Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78801) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Úgy néz ki ma megérkezik végre a PS5.
A PS Plusz (PS4) előfizetéshez korábban kapott ingyen játékokat le fogom tudni tölteni PS5 re?

(#78802) balazs025 válasza Derron (#78801) üzenetére


balazs025
senior tag

Igen, le fogod tudni tölteni.

(#78803) r6man123


r6man123
senior tag

Érdekes ez a HZD 60 fps patch. Először zavarban is voltam, mert nem találtam, hogy hol lehet letölteni, aztán meglátta, hogy az 1.53 patchel érkezett.

Oké, settings megnyit, graphic mód nem elérhető. Oké...
Nem tudom, nekem ez a 60 fps valahogy nem jön át, jóval kevesebbnek tűnik.. Vagy én nem állítok be valamit?

(#78804) kzoli420 válasza penge111 (#78760) üzenetére


kzoli420
tag

Mi is ugyan igy toljuk a sogorommal. A regi PS4emet kapta meg, ahol az en felhasznalom, amin vettem a jatekokat aktivalva van elsodlegeskent. Ez azt jelenti, hogy ha a sajat felhasznalojan jatszik veluk, akkor is mennek. Az en felhasznalomra pedig raktam egy 'kodot', igy ha a gyerek veletlen be is akarna lepni, akkor sem fog tudni.
Az en PS5omon is aktivalva van elsodlegeskent a felhasznalo, mivel lehet 1 PS3/PS4/PS5 elsodlegeskent aktivalva. Igy nem okoz gondot senkinek, tudunk mind a ketten jatszani minden jatekkal.

The greatest conqueror only conquers himself. With that conquest completed, the conquest of anything external is the play of children. // PSN: Sir_Zoltan

(#78805) bbuffy


bbuffy
senior tag

Valaki tolja a Sniper Contact 2 vel esetleg? Van már vele vmi tapasztalat? Tudom két napos játék :) Vagy az ára tükrözi mennyire jó?

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#78806) Csigavair


Csigavair
tag

Valaki próbálta már a Genesis moba-t konzolon? Mivel egyedül a lol hiányzik nekem oc-ről keresnék valami hasonlót. Esetleg tapasztalat vele?

(#78807) RangerFox válasza r6man123 (#78803) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell állítani semmit, 60fps alapból (ezért se lehet módosítani a beállítást, mert ez a régi quality mode, csak 60fps-sel).

[ Szerkesztve ]

(#78808) Madwe válasza Csigavair (#78806) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az egy elég erősen p2w money grab volt, tudtommal már a szervereket is lelőtték amúgy…

(#78809) Frod válasza Griff55 (#78798) üzenetére


Frod
addikt

Azért ne aggódjunk miatta nagyon, majd jönnek a hírek, hogy mekkora über eladásokat produkál első héten, stb, stb...

Az új Marvel cucc amúgy ígéretesnek tűnik, bár azt ígérték teljesen új arcok lesznek benne, de csaknem tudnak elszakadni a Kapi/Vasember fémjelezte iránytól.
(csak Ghost Rider koponyája ne lenne ennyire bazárian gagyi)

Do you see the white shadow?

(#78810) Steady74


Steady74
addikt

Playstation VR Megapack 2 és 3 között van-e hardveres különbség? Ez meg egy külön szett? Köszi a válaszokat.

(#78811) penge111 válasza Csigavair (#78806) üzenetére


penge111
addikt

Smite esetleg? Ez amolyan full 3d-s MOBA. Tudomásom szerint a Wild Riftet már hegesztik konzolokra is, telóra elég jó lett!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#78812) Snike


Snike
aktív tag

Alien Fireteam
Ha valakit érdekel: tegnap már csak a PS4-es verzióhoz sikerült hozzájutnom. Ingyenes volt a PS5 patch hozzá. -> ezt telepítés után egy ikonban mutatja a PS menü bal alsó oldalán.
Telepítés után a PS menüben nem láttam a játékhoz PS4 és PS5 fület hozzá. Ezért gondolom, hogy az upgrade sikerült.
A többit majd a topikban!

PS5, mert az jó! :)

(#78813) Kendek válasza Steady74 (#78810) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

V1 (CUH-ZVR1) és V2 (CUH-ZVR2) szett létezik, olyat vegyél amiben ez utóbbi van.

<-ƘƘ->

(#78814) Snike válasza Snike (#78812) üzenetére


Snike
aktív tag

ízé, félreírtam.
PS5 upgrade a jobb alsó sarokban jelenik meg telepítés után.

PS5, mert az jó! :)

(#78815) Mike


Mike
veterán

Baldo elvileg holnap jelenik meg, de még ára sincs
Ilyenkor mi van? Csúszni fog, igaz?

(#78816) .LnB


.LnB
titán

A Tales of Aeris demo ugye nem idő limites? Mármint nem fog kikerülni x idő után a store-ból? Nem szeretnék lemaradni róla, ki szeretném próbálni valamikor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78817) Steady74 válasza Kendek (#78813) üzenetére


Steady74
addikt

:R

(#78818) totalwarrior válasza r6man123 (#78803) üzenetére


totalwarrior
tag

Már leírták a választ, nincs mit állítani, 60 FPS alapból már a játék a patch után.

