Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78251) opr válasza KaitouP (#78250) üzenetére


opr
veterán

Hat, nem. Igy belegondolva, kolthettem volna tobbet matracra En is. Par ezer dollaros matracokban ugy hallottam elofordul, hogy van 1-2 raketaveto, most pont jol jott volna. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78252) Xaels


Xaels
félisten

Beengedett a D2R Beta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#78253) syler123 válasza KaitouP (#78245) üzenetére


syler123
veterán

Meg is nézted mit linkeltek? A kettőnek más a leírása, az egyikben szerepel a ps5, Trigger effect és és a rezgésnél is haptikus az ikonja. A másiknál PS4 szerepel és DUALSHOCK 4 vibration... se trigger se semmi...
Szerintem ő is tudja mit jelent a Cross Gen, kérdés, hogy a store-nál is tudják-e...

[ Szerkesztve ]

(#78254) KaitouP válasza opr (#78251) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

:DDD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78255) KaitouP válasza syler123 (#78253) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

A cross-gen bundle az cross-gen bundle, nem lehet máshogy értelmezni. Hogy a Store-ban hülyeséget rögzítettek, az más kérdés. Ezért is mondtam, hogy eresszen meg egy levelet a rendkívül segítőkész supportnak az eset tisztázásának céljából.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78256) bobby45 válasza syler123 (#78253) üzenetére


bobby45
tag

Végre valaki :R

Amúgy írtam a supportnak várom a választ... :Y

[ Szerkesztve ]

(#78257) Fernet


Fernet
senior tag

Megvettem a Just Dance 2021-et (PS4) a gyereknek.

Alapból nincs benne sok zene, látom, hogy plusz előfizetésért lehet hozzáférni a sok számhoz (ami 30$ egy évre, egy hónapra 5$. Mondjuk meglepődtem kicsit, hogy eredeti áron 21e ft-os játék mellé még plusz előfizetés kell)

A kamera mozgáskövetése néha elég érdekes a játékban. Tegnap mikor belenéztem, a kanapén ülve, szinte mozdulatlanul nyomtam pár perfect-et amin igen meglepődtem. Néztem move controllerrel, ha csak hadonásztam vele mint egy őrült, akkor is jöttek a perfect-ek. (nyilván így nem csináltam öt csillagos eredményt, na de na) Ennyire nem figyeli a program, hogy mit csinálsz? Vagy mit figyel? Mondjuk gyerkőcnek tetszik, mert sikerélménye van, bár ő meg attól akad ki, hogy nem érzékel egy-egy mozdulatot (X) pedig megcsinálta...

Eredeti árát erősen túlzásnak tartom.

(#78258) hadam98


hadam98
senior tag

Destruction Allstars megvettem, első játékom PS5-re szóval kiváncsi leszek :C

Nyomtam egy kört a Splitgate-el és nem értem mire fel a hype. Nagyon HALO akar lenni csak portálokkal de a tartalom nulla és a játékmenet pedig semmi pluszt nem ad mész és lösz a Portálokat pedig a játékosok háromnegyede nem használja.

(#78259) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na belenéztem ebbe a Diablo2 bétába, hát mit mondjak,én soha nem voltam az grafika buzi,de ez úgy ahogy van már nagyon fapados és elavult minden tekintetben, mostani mércével/játékmenet főként/,ez tényleg a fanatikus rajongókat fogja csak behúzni!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78260) Elderath válasza hadam98 (#78258) üzenetére


Elderath
őstag

uhh.. azért kár volt pénzt kiadni. Szerintem jó ha van 100 aktív játékos, de lehet sokat mondtam

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#78261) Madwe válasza Elderath (#78260) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindezt úgy h ingyen ps+ mellé járt, eléggé hamar földbe állt :)

[ Szerkesztve ]

(#78262) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Más: mi ez a baromság? [link] Nekem mindjárt 12000 trófeám van és 500-as szinten vagyok, és a barátlistámon van olyan akinek mindjárt 48000 :Y Akkor ez mi?😳

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78263) Szabi® válasza hadam98 (#78258) üzenetére


Szabi®
addikt

""de a tartalom nulla és a játékmenet pedig semmi pluszt nem ad ""

