Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#119701) ρσгτσ válasza Frod (#119682) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Köszi. :R

Meglátjuk milyen a játék.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119702) ribizly válasza ρσгτσ (#119692) üzenetére


ribizly
veterán

Tudom ne fanyalogjak, mert PS4/5 era-ban nem elérhető, de ehhez így jár volt hozzányúlni. Látszik, hogy sietve kell a hype, mert a Callisto Protocol kiveszi a szelet ebből a vitorlából. Ez a trailer nem rossz, de pár éve vittem végig és igazából ez így nem annyival szebb, hogy mondjuk nekem akármennyit megérjen.

Akinek kimaradt, Annak persze nagy élmény lehetne, ha nem jönne előbb a TCP. 🤣

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#119703) Atomgeszi válasza F-ECT$ (#119699) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Főként szerintem azért is félnek sokan, mert láttuk, hogy milyen potenciál van a PS exkluzív vonalon. 100%-os figyelem. Na most, ha ez megoszlik azzal, hogy akkor innentől PS + PC is lesz, egyik másik minőségének a rovására mehet. :F

[ Szerkesztve ]

(#119704) keIdor válasza F-ECT$ (#119699) üzenetére


keIdor
titán

Hallani, hogy a Sony is ráfekszik a live servicere ebben a generációban majd, úgyhogy én úgy látom elindultak egy rossz irányba. Kapunk idén egy GoW folytatást, ha minden jól megy, akkor jövőre Spider Man 2, talán a Wolverin is befut 2024-ig. Viszont terveznek Last of Us multit, Horizon multit… nem jó ez a Jim Ryan féle irány. Szerintem ez a generáció nem lesz olyan tartalmas, mint a PS4. De tévedjek…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#119705) erahurka válasza keIdor (#119704) üzenetére


erahurka
félisten

Valahogy ki kell termelni az olyan blockbusterek költségvetését mint a Last of Us vagy a Horizon. Arról nem is beszélve hogy lényegében a PlayStation tartja el a teljes Sony-t.

Lehet kevesebb olyan szintű játék fog készülni mint mondjuk a Cusima, de így is pont annyival több ilyen fog megjelenni PlayStationre mint más platformra, amennyi megjelenik ;]

(#119706) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Skacok mi a helyzet ma a BF2042 vel? Úgy értem rendbe rakták? Élvezetes? Talál embereket játék előtt és nem kell 10 percig várni.Akciós most 12 ezer store ban de mai napig nem vettem meg. :R

(#119707) keIdor válasza Bazsi747 (#119706) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem az új mapok miatt meg a korábbi részekből is kapott mapot, emiatt egész jó lett a játék. De elég koca BF-es vagyok, szóval a hardcore réteg lehet máshogy látja.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#119708) Lackooo84 válasza keIdor (#119704) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már régen el kellett volna ásni a vén zsiványt.... Látszik rajta, hogy csak a profit számít semmi más....

The Truth is out there...

(#119709) zozika84 válasza keIdor (#119704) üzenetére


zozika84
őstag

Amíg ezeket le lehet majd nyomni a vásárlók torkán, addig nem lesz gondjuk, és a fanok eddigi hozzáállását elnézve, továbbra is mindent meg fognak venni, amit a Sony ki tol magából.. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#119710) ρσгτσ válasza erahurka (#119678) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Egy-két meccs alatt szerintem rá lehet érezni. Boost -tal pedig tök jól lehet korrigálni a drift végét. Nekem bejön eddig.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119711) Elderath válasza keIdor (#119704) üzenetére


Elderath
őstag

Látják majd mennyi pénz van GaaSba és szépen elkopnak az SP játékok majd. Megy a lejtőn lefele szépen a banda, legalábbis számomra

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#119712) Elderath válasza erahurka (#119705) üzenetére


Elderath
őstag

jajj szegények a 80 eurós játék ár biztosan nem fedezi ezeket már...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#119713) keIdor válasza Elderath (#119711) üzenetére


keIdor
titán

Elég sok GaaS/multiplayer jön. :(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#119714) erahurka válasza keIdor (#119713) üzenetére


erahurka
félisten

Mi ág a GaaS? :F

(#119715) keIdor válasza erahurka (#119714) üzenetére


keIdor
titán

Games as a Service

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#119716) Gorgonka válasza F-ECT$ (#119699) üzenetére


Gorgonka
tag

Miért lennének azért rosszabbak a PS-es játékok, mert később megjelennek PC-re is? Ebben nincs ok - okozati viszony :).
Remasterek azért jönnek orrba - szájba, mert vannak, akik kiadnak érte 10 000 - 27 000 Ft-ot. Különösbben nem zavar, hogy jönnek remasterek (bár inkább egy új játék, mint két remaster), de maximum 6-7000 Ft-ot vagyok hajlandó adni értük. Hacsak nem valami tényleg nagyon jól sikerült darab. De amíg olyan minőségű újrázásokkal jönnek ki, mint a Diablo 2, addig bármennyire is szerettem régen, nem veszem meg.
Most abba ne menjünk bele, hogy remaster, remake meg akármi, számomra simán újrázás.

