Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#129901) Callisto válasza ldave (#129894) üzenetére


Callisto
őstag

Semmi csak magából indul ki és azt ráhúzza az egész világra.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#129902) Callisto válasza front3r (#129898) üzenetére


Callisto
őstag

Így igaz.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#129903) Moby válasza erahurka (#129897) üzenetére


Moby
addikt

Mindenesetre eléggé kiemelten bejelentve sincs semmi tőlük, pedig onnan még évek szoktak eltelni egy megjelenésig. Szóval akár kiemeltek akár nem, ez sok szalmaszálat ma nem rak odébb. Tehát mire kiderül, hogy miként vannak kezelve, harmadszor lesz remaszterelve a teljes ND portfolio :DDD

/nincs ezzel baj, megél ebből a RARE is, bár ott valamivel több szám van azon az egy albumon, amivel turnéznak 30 éve :D

(#129904) Maxtreme válasza Zscholti (#129882) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ha még nem próbáltad a DS-t (nem vitted végig az origit) akkor az. A Callistot viszont csak lemezesen ha nem discless géped van :D hogy túl tudj rajt adni. Az utóbbi kb első 2/3-ada nagyon jó, aztán.... nagyon nem. Bár állítólag azóta már variáltak rajt valamit, ezt nem tudom mert ahogy végigvittem azonnal eladtam.

[ Szerkesztve ]

(#129905) Ctrl+Alt~Del válasza Imilenni (#129890) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Ez csak feltételezés, pont annyi esélye van, hogy lesz, mint annak, hogy nem.

Amúgy ha nem lenne, bennem hiányérzet se lenne, jó volt ez így, ahogy volt.

W | W | H | W | W | W | H

(#129906) hombre[EU] válasza Moby (#129903) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:F az online/coop last of us elég rendesen be van jelentve :D

Life, Uh, Finds A Way

(#129907) vg válasza front3r (#129898) üzenetére


vg
addikt

Dehogy volt jó fogadtatása, mindenki utálta. Azért kelt el sok belőle, mert gyk mindenkit átvertek az előzetesekkel, hogy ez bizony Joel és Ellie folytatásos kalandja lesz (kamu youtube előzetesek olyan jeleneteteket is tartalmaztak ami direkt átverős, és alatta kikapcsolták a komment lehetőségeket a mai napig) és sokan előrendelték (én is). Ami szerethető benne a technológiai része. Imilenni látja jól a dolgot.

(#129908) syler123 válasza vg (#129907) üzenetére


syler123
veterán

"Ami szerethető benne a technológiai része"

Ez a te véleményed, nekem nagyobbatt ütött, mint az első rész. Kiváló játék lett.

(#129909) erahurka válasza vg (#129907) üzenetére


erahurka
félisten

Ha neked nem tetszett akkor az egész világon mindenki szívből gyűlölte a játékot. :U

(#129910) bbuffy válasza erahurka (#129909) üzenetére


bbuffy
senior tag

Szerencsére nem két ember negatív véleménye ad valós tükröt egy játékról. Ez még mindig egy játék, max azok feszülnek be rá akik egy karaktert is feleségül vennének. :D

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#129911) markknight válasza vg (#129907) üzenetére


markknight
veterán

"előzetesek olyan jeleneteteket is tartalmaztak ami direkt átverős"

Persze, lehet konteózni, de szerintem meg szimplán nem akartak spoilerezni, sok-sok példa van erre film/játék fronton. És itt a fórumon is látszik, egyeseknek az is spoiler ha a borítóról van szó :D (DS fentebb)

[ Szerkesztve ]

(#129912) Moby válasza bbuffy (#129910) üzenetére


Moby
addikt

A Part 2 fogadtatása a játékosok körében minimum vegyes. Azt tudjuk, hogy a sonynak rohadt fontos a játékainak a megítélése, csak azt nem tudjuk, hogy őket csak az újságírói vélemények érdeklik-e, vagy figyelnek a játékosokéra is. A valós tükör szerint a játékosok körében meglehetősen megosztó:

[ Szerkesztve ]

(#129913) Bad Pritt válasza Moby (#129912) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mily meglepő, hogy a mindenki utálta és a jó fogadtatása volt között valahol félúton leledzik az igazság. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129914) Moby válasza Bad Pritt (#129913) üzenetére


Moby
addikt

Célszerű mindig azzal kezdeni, hogy a szélsőségeket lenyessük :D Mondjuk pont ennél nem annyira arról van szó, hogy közepes lett a játék, sokkal inkább arról, hogy szekértáborok alakultak ki a végeken.

