Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#120751) floatr válasza .LnB (#120742) üzenetére


floatr
veterán

A vanilla W3 eléggé kopottas még max grafikán is, de modokkal pimpelve még QHD-ben is gyönyörűen fut egy 2060-ason. Az ACV-nál örülök, ha FHD-ben elmegy közepes beállításokkal 60fps felett, miközben kigúvad a szemed a poligonoktól.
Bár nehéz megítélni, mert a W3 annyival szórakoztatóbb, hogy az ember még a látványról is megfeledkezik.

(#120752) erahurka válasza undercover (#120729) üzenetére


erahurka
félisten

Elég ha ott a telefonod és szóba kerül a játék.

(#120753) .LnB válasza floatr (#120751) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnézted azt a videót?! vanilla W3 van benne..modok nélkül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120754) Mezcal válasza .LnB (#120742) üzenetére


Mezcal
addikt

Nézegettem már videókat a Valhallából, és vannak szép részei, de szerintem gáz a grafika.

Haggyad má'! :C :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#120755) ρσгτσ válasza Peace (#120724) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt ugye írták, hogy lesz egy első napos patch. Ez a régiók miatt (ha váltottál) tegnap jött le először. Én már eleve akkor szedtem le pont az ilyenek miatt. Mert van hogy kb. újra leszedi a játékot. :D

------------

Jó sok Witcher 3 videó van fent. Köszönhetően a szét moddolt verzióknak sok a megtévesztő is. Ami másnak van eladva, mint ami...

Szóval amíg nincs hivatalos videó, addig nem érdemes ezeknek felülni.

Szerk.:
Nincs amúgy belőle még leak sem. Pár játékról már került ki játékmenet videó. Ez nincs köztük.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120756) Bad Pritt válasza .LnB (#120742) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na örülök, ha korrektnek látod Nick videóját, mert konkrétan kimondja, hogy szebb a Valhalla. :D Nem mellesleg olyan pop in van néhol a Witchernél, ami lovagolva balesetveszélyes.
Prevgen konzolon nem tudom, milyen az AC, de Series X-en összevethetetlen a Witcherrel, akkora a különbség. Mondjuk nem is vetném, van köztük fél generáció, CP2077 reálisabb hasonlítás lenne.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120757) WhiteWalker válasza Raga (#120725) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én már egy 60fps patchel is beérném :C

(#120758) Peace válasza ρσгτσ (#120755) üzenetére


Peace
nagyúr

De ennek mi értelme? Akkor mi értelme az előtöltésnek? Nem váltottam én semmi régiót, PC Windows. Na mind1, még mindig nem értem miért nem volt képes csak a patch-et ráfrissíteni....... :F

[ Szerkesztve ]

(#120759) .LnB válasza Bad Pritt (#120756) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd meglátjuk a nextgen patch után. Az lesz a döntő. Akkor nem lesz generációs, és 6 éves előnye a Valhallának.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120760) ProEvoFan válasza Deck (#120739) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Várjál, közben rájöttem miért szebb neked a Witcher 3 a Valhallaánál.
...mert performance módban játszol 60fpsel.;] Így elveszik a generációs különbség. ;)

(#120761) Deck válasza ProEvoFan (#120760) üzenetére


Deck
titán

Nagyon vicces ;] Generációs különbség az :DDD

Így is, úgy is szebb szerintem. Lehet a színek és a HDR miatt érzem annak. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#120762) 3L1T3 válasza undercover (#120729) üzenetére


3L1T3
addikt

Sajnos nem így működik a YT algoritmus.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#120763) cyberkind válasza 3L1T3 (#120762) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor itt az ideje kikapcsolni a netet a spoilerfóbiásoknak, nem rizikózni meg valami kitalált logika mentén szörfölni, van erre megoldás a sírás helyett. :)

Paranormal Cocktivity

(#120764) 3L1T3 válasza cyberkind (#120763) üzenetére


3L1T3
addikt

Ez nem spoiler fobia , hogy vannak akik ugy osztanak meg tartalmat, hogy az mar onmagaban spoiler. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#120765) oriic válasza 3L1T3 (#120764) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amikor az előnézeti képen is spoiler van már, az a legjobb.

Live-Die-Respawn

(#120766) cyberkind válasza 3L1T3 (#120764) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem nem izgat az egész, ha látom akkor látom, ha nem, akkor nem, manapság már kb lehetetlen elkerülni bármi ilyesmit, max akkor van esélyed, ha nem mész sehova, és nem használod az efféle oldalakat, de ez meg kb lehetetlen, ezért se érdekel. :)

Ez nálam mindenre igaz, mondjuk, nem is nagyon tudnak meglepni az írók se, szóval...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#120767) Deck válasza oriic (#120765) üzenetére


Deck
titán

Igen. Ilyenbe sajnos futottam már bele én is :(

PS5

(#120768) .LnB válasza Deck (#120767) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi spoiler lehet? Úgy se lépik még meg, hogy Loki az apja ellen forduljon. Majd a harmadik részben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120769) erahurka


erahurka
félisten

Stephen King mondta azt hiszem annak idején, hogy ha egy spoiler el tudja rontani az élményt, akkor nem jó a történet.

