Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#120051) Sliderxy válasza Frod (#120048) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ez egy átlagos végigjátszási idő, ami kb. azonos az első Dead Space epizód hosszával. Annál is 12 órára lőtték be anno az átlag végigjátszási időt, ettől függetlenül simán meg lehetett ezt duplázni, ha nem rohansz. Én szerettem alaposan megnézni mindent, minden infó morzsát végig olvasni, bele is ment a 20+ óra simán.

(#120052) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Belekezdtem Avengers-be, habár itt jóformán csak negatív kritikákat olvastam, nekem az elsőre nehézkesen áttekinthető menürendszeren kívül egészen jó szórakozást nyújt a játék. Kamala Khan karakterének bemutatása, fejlődése egész jól fel lett építve. A szuperhősök iránti gyermeki rajongását nagyon elcsípték a készítők.

Viszont ami negatívum, hogy rohadtul bug-os, de olyannyira, hogy az ennyi idővel a játék megjelenése után azért meglepő. Van az a jelenet mikor Kamala először találkozik Tony-val és egy kezdetleges páncél darabjait kell összeszedni. Ennél a pontnál átvált a játék Tony-ra, itt abbahagytam tegnap előtt a játékot és folytatást követően a fullos piros páncélzatban adta be a karaktert, akivel a régi páncél darabjait lehetett keresgélni. :F . Most komolyan ilyen hibát nem vettek észre, vagy ha észrevették nem javították ennyi idő alatt? Ez azért elég szomorú. Pedig alapjában véve nekem tetszik a játékmenet is.

(#120053) RangerFox válasza Frod (#120048) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Klasszikus lineáris single player hossz. Nekem tetszik, pont sweet spot.

(#120054) Frod válasza ρσгτσ (#120050) üzenetére


Frod
addikt

Ez a "beta paths" egyébként az akar lenni, hogy a sztori pontjain választani lehet, hogy balra, vagy jobbra megyünk, és nem lehet majd backtrack-elni, hanem akkor a döntés szerint haladunk tovább és kimaradhatnak szegmensek?
A megfogalmazás számomra új, nem hallottam még ezt, ezért gondolom, hogy nem simán csak a sidequest-ekre/opcionális szobákra céloz vele.

#120051 Sliderxy
Én is a "mindent elolvasok" típusú játékos vagyok - címtől függ persze -, úgyhogy legyen igazad :)

Amúgy nem alapvetően a hossza a bajom, mert mondjuk a RE2 Remake is 8 óra volt elsőre, de azt 5 ezerért vettem. :DDD Szal a "14 óra 25 ropiért", inkább ez a fennakadás tárgya.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#120055) Sliderxy válasza Frod (#120054) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Hát igen, ebben az esetben az egységnyi órára jutó költség magasabb lesz, ha megjelenéskor veszed. Én kivárom amíg feldobálják a lemezeket apróra. (úgyis hamar kipörgetik itt sokan ;] ) Belegondolva, ha játékidő alapján kellene fizetni, és egy Callisto játékidő lenne az alap, akkor elég szarul járnánk egy AC cím esetében. :DDD

(#120056) ρσгτσ válasza Frod (#120054) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én úgy gondolom az eddigiek, és a megnevezés alapján, hogy erről van szó...de aztán lehet kijavít valaki egy más elképzeléssel.

Az, hogy ez milyen módon fog működni a játékban az jó kérdés. Mert az útvonal kiválasztása mellett annak is lehet jelentősége, ha egyéb döntéseket kell hozni a történet szempontjából. Például azért, mert több szálon is el lehet indulni.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120057) Bad Pritt válasza Frod (#120054) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én úgy képzelem el, mint az új Wolfenstein-t, ahol van egy sneaky meg van egy combat útvonal. A gameplay nagyon erősen arra utal, hogy a lopakodás és a harc is opció sok esetben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120058) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Sziasztok!

Tudom volt már ezerszer a kérdés, de lusta vagyok visszaolvasni, és a tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Bővíteni szeretném a ps5-öt! 1tb-os elég nekem pluszban, a keret 35-40ezer forint! Melyik ssd-t ajánlanátok??

