Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#119051) Farkassacred válasza erahurka (#119048) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hát de igaza is van, nem? ;]

(#119052) ProEvoFan válasza sting2 (#119050) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD :K
Egyetértek.

(#119053) Hiei555


Hiei555
tag

Hali! Azt esetleg tudja valaki hogy ha + SSD-t szeretnék az 500 gigásat is befogadja vagy minimum 1 terrás kell? Illetve ha heatsink nélkülit veszek utána ha építek rá egyet az jó igaz?
Western Digital WD Black SN850 olvasas/iras 7000/4100
FireCuda 530 500 GB olvasas/iras 7000/3000
Ez a kettő amit kinéztem a firecuda valamivel lassabb érdemesebb akkor a WD-t vagy mint 2 lassú az írás miatt?

(#119054) erahurka válasza sting2 (#119050) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen héber páros? :F

Amúgy én már nem tudom hol nézzek kritikákat vagy véleményeket.

(#119055) erahurka válasza Hiei555 (#119053) üzenetére


erahurka
félisten

De miért vennél 1TB-nál kisebbet? Gondolj bele hogy az 500-ason se 500 hely van mínusz 10% hogy tovább bírja a meghajtó. Nem mondom én laptopban elvagyok vele de van mellette HDD a filmeknek és viszonylag keveset játszom.

(#119056) Bad Pritt válasza erahurka (#119054) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szvsz magyaroknál sehol.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119057) erahurka válasza Bad Pritt (#119056) üzenetére


erahurka
félisten

Játékoknál nincs ilyen Rotten vagy IMDb amire lehet alapozni?

(#119058) Hiei555 válasza erahurka (#119055) üzenetére


Hiei555
tag

Azért mert fele annyiba kerül és számomra elég lenne az is 3-4 game elfér rajta + az alapon is az már nekem elég.

(#119059) Bad Pritt válasza erahurka (#119057) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Metacriticnek van felhasználói füle, csak ott kevesen értékelnek. Multiplatform játékoknál a Steam működhet, rengeteg visszajelzést hagynak játékosok, csak ott meg a PC optimalizálás rondíthat bele az értékelésekbe.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119060) Kendek válasza Hiei555 (#119053) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó az 500 GB-os, azt is elfogadja. Hűtőborda az mindenképpen kelleni fog, de a méretére figyelni kell, hogy elférjen. [link] [link] [link]
Az írási sebesség az teljesen mindegy, a lényeg, hogy az olvasási az 5.500 MB/s felett legyen.

<-ƘƘ->

(#119061) koncsik válasza Kendek (#119060) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Erről jut eszembe, külső SSD-ről továbbra sem lehet PS5 játékokat futtatni, ugye?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#119062) Frod válasza bbuffy (#119049) üzenetére


Frod
addikt

Az eleje nekem is döcögve indult, pedig tudtam mire készüljek, imádom az Arkane játékait.
Az Infuse képességét viszonylag hamar megkapod, talán az első két órában már, utána el tudsz menteni tárgyakat, hogy megmaradjanak a loopok között.
A dupla pisztolyt pedig talán délelőtt találod meg a radar(?) pályarészen, de a questek között látod, ott írja pontosan.
Strelak Verso a neve. Ezen kívül egy lila szintű szögbelövőt szerezz még a stealth miatt, és másra nagyon nincs is szükség ;)

Do you see the white shadow?

(#119063) Kendek válasza koncsik (#119061) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

USB-s külső vinyón és SSD-n csak tárolni lehet a PS5-ös játékokat, futtatni nem engedni. Ez később sem fog változni.

<-ƘƘ->

(#119064) Nescafé válasza Frod (#119062) üzenetére


Nescafé
őstag

Én megszereztem a fegyvert , de meghaltam és eltűnt..
Akkor el is veszett?
Infuse- képességet megnézem, vagy hol lehet ezeket elmenteni...?
köszi

 iPhone 15 Pro

(#119065) Nescafé válasza Nescafé (#119064) üzenetére


Nescafé
őstag

Megvan közbe :)

 iPhone 15 Pro

(#119066) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Mw2 is 120hzen fut?

(#119067) dunc válasza BUZZLGHTYR (#119066) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen.