Akkor tényleg HALO akar lenni ;]

(#78264) opr válasza hadam98 (#78258) üzenetére


opr
veterán

Uhhh, nem lesz egy erős kezdés... Úgy semmilyen szempontból. :(
Örülj neki, ha még egyáltalán él a játék és találni fogsz magad mellé másokat, sajnos a destruction allstars nagyon gyenge lett, lapos az egész úgy, ahogy van.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78265) Szabi® válasza KoNZoLik@ (#78262) üzenetére


Szabi®
addikt

Az szép, mennyiért vettél ennyi platinát ? :D

(#78266) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Előrendeltem egy lemezes PS5-öt, reményeim szerint 2-3 hónap múlva már át is vehetem. Kell valamire figyelni vele kapcsolatban? Van valami szériahibája a kontrollernek vagy a gépnek? Nem vagyok poweruser nem lesz 24/7-ben használva :D

>> Új, S21 szériás tokok, üvegfóliák adatlapomon <<

(#78267) KoNZoLik@ válasza Szabi® (#78265) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A kép nem az én profilom, írtam, hogy van a barátlistámon olyan akinek ennyi van, azért tettem be az övét...nekem még csak 75 van...
A cikkben az embernek 10000 trófeája van,és megdönthetetlen rekordot állított be ezzel állítólag, ezért mondom akkor ezt még én is megdöntöttem már, és a kép szerint a barátom meg ötszörösen 😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78268) Szabi® válasza KoNZoLik@ (#78267) üzenetére


Szabi®
addikt

Még a 75 is.... Nekem van 4, azaz négy! :D

[ Szerkesztve ]

(#78269) opr válasza Energie X (#78266) üzenetére


opr
veterán

Szó szerint semmi, bekapcsolod, szépen végigvezet a dolgokon, kívárod amíg lefrissül, használod.
Talán az egyetlen dolog, hogy ha a kontrollert a ps-ről szeretnéd tölteni (bármilyen más usb-c töltő is jó), akkor állítsd be az energiatakarékossági beállítások között, hogy rest módban is kapjon áramot az usb.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78270) KoNZoLik@ válasza Szabi® (#78268) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én már régebbi motoros vagyok, szerintem...csak ezért👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78271) opr válasza KoNZoLik@ (#78262) üzenetére


opr
veterán

Baromság. A cikk is végig feltételes módban beszél, azaz: láttak valami képet valahol, azt mondták, hogy baszki, ez biztos rekord, és írtak egy cikket arról, hogy "baszki, ez biztos rekord".
Fasza, megbízható médiumnak tűnik. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78272) Szabi® válasza KoNZoLik@ (#78270) üzenetére


Szabi®
addikt

Meg kitartóbb is, én egy játékban meglátom a "credits" screent és kapcsolok ki mindent, az annyi volt.

(#78273) KoNZoLik@ válasza Szabi® (#78272) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lehet, de én is csak ami nagyon "beránt" azt platinázom kizárólag, mint most a Hades pl, ezt biztos!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78274) Frod válasza KoNZoLik@ (#78262) üzenetére


Frod
addikt

Ez simán csak egy semmitmondó szar "cikk".
Psnprofiles-on ha rámész a világranglistára (és itt nincs fent mindenki, csak a regisztrált emberekék) 132 ezernél tart az első.
Az eredeti reddit-es bejegyzésben sincs szó semmiféle rekordról, egyszerűen csak megosztotta emberünk a képet, hogy elérte a 10k trófeát, örül neki és kész.
Hogy ebből miként sikerült rittyenteni egy olyan hajlított valóságot, amit látunk az kérdőjel. :D

Do you see the white shadow?

(#78275) saelin válasza KoNZoLik@ (#78273) üzenetére


saelin
veterán

Tisztelem az emberek kitartását. Én csak addig játszok valamivel amíg érdekel és csak nagyon -nagyon kevés trófeának állok neki. Általában azokat csinálom meg amik érdekesebbé teszik a játékot vagy már majdnem megvan és csak egy kis grind kell neki. Túl sok a játék ahhoz hogy egynél leragadjak hosszabb ideig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#78276) 3L1T3 válasza KoNZoLik@ (#78259) üzenetére


3L1T3
addikt

Erős túlzás!

