Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78301) KoNZoLik@ válasza _drk (#78298) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mint azt Xaels kolléga is megírta, olyan 5-8K-t még megérne,de többet szerintem sem ér ez a játék! Maximum ha tényleg nagyon elvetemült rajongó valaki, annak talán megéri a 14K-t is, hát hajrá!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78302) hadam98 válasza opr (#78287) üzenetére


hadam98
senior tag

A Wreckfest miben jobb? Én toltam vele de ehhez képest minden téren elavult.

(#78303) WhiteWalker válasza Farkassacred (#78294) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pfuuu Sacredet mennyire vártuk már anno, az alap játék mai napig megvan dobozosan. :C
Milyen jó ki játék volt az!
Aztán később jött a Hellgate London ami akkorát bukott, mint kevesen. Pedig azt is beharangozták és mégse jött neki össze.

(#78304) Blaze_ válasza WhiteWalker (#78303) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Sacred nem volt rossz egyszer végig tolni, aztán többet nem került elő. Diablo 2-be ehhez képest belement sok száz óra és megunhatatlan volt. Sacred 2-be már sokkal érdekesebb volt a fejlődés- és tárgyrendszer, csak ott meg játékot felejtettek el köré írni, mert az az open world izé eléggé vérszegény volt.

(#78305) KoNZoLik@ válasza Blaze_ (#78304) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Sok 100 óra? Biztos velem van a baj,de tegnap toltam 2 órát és iszonyatosan unalmas volt már az idő alatt is😳 Biztos 20 éve vagy mit tudom én mikor volt ez a játék nagy szám, lehet akkor ez volt az etalon,de mostanra...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78306) Szabi® válasza keIdor (#78286) üzenetére


Szabi®
addikt

Bele kell húznom akkor, elég harmatosak az eredményeim :D Az Assassins Creed Origins-nél még élveztem is a platinát, a Horizon Zero Dawn elég egyszerű volt, a Witcher 3-akartam de sajnos nem jött össze.Az Infamous First Light viszont nagyon könnyű volt.

(#78307) ProEvoFan válasza _drk (#78298) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hardveraprón veszel 15ezres digitális feltöltökártyát, 13ezerért, és egyből olcsóbb kétezer forinttal a játék. :C

(#78308) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#78307) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem attól, hogy olcsóbban veszi a feltöltőt, attól még a játékot ugyan úgy 14K-ért fogja megvenni :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78309) Gregszton válasza Bencus88 (#78282) üzenetére


Gregszton
tag

Én most frissítettem a Ghost of Tsushima PS4-es verzióját PS5 Director's Cut-ra úgyhogy valószínűleg most abban merülök el a Kena-t én is várom. :)

(#78310) Bencus88 válasza Gregszton (#78309) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tsushima-val is nemrég végeztem, nagyon szuper játék, de végére nagyon beleuntam így nalam ez kimarad. Hátha jön valami jó most ps plusba, de az se tragédia ha nem, valahogy kibírom ezt az üres hónapot :DDD

(#78311) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Amúgy a Ghost of Tsushima-nál nem lehet külön csak a Ps5 upgradet megvenni,ha nem kell nekem a DLC? Mert ilyen opciót nem találtam...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78312) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Aki már küzd Iki szigetén a GOT-ban. Egy mellék küldetés kérdés: A veszteség súlya címűben, Dosun szerzetest és a férjet nem lehet megmenteni egyszerre?

(#78313) balazs025 válasza KoNZoLik@ (#78311) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem lehet.

(#78314) KoNZoLik@ válasza balazs025 (#78313) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm,ez mekkora lehúzás egy DLC-ért elkérni 11K-t :( :C

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78315) EnterR válasza KoNZoLik@ (#78314) üzenetére


EnterR
veterán

Ha nem kell a DLC, akkor miért veszed meg? Mi sem logikusabb, minthogy az upgrade mellé jár a DLC is, elvégre ki akarná kihagyni? :D

PSN ID: marquuard

(#78316) keIdor válasza Szabi® (#78306) üzenetére


keIdor
titán

Én is csak akkor csinálom, ha örömmel teszem. Amint úgy érzem, hogy csak egy feladat, akkor hagyom a fenébe. Pl. ami túl nehéz, vagy ha 4x kell kivinni egy játékot miatta. Ilyen esetekben hagyom…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#78317) opr válasza hadam98 (#78302) üzenetére


opr
veterán

Tobb jatekmod, tobb palya, tobb jatekos, az autok ertelmesebben tornek, es legalabb sacc/kb autoszeruen mozognak.
Igen, a grafikaja nem annyira szep, meg a menuje a regebbi iskolat koveti, de szerintem minden mas szempontbol jobb. Mondjuk nekem annyira az se jott be, de azert a destruction allstarsnal hangulatosabb volt.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78318) opr válasza KoNZoLik@ (#78314) üzenetére


opr
veterán

Az a helyzet, hogy ha nem kell a DLC, teljesen felesleges a PS5 verziot venni, az ingyenes 60fps patch ott figyel a PS4 verzioban is, ahhoz kepest meg csak DS tamogatas a plusz a PS5 verzioban meg a jobb japan lipsync (ok, meg annyi, hogy nem 1800p, hanem 2160p a render 60fps mellett).