[ Szerkesztve ]

(#129915) Peat76 válasza Zscholti (#129882) üzenetére


Peat76
őstag

Callisto Protocol egy hulladék!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#129916) thrill válasza Imilenni (#129890) üzenetére


thrill
tag

Fú, mindig elképedek, amikor ennyire szűklátókörű, erősen elfogult kommentet látok (már bocsánat).

Igen, teljesen logikus az okfejtésed. A Sony nyilván "szíjat rántott" a ND-on, utálták a második részét a TLoU-nak és nem is volt sikeres, ennek ellenére kötelezték a csapatot, hogy felújítsák az elsőt, majd sorozatot gyártattak belőle. A második évad ráadásul a(z utált) folytatást dolgozza fel (ez be van ugyanis jelentve), továbbá elkészülhetett a part III kvázi nyers sztorija is (ezt az egyik író megerősítette). Nekem úgy tűnik kicsit sok lóvét szórnak el egy utált és anyagilag is megbukott frenchise istápolására.

Hogy Uncharted nem lesz már a ND-tól, az már a negyedik rész megjelenésekor kiderült. Soha ne mond hogy soha, de a ND (jelenleg) nem szeretné - még akkor is ha a Sony valszeg igen. Épp ezért mással fogják megcsináltatni (ami nem biztos hogy jó). Ugyanígy az se kérdés, hogy lesz part III, inkább az kérdéses mikor. A ND szeretne új dolgokkal foglalkozni (ezt is többször elmondták), de valszeg rajtuk van a kényszer a TLoU kapcsán és ez a sorozattal csak tovább nőtt. Simán elképzelhető, hogy párhuzamosan megy két fejlesztés már (a multis cucc mellett), ami azért nem egyszerű és veszélyes terület.

Mindenesetre ezek bejelentve nem hamar lesznek, mert ez is el lett már mondva ezerszer, hogy megbánták azt, hogy hamar bejelentettek valamit, mert onnantól folyamatosan ment a cseszegetés a rajongók és a közönség részéről. Egyébként egyre inkább látható, hogy ez általános taktika, inkább a megjelenés előtt nem sokkal jelentik már be a projekteket, többek közt azért is, hogy ne kelljen sárga hátterű, "sorry de csúszunk" típusú twitter üziket kirakni. Egy csomó Sony stúdióról nem tudjuk hivatalosan min dolgozik, de ez nem azt jelenti hogy nem csinálnak semmit. Pletykák persze vannak, mert mindig akad egy suttyó, aki nem bírja befogni - minél többen tudnak valamiről, annál inkább valószínű, hogy valaki pofázni fog. S jellemzően ezek a szenzációhajhász insiderek, akiket se NDA, se betyárbecsület nem köt.

(#129917) hombre[EU] válasza Moby (#129912) üzenetére


hombre[EU]
veterán

meta user score? :) aranyos csak kb a 99%-a sem játszott vele.
160ezer értékelés...a gta5-nek nincs 10ezer sem :DDD

és a legnagyobb poén az,hogy év végén a meta userek megszavazták gotynak :))

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#129918) thrill válasza Moby (#129912) üzenetére


thrill
tag

Én egy MC user ratingre nem feltétlenül adnék.
Igen, biztosan van egy réteg aki utálja a játékot és mindent megtesz annak befeketítésére (lásd itt néhány kommentelőt), de az arányok szerintem egészen biztosan nem stimmelnek. Ismerjük a review bombing jelenséget, meg hogy aki nagyon el akarja érni a célját, az időt és energiát nem kímélve (pl. sok-sok acc generálásával) igyekszik majd igazolni a saját álláspontját.

