Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79551) Bazsi81 válasza buda05 (#79509) üzenetére


Bazsi81
tag

Köszönöm szépen. Gép mellé kapott. Remélem nem kell sokat várni a javításra vagy cserére.

[ Szerkesztve ]

(#79552) keIdor válasza KoNZoLik@ (#79545) üzenetére


keIdor
titán

Mindenféle kötekedés nélkül kérdezem, mert komolyan érdekel.
Mi értelme van havonta lecserélni mindent? Egyáltalán mit takar a minden?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#79553) Deck válasza belan (#79548) üzenetére


Deck
titán

Full csendes a PS5. Ennél, hogy lehet halkabb? Coil Whine meg bárminél előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#79554) belan válasza keIdor (#79552) üzenetére


belan
addikt

Kereskedő konzollal kereskedik így már érthető soha nem tart egy gépet meg sokáig ! Deck nálam is síri csendben van csak addig hangos amíg CD fel másolja ennyi ettől tényleg hogy lehet ki szúrni hogy halkabb amikor csak műszerek tudjak pontosan ki szúrni ! Lehet valaki 300 kHz-es hall 🤣🤣🤣.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#79555) KoNZoLik@ válasza keIdor (#79552) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ahogy belan is mondta, eleve ezzel foglalkozom, így megengedhetem, hogy gyakorlatilag mindig új gépem legyen, de amúgy telefont tévét hifit is kb fél évente cserélek, sőt még mosógépet is minimum évente! És,hogy ezeket miért? Egész egyszerűen szeretem a műszaki kütyüket és minél több mindent kipróbálni tesztelni stb...plusz ez a hobbim és szeretek napra kész lenni mindenben😅 De pl az autóm 14 éve ugyan az, látod az egyáltalán nem érdekel felőlem egy Trabant is lehetne, csak vigyen el ahová akarom👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#79556) belan válasza KoNZoLik@ (#79555) üzenetére


belan
addikt

👍

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#79557) keIdor válasza KoNZoLik@ (#79555) üzenetére


keIdor
titán

Én már eleve a mosógép bekötést se csinálnám évente kétszer, háromszor, annyit nem fejlődnek ezek, meg ott a cipelés kérdése is, az egy dolog, hogy ajtóig kihozzák, de nah.

Hifi ugyanez, ott is kábel menedzsment, nem csinálnám, de te tudod.
2-3 évente én is cserélgetek, de az is csak TV, PC, konzol stb.
Ha lesz PS5 Pro, nyilván megveszem, ha nem, de Slim jön, akkor azt stb. de addig marad a mostani. :)
Egyébként az új PS5 revízió is ékes példája annak, hogy nem is mindig előnyére változik valami. Én szerintem semmi gond nem lesz azzal sem, de nem váltanék rá.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#79558) LÁZ


LÁZ
addikt

az mekkora parádé, hogy visszakaptam az elvileg gariban cserélt kontrolleremet, és a gamepadtester szerint mind2 analóg driftel, úgy, hogy azóta csak a helyette vett pirosat használtam, ami persze 2.5 hét után elkezdte szintén (létezik, hogy ugyanazt adták vissza) :((( :W

az élet szép....

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#79559) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Én alsógatyát és zoknit cserélek naponta :)
Én nyertem :D

(#79560) Griff55 válasza KoNZoLik@ (#79555) üzenetére


Griff55
senior tag

Hosszútávon azért ez óriási ráfizetés nem?
Én pont az ellentét vagyok :D mindent a lehető legtovább használok.. a mobilom most lesz 3 éves. Mai napig van vezetékes XBOX360 kontrollerem ami gond nélkül megy, lapostv 2012-ből stb.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#79561) belan válasza ProEvoFan (#79559) üzenetére


belan
addikt

Király vagy én 3 naponta 😂😂

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#79562) gyuromoj válasza ProEvoFan (#79559) üzenetére


gyuromoj
veterán

1 hét rendesen, majd utána újabb 1 hét kifordítva. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#79563) Madoc válasza Kendek (#79533) üzenetére


Madoc
veterán

Én viszont jól értem hogy a fiaim fiókjáról a mentések mentek a levesbe ha nem mentettem le pendrive-ra? Mert felszinkronizáltam felhőbe mindent de az övéket manuálisan kellett volna másolni?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#79564) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az lehetséges hogy a külső SSD-n lévő PS4 játékhoz a letöltött frissítést nem telepíti, csak ha visszamásolom a belső tárhelyre?! :F

dunc
:C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#79565) dunc válasza gyuromoj (#79562) üzenetére


dunc
nagyúr

És utána csere....valakivel! XD

(#79566) Griff55


Griff55
senior tag

Ha játék felvételt vagy screenshotot akarok usb-ra másolni, akkor NTFS filerendszerrel nem lehet??

