Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) kecsu10 válasza s1ckness (#78588) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Erre gondoltam, mikor azt írtam, hogy egy másik szint. A harcrendszer nagyon jó, az ellenfelek is, ahhoz képest nálam az AC egy egyszerű vagdalkozás. Illetve a sztori is jobb, nekem jobban tetszik, üzenete is van. Szerintem szebb is összességében. :)

(#78602) Deck válasza penge111 (#78600) üzenetére


Deck
titán

Ha csak simán megosztod az accod vele akkor nincs probléma.

Ha csak azért tennéd, hogy behúzza a collectiont akkor jó kérdés mi a legfrissebb helyzet. Én 3 ismerősömnek megcsináltam anno és semmi gond nem lett belőle.

PS5

(#78603) Mike válasza penge111 (#78600) üzenetére


Mike
veterán

sőt pénzért is adták egyesek, ezért erre ugrik a Sony
persze lehet kockáztatni, de szerintem nem ér annyit

(#78604) Frod válasza Xaels (#78597) üzenetére


Frod
addikt

Az listán van, de nyilván majd jóval később, míg baráti árat kap.

#78599 tboy93
Nemtudom. Wildlands megvolt, szerettük is, de "még egy ugyanolyat" annyira nem erőltetnénk, ezt is az egyikük leszavazta. Ettől még persze ha újra lesz olyan áron, mint télen, (~2800) lehet ránézünk.

Do you see the white shadow?

(#78605) ImACeltic válasza BusinessGuy (#78564) üzenetére


ImACeltic
őstag

Mely játékok erősebbek grafikai szempontból a Part 2-nél?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#78606) tboy93 válasza ImACeltic (#78605) üzenetére


tboy93
nagyúr

ratchet :D

(#78607) Peace


Peace
nagyúr

Aliens Fireteam kemény! 3 próbálkozásból 3 halál a legelső pályán! :DDD Nem vette meg senki?

(#78608) penge111 válasza tboy93 (#78606) üzenetére


penge111
addikt

:K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#78609) cyberkind válasza Peace (#78607) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt a kérdés az, aki megvette, miért vette meg? :DDD De komolyan, szinte értékelhetetlen Alien játék ismét...

Paranormal Cocktivity

(#78610) FollowTheORI válasza S e t h (#78586) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet. Nekem is az mégjobban tetszett volna... mármint egy LoU szintű menet. :)
Meglátjuk milyen lesz a 2. rész. Remélem nem lesz még "ow"-sabb. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78611) Xaels válasza Frod (#78604) üzenetére


Xaels
félisten

Alienation, Helldivers, Gauntlet, Spacehulk: Deathwing, Vermintide, D&D: Dark Alliance, Avengers. Most így hirtelen minden igényesség nélkül amik eszembe jutottak még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#78612) Mrdevil válasza cyberkind (#78609) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mer occcsó vót. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#78613) cyberkind válasza Mrdevil (#78612) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, a Deluxe Editon 60 Font, maga az "ócsóság". :D

Paranormal Cocktivity

(#78615) SPQR301


SPQR301
tag

Szerintetek ezek a játékon belül megvásárolható PS5 update-k (Miles Moralesben a 20 dolláros update, vagy a Tsushima director's cut update) lesznek valaha leakciózva? A sima PS4-es lemezes Tsushima van meg, és 10 ezer forintot nem szívesen adnék ki az update-re. De 5 ezret pár hónap múlva talán...

(#78616) Wolfy33 válasza SPQR301 (#78615) üzenetére


Wolfy33
senior tag

10,000 az nem csak update. Az egy DLC is.

(#78617) opr


opr
veterán

Ez a GoT metacritic review bombing ami most megy az valami szánalmas.
Pláne, hogy ebből most jól megtanulja mindenki, hogy jófejnek lenni a lehető legroszabb ötlet, legközelebb az lesz, hogy "free ps5 upgrade" lesz, csak épp a dlc 30 dollár és kész. :( :W
Jah, meg azt is, hogy felesleges ingyen 60fps patch-et, meg rohadt nagy dlc-t (legends) adogatni, úgyse emlékszik rá a sok majom, úgyhogy mehet majd az is pénzért legközelebb, amúgy is ritka, hogy ekkora és ilyen minőségű cucc ingyen legyen, senkinek nem fog feltűnni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78618) SPQR301 válasza Wolfy33 (#78616) üzenetére


SPQR301
tag

Oké, a kérdés attól még áll. Sima store-os DLC-knél biztos lehetek benne, hogy előbb-utóbb lesz leárazás, de ezeknél a játékon belüliknél nem. Az árfigyelő oldalak (psdeals stb...) nem is listázzák őket. A Miles Morales update se volt még soha 20 dollárról leárazva, ha jól tudom.

