Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78751) EnterR


EnterR
veterán

Ja, ennyi a Forbidden West update? :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#78752) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Teljesen kiváló időzítés ez a HZD 60 fps patch, mert még soha nem játszottam vele, de az új rész előtt végignyomnám. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78753) zkxdn válasza EnterR (#78751) üzenetére


zkxdn
őstag

Jövőhét csütörtökön van a pre order dátumja...az nekem kicsit gyanúsan specifikus. Leakek HFW Q1ról és szeptember eleji eventről pletykáltak nem?
"Pre-orders start on September 2, 2021, so look out for more information on that next week."

[ Szerkesztve ]

(#78754) 3L1T3 válasza oriic (#78747) üzenetére


3L1T3
addikt

😩😩😩 novemberről tudtunk, hát kell egy kis csiszolás neki, ilyen ez! 😅

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#78755) EnterR válasza zkxdn (#78753) üzenetére


EnterR
veterán

Hát meg azt írták a legutóbbi State of Play blogposztjában, hogy nem ez a nagy event, tartogat még meglepetést a nyár. És csillagászatilag szeptember 24-ig nyár van. ;]

PSN ID: marquuard

(#78756) Steady74 válasza Kendek (#78725) üzenetére


Steady74
addikt

Beépíthetőre gondoltam.

(#78757) WhiteWalker válasza Lackooo84 (#78749) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Wow mekkora innováció :DD

(#78758) gyuromoj válasza 3L1T3 (#78754) üzenetére


gyuromoj
veterán

Magyar feliratról esetleg valami infó? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#78759) keIdor


keIdor
titán

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#78760) penge111


penge111
addikt

Ma vettem a sógornak egy Ps4-et, szombaton jön érte. Ha erre is belépek a az accountommal az okozhat gondot a Ps5-ön? Ha beléphetek és telepítek fel digitális játékokat, majd kilépek az accountomból ő vendég felhasználóként vagy már az általa létrehozott accountal gondolom nem játszhat ezekkel? Bocs, de ebben még nagyon láma vagyok...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#78761) zkxdn


zkxdn
őstag

Kojimát komolyan a show végére tették? Nem lesz ennek jó vége moreee :D

(#78762) semetka válasza oriic (#78747) üzenetére


semetka
őstag

Alig várom már, szülinapra pont jó lesz. Most játszottam le újra 5-ön az elsőt. De most jöhet 60fps-sel a newgame+

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#78763) EnterR válasza zkxdn (#78761) üzenetére


EnterR
veterán

A lényeg mindig a háttérben meghúzódó Kojima-szál. :DDD

PSN ID: marquuard

(#78764) CptAdamica válasza keIdor (#78759) üzenetére


CptAdamica
veterán

Majdnem sikerült eltalálni a születésnapomat. :D Kár a csúszásért, de legalább az 1. részhez jön 60 fps patch.

Megyen!

(#78765) Szabi® válasza KaitouP (#78740) üzenetére


Szabi®
addikt

Bocsi hogy noob vagyok, ezt hol nézitek :F

(#78766) keIdor válasza CptAdamica (#78764) üzenetére


keIdor
titán

Nincs csúszás, sose mondták, hogy 2021, azt csak ebben a topikban mondta 1-2 ember. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#78767) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Repül a bálna Reeeduuuus! :DDD #DSDC
LOL, azzal a robottal már te vagy magad a delivery. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78768) KaitouP válasza Szabi® (#78765) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

YouTube --> Gamescom

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78769) EnterR válasza KaitouP (#78767) üzenetére


EnterR
veterán

De ne csak ennyivel zárjanak, nem hiszem el még mindig, hogy csak DS lesz. :D

PSN ID: marquuard

(#78770) zkxdn válasza keIdor (#78766) üzenetére


zkxdn
őstag

De. "We are launching later this year". Meg ilyenek voltak... :))

EnterR: Majd sírhatsz a vállamon ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#78771) Szabi® válasza KaitouP (#78768) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszöntem :R

(#78772) EnterR válasza EnterR (#78769) üzenetére


EnterR
veterán

Hát...