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#79567) KoNZoLik@ válasza Griff55 (#79560) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem minden esetben,attól függően hol és mennyiért vásárolod az adott termékeket! Én nem Media Markt meg Euronicsben vásárolok 😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#79568) Szabi® válasza Bogyi007 (#79550) üzenetére


Szabi®
addikt

Erről olvastam egy tanulmányt régebben, hogyha fiatalkorba nem teljesedik ki, vagy csak részlegesen egy-egy dolog amit nagyon szeretne az ember, az később visszaköszön.
Akár felnőttkorban, vagy idősebb korban. Van egy ismerősöm figura gyűjtő és 3 gyermekes családapa (gyerekkorától gyűjt), az unokatestvérem meg modellvasutat épít (nah az egy mocsok drága hobby, 2 millióba van neki eddig) én utazgatok/makettezem, sőt unokahúgommal olyan örömmel építettem én is Hagrid kunyhóját legóból hogy csak nah... :)

[ Szerkesztve ]

(#79569) EnterR válasza KaitouP (#79539) üzenetére


EnterR
veterán

Meglesz az, csak idő kell!! :))

PSN ID: marquuard

(#79570) Energie X válasza KoNZoLik@ (#79486) üzenetére


Energie X
őstag

Ha lehet, akkor szeretném kérni a topikgazdát, hogy a hűtéses mizériának ezt a tapasztalatát tegye be az összefoglalóba. Köszönöm :R

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#79571) jeni válasza dunc (#79565) üzenetére


jeni
félisten

bevállalós vagy ;]

(#79572) Kendek válasza Madoc (#79563) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem volt nekik külön is Plus előfizetésük, akkor az ő mentéseiket nem tudtad felszinkronizálni. Ilyenkor USB-s adathordozóra lehet kimenteni, amit utána a PS5 is megeszik. Ha ezt elmulasztottad és már nem tudod pótolni, akkor ők sajnos így jártak.

<-ƘƘ->

(#79573) Madoc válasza Kendek (#79572) üzenetére


Madoc
veterán

Na akkor így jártunk. De már ezt is tudom. Köszi!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#79574) Kendek válasza gyuromoj (#79564) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Telepíti a PS4-es játékokhoz a frissítéseket akkor is ha külső vinyón vannak. De ami játékot régen futtattál, ahhoz nem fogja feltenni automatikusan, csak indítás után kezdi el letölteni, vagy ha manuálisan rákeresel (kitett ikonon OPTIONS gomb, és ott kiválasztod).

<-ƘƘ->

(#79575) buda05 válasza Bazsi81 (#79551) üzenetére


buda05
csendes tag

Ha van készleten akkor szerintem nem.
Én múltkor személyesen vittem be egy kontrollert hozzájuk, mert driftelt mindkettő analóg kar. 5 perc papírozás után jöttem ki az új kontrollerrel. :)

(#79576) Derron


Derron
aktív tag

Jol latom, hogy PS5 on ha van PS+ elofizetesem akkor ingyen tolthetem a GOW ot, Last of Us-t, stb? Ezt meddig lehet megtenni?

(#79577) Bazsi81 válasza buda05 (#79575) üzenetére


Bazsi81
tag

Köszönöm szépen. Nekem több idő lesz, mert futár viszi-hozza.

(#79578) Rony949 válasza Derron (#79576) üzenetére


Rony949
őstag

Amíg él az előfizetés.

(#79579) adamssss


adamssss
veterán

Akkora gyoker ceget sem eltem meg mint az mm. Megrendeltem a ps-t es mivel sohasem vagyok otthon aruhazi atvetelt kertem. Erre feladtak sajat maguknak mpl-el. Ezek tenyleg ennyire gyokerek hogy a ket ceguk kozott ilyen szinten van a logisztika vagy csak engem szivatnak?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#79580) KaitouP válasza EnterR (#79569) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Tartsd bennem a hype-ot bro mert megőőőőrülök! :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#79581) Tegla80 válasza adamssss (#79579) üzenetére


Tegla80
addikt

Gondolom csak kozpontban van gep es onnan kuldik le a tied az adott aruhazba.

