Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79151) belan válasza ProEvoFan (#79145) üzenetére


belan
addikt

Enyém nyáron egész jól bírta 35 40 fokot meleg volt a gép de nem vészes meleg !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#79152) balazs025 válasza WhiteWalker (#79146) üzenetére


balazs025
senior tag

Te nem érted továbbra sem. A ps5-ös dc upgrade-et, ha megveszed a ps4-es alapjátékra, az olyan mintha alapból a ps5-ös teljes játékot vetted volna meg. Tehát kérdésedre a válasz továbbra is igen, megkapja, amennyiben a ps5-ös dc upgradet veszed és nem a ps4-est (ezeket linkelte külön-külön Kendek).

(#79153) torrente777


torrente777
tag

Autós játékot szeretnék a legjobbat ps5 re. Címe érdekelne és hol tudom beszerezni a legjobb áron csak is digitális változat érdekel mivel a ps5 öm digitális változat?

(#79154) EnterR válasza Steady74 (#79150) üzenetére


EnterR
veterán

Nem elmebeteg, de annak a bizonyosnak egy pofon. Jól kitalált konstrukció.

PSN ID: marquuard

(#79155) Steady74 válasza EnterR (#79154) üzenetére


Steady74
addikt

:R

(#79156) eisento válasza torrente777 (#79153) üzenetére


eisento
addikt

attol fugg pontosan mit akarsz. legalja a gravel, the crew 1-2, majd jonnek a jobbak gran turismo sport, driveclub, wreckfest, f1 2020 f1 2021, dirt rally project cars reszek, asetto corsa , valaha megjelenik majd az uj gran turismo

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#79157) RudY válasza Geradossz (#79147) üzenetére


RudY
addikt

Telefonon, vagy dobsz nekik egy e-email-t az adataiddal. Én is így tettem 3 hete, pénteken kaptam meg.
CFI-1016B verzió, tehát nem az újabb, ami miatt aggódás indult (bár szerintem fölöslegesen). DualSense töltő is érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#79158) torrente777 válasza eisento (#79156) üzenetére


torrente777
tag

Stílusra Gran Turismo Sport hol tudom a legjobb áron beszerezni?

(#79159) kriszpontaz válasza Szabi® (#79139) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Abban nem fűt a lemezmegható is...biztos.

;]

(#79160) Szabi® válasza kriszpontaz (#79159) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen, mert ugye ez a legmelegebb egysége a gépnek ;]

(#79161) Major Lion válasza torrente777 (#79153) üzenetére


Major Lion
senior tag

Arcade vagy sim? Forma 1, rally vagy más pálya autózás?
A legjobb áron a PS Store-ban tudod majd megvenni ;)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#79162) Kendek válasza WhiteWalker (#79146) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mint írtam, egyféle PS5 Director's Cut van. Ha a PS4-eset upgrade-eled PS5-ösre, akkor külön letöltheted ugyanazt mintha direktben a PS5-ös Director's Cut teljes játékot vetted volna meg. Szóval ha használtan lemezen megveszed az alapjátékot, akkor frissítheted a PS5 Director's Cut-ra, ami azt jelenti, hogy a lemez tartalmától függetlenül le tudod majd tölteni a különálló PS5-ös digitális változatot. Mindegy, hogy upgrade, a DSe támogatás nem fog hiányozni. De csak akkor, ha a PS5-öset indítod, és nem a PS4-eset.

<-ƘƘ->

(#79163) WhiteWalker válasza balazs025 (#79152) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennyi lett volna. Köszi, így egyértelmű.

Nyilván a PS5 upgrade + indítás érdekel, úgy is tettem fel a kérdést. Felesleg volt belekeverni a PS4 upgrade-t.

[ Szerkesztve ]

(#79164) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Most rendezzük be a nappalit és az asztalossal egyeztetek. Mindenképpen olyan tv szekrényt/polcot szeretnék, amibe szépen elhelyezhető a PS5 és a kábelmenedzsmentet is meg lehet oldani.

Van valakinek polcba "rejtett" PS-e (pl a képen nyitott részén)? Hogyan lehet megoldani a szellőztetést? A PS-el megoldható az, hogy a konzol bekapcsolásakor USB-n meghajtson egy a bútorba beépített ventit? [kép]

(#79165) kriszpontaz válasza r6man123 (#79164) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Szerintem alulra-felülre berakatsz egy szellőzőt a bútorba, elégséges légmozgás lesz, hogy ne kelljen ventilátor. Azért nem kazán a PS5, nem nyomja úgy a meleget mint a Ps4 pro. Viszont szerintem nem egészséges benyomorítani egy ilyen helyre.