Irígylem azokat, akik ezeket az amúgy nagyon jó játékokat nagy lelkesedéssel tudják újra játszani a 60 FPS-es patch miatt. Ha fontos volt nekem eddig a 60 FPS és volt ilyen beállítás, akkor nyilván azon toltam, tehát akkor most gyakorlatilag egy picit szebb grafika miatt vinném végig újra. Ha meg csak 30 FPS volt mindenféle opció nélkül, akkor is kevés a 60 FPS hogy újra sok 10 órát beleöljek egy régebbi játékba, amikor vár egy csomó új játék.

Tudom nem leszek népszerű :DD

(#78819) RangerFox válasza Mike (#78815) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem, csak a megjelenés napján kerül fel a store-ba. Indieknél gyakran megesik, hiszen a Sonynak fizetni kell időarányosan azért, hogy a megjelenéstől számítva mennyivel korábban válik előrendelhetővé a termék (+ extra költség, hogy megjelenjen a főoldalon stb.) Így a kisköltségvetésű címek általában nem előrendelhetők, hanem day1 felkerülnek a store-ba és annyi.

(#78820) penge111


penge111
addikt

Itt sírtunk tavaly, hogy alig van stratégiai játék Ps-re, most nézem, hogy kijött a Spellforce III is, nem tudom milyen lehet, anno még PC-n toltam az első részt, az zseniális volt!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#78821) s1ckness válasza totalwarrior (#78818) üzenetére


s1ckness
kezdő

Én mindent 60 fps-en játszom, ha tehetem. Idén váltottam PC-ről PS-re és nekem új volt, hogy konzolon 30 fps volt a standard hosszú ideig. Ettől függetlenül a HZD teljesen játszható volt 30 fps-sel is, egy idő után megszoktam. Viszont PC-s szokások, vagy sem, szerintem óriásit tud dobni a 60 fps egy játékon, főleg ha a játékmenet is olyan gyors és dinamikus, mint pl. a HZD esetében. Nekem tökéletes ok arra, hogy befejezzem a Frozen Wilds kieget és indítsak egy NG+t is utána. :) De pl. a TLoU 2 is sokkal jobb lett a 60 fps patch után.

(#78822) 3L1T3 válasza .LnB (#78816) üzenetére


3L1T3
addikt

Elméletileg nem időlimites.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#78823) kill_switch válasza Frod (#78809) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem csak a főellenségre mondták, hogy új, direkt a játékhoz kreált karakter? Amúgy minek kéne új? Nincs elég Marvel karakter? :DDD
Nyilván az ismertebbekhez ragaszkodniuk kell, hogy az ismerős arcok behúzzák az embereket, de lesznek azért ott kevésbé ismert karakterek is.
A Ghost Rider koponyája meg teljesen jól meg van csinálva. Ez nem a Johnny Blaze féle rider, hanem a Robbie Reyes féle az all new ghost rider szériából.

(#78824) d@vee


d@vee
őstag

Tetszetős ez a 60fps patch a HZD-hez youtube alapján. Lehet megpróbálom mégegyszer, mert első nekifutásra pár óra után meguntam a játékot. Most hátha segít egy kicsit a jobb teljesítmény a benntmaradáson :DD

Ja

(#78825) Frod válasza kill_switch (#78823) üzenetére


Frod
addikt

Úgy értem az új arcokat, hogy eddig nem használt, de létező karakterek - ehhez képest mindegyiknek volt már élőszereplős megjelenése is.
Új, a játékhoz kreált karakter meg elvileg az általunk alakított főhős, nem a boss.
Persze, értem miért kellenek az ismertebb nevek, de bíztam benne, hogy mernek elrugaszkodni. (nekem csak Nico Minoru az akit nem ismerek innen)

Köszi az infót, addig megvolt, hogy nem Johnny, de azt nem tudtam, hogy új 'feje' is van Robbie-nak.

Do you see the white shadow?

(#78826) Xaels válasza hadam98 (#78796) üzenetére


Xaels
félisten

Warzone "nextgen" update akkor jön amikor új térkép :DDD amúgy egyik oldalról várom, de másikról annyira nem. Ugyanis dobhatom el majd az Astro C40-et ha natív PS5 verziós lesz mert egy hülye sharefactory sem hajlandó működni vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#78827) KaitouP válasza .LnB (#78794) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Tönkremennének a szolgáltatók. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78828) .LnB válasza kill_switch (#78823) üzenetére


.LnB
titán

Érdekes, mert a Midnight Sons-t Danny Ketch és Johnny Blaze szellemlovasok hozták létre. Jó ez Suns, de az már majdnem Sons. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78829) .LnB válasza KaitouP (#78827) üzenetére


.LnB
titán

Sétálgathatnál egyedül, az üres COD szervereken, mapokon. ;] Néha összedobna a machmaking orii-val, aztán 1v1-ezhetnétek. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78830) kill_switch válasza .LnB (#78828) üzenetére


kill_switch
senior tag

Igen ez nem Sons. :D Nyilván nem véletlen a névadás, de itt van kapitány is meg vasember is, meg pár x-men karakter is felbukkant. Részemről a kreatív változtatás elfogadható. :D