(#120059) Kendek válasza Tomtailor85 (#120058) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos ennyiért nem lehet 1 TB-osat venni. [link]

<-ƘƘ->

(#120060) Sliderxy válasza Tomtailor85 (#120058) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ennyiért esetleg csak használtat tudsz venni, de abból sincs túl sok a piacon. Nemrég láttam egyet 40-ért, de nagyon ritka, hogy valaki árul ilyesmit.

(#120061) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Csak bejött az Elle Fanning tipp.

Hideo Kojima’s Next Game Casts Elle Fanning, as Confirmed by QR Code

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120062) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Hali srácok,van BF 2042 topik?Telóról nem találom ha van legyen szíves valaki belinkelni köszönöm. :R

(#120063) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

NFS Unbound trial EA Play: november 29.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120064) wolf13 válasza Bazsi747 (#120062) üzenetére


wolf13
őstag

Szia.

Erre tessék : [link]

(#120065) Bazsi747 válasza wolf13 (#120064) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

:R

(#120067) Frod válasza balazs025 (#120066) üzenetére


Frod
addikt

Nyilván jelen esetben nem kell tőle tartani, de a Cyberpunk óta a "gone gold" sem jelent igazából semmi biztosat :DDD

Do you see the white shadow?

(#120068) Tomtailor85 válasza Kendek (#120059) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Szétnézek! Köszönöm! :R

(#120069) zozika84 válasza balazs025 (#120066) üzenetére


zozika84
őstag

Ezazzzz :C :C :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#120070) Lackooo84 válasza balazs025 (#120066) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez csak egyet jelenthet..... készül a day one patch... ;] :DDD

The Truth is out there...

(#120071) sting2 válasza ρσгτσ (#120061) üzenetére


sting2
addikt

Újra lelkes csillogó szemű gémer vagyok...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#120072) Peace válasza ρσгτσ (#120061) üzenetére


Peace
nagyúr

Elle Fapping! :P

(#120073) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok a TWS fülesekkel ugye problémamentesen működik a konzol?! Tervezek venni, azért kérdezem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120074) Kendek válasza .LnB (#120073) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A konzol nem támogatja a TWS füleseket, vagyis USB-s adapterre van szükség. Plusz a jó élményhez szükséges, hogy legyen low latency módja is, különben zavaróan nagy lesz a hang késése.

<-ƘƘ->

(#120075) .LnB válasza Kendek (#120074) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:U Dejó...
Még, jó hogy rákérdeztem.
LowLetancy-sat néztem az oké, de ez az adapter... Ennek van valami specifikációja, hogy melyik jó? Melyik működik rendesen a PS5-tel?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120076) Kendek válasza .LnB (#120075) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szinte bármelyik adapterrel kompatibilis, mert simán csak USB-s hangkártyának látja. Amúgy a legjobb választás az a Creative BT-W3, vagy ha a Bluetooth füles csak SBC hangkodeket támogat, akkor egy olcsóbb Ugreen CM408 is jó lehet. Nekem mindkettő van és jól működnek, SBC-vel pedig nincs hangminőségbeli és hatótávbeli különbség.

<-ƘƘ->

(#120077) .LnB válasza Kendek (#120076) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendben. Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120078) S e t h


S e t h
nagyúr

Hallgatom a reflektorban a poénos felvetést, mi lett volna ha a fifa által kért 1 milliárdos licencet az EA elutasítása után a Microsoft kifizette volna.
Mi bázist tudtak volna magukhoz csábítani ha betolják minden évben gamepassbe. :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120079) Sanyi.mTs válasza Kendek (#120076) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Creativ-nál a jack-es dugó micsoda?

(#120080) ρσгτσ válasza S e t h (#120078) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Aztán több év nulláról fejlesztés után kiadnának egy olyan játékot Fifa névvel, amivel semmi tapasztalatuk nincs, és amúgy a licenszek jelentős része kizárólagosan kapcsolódik az Electronic Arts -hoz. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120081) VTom válasza ρσгτσ (#120080) üzenetére


VTom
veterán

Megvették volna őket is :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#120082) ρσгτσ válasza VTom (#120081) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jelenleg egyszerűbb lenne megvenni az EA -t, ez való igaz. :D

Vannak olyan ikon lapok is (vagyis egykori játékosok), akikért évekig küzdöttek, hogy bekerülhessenek a játékba. Persze ezek nagy része azt hiszem nem kizárólagos.

