Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#129951) Sefneni válasza tboy93 (#129941) üzenetére


Sefneni
őstag

Mennyi idő alatt értél a végére? :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#129952) Maxtreme válasza Raga (#129950) üzenetére


Maxtreme
addikt

pont a végére? Na ilyet sem olvastam még :) MIndenkinek pont az uccsó 1/3-addal van/volt problémája (nekem is)

(#129953) KaitouP válasza vonSux (#129948) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ájjá elé, hogy ne fújja e'. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129954) kresz2 válasza Raga (#129950) üzenetére


kresz2
tag

Először azt hittem kivágom a lemezt az ablakon.
De aztán belejöttem,sokszor nagyon idegesítő,mégis azt mondom jó játék.

(#129955) zozika84 válasza front3r (#129898) üzenetére


zozika84
őstag

Az 1. Rész sokkal jobb volt.
A Part 2-t javarészt a fanok pontozták fel, hogy kinézzen valahogy.
De a leggyengébb ND játék lett az Uncharted 1 után.
SZERINTEM

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129956) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne pár kérdésem a Horizonnal kapcsolatban!
1. Ki lehet maxolni a skillfát, vagy annyi skillpont nem lesz?
2. A drónokat hogyan kéne leszednem? Lepattanok róluk egyelőre.. :)
3. A második Tallneckre hogyan jutok fel. Körbenéztem, de sehol sem látok olyan magas pontot ahonnan rátudnék ugrani? Valami quest fog odavinni?

Hirtelen ennyi :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129957) hombre[EU] válasza zozika84 (#129955) üzenetére


hombre[EU]
veterán

miben? mert gameplayben (ami szerintem a legfontosabb egy videójàtéknál) legjobbak közt van, nem a naughtydognál,hanem az egész thirdperson survival akciójáték palettán.
amikor a feszkós stealthbōl egyszer csak elszabadul a pokol azok elég adrenalin dús helyzetek, amihez kellett a jó audio design,animációk, grafika,ai stb. az elsō rész gameplayben a közelébe sem ér.
persze aki easy/normalon cover shooternek használta a játékot az ebbōl sokmindent nem látott...grounded fokozaton ez már inkább stratégiai játék és nem arena shooter

Life, Uh, Finds A Way

(#129958) LÁZ válasza Sirandrish (#129956) üzenetére


LÁZ
addikt

2. adott pontról lehet rájuk ugrani, az útvonalukat lessed meg, abból már látni fogod, hogy hova kell felmászni hogy jó legyen
3. a tallneck kveszt lesz majd
1. skillfát valszeg ki lehet, legalábbis úgy rémlik, hogy a végére marad egy csomó skillpont amit nem használtam fel.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#129959) Sirandrish válasza LÁZ (#129958) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nem nagyon agyalok az ideális buildeken :D
Köszi az infót. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129960) Szabi® válasza zozika84 (#129955) üzenetére


Szabi®
addikt

"A Part 2-t javarészt a fanok pontozták fel, hogy kinézzen valahogy."

Ilyen az, amikor valaki egy alternatív valóságban él.

(#129961) Bogyi007 válasza Szabi® (#129960) üzenetére


Bogyi007
veterán

De ha a fanok pontozták fel akkor ismerniük is kellett a játékot --> ha ismerik játszottak vele --> ha játszottak vele meg is kellett azt vásárolni --> ergo sokat eladtak belőle.

Problem absolved... :C :C :C

Sőt ha ideveszem a sorozatot, akkor bővül az ágrajz. megismerik a sorozatot --> beszerzik a játékot --> még több eladás. :)) :DDD

Szerk.: nem neked ment direkt válasznak - csak hivatkozási alap a hosszászólásod. :K

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#129962) Sirandrish válasza zozika84 (#129955) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igaz, nem tegnap volt, de én megjelenéskor azonnal rácuppantam, és emlékeim szerint így nézett ki akkor is:


Gyakorlatilag mindenhol az egekig magasztalták minden téren. A szaksajtó, a rajongók, mindenki imádta. Nem vágom te hogy élted meg hogy ilyet írsz: "A Part 2-t javarészt a fanok pontozták fel, hogy kinézzen valahogy." :F :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129963) Szabi® válasza Bogyi007 (#129961) üzenetére


Szabi®
addikt

+1

Persze, meglenne itt az ok-okozat, de van akinek hiába vezeted le.

