Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#129401) marinea2


marinea2
addikt

A sorozattal kapcsolatban nekem eddig minden 95+ %-os. Semmi bajom a kis Bellaval sem Pedro Pascallal, szerintem zsenialisan alakitanak es semmi rosz erzesem nincs veluk kapcsolatban. Viszont a tegnapi resz befejezo jelente Tess "csokolozasa" a Runnerrel nagyon nem jott at :DDD

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#129409) ldave


ldave
félisten

Ez a téma egy dologra jó, most már tudom kinek nem vagyok kíváncsi a véleményére semmilyen más dologban sem.

A Slime draws near! Command?

(#129410) _drk


_drk
őstag

Nálunk régebben téma is volt, hogy mondjuk egy RPG-ben ahol megszabod mivel játszól:
Ki-milyen karaktert indít?
Sokan a jobb beleélés és azonosulás miatt direkt férfi karaktert.
De mások direkt női karaktert, mert azt jobb nézni sok 10 akár 100 órán át, mint egy pasit.

(#129411) Zsinder válasza ldave (#129409) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Senkiére? ;]

(#129413) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Sokszor ilyen érzésem van mikor egy-egy topikot meglátogatok ilyen hatalmas eszmecserék közepette:

[ Szerkesztve ]

(#129415) razor1010


razor1010
tag

Fortnite-ban hogyan tudom engedélyezni a 3d headphonest? Azt az üzenetet kapom, hogy ellenőrizzem a rendszer beállításokat és ott engedélyezzem elsősorban, csak utána tudom a játékon belül. A rendszerbeállításokban viszont engedélyezve van a 3d hanghatás.

(#129424) RangerFox válasza ldave (#129409) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszönöm szépen, hogy leírtad helyettem is. :U

(#129425) V.T.


V.T.
aktív tag

Sziasztok!

Hol tudnám olcsón beszerezni a Dragon Ball Kakarot-ot? Ps4 verzió ha jól tudom ingyen upgradelhető Ps5-re, már régen szeretném kipróbálni de az aprón nem árul senki.

Lemezesen preferálnám használtan, egyébkén angol profilom van.

Köszi a segítéget.

[ Szerkesztve ]

(#129428) Xaels


Xaels
félisten

Ha már ennyire benne vagyunk ebben a játékadaptációs témában, hát ez a Witcher: Blood Origins pusztítóan szar volt minden téren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#129430) hombre[EU] válasza ldave (#129409) üzenetére


hombre[EU]
veterán

elég durva,ami itt megy...és túl gyakran.

Life, Uh, Finds A Way

(#129431) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Olvastam egy cikket a gép takaritasarol. Mennyire kell ezt komolyan venni. Félek hogy csak szétszedni tudom :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129432) Xaels válasza Woodslave (#129431) üzenetére


Xaels
félisten

Annyi az egész, hogy lepattintod a két fehér lemezt és kiporszívózod. Annál jobban nem nagyon kell bele menni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#129433) raziel01 válasza Woodslave (#129431) üzenetére


raziel01
veterán

Könnyű takarítani. Én is meglepődtem, hogy milyen könnyen ki lehet porszívózni.
[link]

(#129434) Elderath


Elderath
őstag

Mit össze tudtok nyivákolni, ahelyett hogy örülnétek, hogy ilyen adaptációt kapott a játék.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#129435) nagyatt válasza Elderath (#129434) üzenetére


nagyatt
tag

Ami napok óta körbelengi a fórumot a TLOU sorozat kapcsán azt juttatja eszembe, hogy az egész világ gyakorlatilag pont úgy van behangolva ahogy itt sokan reagálnak arra, hogy hogyan is "néz ki" egy-egy szereplő a kedvenc játékának filmes adaptációjában.
Ott a közösségi média, ahol mindenki a legszebb legjobb oldalát mutatja, az influenszerek néha bálványok és sokan követendő példának tekintenek a tökéletesnek vélt életükről.
Azonban ha őszintén magunkba nézünk mi nem vagyunk olyan szépek nem olyan kedvesen viselkedünk néhány szituációban és nem veszünk olyan drága dolgokat mint amiket ők megvehetnek. Ennek a csapdája gyanánt elkezdünk magunkba fordulni depressziósak lenni stb.
Érdemes megtekinteni amerikában az öngyilkosságok számát abból fakadóan, amit a közösségi platformok és a társadalmi elvárás okoz.
Nagyon érdekes például Los Angelesben nem mernek elmenni a férjükkel a 45-50 év feletti nők, mert félnek, hogy kinézi őket a környezetük, hogy nem olyan szépek mint a 20 évesek. Ezért hiába van pénzük otthon ücsörögnek és szomorkodnak, pedig oda mehetnének és azt tehetnék amit csak akarnak.
Visszatérve a TLOU kérdéskörre, szóval van egy ilyen természetes igényünk, hogy a médiában látottakat szebbnek jobbnak mutassa a produktum mint ami a valóság, a valódi értékek könnyen másodlagossá válnak ezáltal.
Én részemről igyekszem meglátni a felszin alatt és keresni a valódi értékeket, de nem könnyű mindig ez a mindennapok során ezt elismerem.