(#120770) cyberkind válasza .LnB (#120768) üzenetére


cyberkind
félisten

De nem lesz 3. rész, ezt már elmondták régen, vagy esetleg egy mindenen átívelő GoW játékot kapunk, ahol a korok egybefűződnek?

Paranormal Cocktivity

(#120771) Sliderxy válasza erahurka (#120769) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Jó nagy f@szság, ahogy a telefonos baromság is.

(#120772) .LnB válasza cyberkind (#120770) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, akkor ez lesz a spoiler amit leírtam. Főleg a színes bőrű kiscsaj miatt, amit már megmutattak az egyik trailerben. :) Nem úgy volt, hogy ez trilógia lesz?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120773) Deck válasza .LnB (#120768) üzenetére


Deck
titán

Általánosságban írtam, hogy sajnos előnézeti képes spoilerbe bele lehet futni.

PS5

(#120774) cyberkind válasza .LnB (#120772) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy volt, de aztán jött a bullshit, hogy sokáig tart egy játék elkészítése, úgyhogy lezárják ebben a dolgokat.

Paranormal Cocktivity

(#120775) .LnB válasza Deck (#120773) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg poénnak szántam, de lehet beletrafálok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120776) .LnB válasza cyberkind (#120774) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, akkor a harmadik rész, az első remake-je lesz. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120777) cyberkind válasza .LnB (#120776) üzenetére


cyberkind
félisten

Ott a ráció a görög széria újrakészítésére, és le is van tudva megint sokáig az egész GoW. :D

Paranormal Cocktivity

(#120778) .LnB válasza cyberkind (#120777) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nonono, most a Japán a trendi, lesz még Stratos (Kratos) Szamuráj! :D
szerk.: Vagy úgy érted, hogy azt remakelik majd?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120779) cyberkind válasza .LnB (#120778) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, remakenek értettem, van rengeteg anyag, és a mostani minőségre áthúzva szerintem adná, még ha ez egy menekülő út is. :D

Paranormal Cocktivity

(#120780) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#120683) üzenetére


Bogyi007
veterán

Miért is kellene portolni azokat a játékokat? A Game Pass rendszerének az egyik legfontosabb eleme az XCloud ami az Azure szerverekre alapul és miben is közös nemrégóta a Sony és az Ms?

Talánhogy a Sony is igénybe veszi az Azure-t?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120781) floatr válasza .LnB (#120753) üzenetére


floatr
veterán

Meg, amiatt írtam. A vanilla W3 bizonyos területeken nagyon szép, de a textúrák és a modellek elnagyoltabbak - a videóban is lehet látni. Ezen segít pár mod, amire rá lehet dobni egy lapát effektet. A moddolt változat sokkal kiegyensúlyozottabb egy két generációval ezelőtti kártyával is, mint a valhalla. Nagyjából azt a látványt várom a PS5 változatban is, bár gyanítom, hogy hiába.

(#120782) Bogyi007 válasza cyberkind (#120766) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez minden csak akarás kérdése, tegnapelőtt láttam hogy fent van HBO Maxon végre az Uncharted film, mozikban leadták már hónapok óta, kismillió írás is van vele kapcsolatban, mégsem tudom milyen lesz -mivel nem akartam megtudni.

Így ma este vagy holnap kényelmesen a fotelban ülve megnézem.

Ugyanez lesz majd a Pókember 2 játékkal is, az már biztos hogy amilyen árai lettek a Ps5 konzoloknak, mostanság nem lesz gépem, az is lehet hogy majd csak a generáció végére szerzek be egyet. A játék megvár addigra is...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120783) Bad Pritt válasza Bogyi007 (#120782) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem csak akarás kérdése, mikor a yt videó indexképe lelövi a végső csavart. Anno a Fallen Ordernék anyáztak sokan emiatt tök jogosan.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120784) Peace válasza Bogyi007 (#120782) üzenetére


Peace
nagyúr

Persze hogy megvár! Én is 2018 augusztusában nyomtam végig a TLoU-t és életem egyik legnagyobb élménye azóta is! Nem futottam bele spoilerekbe soha, minden újdonság volt. ;)

(#120785) lo_jo válasza undercover (#120729) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ha nem vagy bejelentkezve, akkor elég lehet a cookie törlés, de még akkor sem vagyok biztos benne, hogy az algoritmus pl. IP vagy egyéb más azonosítás alapján ne dobna be olyat, aminél már a thumbnail spoileres lehet. És akkor még ott van a rakás social media, ahol boldog-boldogtalan linkelni, osztani és kommentelni fogja. Összetett a probléma, mert ha senki nem lenne türelmetlen, akkor nem lenne rá igény és nem tolná ezt mindenki.