PSN ID: marquuard

(#78773) RazoR


RazoR
veterán

Marvel fanoknak
Most hallok először erről a játékról. Hátha jobb lesz mint az Avengers....

(#78774) Mephike válasza RazoR (#78773) üzenetére


Mephike
senior tag

Nagyon nagy fannak kell lennem, hogy ez alapján várjam a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#78775) S e t h


S e t h
nagyúr

Már nem tudom hol találkoztam olyan hírrel, hogy benne van a pakliban, miszerint a Dying Light 2-őt már inkább ps5-re fejlesztik és ki sem jön az elődre. Olvastatok erről vmit?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#78776) Toncsi92


Toncsi92
tag

Érdekes volt a végén ez a pislákoló fény meg az a hatalmas bálna ami elhaladt Norman Reedus előtt ugye moby dick studios utalás szerintem ami kojima kamu stúdiója volt amikor jött a phantom pain csak most megint akkor silent hill vagy mgs vagy milessz máár akkora troll ez az ember... :D

Üdv

(#78777) oriic válasza RazoR (#78773) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most jelentették be, azért hallasz most először róla. Taktikai-RPG lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#78778) Spiritchief válasza RazoR (#78773) üzenetére


Spiritchief
csendes tag

Avengers-től eltérő stílusú játékot kapunk majd, állítólag XCOM szerű játékmenettel.

(#78779) EnterR válasza Toncsi92 (#78776) üzenetére


EnterR
veterán

Elég régi kontent az a bálna.

PSN ID: marquuard

(#78780) Toncsi92 válasza EnterR (#78779) üzenetére


Toncsi92
tag

Ja az igaz mondjuk már mindent bele látok mindenbe csak tökjó lenne tényleg egy új MGS vagy Silent Hill de sztem holnap tele lessz a twitter megint kojimával MGS-el meg a Silent Hill-el... :D

Üdv

(#78781) EnterR válasza Toncsi92 (#78780) üzenetére


EnterR
veterán

Átérzem. Én is nagyon akarom, de a mai után nem fogok tovább hazudozni magamnak. :D Nincs itt semmi látnivaló.

PSN ID: marquuard

(#78782) Toncsi92 válasza EnterR (#78781) üzenetére


Toncsi92
tag

Sajnos énis kezdek beletörődni valszeg semmi nemlessz itt. :(

Üdv

(#78783) Silεncε válasza KaitouP (#78752) üzenetére


Silεncε
őstag

Navégre, ki tudom tolni a Frozen Wilds-ot, erre vártam

(#78784) KaitouP válasza EnterR (#78781) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Szerintem a Realtime Experience appban leplezik le a "nagy titkot", már ha egyáltalán van mit leleplezni. Nem egy Gamescom alkalmával, az túl "átlagos" lenne. De most egyelőre tényleg nem érdemes belelovallni magunkat, majd lepjenek meg ha akarnak. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78785) wolf13


wolf13
őstag

Nem HZD gameplay 60 Fps [link]

(#78786) Kendek válasza penge111 (#78760) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogy bejelentkezel PS4-re is az nem okoz semmilyen gondot. Viszont ha utána majd kijelentkezel, akkor feleslegesen töltesz le neki játékot, azt nyilván nem fogja tudni futtatni, csak ha majd megvásárolja ő is. Mikor digitálisan vásárolsz, akkor nem magát a játékot veszed meg, hanem licencet a futtatásához. A vendégfióknak nem lesz hozzá licence.

<-ƘƘ->

(#78787) .LnB


.LnB
titán

Elég fura volt ez a tegnapi Death Stranding trailer, azokkal a gagyi nagy feliratokkal. Szerintem én még ilyen gyenge Kojima trailert nem láttam, már ha tényleg ő csinálta ezt.

