Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#129101) Sefneni válasza -=Jam=- (#129100) üzenetére


Sefneni
őstag

Oké, köszönöm! :R

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#129102) kecsu10 válasza erahurka (#129097) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Nemcsak kizárólag a sztorira értettem. A setting, a zenék, és hát a harcrendszer. Egyre inkább érzem úgy, hogy az egyik, ha nem a legkiválóbb harcrendszer a From-é. Oké, nem könnyű, de nincs ilyen qte kombó akármi, mint a legtöbb esetben. A Pókember világa nagyon távol áll tőlem, ez a dark fantasy világ amit a soulsok adnak sokkal jobban bejön.

(#129103) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

GoW Ragnarök....ez a játék zseniális, minden másodperce arany. Abszolút nem gondoltam volna, hogy 2023ban ennyire tetszeni fog egy olyan játék, ami mondhatni vezeti a kezedet bármerre mész. Ez az egész a sok nyilt világú játékok után nekem annyira baromira felüdülés :K
42 órát tettem bele, és még nem értem a történet végére.
Imádom :R

(#129104) belan


belan
addikt

Hello lenne egy olyan kérdésem ps5 ügyben azt tudom hogy ha be kapcsolom a ps5 tv is be kapcsol van egy olyan funkció benne , de olyan is van hogy tv-t be kapcsolom és ps5 kapcsolódik be 1x csináltál ezt nekem valaki járt már így ?5 napja vettem médiába legújabb széria .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#129105) Kendek válasza belan (#129104) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudok ilyen funkcióról. Egy tévét általában több mindenre is szokás használni, nem csak a PS5-re. Annak nem sok értelme lenne, hogy a tévé bekapcsolásakor minden egyes ráaggatott eszköz is automatikusan bekapcsoljon.
Olyan viszont sajnos létezik, hogy időnként csak úgy magától bekapcsolgat a konzol, erre már többen is panaszkodtak itt. Jómagam mondjuk még nem tapasztaltam ilyet.

<-ƘƘ->

(#129106) icemad válasza Kendek (#129105) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam is ilyen volt. Bekapcsoltam a series x-et, az bekapcsolta a tévét (LG c9), az meg a ps5-t. Ps5 meg egyből váltott a saját hdmi bemenetére. Elég idegesítő, ki is lőttem a ps5 cec funkciókat.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#129107) S e t h


S e t h
nagyúr

Amilyen könnyen lement Genichiro Ashina, annyira próbára tett a Guardian Ape, és még csak egyedül volt.....
Durva, de a Sekironál időnként tényleg pihentetni kell a játékot.
Mivel digitális így nem tudom eltörni a lemezt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#129108) szasanyi válasza belan (#129104) üzenetére


szasanyi
félisten

Ebben egy kérdés sem volt, én nem igazán értem mit akarsz tudni. Egyébként tévé típustól és beállítástól függően vannak olyan funkció amiről beszélsz.
LG C1 esetén például - ha konzol beállításaiban ez a beállítás aktív -, akkor ha arra a HDMI bemenetre váltok a TV-n amire a PS5 van csatlakoztatva az biztosan bekapcsolja a konzolt.

(#129109) Kendek válasza szasanyi (#129108) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor viszont gondolom a tévé bekapcsolása az tényleg bekapcsolhatja a konzolt, amennyiben kikapcsoláskor az a HDMI bemenet volt az aktív.

<-ƘƘ->

(#129110) belan válasza szasanyi (#129108) üzenetére


belan
addikt

Valószínű ez lehet a oka most ki kapcsoltam ps5-be minden ilyen funkciót ! Kendek köszi választ :R . Amúgy lg 65c9 van .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#129111) szasanyi válasza Kendek (#129109) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, az esetben valóban bekapcsolja a tévét.

(#129112) belan válasza Kendek (#129109) üzenetére


belan
addikt

Igen az volt és amikor be kapcsoltam a tv-t akkor is egyből hdm1-re kapcsolt ! Akkor a ps5 ezért kapcsolt be .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#129113) Woodslave válasza belan (#129112) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szerintem is qrva idegesítő. Az hogy a ps5-öt bekapcsolom és a tv bekapcsol az király. Amikor reggel csak tvt akarom és indul a pa5 és ki kell kapcsolni az már annyira nem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129114) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#129103) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem 52 óra lett a platina, és én is élveztem. Egyébként van 3 nagyobb terület, ott lehet kicsit bolyongani, a többi eléggé csőszerű.
És egyébként egy csomó jó képesség van (amit ha direkt nem kezdesz el használni, akkor anélkül is lemennek a bossok, de velük változatosabb), és a gearből is akad egy pár variáció. Kár, hogy csak NG+ lesz az "end game" benne, elviselnék valami hardcore dlc-t kemény mobokkal és bossokkal.

Dive ever, work never.