[ Szerkesztve ]

(#129436) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Sziasztok,létezik olyan hogy no mans sky-os topik?

(#129437) #72042496 válasza Bazsi747 (#129436) üzenetére


#72042496
törölt tag

(#129438) Bazsi747 válasza #72042496 (#129437) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Köszönöm

(#129439) F-ECT$ válasza V.T. (#129425) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha HA-n nincs, akkor keresd FB csoportokban. Esetleg olyan konzolboltokba is érdemes telefonálni, ahol használt játékokkal is foglalkoznak.

Dive ever, work never.

(#129442) vonSux válasza Elderath (#129434) üzenetére


vonSux
őstag

Ugye milyen hamar feledésbe merült az “á úgy is szar lesz” kincstári okoskodás? Most mondanám, hogy az azóta kibontakozó társadalmi frusztráció egyre izgalmasabb helyette, de igazából nem érdekel :D . Hátha valaki bespammel valami akciót vagy egy jó játék ajánlatot. Btw elkezdtem a Returnalt, este megnézem, hogy miért is kellene utálni a főhős arcát ;] .

(#129443) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Last Chance to Play (Február 21):

-Metro Exodus
-Saints Row: The Third - Remastered
-GTA Vice City - The Definitive Edition
-Pure Farming 2018
-Sparkle Umleashed
-Agatha Christie - The ABC Murders
-The Turing Test
-The Book of Unwritten Tales 2
-SkyDrift Infinity
-Rad Rodgers
-Sine Mora EX
-Whispering Willows

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#129444) Imilenni


Imilenni
addikt

Fanyalgók:
Arra gondoltatok hogy azt is nézték a válogatáskor hogy a Part II-ben mi lesz majd??

Egyébként iszonyatosan túlgondolják sokan azt, hogy miért is Bella lett a kiválasztott, aki ismeri a HBO sorozatokat, az láthatja hogy ugyanazok szerepelnek bennük :U
Egyszerűen ők voltak most raktáron..

Press "F" to pay respects.

(#129445) markknight


markknight
veterán

Most amúgy minden last of us rész után a sorozat lesz a téma a PS5 topikban? iPhone topikban sem boncolgatjuk a Steve Jobs filmeket.

(#129446) Wlac válasza marinea2 (#129401) üzenetére


Wlac
Ármester

Szintén. Nagyon féltünk a sorozattól, de egyelőre a változtatások sem zavarnak annyira. Viszont mi sem értettük, hogy azt a jelenetet miért kellett beletenni.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#129447) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok! jelenleg melyik fejhallagató ajánlott Ps5 mellé ? a gyárit akartam megvenni de sok rosszat olvastam róla,érdekelne hogy milyen élmény lehet Fejhallgatóval játszani,kb 25-30 körül van olyan ami jónak számít ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#129448) Ctrl+Alt~Del válasza nagyatt (#129435) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Te most valami olyanról beszélsz, aminek semmi köze a TLoU-sorozathoz. Senkinek nem az volt a baja, hogy Ellie nem szép. A játékban sem volt szép.

W | W | H | W | W | W | H

(#129449) Imilenni válasza Wlac (#129446) üzenetére


Imilenni
addikt

Mert ha vergődött volna akkor szétkapják a fertőzöttek, úgy pedig nemtudott volna segíteni Joel-éknek.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#129450) bbuffy válasza markknight (#129445) üzenetére


bbuffy
senior tag

Görgess

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.