Viszont emellett rengeteg exkluzív szerződést kötöttek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120083) Deck


Deck
titán

Asterigos-t csak én vettem meg? :DDD
Kis chill játéknak tökéletes lesz :P

PS5

(#120084) fausto


fausto
addikt

Hello,
Elővettem a Fall Guys-t. Anno játszottam vele ps4-en, most a ps5 verziót tolom és észrevettem, hogy megbolondultak a trófeák. Pl. megvan ps4-en, hogy jussak tovább 1 fordulóból, ps5-re nem adta meg, ott viszont megvan, hogy jussak tovább 50 fordulóból. És egy csomó ilyen van, amit anno megadott ps4-en, de ps5-re már nem.
Erre van ötletetek vagy buktam azokat a trófeákat, amit korábban megszereztem?

(#120085) -=Jam=- válasza Sanyi.mTs (#120079) üzenetére


-=Jam=-
őstag

mikrofon szerintem.

(#120086) Kendek válasza Sanyi.mTs (#120079) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az egy mikrofon, amit be lehet dugni a kontrollerbe. Ez inkább DS4-nél érdekes, a DSe-ben van gyárilag is.

<-ƘƘ->

(#120087) ρσгτσ válasza sting2 (#120071) üzenetére


ρσгτσ
őstag


[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120088) ρσгτσ válasza Deck (#120083) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én gondolkoztam rajta, de még nem döntöttem el, hogy kell -e nekem. Megvárom szerintem a játékosok visszajelzéseit.

Úgy láttam, hogy az előrendelők már október 8 -tól tudnak játszani. Tehát a megjelenés előtt pár nappal.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120089) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#120088) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én tudom, hogy nekem kéne, de messziről érezni rajta a fél éven belül esedékes Game Pass szagot. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120090) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#120089) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen....ez is benne van. :D Lehet hamarosan bekerül a Game Pass -ba vagy a PS Plus -ba.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120091) Deck válasza ρσгτσ (#120088) üzenetére


Deck
titán

Igen, éjfél óta játszható :D

PS5

(#120092) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#120089) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ennyi erővel a játékok minimum 90 százaléka mehetne gamepass/ps+ba. ;]

(#120093) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#120092) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mehetne, de nem megy, viszont az ilyen indie akció kaland játékok szép számmal landoltak GP-ben az elmúlt években.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120094) _Balee_ válasza Deck (#120083) üzenetére


_Balee_
aktív tag

S milyen, érdemes megvenni?

Csak a Deluxe játszható 3 nappal korábban vagy az alap is?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#120095) ρσгτσ válasza _Balee_ (#120094) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mindegy a verzió. Minden előrendelőnek jár az early access.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120096) _Balee_ válasza ρσгτσ (#120095) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Köszi. Kipróbáltam a steames demót, nagyon tetszik, szóval meg is vettem PS-re. :) Úgysem volt mivel játszani.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#120097) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#120098) ProEvoFan válasza _Balee_ (#120096) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Úgy sem volt mivel játszani? :Y
Nálam olyan nincs. Legyen régi vagy újabb játék, kb mindig találok valamit, amivel elvagyok.,pedig hat éve van itthon újból Playstation.

[ Szerkesztve ]

(#120099) RazoR válasza .LnB (#120075) üzenetére


RazoR
veterán

Én egy Ugreen adapterrel használok egy Earfun Free 2 agybadugóst és teljesen jó, nagyon minimális a késés ha a fülest Low latency módba rakom.

Más: valaki le tudná nekem mérni a Pulse 3D fejpánt belső méretét fülpárna tetejétől a másik fülpárna tetejéig? Gondolkodom a vételen csak kérdés, hogy elég nagy e a búrámra a mérete. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#120100) VTom válasza RazoR (#120099) üzenetére


VTom
veterán

Nem leszel vele megelégedve.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.