Én használtam ilyen bútorba beépített ventilátort más okból de nagyon zavaró hangja van amit a "doboz" még fel is erősít. Nem ajánlom. Rossz ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#79166) Wolfy33 válasza WhiteWalker (#79123) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Megkapja. Lemezes ps4-es alapon van, arra vettem meg a DLC és ps5 kombót. Tökéletesen hozzá a DS képességeit, lövés, csakanyozas során pl. Lovaglás, stb

(#79167) Marcus88


Marcus88
tag

Jelezném,hogy 2018 októbere körül is voltak ilyen hűtés károgók,mikor kijött a Pro-nak a halkabb változata.Levették a fordulatszámot és cserébe pár fokkal melegebb lett a gép.
Jelentem nálam már lassan 3 éves lesz és kibírt 3 nyarat és nem éget,olvadt szét azóta is szépen teszi a dolgát!

(#79168) arn


arn
félisten

Nem tudom volt e, uj ps5

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#79169) belan válasza arn (#79168) üzenetére


belan
addikt

Jah volt már . Spóroltak a újabb modellen .😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#79170) Farkassacred


Farkassacred
őstag

A ps plus akció már nem él? Augusztus 30-ig kellett volna tartania a 9 ezres plus akciónak, legalábbis úgy rémlik. Tudtok erről valamit?

(#79171) gurus válasza belan (#79169) üzenetére


gurus
aktív tag

lehet az új hűtés jobb.Sony se lőne, öngólt magának.kizárt,hogy nem tesztelték le,max ugyan olyan hatásfokot tudd.rosszabb nem lehet az nagy presztízsveszteség lenne

[ Szerkesztve ]

(#79172) BusinessGuy válasza gurus (#79171) üzenetére


BusinessGuy
őstag

A controllerek ravaszait is jól letesztelték ugye, avagy az első pro modelleket, vagy annó a sorra döglő ps3 fat szériáját...
Jövő nyáron kiderül, de a hő az mérések alapján magasabb.

(#79173) Farkassacred válasza Farkassacred (#79170) üzenetére


Farkassacred
őstag

Csak az lehet, hogy japán időhöz méri, ott biza sajnos már harmincadika van..

(#79174) CptAdamica válasza arn (#79168) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk ez szerintem sem jó, hogy pont a bordán kezdek el spórolni, a több hűtőborda meg kifejezetten nem hátrány, ha elfér. Reméljük tudják, hogy mit csinálnak, biztos rengeteg adatuk van már a gépek hőmérsékletéről.

Megyen!

(#79175) gurus válasza BusinessGuy (#79172) üzenetére


gurus
aktív tag

"de a hő az mérések alapján magasabb".ezt hol látod?linkelnéd?köszi
nekem ps3 első széria kiadása van, még semmi baja.itt melyikre gondolsz a vékonyabb kiadások döglöttek?

[ Szerkesztve ]

(#79176) Bilux válasza gurus (#79175) üzenetére


Bilux
veterán

Nézd meg a videót :O

Old PS5 VS new PS5

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#79177) Kendek válasza Farkassacred (#79170) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De, még él, ha itt nézed és vásárolod.

closes on 30-08-2021 at 23:59 BST

<-ƘƘ->

(#79178) Steady74


Steady74
addikt

Ha lenne valakinek előrendelésből átadó gépe, privátban jelezze kérem. Köszi

(#79179) Lackooo84 válasza gurus (#79171) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja biztos jobb fele akkora bordákkal és réz nélkül... :DDD

The Truth is out there...

(#79180) Szabi® válasza gurus (#79175) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem hülye a Sony, hogy gariidőbe cserélgesse a túlmelegedett gépeket, főleg olyan milliós tételekben, amiben majd veszik ezt a gépet ... Ezen minden kijött generációban lovagolt pár elvont tag, Xbox xsx nél is keltették a pánikot, volt aki füstölgő gépet is "kreált". Egyszerű flame keltés megy, csökkentettek a hűtő méretén, ami még így is tűrésen belül mozog. Revízió meg mindig is volt, mindkét konzolgyártónál.