(#129919) Moby válasza hombre[EU] (#129917) üzenetére


Moby
addikt

Ezek csak újabb adalékok ebben az egész szélsőséges izében..."99%-a nem játszott vele" Honnan tudjuk ezt? Számít ? Nem. Nem ez a lényeg. A lényeg annyi, hogy a ND játékainak megítélése a játékosok körében egységesen magas volt egészen a Part II-ig. Ami elvitatthatatlanul sok negatív véleményt gyűjtött be. Itt is, nem kell a metáig szaladni. Ha ez a sonynak fontos (nem tudjuk, lehet, hogy le sem szarják a uservéleményeket, elég ha jó cikkek születnek), akkor az vélhetően valamilyen változtatása sarkallhatja őket. Ebből nehéz lenne nekik nem észrevenni, hogy valamit túltoltak. Ami etekintetben még kontraproduktív is lehet. vannak cégek, akik szándékosan arra hajtanak marketingben, hogy megosztóak legyenek, így sokan beszélnek róluk :D Szóval még az is születhet ebből, hogy erre a vonalra fognak ráfeküdni.

(#129920) thrill válasza hombre[EU] (#129917) üzenetére


thrill
tag

Az meg lett hekkelve és a másik a valós.

/sarcasm off :)

(#129921) gyerecske válasza Zscholti (#129882) üzenetére


gyerecske
senior tag

Dead Space remake-el nem nyúlsz mellé, ha szereted a műfajt, ha az eredeti kimaradt akkor pedig mindenképpen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#129922) Moby válasza thrill (#129918) üzenetére


Moby
addikt

Nem az arányok érdekesek a kérdéskörben. A userscore annyit mutat, hogy az ND beletenyerelt valami olyanba, ami túlnő azon az egységes képleten, ami alatt a sony belsős játékai futnak. Hogy ez jó-e, nem-e, a
- sonynak
- azoknak akiknek tetszett a játék
- azoknak, akinek nem tetszett a játék
- a sorozat szemponjából
Ezekről lehet beszélgetni. Viszont úgy csinálni, hogy ez nincs, igonrálni az egészet, nyilvánvaló dőreség.

Egy biztos. Bármi is történt a Part II körül, most a sorozat egyértelműen pozitívba tolja a játék megítélést is. Az majd talán egy érdékes emberkísérlet lehet, hogy hogyan képzeik le a második részt a sorozat számára, és az mit fog hozni a nézők körében. ha ügyesek, és jól csinálják, simán benne van a pakliban, hogy helyre teszi a játék körül kialakult szélsőséges nézeteket is.

[ Szerkesztve ]

(#129923) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#129924) Moby válasza Moby (#129922) üzenetére


Moby
addikt

Előzetesnek mindenestre az is elég, hogy amióta fut a sorozat, eltüntek a piacokról a Part I lemezek. Keresni viszont sokan keresik. A bolti eladások is hihetetlenül felfutottak. Szóval egyelőre nagyon bejönni látszik a sony stratégiája. Amiből aligha fog az következni, hogy az ND bárhova hátra lesz sorolva, vagy le lesz fogva a jövőben.

(#129925) heihachi válasza Zscholti (#129882) üzenetére


heihachi
addikt

ha rettenet gyenge jatekot akarsz, akkor Callisto, ha meg egy kiemelkedoen jot, akkor DS

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#129926) Bad Pritt válasza heihachi (#129925) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

*ha kiemelkedően jót, akkor a Signalisra nézzen rá a témában harmadannyi pénzért, mint egy remake. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129927) thrill válasza Moby (#129922) üzenetére


thrill
tag

Hogy ne lennének fontosak az arányok, nagyon is azok. Pont az a baj, hogy nem lehet felmérni reálisan, ezek a statok nagyon torzítják a képet.