(#129964) zozika84 válasza Sirandrish (#129962) üzenetére


zozika84
őstag

Naná, hogy egekig magasztalták, mert mindenki érzelmi intelligens akart lenni....akinek meg valami nem tetszett benne, azt le tuskózták.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129965) chris0000 válasza Sliderxy (#129873) üzenetére


chris0000
őstag

hi. thx. nem kifejezetten tetrisre gondoltam, bár tényleg nagyon jól összepakolták és ötletes...
4-en lehet tolni a tetris cup-okat, ahol több szint után tud nyerni az ember és lehet fejlődni is...
#129881F-ECT$ arra is ránézek, thx.

(#129966) front3r válasza zozika84 (#129964) üzenetére


front3r
őstag

Ez nem így működik. Egyszerűen zseniális volt a játék minden szempontból. Inkább az én szemszögemből az a furcsa, ha valaki nem érti, vagy szerinte karakteridegen dolgokat látott bele. De nem is tudták elmagyarázni ezek az emberek, hogy mi a gondjuk vele, vagy nagyon fura volt a magyarázatuk.

Meg mostanában divat lett belekötni mindenbe, ha nem az illető elképzelése szerint történnek meg a dolgok.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#129967) Mezcal válasza zozika84 (#129964) üzenetére


Mezcal
addikt

Szar lehet, hogy xboton nem találsz még hasonlót sem. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#129968) Bad Pritt válasza Mezcal (#129967) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meglepően sokat kellett várni, hogy valaki beböffentse az xbox aranyköpést. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129969) Szabi® válasza Bad Pritt (#129968) üzenetére


Szabi®
addikt

Ebben a kontextusban még jogosan is . . .

(#129970) Sirandrish válasza zozika84 (#129964) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja értem. Szóval a 100ból 99 ember aki szerint zseniális, az mind balf*sz, és az 1% akinek nem tetszett, az meg a hozzáértő megmondóember, akinek igaza van.
Értem... :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129971) zozika84 válasza Mezcal (#129967) üzenetére


zozika84
őstag

Még szerencse, hogy Ps is van,így le is sz*rom :C
Sirandrish: Ez csak magánvèlemèny :)

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129972) Wesder válasza Bad Pritt (#129968) üzenetére


Wesder
félisten

Tudod ez az Ultimate érv. Minden konzolos "vitában* jól jön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129973) Szabi® válasza Wesder (#129972) üzenetére


Szabi®
addikt

Ki is indítja ezeket a vitákat ?

(#129974) Bogyi007 válasza Szabi® (#129973) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha ezt Wesdernek szántad célzottan nem nyert. Már rég nem YT megnézősen irogat - van Ps5 konzolja is.

Nekem nincs ilyen konzolom "csak" Ps4 de az jelenleg a játék szempontjából nem releváns hiány. :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#129975) varmi2


varmi2
nagyúr

Warzone vagy warzone 2.0 jól megy egérrel és billentyűzettel 1440p felbontáson? Mennyibe kerül a havidíj hogy ez mennyen?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#129976) Moby válasza front3r (#129966) üzenetére