Ha meg netán a PS "beleáll a földbe" (bár nem értem miért tenné), akkor majd játszunk más platformon :)

(#119717) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Ritka ronda ez az Nfs Heat.. mint valami ps2-ps3 játék. És ez 2019-es megjelenésű. :Y
Kezdem bánni azt az 1400 forintot is, remélem legalább a story/gameplay jó lesz.

(#119718) errorcode06


errorcode06
őstag

Ma letöltöttem a death loopot, mondom kipróbálom este. Erre nem az jött humble bundle-be...
Tudom, tudom, psen is lehet fps-t tolni, de azért na...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#119719) Gorgonka válasza lo_jo (#119700) üzenetére


Gorgonka
tag

Kész röhej. Persze, ha valaki kizárólag az AAA játékokkal játszik, akkor lehet, hogy kellemetlenül érinti, hogy egyel vagy kettővel kevesebb Horizon vagy Uncharted érkezik. Cserébe viszont éppen az Unchartedot játszhatjuk egérrel és klavival. Azért az is jó dolog. Plusz én nagyon jól elszórakozok az olcsóbb címekkel is. Pl rajta maradtam most a Circus Electrique-en. Már a Darkest Dungeon is nagyon tetszett. Ez gyakorlatilag annak a klónja, de hangulatos és szórakoztató. Szóval azért az új COD-on Battlefielden, Unchartedoon túl is van élet. Szerintem manapság a pénz és a szabadidő hamarabb elfogy, mint a játékok, szóval nem aggódnék az miatt, hogy a PC-s megjelenések miatt nem lesz mivel játszani.

(#119720) Gorgonka válasza Farkassacred (#119717) üzenetére


Gorgonka
tag

Az a játék rettenetes. Az irányítás is problémás meg úgy általában az egész. 1-2 órát elbohóckodtunk vele pár sör után, de kb annyi volt benne :).

(#119721) Farkassacred válasza Gorgonka (#119720) üzenetére


Farkassacred
őstag

A Nissan-al kezdtem én bolond.. kezdhetem elölről. :C
Ha a többi autó is ilyen lesz..

(#119722) tboy93 válasza Gorgonka (#119696) üzenetére


tboy93
nagyúr

mennyi volt a jo ar? :D

(#119723) tboy93 válasza Gorgonka (#119716) üzenetére


tboy93
nagyúr

na, tok jo a diablo 2, nyomom meg mindig :D

(#119724) tboy93 válasza Farkassacred (#119717) üzenetére


tboy93
nagyúr

story egy hulladek :) talán a jatekmenet egy fokkal jobb mint a payback volt, foleg h eltűnt az a hulladek kartyas rendszer. Na meg a tuning pöpec.

(#119725) tboy93 válasza Farkassacred (#119721) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig jo az a nissan. En rohadt sokaig azzal toltam. Utana megvettem a porschet es azzal fejeztem be a jatekot.

(#119726) Farkassacred válasza tboy93 (#119725) üzenetére


Farkassacred
őstag

Akkor próbálgatom még, valami csak kisül belőle. Az porsche szimpi nagyon. :K

[ Szerkesztve ]

(#119729) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

MWII Launch Gameplay Trailer | Call of Duty: Modern Warfare II
Magyar idő szerint október 6. 15:00.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119730) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Overwatch 2 Review

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119732) emre33


emre33
addikt

PS5 végre elérhető a natív PS5 alkalmazás.
Ezzel végre van 4K HDR.

De le kell tölteni újra, mert új alkalmazás. Végre :)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#119734) Bencus88 válasza #62435328 (#119731) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem a legtöbb embernek inkább egy határ van amit nem akarnak átlépni, nálam pl ilyen a vásárlás is.
Meg tudnám venni a boci csokit 10000ftért is de nem adnék 300nál többet érte.

Ez tök egyértelmű, hogy az árral van a gond. Én se fogok egy játékért se 30kt kiadni és nem azért mert nem tehetem meg hanem ennyit nem ér nekem.

és egyik tábort sem erősítem én megértem mindegyiket.