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78319) KoNZoLik@ válasza opr (#78318) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tudom,ezért is írtam, hogy kemény/merész egy kb 5 óra tartalommal bíró DLC-ért elkérni 11K-t😳 Csak szívesen kipróbáltam volna a Ps5 upgraddel is ezt a játékot, ha külön meglehetne venni 2-3000ft körül...ennyi. De csak ez miatt 11K-t nem fogok kiadni, mert a DLC egyáltalán nem értdekel!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78320) Wolfy33 válasza KoNZoLik@ (#78319) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Hát...ha nem rohansz az több lesz mint öt óra. Kis terület aránylag,de nekem úgy tűnik, sokkal sűrűbb elhelyezett feladatok vannak.

(#78321) KoNZoLik@ válasza Wolfy33 (#78320) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ok,akkor legyen 8 óra,akkor sem ér meg 11K-t, hangsúlyozom, nekem! Akkor inkább hozzápattintok még 7K-t és előrendelem a Tales of Arise-t😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78322) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nálam a PS5 upgrade ott bukott már, hogy 30fps átvezetők... hát anyátok.... Inkább megvettem a Hades-t és nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#78323) Jakesz válasza Lackooo84 (#78322) üzenetére


Jakesz
őstag

Miért baj, hogy az átvezetők 30 fps-sel mennek? Filmeket sem nézel a 24 fps miatt?

(#78324) Lackooo84 válasza Jakesz (#78323) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem b*ssza a szemem ennyi. Nem is veszek és játszok 30fps játékokat.

The Truth is out there...

(#78325) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Szárnyra kaptak a kocsik a Cyberpunk 2077 legújabb frissítésétől

Azért b+... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78326) saelin


saelin
veterán

Ez a Pathfinder Kingmaker nem az a játék amiről 5-10 óra alatt véleményt lehet mondani, de az első benyomásaim vegyesek róla. A real-time harcrendszert én nem szeretem, így nagyon jó hogy van turn based is benne. A Story eddig tetszik és az is ahogy az első cselekmény szépen elosztja hogy ki jöhet velem kalandozni.
Viszont a rákfenéje ezeknek a kocka dobálós játékok digitális átültetésének, hogy az early game-ben azt sem találod el ami előtted van. Néha tiszta XCOM-os érzésem van tőle már! :DDD

Az viszont nem tetszik hogy a kezdeti gyönyörű szinkronok után egyszerűen eltűntek ezek, és gondolom majd csak a main story lesz újra szinkronizálva. A Divinity ha jól rémlik ebben az élen van, mert ott minden (IS) szinkronizált. Itt meg már 100 oldalnyi szöveget elolvastam... Nem az hogy nem szeretek olvasni, de na, azért az ember nem könyvet olvasni ül le a játék elé. Néha meg tényleg vannak könyv olvasós részek, amikor egy bárd meséli tovább a story-t pár oldalon keresztül. Ezek viszont eléggé ötletesen vannak bevágva és ahogy megfigyeltem X időszak tartalmas kitöltésére szolgálnak vagy átvezetőként, skill check-ként működnek. Nagyon súlyos gameplay mechanikák vannak benne amik elsőre szó szerint sokk ként érik az embert, de szerencsére van egy nagyon tartalmas in-game guide ami valami piszok részletesen leírja hogy mit hogy vagy miért számol a játék. Nekem tört már bele ilyen stílusú játékba a bicskám mert egy idő után túl száraznak ítéltem (Torment Tides of Numinera), de itt úgy látszik jól eltalálták a tempót. Főleg hogy itt nem egy térképekre darabolt openworld van, hanem van egy world map és azon helyszínek amiket meg lehet látogatni, és az egészet fog of war fedi amit nekünk kell felfedni rajta. Ez az unalmas jobbra balra sétálgatást ami erre a zsánerre jellemző szépen meg is oldották, plusz a térképen vannak random encounter-ek is. Sőt, sőt, a játék az első fő küldetéshez felállít egy 3 hónapos időintervallumot és addig kell teljesíteni a kitűzött célt. Ha ez nem sikerül akkor game over. Na, ez eléggé hardcore elemként ért engem elsőre. :DDD

Ebéd után megyek nyúzni tovább, mert többet akarok belőle látni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#78327) EnterR válasza KaitouP (#78325) üzenetére


EnterR
veterán

Semmi gond, csak kopizzák az új GTA Online kontentet. ;]

PSN ID: marquuard

(#78328) Kanczy válasza KaitouP (#78325) üzenetére


Kanczy
veterán

Tegnap kicsit elgondolkoztam, hogy megveszem 50k-ért a PS4 CE-t, és megvárom a next gen updatet, de ez még mindig katasztrófa :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#78329) Jakesz válasza Lackooo84 (#78324) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem is, amennyiben gameplayről van szó.