(#78619) RangerFox válasza opr (#78617) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem tavaly óta (vagy már előtte) mindenki rájöhetett, hogy az ott látható pontszámok nem sokat érnek.

(#78620) KoNZoLik@ válasza SPQR301 (#78618) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Előbb utóbb mindenre van leárazás, kérdés, hogy mikor😅👍 És igen szokott csak DLC-s akció is lenni!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78621) RangerFox válasza SPQR301 (#78618) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem nem lesz, hacsak nem listázzák őket külön store-on is. (Én speciel ezért vettem meg a póki remastert így). De a Tsushima upgrade listázva van store-on, így arra persze hogy érkezni fog akció.

(#78622) opr válasza SPQR301 (#78618) üzenetére


opr
veterán

Dlc-ket amennyire tudom nem szokás leárazni. Ezért fordulnak elő olyan faramuci helyzetek pár évvel később, hogy ha megvan mondjuk az alapjáték lemezen, olcsóbb megvenni valami all inclusive editiont a store-ból digitálisan, mint a régi lemezedet hasonló szintre hozni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78623) opr válasza RangerFox (#78619) üzenetére


opr
veterán

Hát, ez változó, mert azoknál a címeknél, amik nem lettek széttrollkodva szerintem van értelme, meg sokszor még hasznos is. Viszont ez már a sokadik bugyuta review bombing, valamit ideje lenne kezdeni a helyzettel, mert így a metacritic úgy, ahogy van értelmetlenné válik. Nem is értem, miért nem csinálnak semmit a fiúk. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78624) Madwe válasza opr (#78622) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vannak bőven dlc akciók is sokszor. Legalábbis usaban mindenképp. De független, így tényleg lehet olyan h olcsóbb az all inclusive kiadás mint a dlc külön. De olyan is van h a dlc akciós csak, alapjáték meg all inc. Meg nem pl.

(#78625) totalwarrior válasza opr (#78617) üzenetére


totalwarrior
tag

Ha DLC akkor a Monster Hunter: Iceborne az etalon, azért kértek el anno tíz ezer forint feletti összeget, de gyakorlatilag vettél magadnak egy új játékot. Pár óra gameplay 10 ezer forintért...Még ha jó is, mert a review-k alapján jó lett, ez tagadhatatlan de akkor is.

(#78626) opr válasza totalwarrior (#78625) üzenetére


opr
veterán

Nagyon egyszerű, ha neked nem éri meg, nem kell megvenni. Viszont ahogy látom, azok véleménye, akik konkrétan megvették általában elég pozitív, pedig ha valakinek a véleményére igazán adok, az az, aki már belerakta a pénzét és úgy nézi, hogy jó ötlet volt-e.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78627) Deck válasza opr (#78626) üzenetére


Deck
titán

+1

A dlc amúgy szuper lett :C

PS5

(#78628) 3L1T3 válasza opr (#78626) üzenetére


3L1T3
addikt

Azért védőszentet se kell játszani. Végfelhasználóként akár hogy facsarjuk, nem a legjobb húzás volt amit most csináltak. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#78629) Frod válasza SPQR301 (#78618) üzenetére


Frod
addikt

Tsushima dlc biztosan lesz akciózva, jelenleg 7e az upgrade, lesz ez még 4e körül idén.
(Hasonlóan árfekvésű volt pl a Spiderman nagy dlc csomagja, az két hónap után -25%ot kapott, három hónap után már -40%ot.)

Do you see the white shadow?

(#78630) RangerFox válasza opr (#78623) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem ha valaki utánanéz egy játéknak vásárlás előtt (tehát nem csak a borító vagy egy trailer alapján veszi meg), akkor egy idő után kialakul az az ismerősi köre, akiknek ad a véleményére egy játékkal kapcsolatban, lesz számára megbízható és hasonló ízlésű videósa/tesztere, illetve saját magának is kialakul egyfajta ízlése és checklistje, amik alapján el tudja dönteni, hogy kell-e neki az adott játék, vagy sem. De az, hogy random emberek random véleménye alapján elítélni egy játékot... Nem sok értelmét látom. A Steames rendszer más egy kicsit, ott lehet látni, ki mennyi időt töltött az adott játékkal, és talán relevánsabb (meg érettebb) értékelések születnek ott.

