Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#119151) F-ECT$ válasza kisfiu87 (#119150) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha aggódsz, akkor érdemes garancia kiterjesztést venni, én is így tettem (és teszek minden 100k feletti termék esetén, amit évekig tervezek használni).
A 825 GB-ból egyébként 667 GB-ot használhatsz, szóval szerintem már ott le van csípve egy rész, amit nem használ semmi. A 20-30% túlzás amúgy is, 10%-ot szoktak javasolni.
És ahogy Kendek is írja, ha nincs 50-100 GB szabadon, akkor már a kisebb telepítések, frissítések sem fognak menni.

Dive ever, work never.

(#119153) erahurka válasza Nayrobi (#119152) üzenetére


erahurka
félisten

Reméljük nem rontják el. Kislány borzalmas de hátha megszokjuk pár rész után.

(#119154) RangerFox válasza erahurka (#119153) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem Ellie is tök jó :K

(#119155) .LnB válasza Nayrobi (#119152) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ez FASZA! :) Ellie casting még mindig fura, és van némi TWD beütés, de jó lesz ez! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119156) syler123 válasza erahurka (#119153) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem azt a kiscsajt nem fogjuk megszokni, rosszabb választást nehezen tudnék elképzelni. Pedro Pascal viszont jó választás, egyik trailerben meg a hangja is nagyon hasonló volt, mint a játék szinkronszinészének.

(#119157) Nayrobi válasza erahurka (#119153) üzenetére


Nayrobi
őstag

(#119158) Lackooo84 válasza Nayrobi (#119152) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kalácsképű eli. :DDD

The Truth is out there...

(#119159) hombre[EU] válasza Nayrobi (#119152) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de jó,hogy nem a netflix kapta meg :C

Life, Uh, Finds A Way

(#119160) ProEvoFan válasza Nayrobi (#119152) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kapni fog ez hideget - meleget...
Nekem tetszik. Elkell vonatkoztatni a játéktól, hiszen ha a játék érdekel, akkor játszok velük, közben várom a harmadik részt.
A film kicsit legyen más, ne olyan mint a játék. :K

(#119161) Zoltn válasza Nayrobi (#119157) üzenetére


Zoltn
senior tag

Bírom ezeket a DUST-os rövidfilmeket. A kiscsaj meg simán lehet tök jó.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#119162) modflow válasza erahurka (#119153) üzenetére


modflow
veterán

Hát én se akarom megbántani a kislányt, de deepfake-el remélem kiszedik belőle.
Amúgy jónak tűnik.

(#119163) erahurka válasza hombre[EU] (#119159) üzenetére


erahurka
félisten

Azért a Sárkányok Háza vagy a Hatalom Gyűrűi se megy a szomszédba ha egy kis woke reprezentáció kell.

Amúgy vajon mi lesz a magyar címe? És át fogja venni a Sony a játék promózásához? Lehet kiadják magyarított borítóval? :F

(#119164) Wolfy33 válasza erahurka (#119153) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Igen furcsa szegényke. A kórházba hagynám a végén. Win-win. ;]

(#119165) Bad Pritt válasza modflow (#119162) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Még szerencse, hogy nem rajtad múlt a casting, Bella Ramsey korosztályának egyik legjobb és legképzettebb színésznője jelenleg, szóval ha nagyon összeszorítják a farpofáikat se találhattak volna nála jobbat, max külsőre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119166) modflow válasza Bad Pritt (#119165) üzenetére


modflow
veterán

Aha, köszi az infót.

(#119167) erahurka válasza Bad Pritt (#119165) üzenetére


erahurka
félisten

Attól még úgy néz ki mint egy kis pszichopata aki mindjárt elharapja valakinek a torkát.

(#119168) Bad Pritt válasza erahurka (#119167) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha Neil Druckmannek megfelelt, akkor kik vagyunk mi, hogy ellent mondjunk? Majd a végtermékről alkossunk véleményt, ha befutott.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119169) erahurka válasza Bad Pritt (#119168) üzenetére


erahurka
félisten

Úr isten. Ne legyen senkinek véleménye mert a Szent Druckmannek megfelelt, ámen :R :R :R

(#119170) Bad Pritt válasza erahurka (#119169) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Isten ments, mindenkinek jogában áll hülyeségeket írni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119171) F-ECT$ válasza Bad Pritt (#119170) üzenetére


F-ECT$
titán

És az a szép, hogy ezzel te is élsz ;)

Dive ever, work never.

