Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#120101) Lefty válasza RazoR (#120099) üzenetére


Lefty
addikt

Szejjelszoritja a fejed, nekem kis fejem van de mar fel ora utan fajt tole a fulem. SteelSeries Arctis 7P+ viszont kenyelmes.

(#120102) RazoR válasza Lefty (#120101) üzenetére


RazoR
veterán

Ja, csak 80k+, annyit nem szánok rá...

(#120103) _Balee_ válasza ProEvoFan (#120098) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Persze van mivel, hiszen ezer játék vár arra, hogy végigvigyem, olyan nem volt, amivel kedvem lett volna.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#120104) RazoR válasza VTom (#120100) üzenetére


RazoR
veterán

A tiéd sehol sem kapható már

(#120105) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Még a legjobbakkal is megesik a hiba :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#120106) syler123 válasza RazoR (#120102) üzenetére


syler123
veterán

Én is ezt mondtam, míg meg nem vettem (akkor még csak 7p volt). A fejesben a legfontosabb, hogy kényelmes legyen, olyan pedig kevés van, az Arctis nagyon kényelmes. Lehet kuponozni is az oldalukon, úgy valamivel olcsóbb, vagy várni kell valami leárazásra.

(#120107) Motyi


Motyi
senior tag

PS5 Refresh: Oberon Plus:
[link]

Sony SECRETLY changed the PS5 chip!:
[link]

DF Direct Weekly #80: PS5's New 6nm Processor
[link]

Bocsi ha már volt. :B

(#120108) crue válasza Lefty (#120101) üzenetére


crue
őstag

Nekem nem szorítja, alig érzem ha a fejemen van.

(#120109) undercover válasza Motyi (#120107) üzenetére


undercover
senior tag

És ez jó vagy rossz nekünk? :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#120110) sting2 válasza ρσгτσ (#120087) üzenetére


sting2
addikt

Kojima nem tud olyat csinálni amire ne lennék kíváncsi.
Várós!

RazoR

A dualszenzi kiváló mikrofont rejt magában.
Minek kinlodni " csak azért, hogy a fejes és a joy között ne legyen egy 50 cm szövet kábel?
Oké, a dedikált hangerő gomb az jól tud esni, de a teljes vezeték mentesség az zsebbe nyúlós és felesleges - amennyiben veszi az ember a fáradságot és összehasonlít PL, egy Pulse vs hasonló árban lévő sztereó fejhallgatót.
A kényelem kérdés is hamarabb " bekopog az ajtón" már az alsó szegmensben is akár , ha az ember nem ragaszkodik a vezetékmentes élményhez.
Baker, hogy ezt én már hány alkalommal leirtam.. :U

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#120111) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Tegnap végre sikerült platinázni a Demon's Souls-t.
Igaz, kihasználtam hozzá pár glitchet.

(#120112) zevin


zevin
csendes tag

Sziasztok,
Valaki tudna-e segíteni az alábbi probléma megoldásában?
Barátnőmmel próbáltunk játszani local coop-ban Portal Knight-ot, de valamiért nem menti el a játék a karakterét (szemben az enyémmel ahol igen) de kezdheti előről az egészet minden egyes alkalommal, ps fiókkal jelentkezik ő is be nem vendégként. Jól gondolom hogy az lehet a baj hogy a két fiók közül csak nekem van ps+ előfizetésem, és emiatt neki nem menti el a felhőbe, vagy máshol van a probléma oka?

(#120113) KKaresz45 válasza sting2 (#120110) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nagyon sokáig hittem én is azt, hogy a vezetékmentesség felesleges, egészen addig amíg nem lett egy vezetékmentes fülesem. Két nap múlva már azt nem értettem, hogy miért kínlódtam addig vezetékekkel.

(#120114) F-ECT$ válasza Sanyi.mTs (#120111) üzenetére


F-ECT$
titán

Milyen glitch kellett hozzá? Emlékeim szerint nincs nagyon szivatós trófea benne.

Dive ever, work never.

(#120115) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok!
Bocsi, ha buta kérdés de inkább rá kérdezek mint, hogy fölöslegesen vásároljak. Láttam hogy az EA playben elérhető a Grid Legends, ha most én befizetek egy hónapra akkor abban az 1 hónapban korlátlanul játszhatok a Gridd-el vagy limitálva van pár órára?

[ Szerkesztve ]

(#120116) RangerFox válasza Maxell014 (#120115) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Korlátlanul játszhatsz vele.

(#120117) Maxell014 válasza RangerFox (#120116) üzenetére


Maxell014
senior tag

Köszönöm a gyors segítséget.