(#78831) .LnB válasza kill_switch (#78830) üzenetére


.LnB
titán

Lenyilatkozták, hogy a Sons az alapja, csak valamiért átnevezték.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78832) kill_switch válasza .LnB (#78831) üzenetére


kill_switch
senior tag

Valószínűleg azért, mert csak az alapja az, de vegyítve lesz.
Jöhetne már infó a DC oldaláról is, kezd aggasztani a Gotham Knights. Az egy dolog, hogy 2021 volt a megjelenési dátum a reveal-nél, nyilván az egyértelmű volt, hogy nem fog jönni, de hogy egy árva hír sincs róla... pedig reméltem, hogy gamescom-ra azért bejelentkeznek. Meg a Suicide Squad-ból is mutathatnának valamit, bár az 22-re van ígérve, de abból még csak egy CG trailer volt. Tartok tőle, hogy az is csúszni fog, pedig kéne már egy jó püfölde. Vagy ők teljesen beálltak arra, hogy csak a saját DCfandome-on fognak mutogatni? Mondjuk az is lesz Októberben, szóval akár még lehet is valami.

[ Szerkesztve ]

(#78833) .LnB válasza kill_switch (#78832) üzenetére


.LnB
titán

Nem is baj az, ha a Gotham Knights-on csendben dolgoznak még. Nem volt túl meggyőző az a gameplay szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78834) Zso11


Zso11
csendes tag

Lehetséges hogy PS5-re a GTA5 'csak ennyi' lesz?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#78835) Frod válasza kill_switch (#78832) üzenetére


Frod
addikt

Tavasszal volt hivatalos hír a csúszásról.
Ellenben a SQ a valóban szomorú, hogy nem volt az E3-on, konkrétan mert közölték, hogy nincs mit róla mutatni - így viszont teljesen felesleges volt a '20-as reveal.

Do you see the white shadow?

(#78836) .LnB válasza Frod (#78835) üzenetére


.LnB
titán

Most jut eszembe. Na meg ott, a Warner felvásárlás miatt vannak, voltak kérdőjelek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78837) kill_switch válasza Frod (#78835) üzenetére


kill_switch
senior tag

Köszi, erről az infóról lemaradtam. De hát, akkor is fel kell pörögniük, mindjárt karácsony, utána meg már 22. :DDD Fandome-ra remélem jön mind a 2-ről valami plusz témázás.

(#78838) EnterR


EnterR
veterán

Új PS exkluzív? ;]

PSN ID: marquuard

(#78839) KaitouP válasza .LnB (#78829) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Hát megcsappanna a játékosszám, az tuti. ;] De köszönöm, hogy nem azok közé soroltál minket, akik kimaradnak az internetszolgáltatásból. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78840) Xaels


Xaels
félisten

Hmm jön a Valfaris folytatása is [link].

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#78841) penge111 válasza EnterR (#78838) üzenetére


penge111
addikt

Valamelyik nap egy hardveraprós hirdetés címeként láttam, onnan van?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#78842) EnterR válasza penge111 (#78841) üzenetére


EnterR
veterán

Igen. De írtam szegénynek mert én is csak véletlenül találtam meg. :D

PSN ID: marquuard

(#78843) bozsik84 válasza penge111 (#78820) üzenetére


bozsik84
tag

Anno imádtam ezt a játékot és nosztalgiáztam is, hogy ez milyen jó volt. Nagyon kíváncsi leszek, hogy PS-en milyen lesz a játszhatósága.

Xbox-on a Halo Wars 1-2 nekem nagyon bejött.

psn id: zsonom

(#78844) F-ECT$ válasza totalwarrior (#78818) üzenetére


F-ECT$
titán

Én újra nem játszok egy játékot csak azért mert 60 FPS lett, de a backlogomon előrébb kerül az, adni kapott FPS patchet.

Dive ever, work never.

(#78845) F-ECT$ válasza Zso11 (#78834) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért ne. Van ahol ingyen van a ps5 upgrade patch, illetve ez egy 8 éves játék, mennyit kellene kérniük?

Dive ever, work never.

(#78846) tboy93 válasza Zso11 (#78834) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem ez is k.va sok érte. Remélem legalább valami olcsóbb frissítési opció is lesz azoknak akiknek megvan PS4-re.

(#78847) Szabi® válasza tboy93 (#78846) üzenetére


Szabi®
addikt

És ez már így is hanyadik bőr ... 7 - 9K lenne a reális.

[ Szerkesztve ]

(#78848) tboy93 válasza Szabi® (#78847) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk én még várok egy Nintendo Switch kiadást ;]

(#78849) Szabi® válasza tboy93 (#78848) üzenetére


Szabi®
addikt

;] ;] ;]

(#78850) hadam98


hadam98
senior tag

Kijött az eFootball (PES) játékmenet videó. Jól néz ki a játék és kihasználja a PS5 adottságait is :DD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.