(#119172) Bad Pritt válasza F-ECT$ (#119171) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Biztos. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119173) Zsinder válasza Bad Pritt (#119165) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Szerintem senki nem a színészi képességeit kérdőjelezi meg. Csak ránézek és teljesen kizökkent, a krokodilt ütni kéne, hogy egye.

(#119174) Bad Pritt válasza Zsinder (#119173) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nemtom, ha ennyire csúnyának látjátok, akkor lehet én állok hozzá túl pozitívan. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119175) Zsinder válasza Bad Pritt (#119174) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Aztán lehet az első rész után majd mindenki lapít mint szar a fűben aki addig szidta a kiscsajt :DDD

(#119176) Bad Pritt válasza Zsinder (#119175) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meglátjuk, én azért Druckmannben bízom, miatta olyanok a játékok is, amilyenek és nem véletlen kezeli ilyen közvetlenül az IP-t, hogy még a sorozat gyártásában is részt vesz. Ha őt megnyerte magának a kiscsaj annak ellenére, hogy rohadtul nem hasonlít az alapanyagra, akkor tudhat valamit. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119177) erahurka válasza Bad Pritt (#119170) üzenetére


erahurka
félisten

Erre te vagy a bizonyíték.

(#119178) cyberkind válasza Bad Pritt (#119168) üzenetére


cyberkind
félisten

Kellőképpen elcsöppentünk Drunkmantől?

Paranormal Cocktivity

(#119179) Bad Pritt válasza cyberkind (#119178) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kellőképpen fel van szopva mindkét rész sztorija, az meg neki köszönhető, szóval... :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119180) cyberkind válasza Bad Pritt (#119179) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez egy igaz állítás. :)

Paranormal Cocktivity

(#119181) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Látom itt is vannak jó páran akik Degecen születtek, de amúgy tény, hogy Bellának kicsit furcsa arca van. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#119183) cyberkind válasza kevike576 (#119182) üzenetére


cyberkind
félisten

Biztos vagy ebben?

Paranormal Cocktivity

(#119184) kevike576 válasza cyberkind (#119183) üzenetére


kevike576
senior tag

Régen volt már, csúnyán benéztem :) :O

[ Szerkesztve ]

(#119185) cyberkind válasza kevike576 (#119184) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam az első rész jött be. :D

Paranormal Cocktivity

(#119186) kevike576 válasza cyberkind (#119185) üzenetére


kevike576
senior tag

Jaja, megyek is aludni :)

[ Szerkesztve ]

(#119187) .LnB válasza Bad Pritt (#119168) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez erős volt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119188) Peace


Peace
nagyúr

Milyen ekézés ment itt, te jó ég! :DDD Igazi arcul csapás lenne szegény lánykának, ha olvasná. :P De amúgy tényleg nem egy Ellie. Első, második és harmadik ránézésre sem. :U

(#119189) JanR válasza Bad Pritt (#119174) üzenetére


JanR
addikt

Félreértés ne essék, nem csúnyának látom, hanem "nem Ellienek". A kettő között hatalmas a külömbség.

Superman-nak sem tudnám elképzelni Jessi Eisberg-et, pedig jó színész.

(#119190) erahurka válasza JanR (#119189) üzenetére


erahurka
félisten

Druckman pénztárcájának megfelelt, há' hogy merészelsz akár egy rossz szót is írni rá??? ;]

(#119191) F-ECT$ válasza JanR (#119189) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem csúnya. Ez egy szubjektív vélemény, talán ilyet még szabad birtokolni ebben píszí világban is. Az viszont tény, hogy, nem Ellie típusú karakter.

Dive ever, work never.