(#119068) KaitouP válasza BUZZLGHTYR (#119066) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ha beállítod a Game Presets alatt a Performance módot a konzolon, és engedélyezed a 120 Hz-et, akkor igen, fut. A játékban viszont erre nincs külön kapcsoló, szóval a konzol beállításai között kell az említett két beállítást elvégezni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#119069) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Wo Long: Fallen Dynasty demót gyűröm, nagyon bejön, de még elég bénának érzem magam benne, szokni kell még, de jó lesz ez. Így hirtelen a kör alakú emelvényig jutottam, ahova felérve egyszer csak leszáll-t egy 20-as szerű sárkány vagy mi. Hát az köszi. :D :U

(#119070) Deck válasza Sliderxy (#119069) üzenetére


Deck
titán

25.ig működik a demo. Siess vele :C
Wo Long topik ha érdekel valakit: [link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#119071) S e t h válasza Sliderxy (#119069) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én azt hagytam a francba, ki lehet kerülni. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#119072) Deck válasza S e t h (#119071) üzenetére


Deck
titán

Azért, van a játékba, hogy megöld. :D

PS5

(#119073) ANOka


ANOka
őstag

Végig vittem a Stray-t: a maga nemében nem volt rossz. :)
Platinázni viszont nem fogom: a sok apró "bisz-basz összeszedése" nem az én műfajom, miután végre lefutott a stáblista. :DD

(#119074) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok,
tud valaki nekem boltot ajánlani ahol lehet PS5 játékhoz tokot venni?
Sehol se találok.
Köszönöm!

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#119075) KaitouP válasza bod101 (#119074) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Kifejezetten PS5-ös nincs, ez egy vastagabb méretű blu-ray lemez tok. Nézegelődj, válogass: [link] (Esetleg Aliexpress játszhat még. )

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#119076) -=Jam=- válasza bod101 (#119074) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Itthon nem nagyon van, de ebay-en lehet találni olyat, ami full ugyanaz. A leírás szerint eredeti sony, de azért azt kezeljük fentartásokkal :D

[link]

(#119077) WhiteWalker válasza bod101 (#119074) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Veszel akár itt a hardveraprón egy régi , ócska PS4 játékot pár száz ft-ért , azt belerakod a PS5 játékot , a többit meg kihajítod . ;]

[ Szerkesztve ]

(#119078) marinea2 válasza erahurka (#119054) üzenetére


marinea2
addikt

Ha egy jatekrol lebeszelni akarod magadat akkor megnezed az OW Zolyt, ha meg ra akkor a magyar IGN-t 😀
egyebkent itt erdemes jatekokrol erdeklodni. Tobbsegben itt kapod a legtisztabb kepet szerintem :))

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#119079) dunc


dunc
nagyúr

Ghost Of Tsushima : Végig vittem a főszálat, és majdnem az összes mellékküldetést. Szinte maxon volt a karakter, de a DLC szigetre már meguntam a játékot, talán egyszer lenyomom azt is. Zseniális játék! Most viszont fogalmam sincs mivel fogok játszani, talán a Returnalt kipróbálom, vagy a LIUS Part 2 öt végig nyomom. Esetleg valami mást tudtok ajánlani? :))

[ Szerkesztve ]

(#119080) Gorgonka válasza dunc (#119079) üzenetére


Gorgonka
tag

A Returnal nálam nagyon betalált. Mondjuk jó béna vagyok benne, de szórakoztató. Most próbálok eljutni újra a második bosshoz. Elsőre elszúrtam a harmadik fázis végén... :D

Esetleg más játékstílusban ott van még a Two Point Campus. Jópofa lett az is.

(#119081) melega válasza dunc (#119079) üzenetére


melega
őstag

A last of us part 2 zseniális játék év játéka volt nekem a Ghost of Tsushima mellett.

A Returnal nekem jóval nehezebb mint a Dark Souls 1,2,3 amiket magamtól toltam végig.

Ja amúgy az Uncharted széria is jó ps exkluzív volt.
Imádom az összes felsorolt játékot.

(#119082) dunc


dunc
nagyúr

Köszi srácok van választék, és "ingyen". :))

(#119083) erahurka


erahurka
félisten

Nyomom ezt a Men of Medant de a QTE-k vállalhatatlanok. Hiába kapcsoltam ki hogy időre menjen, ha bedobja hogy gyorsan kell nyomkodni azt se tudom megcsinálni mert az továbbra is időre megy. Vicc. Gyakorlatilag játszhatatlan. Until Dawnnal nem volt semmi ilyen probléma nem tudom hogy sikerült ennyire elrontani ugyanazt a játékmenetet itt. :(((

Fazon meg magyaráz itt a döntésekről, hát rohadtul nem azért haltak meg hanem mert kevés idő volt megnyomni a gombokat! :U

[ Szerkesztve ]

(#119084) F-ECT$ válasza melega (#119081) üzenetére


F-ECT$
titán

A Returnal az elején nagyon nehéz, de a második boss leverése után könnyebb lesz. Van még 1-2 nehézségi ugrás benne, de ha egyszer belejössz, akkor szinte nem is érted, hogy miért nem tudtál benne gyorsabban haladni :)

Dive ever, work never.