(#78631) opr válasza 3L1T3 (#78628) üzenetére


opr
veterán

Egyetértek. Simán azt kellett volna mondani, hogy a dlc, minden szarral együtt 30 dollár és kész. Ps5 upgrade ajándék. Nem lenne ez a baszakodás meg szenvedés, mert kevesebbért is kértek már el többet mondjuk EA oldalon, a stúdiónak több pénze lenne, szóval mindenki jól jár. Aki meg 20 dollárért day1 megvette, az 30-ért is megvette volna.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78632) opr válasza RangerFox (#78630) üzenetére


opr
veterán

Egyetértek, steames rendszer sokkal jobb.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78633) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Sziasztok,nem lehet tudni még hogy pontosan mikor lessz a BF 2042 nyílt bétája szeptemberben?

(#78634) FollowTheORI válasza Bazsi747 (#78633) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hivatalosan megerősítve még nem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78635) crue válasza crue (#78535) üzenetére


crue
őstag

Most érkezett egy 3.1-es frissítés, ami úgy települt fel, hogy nem indult újra a konzol. Ez új.
Jól elbeszélgetek itt magammal a beta szoftverről :))

(#78636) eisento


eisento
addikt

[link] Ez a game nem izgat senkit? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#78637) Lackooo84 válasza crue (#78635) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát mert kb csak neked meg nekem van innen bétánk nem csoda... :DDD

The Truth is out there...

(#78638) btf válasza eisento (#78636) üzenetére


btf
aktív tag

Szerintem sokan várjuk, viszont egy tavalyi, kínai IGN-nek adott interjú alapján a fejlesztők 2023-at jelölték meg mint megjelenési dátumot, ami azért még odébb van.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#78639) crue válasza Lackooo84 (#78637) üzenetére


crue
őstag

Lehet. Egyébként szokatlan ez a bétán belüli főverzió ugrás.

(#78640) Bencus88 válasza eisento (#78636) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én várom, kérdés hogy mikor jelenik meg, gyanítom nem mostanában...

(#78641) Elderath válasza crue (#78635) üzenetére


Elderath
őstag

Ja mivel olyan limitált a beta test, hogy kb senkinek sincs hozzáférése... Idehaza nem is lehet jelentkezni rá

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#78642) kona005


kona005
senior tag

elneztem :DDD

Szeptemberi ps plus? Valami Uncharted Lost Legacy leak et lattam...

[ Szerkesztve ]

(#78643) Lackooo84 válasza crue (#78639) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dehogy, anno PS4-en is volt 3-4 verzió, és volt, h fél év is eltelt a bétával mire jött a végleges.

The Truth is out there...

(#78644) ImACeltic válasza tboy93 (#78606) üzenetére


ImACeltic
őstag

Jó, azt kihagytam, hogy a saját generációjában, úgy a fair. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#78645) crue válasza Lackooo84 (#78643) üzenetére


crue
őstag

Valamiért úgy rémlett, hogy ott kijött minden főverzió véglegesben is, de lehet hogy rosszul emlékszek.

(#78646) undercover


undercover
senior tag

A Sony amugy miért nem akar vajon egy kis konferenciát csinálni?

A Microsoft már idén csinált kettőt is. (Ugye most fut az egyik.)

Nem dátumot akarok csak pár ígéretet vagy valamit. Vagy úgy vannak vele majd jönnek a nagy címek jövőre akkor reklámozzák őket aztán a jó nép úgyis veszi a konzolt mint a cukrot.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#78647) Elderath válasza undercover (#78646) üzenetére


Elderath
őstag

Mondjuk olyat mint amilyet most az MS csinál olyat ne is csináljon :D

Amúgy hiányolom én is őket ezekről az eventekről

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#78648) Xaels válasza Peace (#78607) üzenetére


Xaels
félisten

Én megvettem most, haverral 2-en biztos leszünk. Én standardon egyedül lenyomtam az első 2 missiont, igaz az első végén a 2 bot feküdt mikor beugrottam a liftbe.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#78649) oriic válasza undercover (#78646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszerűen nincs mit bemutatniuk valszeg. Majd lesz ősszel egy nagy event (tippre PlayStation Experience), ahol nagyobb bejelentéseket tesznek és kész. Indie+VR cuccokkal meg külön nem foglalkoznak, az ilyen bejelentések egy szürke hétköznapon felkerül meg PS Blog-ra és kész. (Két alkalom is volt már ilyen az elmúlt hónapokban)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#78650) KaitouP válasza undercover (#78646) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Semmit mutogatni inkább ne csináljanak konferenciát. Gyűjtsék össze a "real dealeket", ha ez fél évente egy bemutatót jelent, vagy csak évi egyet, az se gáz, csak legyen értelme leülni elé. Ezzel nem azt mondnom, hogy csak exkluzív címekről szóljon, mert jöhet 3rd party vagy indie is, csak ÜSSÖN.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.