(#119192) Jakesz válasza JanR (#119189) üzenetére


Jakesz
őstag

Pedig ezen nincs mit szépíteni, akkor is csúnya. Persze erről nem tehet, ahogy arról sem, hogy őt választották ki erre a szerepre. Nem azt vártuk, hogy a játékbeli Ellie-vel legalább 70%-os hasonlóságban levő szinésznőt válasszanak, de ez már nagyon túlmegy az elfogadhatón. Szerintem itt csak arról van szó, hogy a csaj szerződésben áll az HBO-val, hiszen más HBO-s produkcióban is feltűnt már (ahogy Pedro is), emiatt anyagilag lehet jobban megérte nekik őt alkalmazni, ahelyett, hogy egy külsős szinésznőt vettek volna. Nézőként ez persze nem boldogít, sőt inkább bosszantó, hogy esélyesen csak a pénz miatt cseszték el ennyire Ellie-t.

(#119193) cyberkind


cyberkind
félisten

Tök cukor ez a Kena nevű játék, valamiért ezerszer jobban bejön, mint a cicázás=Stray. :))

Paranormal Cocktivity

(#119194) NoOne1976 válasza Jakesz (#119192) üzenetére


NoOne1976
őstag

Fel kell tenni egy kérdést. A várható nézők hány százaléka játszott a játékkal? Mert ha kevés, akkor mindegy a kinézet, akár hasonlíthatna is, az emberek (gyaníthatóan többségének) erről fogalma se volna.

(#119195) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

OFF -ba rakom, mert mióta motort váltottak nagy a csend a pontos platform megjelenésekről. Így ha tényleg jön is konzolra, akkor valószínű PS5/Xbox Series lesz a célpont...de ez sem tuti.

Megjelenés még nincs.

I.G.I. Origins | Official Gameplay Reveal Trailer

"Re-imagining a pioneer of the tactical first-person shooter genre, the prequel to 2000’s Project I.G.I."

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119196) JanR válasza F-ECT$ (#119191) üzenetére


JanR
addikt

Hogyne lehetne velemenyed! Engem ez nem zavar, sot. Sokkal jobban ertekelem, ha valaki kimondja azt, amit gondol, mintsem a vilag trendjeinek probalna megfelelni.

En csak azon vagyok meghokkenve, hogy ennek a csajnak semmi Ellie karakterisztikaja. Nyilvan, hatulrol, hatizsakkal BARKI eljatszhatna Elliet, de ez igy.. Ugye a fekete Ariel szindroma. Mindent raeroltetnek a nezore, mert ez igy "helyes".

[ Szerkesztve ]

(#119197) cyberkind válasza JanR (#119196) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez nem így helyes, de ezzel lehet a legnagyobbat kaszálni, inkább annak örüljetek, hogy Ellie-t nem változtatták meg Ariel szinten. :))

Paranormal Cocktivity

(#119198) Dr. Venkman


Dr. Venkman
tag

Nekem semmi bajom a lánnyal, szerintem ő pont tud majd az a dacos, de sebezhető karakter lenni, mint a játékbeli Ellie. Pascal szerintem nagyobb misscast, de ő sem a külseje miatt, az még hasonlít is. Egyszerűen egy más karakter és SZERINTEM nem annyira jó színész, hogy át tudjon lényegülni Joellé.
Persze elköltötték a sorozatra a világ összes pénzét, így valószínűleg igényes lesz, de én attól félek, hogy aki játszott a játékkal, azoknak eleve csak egy közepesen érdekes, kevésbé átélhető feldolgozás lesz. Aki pedig nem, azoknak meg egy nem túl eredeti zombis sztori, kedvelhető főszereplőkkel, de nem fogják olyan közel érezni magukhoz őket, mint a játék rajongói. Sikeres persze lehet, a fisifosi Walking Dead is a századik évadnál jár, annál azért látatlanban többet fog érni. De túl nagy a várakozás, hangosak az incel pöcsök, a gamerek eleve Star Wars szinten toxikus rajongók, szóval nem irigylem a készítőket sem.

(#119199) Pferi válasza ρσгτσ (#119195) üzenetére


Pferi
senior tag

Az eredetivel anno PC-n nagyon sokat játszottam, várom a megjelenését ennek is.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#119200) VTom válasza Dr. Venkman (#119198) üzenetére


VTom
veterán

Hát, nem tudom. Én az ötödik másodperctől libabőröztem az előzetes végéig.
Pedro Pascal kiváló színész, ahogy Bella Ramsey is az.
A sztoriban és a megvalósításban pedig aktívan vett részt Druckmann.
Egyáltalán nem lesz ezzel baj.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.