászcsiga válasza toto0569 (#19019) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt csak 34,50$~7800Ft ingyenes házhoz szállítással
Mp4Nation

[ Szerkesztve ]

(#19032) apaszka válasza Pityi77 (#18999) üzenetére


apaszka
veterán

Persze! Ez ilyen! Csak GSM en nem csinálja! Ígérik a frissítést egy ideje! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19033) pestibenji válasza rankesz (#19030) üzenetére


pestibenji
senior tag

Én Resurrection Remix-es voltam SGS2-n ami szintén a gyári android kinézetet használta, és imádtam is, de én meguntam :P

A G2 szerintem eszméletlen szép belülről is, bár csak a naptár, a rádió, az üzenetek, a telefon, a kamera és az értesítési drop-down menü ami gyári, minden másra találtam jobb alternatívát :DD

Ami érdekes, hogy nem nagy a különbség a Samsung és a G2 értesítési menüje között, de mégis a Samsungétól hányok, a G2-é pedig számomra tökéletes :)

(#19034) Smuky23


Smuky23
csendes tag

Helló!

Olyan fóliát szeretnék ami teljesen kiér a képernyő szélére, eddig sajnos olyat sikerült rendelnem ami 2-3 mm-el beljebb van a fólia széle. ezek azok: [link]

[link]

Aki esetleg tud, dobjon egy linket legyen szíves.

(#19035) toto0569 válasza vadászcsiga (#19031) üzenetére


toto0569
addikt

Tudod én szeretem "azonnal" ha kell.(A telót is 170Eft-t vettem,a megjelenés utáni 3.-ik napon)Mert kellett...
A füles is Vasárnap lett rendelve,kedd reggel már nálam volt. :C

(#19036) Sragi válasza Fail3D! (#19029) üzenetére


Sragi
őstag

Hát nem tudom ,engem nem győzött meg :D
Tokot mindenképpen vegyél ne késlekedj.Ha pofára esik és nem QW tokod van vagy nincs ráhajtva az eleje akkor viszlát. :B
Nekem egy egyszerű 400Ft-os szilikon tokom van.
[link]

(#19037) RomiJosy válasza feelurself (#19022) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi a linket.
Elolvastam de szerintem fogom még párszor. El is mentettem offline olvasgatáshoz az oldalt 😊 Mee ebbe is jó a G2 😉

(#19038) Fail3D! válasza Sragi (#19036) üzenetére


Fail3D!
addikt

a qw tok az mi? Nilkinbol van nem flippes olyanom volt az elozo lg telokon is, az is jo? Ha elmeletileg kijelzovel lefele esik, a nilikn pereme az felfognaa, hogy ne szalljon el a kijelzo ugye? Amugy ez gariban nemjavithato? Gondolom nincs tores meg ilyenkor.

(#19039) firemanus82


firemanus82
senior tag

A Kitkat-től tartok, mivel az LG Black, 2x,4x frissítései nem optimalizáltak, szinte mind bug-os, és a többi gyártóhoz képest majd 1 év késéssel érkeztek.

Sms Csengőhang témában annyit találtam a net-en, hogy valamiért kivették ezt a funkciót!?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#19040) Mr.Silkó válasza Fail3D! (#19038) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

qw = quickwindow

(#19041) Maxtreme válasza Sragi (#19025) üzenetére


Maxtreme
addikt

Eq-val lehet rá nyomni, és egész jól bírja. (meg megfelelő harangot kell választani, illetve a másik nagyon fontos hogy jó irányba álljon a fülbe)
Eddig cx500-at használtam, és bár a quadbeatnek a dinamikája sehol nincs ahhoz képest, de a többi tartomány annyira nem vész.
Persze idővel én is majd cserélem, mert a vezérlőgombok kellenek.Főleg így hogy belőttem rá a trackváltást is.

(#19042) vadászcsiga válasza Smuky23 (#19034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne akarj olyat mivel a G2 üvege enyhén hajlik a szelein viszont a fólia nem fogja azt követni igy mindig bele fog akadni az ujjbegyed. Pár nap es felpöndörödik, csúnya lesz

toto0569
Ok csak hátha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#19043) toto0569 válasza vadászcsiga (#19042) üzenetére


toto0569
addikt

Nincs semmi gond... :N Viszont ahol én vettem a fülest az nagyon korrekt bolt.

(#19044) Fail3D! válasza Maxtreme (#19041) üzenetére


Fail3D!
addikt

Pontosan. Szoval mielott kukazzatokes felesleges kiadasba estek erdemes megprobalni "jol hasznalva". Nem akartam elhinni en se hogy ennyire xar es vegul megerte megkeresni melyik a left right(elsire nem igazan talaltam) :) es a megfelelo harang.

(#19045) Maxtreme válasza Maxtreme (#19041) üzenetére


Maxtreme
addikt

Tudjátok mi jutott eszembe? (gondolom nem, de úgy is leírom :DDD )
Olyan toldó nem létezik (3.5 jack aljzat-->3.5 jack) amin vannak headset gombok? (hangerő le-fel, és uyge a felvevő/lerakó gomb) ?
Mert ugye akkor simán használhatnám tovább a senh cx500-at. :)

(#19044: Így van, ráadásul az irány sme mindegy, mert a kábelnek nem teljesen lefelé kell állni,hanem kb 5 óránál.

[ Szerkesztve ]

(#19046) szebev válasza pestibenji (#18941) üzenetére


szebev
senior tag

Köszi! :R

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#19047) Sragi válasza Fail3D! (#19038) üzenetére


Sragi
őstag

Gyári LG quick window tok. Nilkin szerintem nem annyira szerencsés kialakítású.

(#19041) Maxtreme : Én próbálkoztam mindennel de nálam sajnos elvérzett :B

[ Szerkesztve ]

(#19048) szebev válasza dave_gahan (#18959) üzenetére


szebev
senior tag

Én is felraktam ezt a navit, de itt angliában nem tudok postcode-ra keresni. Márpedig itt majdnem minden címet igy adnak meg. Így könnyebb is megtalálni.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#19049) Smuky23 válasza vadászcsiga (#19042) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Értem. Akkor maradok ennél, bár engem nagyon zavar.

(#19050) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Most olvasom, hogy folia nelkul az lg tokban karcolodik a kijelzo, ez mennyire igaz? Mert foliat tuti nemfogok telora rakni, nem azert veszek draga telot, hogy meg a kijelzojet is butitsam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.