(#129115) F-ECT$ válasza Woodslave (#129113) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor kapcsolja be nálam a konzolt a TV, ha azon a bemeneten van bekapcsoláskor, ahol a konzol is lóg. Szerencsére a távirányítón nekem van egy "TV" gomb is (Sony), így ha azzal kapcsolom be a TV-t, akkor a beltéri egység bemenetén kapcsol be. (Viszont azt meg sajnos nem kapcsolja be hozzá, mert az nem tudja ezt a funkciót.)

Dive ever, work never.

(#129116) F-ECT$


F-ECT$
titán

Devil May Cry 5 SE-ről van valakinek mélyebb ismerete? Ragnarök után keresnék valami könnyedebb szórakozást, de fél óra után nagyon nem érzem, hogy ez az én játékom lesz. Viszont valamennyire érdekelne, így kérdezném, hogy milyen nehéz, mennyire élvezetes benne a harc, milyen a learning curve benne? Esetleg valami jó tanács kezdésnek, ha egyik korábbi résszel sem játszottam még, vagy valami jó videó hozzá?

Dive ever, work never.

(#129117) Woodslave válasza F-ECT$ (#129115) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy -úgy tényleg csak akkor. Nekem egy sima 4k lg azon nincs. De 1st world probléma kardomba nem dőlök azért :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129118) RangerFox válasza F-ECT$ (#129116) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Van benne olyan mode, amivel kb. button smashinggel végig tudod játszani. Ezt kikapcsolva viszont meglepően nehéz. Amúgy fun meg látványos a harcrendszer.

(#129119) F-ECT$ válasza RangerFox (#129118) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, azt láttam a beállításoknál, de akkor meg gondolom túl egyszerűvé válik. Nem gond, ha tanulni kell és utána élvezetes, csak valahogy a főhősök se túl szimpatikusak egyelőre.

Dive ever, work never.

(#129120) belan válasza Woodslave (#129113) üzenetére


belan
addikt

;] Ja

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#129121) Maxtreme válasza F-ECT$ (#129119) üzenetére


Maxtreme
addikt

Akkor várd be te is (ahogy én) a Stellar Blade-et ,ebben szimpibb a főhős :D

(#129122) RangerFox válasza F-ECT$ (#129119) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hááát nagyon japán :DDD Csodát nem kell várni a sztoritól, a gameplay elviszi a hátán szerintem, egyszer érdemes végigpörgetni, ha kedveled a műfajt.

(#129123) markknight válasza F-ECT$ (#129119) üzenetére


markknight
veterán

Sajna ezek a next gen arcok, nekem se tetszenek. Én mondjuk szeretem, tényleg egy könnyed japó csemege.

(#129124) Zoltn


Zoltn
senior tag

Én idénre megvagyok, az év játéka nálam szerintem ez lesz:

még képek

"Music is your only friend. Until the end!"

(#129125) erahurka válasza Zoltn (#129124) üzenetére


erahurka
félisten

Csak a Kuroszava mód!

(#129126) Ferenczi Áko válasza Zoltn (#129124) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én is most játszom vele.. A végefelé járok, de amennyire vártam, hogy játszhassak vele, most már várom, hogy vége legyen.. Engem nem fogott el a szamuráj szellem sajnos.. Tiszteletből végigtolom, sőt, platinázom aztán megy a hardverapro.hu-ra Jin Sakai⚔️

A képek nagyon szuperek lettek ✌️😎

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#129127) Scholes9 válasza S e t h (#129107) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Guardian Ape mennyire jó harc volt, nekem nagyon adta anno, na meg Genichiro is :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#129128) F-ECT$ válasza Ferenczi Áko (#129126) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem fogott meg, akkor miért a platina? Letolod a sztorit, és kész, nem?

@Zoltn: valóban jó játék volt, de hosszú még ez az év :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#129129) F-ECT$ válasza RangerFox (#129122) üzenetére


F-ECT$
titán

Teszek még vele 1-2 próbát, aztán meglátom. Szerencsére "ingyen" volt, de lehet nekem már túl gyors ez, jobban feküdt Kratos lassabb fejszecsapkodása :)

Dive ever, work never.

(#129130) belan


belan
addikt

Erőss cím tény nálam 2022 elden ring lett év játéka ! Habár ott új gad of war lassan el kezdem de nem hinnem jobban be fog jönni mint elden ring .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#129131) ρσгτσ válasza F-ECT$ (#129129) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem nagyon jó cucc. Persze ehhez kell az is, hogy ez a stílus, hangulat be tudjon húzni. Auto-assist nélkül.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#129132) belan


belan
addikt

Most néztem meg jobban hdmi-eszköz csatolásának engedélyezése be van kapcsolva , akkor ha be kapcsolod a tv-t és automatikusan hdmi-re vált a tv akkor a tv be kapcsolja a ps5 . Másik funkció meg ha ps5 kapcsolod be akkor kapcsol tv be .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#129133) TrishtanAG válasza F-ECT$ (#129119) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Érdemes előtte amúgy legalább a negyedik részt végigvinni, abból szépen kiderül miért lett Nero olyan, amilyen.