Az viszont már teljesen saját vélemény, hogy szerintem a Sony nagyon is tudta mit vállal, tudatos volt a beletenyerelés ha élhetek ilyen képzavarral. Egy játék és film is rengeteg egyeztetésen megy keresztül mire kiadják, azt hiszem ez nem nagy titok. Nem a kiadáskor tudták meg mit vállaltak.

Ráadásul a TLoU tetszik vagy sem teljesen szándékosan lett olyan amilyen, meglátásom szerint két fonal mentén:
1. Az egyik a népnevelő, érzékenyítéses-érzéketlenítéses vonal, hogy elfogadóbb legyen a társdadalom. Bevallom ez nekem sem tetszik annyira, mert propaganda, stb. de ne menjünk bele.
2. A TLoU 2-ben legalább ennek az egésznek volt háttere, nem csak be lett téve egy szereplő kínainak mint a Star Warsban, csak hogy olyan is legyen. Szerintem a karakterek sokat hozzátettek a feszkóhoz, meg a játék konfliktusának feldolgozásához. Ha csak egy aranyos heteró barna csajszika és egy szupercsini szőke Barbie csapott volna össze, az igenis nem szólt volna ekkorát. (just my 2 cents)

Igen, teljesen igaz, hogy nem kell ignorálni, de reálisan felmérni meg baromi nehéz, mert "a baglyok néha nem azok aminek látszanak".

(#129928) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Megint ott tartunk, hogy a Metacritic user számokat nézzük? :D Ha egy hangyafasznyi dráma is van az adott játék körül, már szart sem ér a user score mert jönni fognak a kretén review bomberek. Part II-nél 38K pozitív, 4K vegyes és 36K negatív vélemény van. Egy normális világban ennek az aránynak nagyon nem így kéne kinéznie. Amúgy ha a játékosnak nem is jött be a játék sztorija, akkor is, hogy lehetne erre a játékra kevesebbet adni, mint mondjuk 7/10?

Megnéztem most gyorsan egy olyan játékot, ahol nem emlékszem botrányra, Detroit Become Human: 1.2K pozitív, 120 vegyes, 80 negatív. Na ez egy teljesen reális arány. Még ha itt sem értem a vörös, negatív véleményeket.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#129929) Imilenni


Imilenni
addikt

Egyébként tényleg azt hiszi valaki hogy a Sony nem negatívan látja azt amit kapott a játék megjelenéskor és utána?
Nézzétek meg a korábbi játékokat, ez volt az első igazán megosztó.
Az ND trailer hazugságairól ne is beszéljünk.
Arról főleg hogy a játék második feléről említést sem tehettek a tesztekben.

Megint ott tartunk, hogy aki azt meri mondani egy sony ex játékra h maxxx középszerű, az csak hater.
Itt tart a topic, lassan mintha egy ps facebook csoportban lennénk.
Nyilván az ND jó, hogy az emberek képébe hazudtak a trailerrel.
Legalább a 40es fehér férfit letolta az erős nő!

Volt review bomb, viszont mindkét oldalról.

Olvasom hogy ha annyira sz@r lett a Part II megítélése, miért lett sorozat meg remake.
Komolyan?
Nem is értem, miköze van a Part II-nek az első rész felújításhoz? Esetleg egy sorozathoz?
Semmi, bár ez elég egyértelmű, ha valaki gondolkodik.

Press "F" to pay respects.

(#129930) erahurka válasza bbuffy (#129910) üzenetére


erahurka
félisten

Meg akik szerint jó csaj egy 13 éves kislány ;]