Fapados grafika? Láttad te, hogy nézett ez ki? Még a Diablo 3-nál is jobban néz ki... :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#78277) Fesq


Fesq
tag

Egy kérdés. :)

Van 2db kontrollerem lesz baja a ha az egyiket mindig fent hagyom a töltőn?
És kéken világit mindig a töltő.

[ Szerkesztve ]

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játsszon, amennyit bír "

(#78278) hadam98 válasza opr (#78264) üzenetére


hadam98
senior tag

Nem olyan rossz. Nagyon lassan talál embert aki szereti a derbis játékoknak szerintem tűrhető. Bár utólag egy Fall Guys-t kellett volna helyette ha tudom alig játszák.

[ Szerkesztve ]

(#78279) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ez remek volt! :C

(#78280) Kendek válasza Fesq (#78277) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kontroller csak akkor és addig fogadja a töltést amíg fel nem töltődött az akkumulátora. Tehát ettől nem lesz semmi baja. Viszont a töltések között célszerű mindig pár órás használatot beiktatni, az élettartam maximalizálása érdekében.

<-ƘƘ->

(#78281) Gregszton válasza Bencus88 (#78279) üzenetére


Gregszton
tag

Gratulálok, én is ma fejeztem be szintén platinával! :)

(#78282) Bencus88 válasza Gregszton (#78281) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gratula Neked is!! :R
Azt nem tudom most mivel folytatom, a kena elég messze van.

(#78283) Madwe válasza hadam98 (#78278) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ps+ban nem godnolkozol amúgy? mind ez mind a fall guys benne volt pl pár hónapja :)

(#78284) Tomasonda válasza oriic (#78241) üzenetére


Tomasonda
tag

számomra teljesen egyértelmű, hogy ez a két változat ugyanaz, csak mivel crossgen, listázza ps4 illetve ps5-ként is, és majd eldöntöd melyiket töltöd le, a leírásban teljesen egyértelműen oda van írva mindkettő alá, hogy "vanguard for ps4/ps5", amellett a sima ps4-eshez ami olcsóbb is, ez nincs odaírva.

szerk: bocsánat, most nézem, hogy az egyik cross gen edition, másik cross gen bundle, a dolgon nem változtat, de ezáltal még világosabb, hogyha megveszed a ps4-es crossgen bundle-t, akkor megkapod a ps5-ös crossgen edition.

[ Szerkesztve ]

(#78285) hadam98 válasza Madwe (#78283) üzenetére


hadam98
senior tag

Van jelenleg is.

(#78286) keIdor válasza Szabi® (#78268) üzenetére


keIdor
titán

Nekem ma dobta a 20-at, Ghost of Tsushima PS5 edition. :DDD
Ezek is egyre könnyebben gyűlnek, 3 darab is dupla.
Ghost of Tsushima PS5, mentés után egyből kidobta.
Star Wars Jedi Fallen Order PS5 is egyből dobta.
A harmadik meg a Spider Man Remastered.

A 21. platinám meg szeptemberben lesz, gondolom a Death Stranding PS5 is ki fogja dobni egyből...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#78287) opr válasza hadam98 (#78278) üzenetére


opr
veterán

Ha autós játék az autózás kedvéért: gran turismo sport
Ha derby: wreckfest
Ha csak úgy arcade fun és kacagás: rocket league

Persze minden szubjektív, de személy szerint ezeket ajánlom ezekre a kategóriákra. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#78288) CptAdamica válasza 3L1T3 (#78276) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyomjátok meg az L2 + tapipadot, lesz némi kontraszt. Amúgy szerintem baromi jó kipofozták, jó sok órát bele fogok verni... :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#78289) WhiteWalker válasza KoNZoLik@ (#78259) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Át kell állítani optionsbe a "performance" módba és a "blended+perspective" - t be kell kapcsolni. :C

[ Szerkesztve ]