(#120118) VTom válasza RazoR (#120104) üzenetére


VTom
veterán

Most láttam, a Sony honlapján hamarosan elérhető lesz, 95 ezerért :Y

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#120119) Maxtreme válasza Deck (#120083) üzenetére


Maxtreme
addikt

nem, én is :D Nem vagyok nagy soulslike fan, de ez tetszik. Amolyan immortals-dark souls szerelemgyerek. (bár az utóbbinál soulslike ide vagy oda, könnyebb, legalábbis közepes fokozaton)
Alapjába véve teljesen vállalható cucc, egyedül az animáciokkal vannak elég erős problémák, főleg a távoli npc-knél. (olyan mintha 10-15 fps-el mozognának :D )

(#120120) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#120114) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Én többynyire harcos stílus felé mentem mindig. (Royalty classal indultam, hogy majd magic build-et csináljak és a végén mindig kard és pajzs volt a kezeimben.) Így az NG+ már nagyobb kihívás volt számomra.
PS5 lemezes változat + DS lemez szükséges. 1.00-ás rendszeren van a coin glitch [link]
A glitch az újrajátszások miatt kellett, van olyan spell és miracle, amihez összesen 3-szor kell ugyan az a demon soul.

[ Szerkesztve ]

(#120121) Callisto válasza zevin (#120112) üzenetére


Callisto
őstag

Split screen? PC-n nem megy a mentés csak úgy sajnos. Lehet PS-en is hasonló a helyzet. Próbálj utánanézni, ha tudsz angolul valamennyire. Én nem találtam semmit.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#120122) kerti008


kerti008
aktív tag

Szeretnem atvinni a jatekaimat egy uj konzolra (PS5-rol PS5-re) de ujraletolteni meg nincs sok kedvem 50MB/s internet mellett. Gondolom az m2.ssd-vel meg a kulso ssd-vel nem lesz gond mert siman atrakom es mukodni fog. De mit csinaljak a belso ssd-n levo jatekokkal? USB kulso HDD-re lehet menteni? Vagy csak szanjak ra 2 napot es toltsem le ujra?

[ Szerkesztve ]

(#120123) zevin válasza Callisto (#120121) üzenetére


zevin
csendes tag

Igen, hasonló a helyzet nálam is, a trófeákat elmenti meg minden de mikor játszanánk csak azt ajánlja fel hogy új karaktert készítsen, minden alkalommal. Olyan az egész mintha a ps+ hiányában nem mentené a felhőbe az ő állását csak az enyémet, és valamiért a konzolról nemtudja/nemakarja a játék beolvasni.

(#120124) Zoltn


Zoltn
senior tag

Elkezdtem a Days gone-t. Nem is rossz jatek, van egy hangulata, a sztori is jonak igerkezik. De. Mi az istenert szivatnak ezzel a benzinezessel. Semmi ertelme. Ugyis van mindenhol kanna. Meg taborokban, kutakon meg lehet tankolni. Tenyleg nem ertem. Arra jo ha gyorsutazok terkep egyik vegerol a masikba, 2 megallovalmjutok el. Remek. :W Amugy elvezem. :))

"Music is your only friend. Until the end!"

(#120125) raziel01 válasza Zoltn (#120124) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem is semmi értelme. Ahogy megvalósították úgy abszolút értelmetlen.

(#120126) tboy93 válasza Zoltn (#120124) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az elejen frusztralo, a jatek kozepetol mar nem faj annyira.

(#120127) Deck válasza Zoltn (#120124) üzenetére


Deck
titán

Az, hogy figyelned kell rá az elején. Emiatt óvatosabb is vagy, nálam is volt olyan, hogy kifogytam. Így lesz értelme is a fejlesztéseknek és em lehet egyből, mindent.
Ilyen felfogással, hogy értelmetlen, minden játékba találni valamit.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#120128) F-ECT$ válasza Zoltn (#120124) üzenetére


F-ECT$
titán

Az is szívás lenne ha nem lenne mindenhol.

De így valóban nem ad sokat a játékhoz, nekem pl egyszer sem fogyott ki.

Dive ever, work never.

(#120129) Deck válasza F-ECT$ (#120128) üzenetére


Deck
titán

Úgy tudom a nehézségi szint befolyásolja azt is, mennyit találsz.

PS5

(#120130) Kendek válasza kerti008 (#120122) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet menteni USB-s vinyóra, akár a játékok áthelyezésével is, de készíthetsz egy komplett mentést is, amit aztán visszaállíthatsz az új konzolon.

<-ƘƘ->

(#120131) S e t h válasza Zoltn (#120124) üzenetére


S e t h
nagyúr

Téglafalba vered a fejed, de élvezed, nájsz. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120132) Lackooo84 válasza kerti008 (#120122) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha mindkét gép nálad lesz egyszerre akkor van a két gép közt mindent (accountokat is stb) átmásoló opció.

The Truth is out there...

(#120133) Frod


Frod
addikt

Az Extra katalógusba érkező októberi címekről van valamilyen infó már? (eleve azokat mikor szokták bejelenteni?)

Do you see the white shadow?