Moby
addikt

Én pl. nem szerettem a történetet. Sőt, el is tudom mondani mért. Nem kell vele egyetérteni, de hogy itt nem arról van szó, hogy nem érti. Azért nem, mert nekem túl sok volt benne az erőszak. Több helyen és karakternél éreztem azt, hogy öncélúan sok benne az erőszak. Az első rész nekem a túlélésről szólt. A második meg a halálról. Mindenki a másik halálát kívánta, vagy ha nem kívánta, okozója lett annak. Mindezt egy olyan világban, ahol világ amúgy is megöli az embereket, akkor is, ha azok nem teszik meg egymással. Ilyenmódon a második résszel a történet a teljes kilátástalanságba fordult. Egy olyan világot festett le, amiben tökéletesen lényegtelen. Ellie létezése, ezt gyakorlatilag a játék története ezt explicit ki is mondja. Lemond a sztori az emberiség túléléséről, de nem csak lemond, hanem minden pontján be is mutatja, hogy az nem is érdemelné meg. Engem nagyon stresszelt az egész, és szögesen ellentéte az első résznek. Az az emberségességről szólt az embertelen körülmények között. A második rész az emberben lakozó igazi szörnyekről szólt, ami mellett eltörpültek a "valódi" szörnyek létezése, tettei. Ezzel én nem tudok azonosulni, nekem egy ilyen történet sosem fog bejönni. Akkor sem, ha a második mondanivalója ilyen tekintetben valóságosabb. És ezen sokat nem hoz vissza a vége "csavar" sem. Azon a ponton igazából már ez lényegét vesztette.
De az eddigiek nem erről szóltak, hanem arról, hogy dobott-e féket a ND-re a sony a part2 miatt. Amiből attól függetlenül sem látszik semmi, hogy nekem tetszett-e vagy sem, és nem is gondolom, hogy kellene. Meg amellett, hogy a sztori nekem nem jött be, a part2 azért továbbra is ND minőség technikailag. Ezt talán senki nem is vitatja.

[ Szerkesztve ]

(#129977) Szabi® válasza Bogyi007 (#129974) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem írtam youtubeot, hivatkozott a "vita" szóra, és feltettem egy kérdést, hogy ki indítja ezeket a vitákat itt . . .

(#129978) KaitouP válasza varmi2 (#129975) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Havidíj? :F
Mindkettőben használható az egér + bill. kombó, 1440p is működik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129979) Moby válasza KaitouP (#129978) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem psplusra gondol.

(#129980) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Most, hogy eljutottunk az Xbox vs. PlayStation kártyáig, szerintem be is fejezhetnétek egymás nyúzását.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129981) Wesder válasza Szabi® (#129973) üzenetére


Wesder
félisten

¯\_(ツ)_/¯ Én most jöttem, szóval nem tudom melyik nagyon ügyes citálta már megint ide a TLOU II-t.

Egyébként a 2. történetileg sokkal jobb, mint az 1. Az elsőt még jónak sem tartom történetileg, mert szerimtem egy közhelyparàdé.

Sorozat sem érdekel, mert míg játékban talán volt benne valami egyediség, hisz 2013-ban nem igen voltak ennyire filmszerü játékok, addig sorozatban a TLOU szintjét elértük vagy meghaladtuk már akkor is szerintem. Aztán lehet tévedek.

Akinek tetszik meg élvezi a sorozatot, lelke rajta. Engem nem zavar. Örülök hogy jól szórakozik.

A kiscsaj a sorozatban már arcra is annyira idegedítő hogy az első clickerhez hozzávágnám menekülès közben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129982) Wesder válasza Bogyi007 (#129974) üzenetére


Wesder
félisten

Hallod egyszer néztem végig játékot mert nem volt gép, story meg érdekelt és még mindig ezzel jöttök hogy kapjátok be a bal bokám... :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129983) varmi2 válasza Moby (#129979) üzenetére


varmi2
nagyúr

Sztem igen arra. Eddig pc-n játszottam, és elgondolkodtam hogy egy új vga kb annyi mint a ps5. Engem csak a warzone érdekel. Egér+Bill. Komboval 1440p monitoron. Mennyibe kerül a psplusz? Mert pc- teljesen ingyenes a warzone.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#129984) KaitouP válasza Moby (#129979) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

+ #129983varmi2

Na, hát akkor kedves #129975 varmi2, egyik Warzone-hoz sem kell PS+ tagság (tehát havidíj megfizetése sem szükséges), mindkettő ingyenes játék, ezekhez pedig nem kell a PS+.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129985) Szabi® válasza Wesder (#129981) üzenetére


Szabi®
addikt

Aki "szokta is", szegénynek van Ps-e, de csak kínt okoz neki, mint örömöt. Ezért érezzék azok is kellemetlenül magukat, akinek tetszik a játék. ;]