(#78290) Scholes9 válasza centrino (#78167) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én eddig valahogy kihagytam a játékot, de itt a legjobb alkalom pótolni :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#78291) KoNZoLik@ válasza WhiteWalker (#78289) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Addig el sem jutottam,hogy a beállításokkal variáljak, megláttam a játékmenetét+alap grafikai beállításokkal, hogy ultra gáz,aztán töröltem is egyből :C Nem tetszhet minden😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78292) Wolfy33 válasza keIdor (#78286) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Nekem is megadta a GOT, nem is értettem, az indítás után pár percig jöttek a trófea üzenetek. :Y

(#78293) WhiteWalker válasza KoNZoLik@ (#78291) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azért én se vagyok elszédülve tőle , már rongyosra lett ez játszva anno.
Csak a nosztalgia szépíti meg. :D Halál egyszerű az egész játékmenet mai szemmel nézve, ha most jelent volna meg kb 6 pontot dobnék rá a 10-ből.

[ Szerkesztve ]

(#78294) Farkassacred válasza WhiteWalker (#78293) üzenetére


Farkassacred
őstag

Anno még ált. Iskolás haverral toltuk, bár sokra sajnos nem emlékszem belőle. Hasonló (vagy félig hasonló..) műfajban nekem a Sacred játék volt az etalon. Abból de meg néznék egy felújított változatot, akár mindkét epizódból. Csak hát az kevésbé volt ismert játék és a cég idővel be is adta ám a derekát..
Oleden viszont én kicsit tartanék ettől a Diablo-tól, az az életerő gömb elég epic. :C

[ Szerkesztve ]

(#78295) sting2 válasza opr (#78251) üzenetére


sting2
addikt

:DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78296) Xaels


Xaels
félisten

Nekem nagyon átjött a Diablo 2 Resurrected Beta, de majdnem 14k-t egyáltalán nem ér annak fényében, hogy ebben az ársávban olyan játékok jönnek mint a Kena vagy sokkal olcsóbban itt a Hades is. Ilyen 5-8k-s ársávban már be is húztam volna a nosztalgia miatt, meg mert minden hibája ellenére azért ez még mindig a nagybetűs ARPG. Nincs benne akkora munka ami megérdemli ezt az árat, nem dolgozták át az irányítást, nem áramvonalasították és olyan darabos hatású.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#78297) KoNZoLik@ válasza WhiteWalker (#78293) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen igen, pontosan ezek miatt írtam én is amit írtam😁 Amúgy direkt letöltöttem még 1x, hogy azért megnézzem azokkal a beállításokkal amit írtál,hát nem sokkal lett jobb az eredmény 😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78298) _drk válasza Xaels (#78296) üzenetére


_drk
őstag

Ez jövő hónapban egy kemény kérdés lesz! Nekem nagyon adja. Egész jól néz ki, bár lehetne szebb is.
Az irányítás ps-en elmegy, használható csak az inventory kezelés főleg a potik berakosgatása nagyon rossz.
Egy 20 éves játék amit anno átvittem 10x nem tom megér-e 14et.

(#78299) hadam98


hadam98
senior tag

Tegnap vettem meg a Destruction Allstars, mentem vele pár kört. Én szeretem a Derby játékokat és még mindig egy jó játéknak tartom. Ma reggel már gyorsan talál meccset nem kell várnom 1-2 percet. Szerintem a probléma ott van, hogy a tartalom kevés. Van egy rakás autó és karakter amik mind különböző képességgel rendelkeznek viszont a pályák konkrétan ugyan azok. Lehetne több pálya / csapda mert az nagyon kevés ez miatt pedig nem elég változatos. A másik meg, hogy pofátlanság ilyenkor be tenni a Pass rendszert. Ha már van ilyen rendszer lehetne legalább a több játékos része ingyenes mindenkinek és nincs gond.

(#78300) Xaels válasza _drk (#78298) üzenetére


Xaels
félisten

Olyan kétes érzésem van tőle, egyik oldalról tetszik, hogy nem nyúltak bele gyökeresen és hülye döntésekkel elrontani, de ugyanakkor nem látom benne a munkát. Az inventory a 3-ban nagyon jól működik kontrollerrel is, átlátható míg itt tisztára mintha sajtreszelővel... nekem nem kérdés, jövő hónapban a Kena-t veszem meg, ez meg marad akcióra. Októberben is több cím van ami bezsebelős nálam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.