(#129931) hombre[EU] válasza Moby (#129919) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem egy nagyon torz kép alakult ki a leak óta és ez majd szépen lemorzsolódik és ugyanolyan lesz a megítélése,mint egy uncharted4-nek,amit szintén sokan nem szerettek. unalmas volt, nem talâlták el a pacinget ezek jogos kritikák...de többségében pozitívan élték meg az emberek.
nem is igazán értem,mert a kritikák nagyrésze a redneck vs sjw hisztihez vezet, a másik nagy balhé oedig ugyanazért van,amiért anno körbecopták kojimát :D aki joelen meglepōdött az nem a legélesebb kés a fiókban :DDD rohadtul kiszámítható volt, már a játék bejelentése óta
közel sem tökéletes product, de a nagyrésze inkább hiszti és nem jogos kritika. nagyobb probléma az,hogy a játékdizàjn elfáradt,önismétlōdō és nem bír el egy ekkora méretū játékot. ugyanaz,mint az elsō résznél csak itt duplán érezhetō a hossza miatt

Life, Uh, Finds A Way

(#129932) erahurka válasza Imilenni (#129929) üzenetére


erahurka
félisten

Trailerekben mindig vannak csúsztatások.

Amúgy mi volt az árverés? Kiírták hogy Joel a játék végéig életben marad, vagy nem értem... Ha nem mutat újat egy játék az a baj, ha meg akar lepni akkor meg az.

Amúgy szeritnem sem tökéletes játék a TLOU 2 de a fő irányvonal nagyon betalált.

(#129933) Imilenni válasza front3r (#129898) üzenetére


Imilenni
addikt

Nagyon jó volt a fogadtatása?
Követted?
Már a szivárgáskor rengeteg embert leveszített a játék.

Aztán a tesztekkor "a játék elejéről lehet csak szó"
Trailer?

A legmegosztóbb ND játék lett, egy csomó negatív értéklés törölve lett, mer' hogy review bomb..
Miközben legalább ennyi "i can play ladyboy now nice 10/10"-el volt tele.
Persze a pozitív review bomb fogalma valamiért ismertlen a sony fanboyoknál.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#129934) Callisto válasza Moby (#129912) üzenetére


Callisto
őstag

A Metacritic minden csak közismerten nem valós tükör a játékosokat nézve. Főleg ezen az oldalon (még steamen sem) nem is adtam soha hitelt a játékosok értékelésnek, ha bármilyen review bombingra okot adó dolog érintette azt, mint pl. bugokkal teli megjelenés, teljesítmény problémák vagy előítéletekből fakadó, az életüket megkeserítő, ám elnyomott gyűlöletük által vezérelt felszínes, alacsony empatikus készségekkel rendelkező "emberek".
Ilyenkor inkább átolvasom a 10-es és 0-s értékeléseket, hogy miért is. Érdemes itt is megtenni. A nagy többség itt adja ki amit elfojt és nem tud legyűrni.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#129935) thrill válasza Imilenni (#129929) üzenetére


thrill
tag

"Olvasom hogy ha annyira sz@r lett a Part II megítélése, miért lett sorozat meg remake."
Most tényleg nekem válaszolsz ilyen leereszkedően? Komolyan? :)

Ha nem látod az összefüggést a játékok, remake, sorozat és folytatás között, akkor baj van és nem tudod hogy működik egy franchise kezelése.

A trailerről már mások elmondták miért volt olyan én meg se próbálom.
Az viszont orbitális tévedés amit arról gondolsz hogy mi van megmondva egy reviewernek.
Minden(!!!) nagyobb megjelenésnél le van írva, hogy miről nem szabad írni, de nem azért mert az tabu, hanem mert spoiler. Óriási különbség. Ezek a korlátozások a megjelenésig szólnak, utána már senkit nem akadályoz meg, hogy véleménycikket írjon, ahogy született is jó pár.

(#129936) Callisto válasza Imilenni (#129933) üzenetére


Callisto
őstag

Szórakoztass még kérlek. Röhögök, mert nagyon fáj neked :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#129937) Moby válasza thrill (#129927) üzenetére


Moby
addikt

De nem is kell felmérni reálisan. Mármint ha arról akartok beszélgetni, hogy jó játék-e a Part 2, az egy végtelen vita lesz eredmény nélkül. Itt is, és máshol is látszik, hogy a játékot kedvelők vannak többen, ilyen szempontból biztosan torz lehet a meta. Az, hogy megbombázták az inkább arra utal, hogy a szélsőségesen negatív megitélőket viszont nagyon felpiszkálta vele az ND. És ez az, amiben biztosan jelentősen eltér a többi címüktől.