[ Szerkesztve ]

(#79181) pulffy


pulffy
őstag

Üdv srácok.
Kérdezni szeretném hogy valakinek estleg próbálta már az Aimcontrollert termékét a ps5 vagy
akár a ps4 kontrollert? Milyem minőség lehet?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#79182) Farkassacred válasza Kendek (#79177) üzenetére


Farkassacred
őstag

Köszi a linket nagyon, meg is lett véve egyből. Európai, tehát probléma nem lehet.
A store-ban és a neten sem tudom egyébként, hogy miért nem ajánlotta fel..

[ Szerkesztve ]

(#79183) Wolfy33 válasza pulffy (#79181) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Működik a kamerával ha ez a kérdés.

(#79184) F-ECT$ válasza BusinessGuy (#79172) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyan széria nem lesz amiből egy darab sem lesz hibás. Ha a garanciális javítások száma megnő, akkor majd javítanak a hardveren, de ha nem, akkor folyamatos lesz a költség csökkentés.
Egyébként pl a Switch analógok is driftelnek, mégse hal bele a cég.

Dive ever, work never.

(#79185) Energie X


Energie X
őstag

Ma Sony szalonból átvettem a CFI-1116A verziót (lemezes 2 év gar). Szerintem már csak ezeket fogja tudni mindenki megvenni, mint írtam korábban szerintem senki se várja a nagyobb hűtőbordás régebbi verziót. A keserű szájízűeknek azt tudom tanácsolni, várjanak még 2-3 évet a vásárlással, ha félnek a kisebb hűtőbordás változattól... Amúgy olvastam, hogy jövőre a hardware-k ismét drágulnak 20%-al. Nekem ezért pont jó lesz az egyáltalán kapható bármelyik PS5 is. Pacsi mindenkinek :K:R

>> Gyönyörű Huawei P10 Kék színben Új akksival és fóliás kijelzővel + bontatlan Mashup Case adatlapomon <<

(#79186) Moby válasza F-ECT$ (#79184) üzenetére


Moby
addikt

Ettől még a nintendo vásárlóik szívnak vele (én is), és alapvetően ez volt itt a téma, nem az, hogy a sony túléli-e. Ők nyilván túlélik, maxmimum a leendő géptulajok szívnak. Valahol önmagában is, függetlenül a működéstől, némileg felháborító a dolog. Vagy te szívesen veszed meg ugyanazt a kenyeret ugyanannyiért holnaptól úgy, hogy tudod, kevesebb a liszt benne? Nem éreznéd magad átverve? Nem fodulna meg a fejedben, hogy a Te pénzed miért ér kevesebbet, mint azé, aki egy nappal korábban vásárolt? Az első rendellenes működésnél azon kattognék, hogy vajon köze lehet-e ahhoz, hogy spóroltak hűtésen.

(#79187) Griff55 válasza Energie X (#79185) üzenetére


Griff55
senior tag

Eléggé begyorsultak :) vagy valaki lemondta a rendelést. 1 héten belül megkaptad?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#79188) Szabi® válasza Moby (#79186) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezt mi tudjuk hogy kevesebb "x" grammal az új kiadás, aki nem tudja veszi, és nem feltétlenül sejthető hogy ezzel nagyobb gond lenne. Az a baj hogy erről csak úgy tudtok témázni, hogy nincs mögötte semmi, nincs bizonyítva, hogy rosszabb lenne, vagy hogy rövidebb élettartalmú, csak egy videó ami így nem mond sokat. Felesleges pánikkeltés az egész azok részére, akik feljárnak ide, mint tagok, vagy csak olvasgatják ezen oldalak hasábjait. Akik meg soha nem olvasták, nem foglalkoznak azzal, hogy mennyi is volt, az annyi.
De életszerűtlenül vezetitek fel ezt, akkor most mi legyen ? Senki ne vegyen ps5-öt ? Mi a megoldás ? Írjunk petíciót a Sonynak hogy kérjük vissza a régi hűtőbordát ? Ugyan már ...

(#79189) Energie X válasza Griff55 (#79187) üzenetére


Energie X
őstag

Pénteken rendeltem, ma hívtak. Nem tudom lemondta-e valaki vagy sem, én örültem, hogy ínséges időkben ennyire gyorsan sikerült szerezni egy újgenerációs konzolt. PS4 slimet már inicializáltam is :K Arra azért kíváncsi vagyok, hogy voltak PS4 Pro enhanched játékok, a PS5-ösön is van lehetőség "jobb grafikával" futtatni ezeket?