Sztem is jobb a kettő, meg kiforrottabb, nyilván a technikai megvalósítása is mérföldkő. A sorozat kiscsaja tényleg nem az igazi, de a Witcher sorozat Triss-je után hozzá lehet szokni bármihez. ;]

[ Szerkesztve ]

(#129986) varmi2 válasza KaitouP (#129984) üzenetére


varmi2
nagyúr

De ha online akarok játszani, akkor sem kell?
Többszintű (Essential, Extra és Premium), alapbeállításként automatikusan megújuló előfizetés, melynek keretében extra szolgáltatásokat kapunk. A free-to-play játékokon kívül szükséges az online többrésztvevős játékmódhoz. Havonta több kvázi ingyenes játék
Ez van irva az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#129987) Moby válasza varmi2 (#129986) üzenetére


Moby
addikt

Nem. Az F2P játékokhoz nem kell fizetős szolgáltatás az online játékhoz.

(#129988) KaitouP válasza varmi2 (#129986) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ezt magyarázom, hogy nem kell tagság ingyenes játékok esetén, a Warzone 1&2 pedig ilyen.

A free-to-play játékokon kívül szükséges az online többrésztvevős játékmódhoz.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129989) zozika84 válasza Szabi® (#129985) üzenetére


zozika84
őstag

Okos vagy jár a keksz :DDD
Mint írtam, nekem az 1 sokkal jobban bejön.
A technikai oldal meg nálam szóba sem került :C

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129990) vonSux válasza Wesder (#129981) üzenetére


vonSux
őstag

Nana, az nem kifogás, hogy most jöttél. Összefoglalom a mai nap abszolút objektív észrevételeit: a TLOU2 szar, az MS a Hifi rush-al ledobta az évtized gaming szenzációját és gamepass.

(#129991) Szabi® válasza zozika84 (#129989) üzenetére


Szabi®
addikt

Nagyon szépen köszönöm, sajnos te nem vagy az, így nem jár a keksz . . .

(#129992) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Február leak:

[link]

Live-Die-Respawn

(#129993) zozika84 válasza Szabi® (#129991) üzenetére


zozika84
őstag

Azért remélem nem maradsz végig szemüveges :N

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129994) Wesder válasza vonSux (#129990) üzenetére


Wesder
félisten

A Hi-Fi RUSH-t még megértem hogy megemlítik hisz játszon vele minél több ember, akinek lehetősége van rá, mert egy remek játék. Kár hogy nem lett multiplatform megjelenés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129995) KaitouP válasza oriic (#129992) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Yooooo annak a Mafiának tudnék örülni, azóta se játszottam vele.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129996) Bogyi007 válasza Wesder (#129982) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mindenkinek megvan a maga keresztje - engem sokáig a Gears 3 bétával való trükközés kérdésével kötöttek össze - pedig csak rákérdeztem egyszer, nem is próbáltam ki. :DDD :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#129997) Bogyi007 válasza oriic (#129992) üzenetére


Bogyi007
veterán

No az Xbox topicból lehet is szólni a srácnak aki kereste a Gamepassban a DLC-ket a Destinyben hogy miért is nem ingyenesek. :C :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#129998) RangerFox válasza oriic (#129992) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Vicces, hogy a Lightfall előtt kiadják a kettővel régebbi kieget a D2-höz, kell mint egy falat kenyér. :DDD Amúgy nem rossz lista.

(#129999) Wesder válasza oriic (#129992) üzenetére


Wesder
félisten

Olli-Olli jöhet. Többi megvan, vagy nem érdekel. Ez se lesz egy rossz hónap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130000) hombre[EU] válasza Moby (#129976) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez pontosan így van és ezért a büdös életben nem fogom még egyszer végigjátszani,mert lehúz az életrōl. bár én nem mondom azt,hogy nem tetszett, de nehéz azt mondani rá,hogy tetszett. inkább felkavaró volt,mint egy sötét dráma
viszont a balhé nagyrésze nem erre vezethetō vissza. inkább politikai nézetek összecsapása (ami mindig rosszul öregszik) illetve a "felháborító" forgatókönyv,ami eltér az általánostól és/vagy nem elégíti ki az ō elképzeléseiket :DDD

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.