(#119085) tboy93


tboy93
nagyúr

Leporgott a cp2077 fo tortenet szala, huszonpar ora alatt. Eleg csíra endinget kaptam, lehet neki kell fussak majd megegyszer valamikor :D Game breaking bug nem volt sehol, idegesiti aprosagok inkább.

Majus 25-en kezdtem el jatszani vele, tegnap fejeztem be, szoval volt egy 4 honap mire sikerult belerakni 20+ orat, nem mondanam hogy sokat jatszok mostanaban. :( Kozben egy diablo 2 végigjátszás azert meg becsuszott.

[ Szerkesztve ]

(#119086) .LnB válasza tboy93 (#119085) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Secret edning-re menj rá. Az a legfaszább. Nekem is kellett két végig játszás, mire meglett az összes ending.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119087) tboy93 válasza .LnB (#119086) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sajnalom hogy elbaltaztam a menteseimet es nem lett egy manual mentes a kello idoben :(((

(#119088) .LnB válasza tboy93 (#119087) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát most végigtolod akkor más life path-tal. :D (Na nem mintha akkora különbség lenne)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119089) marinea2 válasza dunc (#119079) üzenetére


marinea2
addikt

A DLC-t kine hagyd. Az a legjobb resze! :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#119090) Bazsi747 válasza marinea2 (#119078) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Szomorú de ez tényleg így van,ennyi :K .

(#119091) dunc válasza marinea2 (#119089) üzenetére


dunc
nagyúr

Lehet csak már meguntam, majd előveszem . :B

(#119092) erahurka válasza tboy93 (#119087) üzenetére


erahurka
félisten

Secret Endingnél készülj arra hogy kb. 5 fokkal nehezebb mint bármi addig a játékban. Meg majd a T pózban szövegelő Silverhandre :DDD

PC előnye ilyenkor jön ki, én lerántottam egy secret endinges mentést azt' kész, de nem tudtam megcsinálni, baromi nehéz :(

(#119093) errorcode06 válasza erahurka (#119092) üzenetére


errorcode06
őstag

Dehogy nehéz, elszoktál az egér+billentyűzettől. Glitch nélküli doom eternal ultra nightmare, na az nehéz :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#119094) Hiei555 válasza Kendek (#119060) üzenetére


Hiei555
tag

Szia végül ilyet vettem :https://www.kingston.com/en/ssd/gaming/kingston-fury-renegade-nvme-m2-ssd
Viszont ezen van elvileg ilyen heat spreader attól függetlenül kell rá vennem valamilyen hűtőbordát? Nézegettem már őket amazonon van az a Sabrent rocketes de hát kiszállítással együtt 10.000ft kb annyit nem szeretnék rá költeni. Valaki tud esetleg ajánlai bevált heatsinket rá?

(#119095) erahurka válasza errorcode06 (#119093) üzenetére


erahurka
félisten

20 óra alatt csak visszaszoktam. Nekem nem ment.

(#119096) ρσгτσ válasza marinea2 (#119089) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A történethez szerintem sokat hozzáad. Plusz egy kicsit más a hangulat is. Szóval szerintem is érdemes. Bár ha beleunt, akkor jól fog jönni egy kis szünet előtte.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119097) WhiteWalker válasza dunc (#119079) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

FallGuys ;]:DDD

(#119098) Lackooo84 válasza erahurka (#119083) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Állítsd be, hogy csak az x-et kelljen nyomkodnod, úgy már csak menni fog. :D

The Truth is out there...

(#119099) tboy93 válasza .LnB (#119088) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az örök dilemma, nyomjam vegig ugyanazt megegyszer, aknázzam ki a jatek osszes lehetoseget vagy kezdjek valami ujba inkabb :D Keves az idom sajnos:/

(#119100) tboy93 válasza erahurka (#119092) üzenetére


tboy93
nagyúr

Normalon nyomtam, kicsit talan tul konnyu volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.