>> Gyönyörű Huawei P10 Kék színben Új akksival és fóliás kijelzővel + bontatlan Mashup Case adatlapomon <<

(#79190) gurus válasza Szabi® (#79188) üzenetére


gurus
aktív tag

Totál igazad van nincs is róla semmi valós tény csak az a videó amin például látni a új ps5 nem is ugyan azon a helyen van mint a másik(lehet arról oldalról van klíma a falon) , simán ezért is lehet a pár fok különbség.ez még nem hiteles

[ Szerkesztve ]

(#79191) Marky18 válasza pulffy (#79181) üzenetére


Marky18
aktív tag

Gyari DualSenset alakitanak at, ahogy kered. Az enyembe beleoltem mar par szaz orat es meg semmi baja, nincs drifteles, a padek eleg jo anyagbol vannak, a digitalis ravaszok olyanok, mint az egergomb es a kicserelt elolapi gombok sem kopnak.
A szallitas viszont eleg lassu, nekem 6-8 hetbe telt, mire megkaptam.

A hutes tema pedig tul van lihegve. Tonkremegy? Garancia. Lejart? Lesz szervizes, aki megcsinalja, de meg ugy is olcsobb lesz egysegnyi idore vetitve, mint egy PC.

[ Szerkesztve ]

(#79192) Gregszton válasza Energie X (#79189) üzenetére


Gregszton
tag

Természetesen, ha nincs PS5 update a játéknak, de volt neki PS4 Pro grafikai update akkor a PS5 képes azokkal a beállításokkal futtatni az adott játékot mint a PS4 Pro. Így például elérhető a magasabb grafikai beállítás vagy a magasabb frame rate is. ;)

(#79193) winters123 válasza Energie X (#79185) üzenetére


winters123
tag

Erdekes en a KVtol mult szerdan meg CFI-1016ot kaptam. Ezek szerint szerencsem volt.

(#79194) arn válasza gurus (#79171) üzenetére


arn
félisten

Ket eset lehetseges… hangosabb, vagy melegebb. Igazabol ez a masodik opcio a user szempontjabol mindegy, amig mukodik a gep.

En egy honapja vettem kb (de legalabb hivatalos aron), meg sem neztem melyik modell.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#79195) .LnB


.LnB
titán

Kiadtak két új videót a napokban, a NASCAR 21: Ignition-ból.

Dev Diary #1 - The Cars | NASCAR 21: Ignition (ez több gameplay jelenetet tartalmaz)

Early Gameplay - Coke Zero 400 at Daytona | NASCAR 21: Ignition

Hétvégén a Daytona-i futamon kint voltak a fejlesztők egy demo-val a helyszínen. Vannak kamerás felvételek. Az alapján nekem nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79196) arn válasza Bilux (#79176) üzenetére


arn
félisten

Megint egy yt paprikajancsi… oszinten szolva nagyobb elteresre szamitottam, ez a 4-5 fok semmi, foleg, hogy halkabb is nemileg. Egy konzolusernek ez utobbi fontosabb. Tul van fujva a dolog, de mar megnezem, hogy nekem melyik verzio van :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#79197) F-ECT$ válasza Moby (#79186) üzenetére


F-ECT$
titán

A kevesebb liszttől rosszabb lesz a kenyér, de itt nem biztos hogy rosszabb lesz a gép.

Egyébként meg infláció van, a tavaly novemberi 185k többet ér mint a mai 185k.

Dive ever, work never.

(#79198) Energie X


Energie X
őstag

Ha ps+ al veszek leértékelt játékot (tehát nem a havi ingyenesre gondolok), az ha lejár az előfizetés akkor is az enyém marad, vagy csak újabb ps+ hosszabbitassal tudom ismét játszani?

[ Szerkesztve ]

>> Gyönyörű Huawei P10 Kék színben Új akksival és fóliás kijelzővel + bontatlan Mashup Case adatlapomon <<

(#79199) Rage47 válasza Energie X (#79198) üzenetére


Rage47
veterán

igen

(#79200) Mike válasza Energie X (#79198) üzenetére


Mike
veterán

Igen

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.