(#120134) Mrdevil válasza Frod (#120133) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pont én is ezen filoztam, lassan érdekelne. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#120135) tboy93


tboy93
nagyúr

Call of Duty Vanguard pipa. Volt vagy kemeny 5-6 ora a kampany. Pontosan nem tudom, nem merte a PS rendesen. Legfrissebb COD kampany elmenyem talan a WWII volt ez előtt. MW2019 es Cold War kimaradt. Őszintén, a történet hozta a kötelezőt, semmi olyan ami ne lenne kiszámítható. Kicsit sajnálom hogy nincs mar BO1-2 féle izgisebb story ezek mögött. A grafika ps5 színvonal, tényleg szép, csak hat elég csőjáték, nem igazan vettem eszre hogy mondjuk a WWII-hoz merten kinyilt volna a jatekter. Sőt. Szerintem ez mar tul linearis 2022-ben. BUG az volt, első palyan kapasbol ugy beleragadtam egy texturaba hogy restart to checkpoint segitett csak. Aztan az egesz jatek soran tapasztalhato volt hogy meg-meg akadt a jatek 1-1 masodpercre es teljesen befagyott. Na mindegy, egy delutani shooternek elment, megy tovabb ocsemnek, aztan vissza hardveraprora.

(#120136) Zoltn válasza S e t h (#120131) üzenetére


Zoltn
senior tag

Mint minden Souls jatekos. :C

"Music is your only friend. Until the end!"

(#120137) marinea2 válasza Zoltn (#120124) üzenetére


marinea2
addikt

Nekem Top4 es jatekom a DG. Imadtam a hangulatat. Nem egy hibatlan jatek kis odafigyelessel sokkal jobb lehetett volna. 70 oram van benne. Lehet egyszer ujra nyomom :))

a kannazas meg nehez szinten azert hozza tesz a felelem/tulelesi faktorhoz azert. De ez csak az en velemenyem :K

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#120138) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Nfs Heat. Ez a játék egy hulladék, hála a nevetségesen tapadós rendőröknek. 100 forintot nem ér, nem hogy ezret. :Y

(#120139) erahurka válasza Farkassacred (#120138) üzenetére


erahurka
félisten

Lenyugodhatnál már. Ne játszd ha nem tetszik de nem kell két naponta jönni és köpködni mekkora fos.

(#120140) Farkassacred válasza erahurka (#120139) üzenetére


Farkassacred
őstag

Nem nem tetszik, szimplán egy hibás játékról van szó. Semmi optimalizáció, röhejes grafika.. és ezt 2019-ben. Nem csodálom, hogy nincs egyetlen normális autós játék a piacon..Nincs rá igény úgy látszik. :K

(#120141) Bondix


Bondix
tag

Ps4-re megvettem anno a moss nevű játékot vr szemüveg miatt.

Egyik ismerősömnek ajánlottam meg is vette, és ps5 szeretne vele játszani de valamiért nem működik neki a kontroller amikor az elején a könyvet ki kéne nyitni.

A kérdésem, hogy a sima moss kompatibilis ps5-el vagy esetleg csak az új rész amit láttam a moss book 2?

Másik kérdésem ajánljatok légyszíves ps5 re kompatibilis vr játékokat.

Köszi előre is

(#120142) nylontacsko válasza erahurka (#120139) üzenetére


nylontacsko
senior tag

De legalább újra fikázhatta :DDD

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#120143) LÁZ válasza Bondix (#120141) üzenetére


LÁZ
addikt

Sonytól kell kérni adaptert, hogy menjen a vr ps5ön, ingyen küldik, de sima levélként, szóval 1-2 hét min, vagy több. De majd megírják a kollegák, akiknek van, hogy mi a pontos ügymenet :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#120144) light1994012 válasza Bondix (#120141) üzenetére


light1994012
tag

Szerintem csak PS4-es kontrollerrel fog menni.

Sony Xperia 1, Playstation 5, Asus ROG Zephyrus GX701GV

(#120145) Farkassacred válasza nylontacsko (#120142) üzenetére


Farkassacred
őstag

Úgy igazából most fikáztam először, előtte még csak próbálgattam a játékot hátha. Hát ez van, ez ennyi volt.

(#120146) polonic válasza Farkassacred (#120140) üzenetére


polonic
félisten

Nincs normális autós játék a piacon? GT7...

(#120147) Kendek válasza Bondix (#120141) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A VR játékokhoz szükség lesz DS4, Aim és egy pár Move kontrollerre. Van amelyik az egyikkel és van amelyik a másikkal játszható, meg olyan is van, hogy többel is kompatibilis. Olyan nincs amelyik csak az Aim-ot támogatja (szóval ez teljesen opcionális), de olyan van amelyik csak DS4-gyel irányítható, és olyan is van, hogy csak Move-val.
A legtöbb VR játék az kompatibilis a PS5-tel. Az összes felsorolása helyett egyszerűbb leírni azt az egyet ami nem fut; Robinson: The Journey. Vagyis a Moss első része az játszható PS5-ön is, ha van bekötve PSVR, és van hozzá DS4 kontroller.

<-ƘƘ->

(#120148) erahurka válasza Farkassacred (#120145) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ha nem vesszük figyelembe a többi kapcsolódó kommented akkor igen.

(#120149) Farkassacred válasza erahurka (#120148) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ami volt kb 3 összesen. :DDD

(#120150) tboy93 válasza Farkassacred (#120138) üzenetére


tboy93
nagyúr

jatek kozepetol mar el lehet menekulni előlük

elotte inkabb keruld oket ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.