www.adventuregames.hu

(#129134) TrishtanAG válasza Ferenczi Áko (#129126) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

A DLC-t se hagyd ki, nálam kábé az rakta helyre az alapjáték történetét, amit anélkül jónak, de lagymatagnak éreztem.
Mondjuk kissé gonosz megoldásnak tartom, hogy egy fizetős DLC-ben van a főszereplő legnagyobb karakterfejlődése és legérdekesebb történetvonala, de valamivel el kellet adni :C

www.adventuregames.hu

(#129135) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Horizon FW-ről érdeklődnék!
Tegnap kezdtem bele, és még nem biztos, de elképzelhető hogy Platinázni akarom majd a jövőben, ezért szeretném megadni magamnak a lehetőséget. Ahogy látom 1 darab "missable" trófea van, mégpedig hogy minden robot legyen lescannelve.
Ezt viszont többféleképp írják. Van ahol 3 robotról(corruptor, Spectre, és Spectre Prime) írnak ami elhagyható, van ahol 2...
Ha jól látom a Corruptor arenaba van, szóval ha elhagyném, akkor őt bármikor lehet próolni, viszont a Spectre csak 3-4 küldiben fellelhető, a Prime meg a boss ami csak egyszer bukkan fel? Jól értem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129136) cactuar válasza Sirandrish (#129135) üzenetére


cactuar
aktív tag

Kapott patchet, már nem missable.

Please note that if you are playing an un-patched version, that means that Silver All Machine Types Scanned remains missable. If you missed it, simply update the game and the missable machines will register in your notebook automatically.

As of Patch 1.08 (March 16, 2022), Both Specter and Specter prime are no longer required to be scanned. Once you encounter them, you will automatically get the scan/Notebook entry.

[ Szerkesztve ]

(#129137) Sirandrish válasza cactuar (#129136) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh...
Akkor nem kell figyelni semmire...remek :) :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129138) Peat76


Peat76
őstag

Kijött a House of the dead Remake Playstation 5-re is...nekem megvan a PS4 verzió, ingyen frissíthető 5-re, de sehol nem találok ilyen opciót :W :W Valakinek ötlet??

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#129139) Kendek válasza Peat76 (#129138) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Store-ban lehet ingyen behúzni.

<-ƘƘ->

(#129140) rumkola válasza Peat76 (#129138) üzenetére


rumkola
veterán

store-ban szoktak ezek lenni

(#129141) Maxtreme válasza Peat76 (#129138) üzenetére


Maxtreme
addikt

Kivből rálestem hogy néz ki, komoly hogy ezt 30p alatt végig lehet játszani? :W
vid

(#129142) Peat76 válasza Kendek (#129139) üzenetére


Peat76
őstag

Itt sincs olyan opció :W :W, nem is értem...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#129143) Kendek válasza Maxtreme (#129141) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, Move kontrollerrel én is végigjátszottam, és bár nem volt rossz, viszont valóban elég rövid.

<-ƘƘ->

(#129144) RangerFox válasza Peat76 (#129142) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Játék adatlapján nem tudod kijelölni a PS5 verziót (a menüből, nem Store-on)? Vagy lejjebb görgetsz ott?

[ Szerkesztve ]

(#129145) erahurka válasza Kendek (#129143) üzenetére


erahurka
félisten

Overkillt kéne remasterelni inkább. Az zseniális és valamivel hosszabb is. Reméljük VR-ra megcsinálják.

(#129146) Peat76 válasza RangerFox (#129144) üzenetére


Peat76
őstag

Ezen túrázok fél órája, sehol nem tudom kijelölni...anno 2020-ban a gép megjelenését követően volt ilyen probléma, de utána helyrehozták..sőt többször csináltam ilyet, de egyszerűen most sehol ilyen opció...pedig minden oldalon ott van a Free upgrade PS4 verzió PlayStation 5-re....
:W :W :W

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#129147) Peat76 válasza RangerFox (#129144) üzenetére


Peat76
őstag

Magyar Store-ból történt a vásárlás...még akciós volt...
Már végignéztem mindent.. :F :F

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#129148) Maxtreme válasza Kendek (#129143) üzenetére


Maxtreme
addikt

csodálatos, ezt még demonak hívni is merész.. Arányosítva nézve, valószínű ez a világ legdrágább játéka ebben a formában.

[ Szerkesztve ]

(#129149) raziel01 válasza Maxtreme (#129148) üzenetére


raziel01
veterán

Az eredeti is ilyen volt mégis nagyon sokat játszottunk vele.
A Virtua Cop 2-t is vagy 40-szer vittük végig. De már én is azt érzem, hogy változott a világ, teljes áron ilyet már nem lehet eladni ilyen rövid játékmenettel.
[link]
[link] Time Crisis is.

[ Szerkesztve ]

(#129150) Maxtreme


Maxtreme
addikt

persze. Ahogy a railshooterek sem igazán mennek már. így meg nem is csoda. (anno azért "kicsit" más volt a világ)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.