(#120786) cyberkind válasza Bad Pritt (#120783) üzenetére


cyberkind
félisten

FB meg Youtube off, meglehet ezt oldani, de ha biztosra akar menni az ember, akkor net off.

Paranormal Cocktivity

(#120787) Bad Pritt válasza cyberkind (#120786) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, szüzeket ne áldozzunk kollektívan csak azért, hogy pár kretén ne spoilerezzen el valamit azonnal? Milliók változtassanak a tartalomfogyasztási szokásaikon csak azért, mert pár tucat ember nem képes betartani néhány íratlan szabályt?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120788) Bogyi007 válasza Peace (#120784) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nevetni fogsz de a TLoU nálam még csak most lesz terítéken, miután a Ps5-re való váltást elvetettem és a porosodó Xbox One X konzolunkat cseréltük át egy Ps4 Slimre. De ugyanígy vagyok a HZD-al is.

Szerencse hogy az eddigi nagy címek közül ami érdekelt azok jöttek a régi masinára is, igy a Ragnarök sem fog kimaradni - Slimen lesz letolva először.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120789) penge111 válasza marinea2 (#120749) üzenetére


penge111
addikt

Kósza pletyka 2022. 12. 09. a megjelenés, de ez nincs megerősítve... [link]

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#120790) cyberkind válasza Bad Pritt (#120787) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem nem izgat, rajtam nem működnek a jól bevált marketingdolgok, mert ugye mindent a nézettségért és a társaiért, változni nem fog, és a kiadók se lépik meg azt, hogy senki semmit nem kap.

Paranormal Cocktivity

(#120791) Bad Pritt válasza cyberkind (#120790) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont a marketinget csűrik telibe az ilyen dolgokkal a tartalomgyártók. A készítők felépítenek egy kampányt, ami sokszor kifut egy csavarra, a hülye youtuber meg egy 480x320-as képpel lelövi az egészet. :D

Amúgy elég chad move lenne, ha valaki kiadna egy akár csak közepes költségvetésű játékot 0 reklámmal.

Szerk.: amúgy az a legszomorúbb, hogy a szolgáltatóknak lennének eszközeik a megoldásra, csak nem éri el azt a szintet a probléma, hogy foglalkozzanak vele.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120792) cyberkind válasza Bad Pritt (#120791) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor meg szankcionálni kéne, én speciel azt se értem, hogy lehetnek már most fent a Dead Space Remake-ből komplett fejezetek a neten, holott még 3 hónapunk van. :D

Paranormal Cocktivity

(#120793) marinea2 válasza penge111 (#120789) üzenetére


marinea2
addikt

Örülnek neki ha téli szünet elött megjönne :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#120794) belan


belan
addikt

Hello ha valakinek meg van ps4 nioh 2 lemezesen és 10 percre tudná nélkülözni mentes miatt kellene mert ps5-re csak így tudom át vinni a mentést, budapesti vagyok ha esetleg valaki tud ebben segíteni meg köszönöm nagyon pár sörrel gazdagabb lesz . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#120795) ldave válasza erahurka (#120769) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem igaza van. Engem alapvetően kevésbé zavarnak a spoilerek. Annyiszor fordult már elő, hogy rákeresve valamire belefutottam valami olyan infóba, ami csak pár fejezettel később derült volna ki. Ilyenkor nálam jön az az izgalom, hogy vajon hogyan jutunk el ahhoz a történéshez.

A Slime draws near! Command?

(#120796) proly01


proly01
őstag

Plague-t senki sem tolja? :U :C

....Pr:)ly....

(#120797) LÁZ válasza proly01 (#120796) üzenetére


LÁZ
addikt

Várok a leggyorsabbra versenyzőre, hogy aprón 10ért meglegy3n ;] T-24h :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#120798) Bad Pritt válasza proly01 (#120796) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De, odaát. :D Két fejezet után 120Hz és VRR mellett a látvány lenyűgöző, az fps élhető, játékmenet szinte teljesen megegyezik az első részével (friss élmény az is). Ami rögtön feltűnt, hogy messzebb látnak az ellenfelek és szélesebb a látókörük is, gondolom a nagyobb terek miatt.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120799) Peace válasza proly01 (#120796) üzenetére


Peace
nagyúr

Dolgozunk..... :((( :((( :(((

(#120800) zozika84 válasza proly01 (#120796) üzenetére


zozika84
őstag

Dede, viszont a zöld oldalon :DDD
Nagyon szép játék és szórakoztató. :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.