Amúgy meg ne várjunk egy ps topikba színvonalt, mert sosem volt... :U

(#119737) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Milyen sok komment, és látom a 70 dolláros dead space remake senkit sem zavar. Megnyugodtam.

(#119738) errorcode06 válasza Nayrobi (#119737) üzenetére


errorcode06
őstag

Írta valaki hogy 70 dodó lesz? :Y

Nalyó, azé ez má pofátlanság, még akkor is ha lassan 15 éves lesz...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#119739) hombre[EU] válasza Nayrobi (#119737) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pedig nekem meg van ps3+x360-ra is...miért nem kapom meg 10ojróért?! :O :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#119740) oriic válasza Nayrobi (#119737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na én pont ezért nem fogom megvenni. Szép, jól néz ki, de nekem nem ér ennyit a cucc.

Live-Die-Respawn

(#119741) hombre[EU] válasza oriic (#119740) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jövōre úgyis ea playben lesz :)

Life, Uh, Finds A Way

(#119742) oriic válasza hombre[EU] (#119741) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyjából :DDD

Live-Die-Respawn

(#119743) Gorgonka válasza tboy93 (#119722) üzenetére


Gorgonka
tag

Shepard kalandjaiért? 5000 + postáért adják a három részt + a DLC-ket.

(#119744) Gorgonka válasza Nayrobi (#119737) üzenetére


Gorgonka
tag

Nem para. 1-2 év és pár ezerért meg lehet majd venni. Nem kell kapkodni :)

(#119745) Gorgonka válasza tboy93 (#119723) üzenetére


Gorgonka
tag

Persze jó - volt 20 éve -, de ha már kiadják újra, akkor azért nyúljanak jobban bele a játékmenetbe. Akkoriban elment, hogy az ütések súlytalanok, csak kalimpálnak a karakterek, de azért manapság annál már szerintem több kell. Ott van a Wolcen pl vagy roguelike-ban a curse of the dead gods. Utóbbi nem is AAA játék, mégis jobb benne a harc.
Ez volt a bajom a C&C remasterrel is. Picivel szebb lett meg nagyobb felbontásban fut, de maga a játékmenet, útkeresés, ilyesmi ugyan olyan maradt. PC-re, a virágboltból ingyen be lehetett volna szerezni, de így nem volt kedvem játszani vele.
Nem vagyok grafika fetisiszta, de azért van egy minimum szint, amit 2022-ben meg kell ugrani grafikában és játékmenetben is.

(#119746) ρσгτσ válasza Gorgonka (#119745) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Na de annál előre tudtuk, hogy csak ennyi lesz, és mindezt 13.500 forintért. Tehát egy akcióban szerintem korrekt vétel, ha valaki inkább nosztalgiázni szeretne. Mert ez tényleg arról szól, és pár dologban már elavult lehet a mostani játékok mellett. Vagy akár a Diablo III. mellett.

Ezt csak azért írom, mert sokan ezen meglepődtek, pedig nem is volt többről szó.

Meg aztán annyira nem is baj, ha nem veszi el az időt a Diablo IV. készítésétől.

Persze a szokásos szerver, illetve csatlakozási problémák annál is bejöttek, de ez annyira nem is meglepő, mivel Blizzard termék. Bármiben merek fogadni, hogy a 4. rész is hasonlóan indul.

Szerk.:
Én mondjuk előrendelő voltam, de már előre tudtam mit fogok kapni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119747) .LnB válasza tboy93 (#119724) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

RWB Porsche-t, illene RWB stílusúra festeni. :U
;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119748) #62435328 válasza Bencus88 (#119734) üzenetére


#62435328
törölt tag

Szerintem ez egy játéknál nem feltétlenül igaz.

Egy olyan termék ami hosszú napokig, hetekig, vagy akár hónapokig szórakoztat, amit el tudsz cserélni, vagy akár adni -tekinthetünk rá befektetésként is- az nem ugyanaz mint egy boci csoki a boltban.

Egyébként igazad van, mert én sem adok, elvből 1500ft-ot egy lángosért a Balatonon függetlenül attól, hogy megtehetném.

Félre értés ne essék nincs azzal baj, ha valakinek nincs pénze valamire, nekem sincs sok mindenre, pl drága autóra sem, de nem is megyek be az Audi topikba hőbörögni...

[ Szerkesztve ]

(#119749) ProEvoFan válasza Nayrobi (#119737) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy nem zavar senkit, mert nem sony exkluzív.
Ha exkluzív cím lenne, már kapná a szarszemét sony lehúzó szarszemét politikája mennyire szarszemét már... :D

(#119750) Bencus88 válasza Nayrobi (#119737) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Engem egyáltalán nem zavar, mert akciósan fogom megvenni 20-30ért majd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.