Amugy masnal van psn?
(kozben valtott a statusz es mar latszik,h bexart az egesz.....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79582) Lackooo84 válasza adamssss (#79579) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS5 nem rendelhető áruházba, (és nincs utánvét lehetőség sem) csak MPL, de ezt nem is értem hogy nem láttad mikor ott virít nagy piros betűkkel a termék oldalán.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#79583) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Dead Space streamet nézte valaki? Hát én nem dobtam tőle hátast... Remélem amit mutogattak még a pre-alpha verzió volt...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#79584) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Megmutatta magát a Dead Space Remake: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#79585) Elderath válasza Lackooo84 (#79583) üzenetére


Elderath
őstag

kb 10* mondták el, hogy "very very early look" de biztos elkerülte a figyelmed

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#79586) zkxdn válasza Lackooo84 (#79583) üzenetére


zkxdn
őstag

1 éve készül..azvolt :D

(#79587) EnterR válasza KaitouP (#79580) üzenetére


EnterR
veterán

Vihar előtti csend... TIPIKUS KOJIMA. :K:DDD

PSN ID: marquuard

(#79588) Lackooo84 válasza Elderath (#79585) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mondani bármit lehet. De nekem őszintén szólva kb. ilyen RE2 rajongói remake szint eddig...

The Truth is out there...

(#79589) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

PSN-ennel nálatok is vannak gondok? Páromnak bezárt az Apex-et, mondván nem tudja hitelesíteni a licenszt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#79590) adamssss válasza Lackooo84 (#79582) üzenetére


adamssss
veterán

Nekem akkor sem fogod megmagyarázni, hogy ugyanaz a cég miért nem tudja belső transzporttal átszállítani egyik telephelyéről a másikra az árut. Pl a könyvesboltoknál is így van, hogy van mondjuk egy online libri kft és a többi mégis ha bolti átvételt kérsz akkor odaszállítják neked. Gondolom az mm-nél is naponta többször megy az autó a raktár és az áruházak között szóval nem értem, hogy nekik miért jó ha a postával kell szarakodniuk. Ráadásul a többi termék esetében működik ez a megoldás. Nem az 1000 ft bánt mert azt letojom hanem a mögöttes logika, pontosabban annak a hiánya....

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#79591) gyuromoj válasza Kendek (#79574) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor az Apex bolondult meg, na kíváncsi leszek a továbbiakban is produkál-e majd hasonlókat. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#79592) kovsol válasza adamssss (#79590) üzenetére


kovsol
titán

Mert valójában az összes MM és a webshop is külön cég.

May the Force be with you!

(#79593) Lackooo84 válasza adamssss (#79590) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De most várjál, neked engedte üzleti átvétellel megrendelni? Mert eddig nem lehetett, meg sem jelent az az opció.

The Truth is out there...

(#79594) VTom válasza KaitouP (#79589) üzenetére


VTom
veterán

Nekem semmi nem megy..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#79595) Kendek válasza Lackooo84 (#79583) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom ti mit néztetek, de amit én, ott nagybetűkkel ki volt írva végig, hogy

EARLY PRE-PRODUCTION DEVELOPMENT BUILD

Tehát nagyjából csak nyomokban fogod megtalálni a most látottakat a majdani végtermékben.

<-ƘƘ->

(#79596) Lackooo84 válasza Kendek (#79595) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Értem én. De ilyennel meg minek előállni? Csak, hogy megálljon az emberben az ütő? Hát remélem a végleges nem ilyen szar lesz... :DDD

The Truth is out there...

(#79597) Bilux válasza adamssss (#79590) üzenetére


Bilux
veterán

Tök más Kft hivatalosan attól hogy ugyanaz a nevük :K

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#79598) adamssss válasza Lackooo84 (#79593) üzenetére


adamssss
veterán

Igen engedte. Mondjuk most nézem, hogy a cím az lövőház utca ergo a mammut mm, de a szállítás név az az enyém. Remélem a postás ott fog keringeni a mammut kettőben... :W

kovsol: Más márkáknál is van ilyen mégis van rá értelmes megoldásuk.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#79599) Kendek válasza Lackooo84 (#79596) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom van akit érdekel, mert rajongó és kíváncsi a részleteire is. Persze akit csakis a végeredmény érdekel, annak ez egy száraz, unalmas és felesleges infóhalmaz. Így készül, ebben gondolkodnak, és ezt osztották meg. Még messze a vége.

<-ƘƘ->

(#79600) Chalez


Chalez
őstag

Néztétek, hogy Alzán egy csomó PS5 játék 16.990? Ratchet&Clank, Returnal, Demons'Souls, Miles Morales Ultimate Edition, Sackboy

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.