Dokév volt számomra a legemlékezetesebb bemutató. Többször csak néztem, hogy wtf?! a trailer alatt, érdekes egy cucc lesz az tuti. :D

Far Cry 6 rendesen ronda. Nem tudom, hogy csak én gondolom e így. De a gameplay jelenetek fájtak a szememnek. És most nem az utálat beszél belőlem, egyszerűen ez ma már csúnya.

Az új Saints Row se lesz egy "szépségkirálynő". Bár egy rendes gameplay-t meg kell várni. De nekem úgy tűnt, hogy a GTAV grafikai színvonalát alig hozza.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78788) Mephike válasza .LnB (#78787) üzenetére


Mephike
senior tag

Akkor a Far Cry 6 nem csak nekem tűnt néha nagyon szögletesnek.

(#78789) balazs025 válasza .LnB (#78787) üzenetére


balazs025
senior tag

Ez még nem Kojima trailere volt. [link]

A far cry nagyon ,,mű" lett valamiért, még ubisoft szinten is. Remélem még fog javulni megjelenésig.

(#78790) .LnB válasza balazs025 (#78789) üzenetére


.LnB
titán

Ezt nem tudtam, de azért eléggé látható volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78791) VTom válasza .LnB (#78787) üzenetére


VTom
veterán

Far Cry 6 rendesen ronda. Nem tudom, hogy csak én gondolom e így. De a gameplay jelenetek fájtak a szememnek. És most nem az utálat beszél belőlem, egyszerűen ez ma már csúnya.

Pedig nem is a grafika a fontos, hanem a 60fps! :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#78792) .LnB válasza VTom (#78791) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem a Far Cry széria nem az, ami annyit nyújt más téren, hogy a grafika, és az fps szám mellékes legyen. ;]
Ez legalább nézzen ki jól. És ez a casual közönségének még inkább fontos mint nekem, aki úgy se fogja még kipróbálni sem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78793) 3L1T3


3L1T3
addikt

PS.com beléptetés mást is megőrjít? Bevezették a captcha helyett, hogy keresd meg melyik képen nem jut el a tetves egér a sajthoz. Na most mire megcsinálod az eleve kisméretű képek alapján a hiperszuper feladványt addigra hiába jön meg a kétlépcsős sms, időtúlépés miatt kezdheted elölről. . . .

15 percig szórakoztam, nem bírok belépni a profilomba. :W :W :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#78794) .LnB válasza 3L1T3 (#78793) üzenetére


.LnB
titán

Én az internetelérést is ilyen logikai feladatokhoz kötném.... :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78795) 3L1T3 válasza .LnB (#78794) üzenetére


3L1T3
addikt

;]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#78796) hadam98


hadam98
senior tag

Nekem ez a Riders Republic nagyon nem bejövős… hogy gondoltak ezt az irányítást alapból azt nem értem, katasztrófa.

A Warzone-hoz mikor lesz már next-gen update? :))

Csak, hogy ide dobjak valami jót is ma jön az eFootball előzetes biztos villantanak a next-gen verzióból :C

(#78797) penge111 válasza Kendek (#78786) üzenetére


penge111
addikt

Köszi :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#78798) Griff55 válasza .LnB (#78787) üzenetére


Griff55
senior tag

Egyetértek, az új far cry kilóg a felhozatalból, és nem jó értelemben. Konkrétan olyan mintha egy 8-9 évvel ezelőtti játék.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#78799) BusinessGuy válasza .LnB (#78787) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Openworld játékként annyira azért nem, de még így is elöbb tolnám mintsem mégegyszer elém kerüljön Kojima dögunalom szimulátora a pár új alibi contenttel. :C

(#78800) .LnB válasza BusinessGuy (#78799) üzenetére


.LnB
titán

Hát akkor hajrá-hajrá, toljad csak. :)

szerk.: Én ha igazi Far Cry fan lennék (de kár, hogy nem vagyok). Akkor minden új rész megjelenése előtt, végigjátszanám az előző részeket is. :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.