(#129938) Moby válasza Callisto (#129934) üzenetére


Moby
addikt

Nem a hitelessége miatt hoztam, a hitelessége nem érdekes. A jelensége létezése miatt hoztam. Nyilvánvalóan nem hiteles, ha az lenne, az meg kellett volna látszon az eladási adatokon is, de az nem ez mutatja.

(#129939) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

MW2-ben hogy lehet leggyorsabban megnyitni a messi pakkot?

The Truth is out there...

(#129940) thrill válasza Moby (#129937) üzenetére


thrill
tag

Felmérni azért kell reálisan, mert ez az üzlet alapja. Ha annyira negatív lett volna a visszhang, akkor se sorozat, se Part I. remake nem lenne.

Igen, biztos hogy sokaknak nem tetszett, de még ha 50% is ez a réteg (és szerintem nem annyi - hanem kevesebb) akkor is egy sikeres játékról beszélhetünk, mert amennyi elment, annak a fele is jó volna.

Ahogy fentebb is írtam, szerintem szándékosan lett ilyen megosztó a második rész, a Sony nagyon is tudta milyen kockázatot vállal. És igen eltér a többi címüktől, ez totál igaz. A TLoU Part II a legjobb eszköz volt egy ilyen meglépésére, ugyanakkor merész húzás is, de bevállalták.

[ Szerkesztve ]

(#129941) tboy93


tboy93
nagyúr

Vegeztem a Kena-val. Szuper jatek volt. Nagyon szép az art, rohadt jo a zene. Ne hagyjatok ki, igazi sony ex minőség.

(#129942) kresz2


kresz2
tag

Szerintem jó játék a tlou2,de közelébe sem ér az első résznek.
A Callisto pedig nem olyan rossz,mint sokan mondják,a harmadik végigjátszást kezdtem el.
Persze ez is csak egy vélemény.

(#129943) KaitouP válasza Lackooo84 (#129939) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Megveszed. :DDD Fizetős.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129944) Xaels válasza Lackooo84 (#129939) üzenetére


Xaels
félisten

Megveszed a Store-ban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#129945) KaitouP válasza tboy93 (#129941) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ugye-ugye. :K :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129946) thrill válasza Imilenni (#129933) üzenetére


thrill
tag

Menthetetlen. :)

Amúgy nem tudom miért most robbant ki ez itt a fórumon, mikor két és fél éves a játék.
Hétfőre vártam az aktuális balhét a harmadik epizód utánra, már a popcorn is be van készítve. ;)

#nospoiler

(#129947) KaitouP válasza thrill (#129946) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Úgy robbant ki, hogy mind a két oldalnak (vagy többnek) valamin mindig acsarkodni kell, mindig rá kell erőltetnie a másikra a saját igazát, mindig csak az egyén saját realitása lehet a valós realitás ahelyett, hogy mindenki elfogadná a másik véleményét, pláne akkor, ha az abszolút szubjektív.

Az erre elpazarolt energiát és időt pedig lehetne játékkal tölteni, vagy érdemi vitákkal, a másikat tisztelve és véleményét tiszteletben tartva.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129948) vonSux válasza KaitouP (#129947) üzenetére


vonSux
őstag

De szép :K . Majd elfújja valami izomból jövő komment ;]

(#129949) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Gow ragnarökben találkozott valaki ilyennel:

47/48 hollót ír, így az utolsó hollós ládát nem is tudom kinyitni.
a térképet megnézve mindenhol megvannak a hollók.
egyedül a hollófánál ír 0/1-et.
de ott nincs holló. Vagy, ha van akkor hol? Vagy az a hollók őre lenne?

(#129950) Raga válasza kresz2 (#129942) üzenetére


Raga
senior tag

Nekem nagyon bejött a végére a Callisto.
Elejln idegenkedtem tőle aztán pedig imádtam.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.