(#78330) hombre[EU] válasza KaitouP (#78325) üzenetére


hombre[EU]
veterán

"The philosophy behind our quest design is that, if a player should logically be able to do something – if the character would logically be able to do it in the world – then you should be able to do it in the game," says Patrick Mills, veteran quest designer at CDPR. "Obviously, we can't provide for every contingency and every option, but we want to provide enough of them that you always feel like you have a robust suite of choices in front of you."

cyberpunk scifi, logikus,hogy mindenki repülni akar az autókkal ;] ehh, sad story

Life, Uh, Finds A Way

(#78331) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pletyka szerint egyik PS Plus szeptemberi játék a F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch lehet.

Live-Die-Respawn

(#78332) Toncsi92


Toncsi92
tag

Néztem ezt a Death Stranding Directors Cut-ot eléggé jónak tűnik így hogy, lesznek benne fegyverek is tudja valaki mennyibe fog kerülni az upgrade? Sima PS4-es Death Stranding megvan a könyvtárba ha ez számít valamit.

Üdv

(#78333) TXT


TXT
őstag

Hogyan lehet PS5 jatekok menteseit USB eszkozre (pendrive) masolni? :U Semmilyen opciot nem ajanl fel erre, csak a PS+-on keresztulit :F

(#78334) KaitouP válasza TXT (#78333) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nem lehet (egyelőre), csak felhőbe menteni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78335) modflow válasza Jakesz (#78323) üzenetére


modflow
veterán

Csak azt a 2 db 60 FPS-es filmet nézi váltogatva, ami létezik. :D

[ Szerkesztve ]

(#78336) KaitouP válasza EnterR (#78327) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

+ többiek akik válaszoltak

Sokkal tökösebb lenne azt mondani, hogy gyerekek, megpróbáltunk mindent, de az egész projekt akkora egy szemétrevaló kódkupac, hogy képtelenek vagyunk helyrerakni. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78337) EnterR válasza KaitouP (#78336) üzenetére


EnterR
veterán

Lépjünk feljebb egy szintet: Srácok, ez csak a Playable Teaser volt. :DDD

PSN ID: marquuard

(#78338) TXT válasza KaitouP (#78334) üzenetére


TXT
őstag

Koszonjuk Sony :W :W

(#78339) KaitouP válasza EnterR (#78337) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Jajaja, most jön csak a real deal. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78340) Tatyla válasza Lackooo84 (#78322) üzenetére


Tatyla
őstag

Tegnap Xaels meg én is megvettem, nagyon addiktív imádom :C

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#78341) ProEvoFan válasza KoNZoLik@ (#78308) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az lehet, de remélem érted, hogy 15K lesz a virtuális pénztárcájában, amiért valójában 13Kt fizet csak...

(#78342) EnterR válasza ProEvoFan (#78341) üzenetére


EnterR
veterán

:C

PSN ID: marquuard

(#78343) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#78341) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze, hogy értem, de ettől függetlenül még ugyanúgy teljes áron fogja megvenni a játékot😅 Plusz tök mindegy,mert az a játék még a felét sem éri meg...nekem...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78344) Toncsi92


Toncsi92
tag

Aki szereti az FPS/Shooter játékokat ajánlom a Splitgate-című Halo-Portal keverék Online Multiplayer FPS játékot ingyenes jelenleg Béta fázisban van engem sokkal jobban behúzott mint akár egy Warzone vagy egy Battlefield nagyon jó kis játék talán még gyerekkoromban az Unreal Tournament meg a Quake ami így betudott húzni egy szó mint száz adjatok neki egy esélyt nem bánjátok meg! :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#78345) Szabi® válasza Toncsi92 (#78344) üzenetére


Szabi®
addikt

A Splitgate-re egy Unreal Tournament 2007 köröket ver. Nagyon nem egy liga, pedig az 14 évvel "öregebb" .

(#78346) oriic válasza Szabi® (#78345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kár, hogy nincs UT konzolokra. :(

Live-Die-Respawn

(#78347) opr válasza oriic (#78346) üzenetére


opr
veterán

Hatalmas +1. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78348) Toncsi92 válasza Szabi® (#78345) üzenetére


Toncsi92
tag

Az oké viszont nálam pl egy Warzone-ra meg a Splitgate ver köröket :D szerintem érdemes kipróbálni 1-2 körre ha nem jön be törlöd aztán csá mondjuk manapság nem 1x lepődöm meg az indie játékokon eztis 4-en rakták össze és iszonyatjó Hades is nagyonjólett konkrétan ebben az évben jobb Indie játékok jönnek mint AAA címek :D

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#78349) Szabi® válasza oriic (#78346) üzenetére


Szabi®
addikt

A 2007-es volt mindenen (PS3,Xbox360,Pc) , ez volt a legjobb rész sztem.

#78348 Toncsi92 Kipróbáltam, nagyon súlytalan az egész, a gunplay rossz, sebzésmodell nincs, a grafikára nem írok semmit, mert free game.
Az Unreal- al azért reflektáltam, mert az 15 év távlatában még mindig többet tud a legtöbb deatmatch,teamdeatmactch mai gameknél.

[ Szerkesztve ]

(#78350) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ausztráliában felbukkant a PS5 új revíziója

A NEW PS5 MODEL HAS APPEARED IN AUSTRALIAN STORES

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.