Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#119501) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NHL23

Kicsit előrelépett a játék. Kicsit szebb. Kicsit lassabb a gameplay (ez jó). Kicsit valósághűbb az egész. Szóval meglepetésként ért így elsőre, mert azt gondoltam, hogy utálni fogom. Aztán nem utáltam meg rögtön. Csak amikor négy meccset kikaptam online zsinórban. :DDD Mert olyan okádék gólokat kaptam, ami ki is zökkentett az immerzióból. Van egy olyan tax, hogy mindenki bekorizik a kapus szájába, jó közel hozzá, és onnan mindig gólt tudnak lőni. Én meg passzolgatnék, támadásokat építenék, de semmi értelme. Persze leesett nekem is, hogy én vagyok béna. :D Ezért azt mondom, hogy picit pozitívabban állok ehhez a részhez, mint az előző háromhoz mondjuk.

A legjobb az volt amikor Bartalis Pistivel akkora szóló gólt vertem, hogy majd kiszakadt a háló. :D

HUT játékmód tesztelhető csak sajnos. Én nem szeretem az ilyen kártyás módokat, de ez van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119502) homerhamm válasza .LnB (#119501) üzenetére


homerhamm
addikt

NHL Threes van benne? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#119503) .LnB válasza homerhamm (#119502) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben a tesztben nincs. Csak a HUT jatékmód.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119504) homerhamm válasza .LnB (#119503) üzenetére


homerhamm
addikt

De amúgy a teljes játékban lesz?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#119505) .LnB válasza homerhamm (#119504) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom igen. Most csak egy nagyon kis részét lehet tesztelni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119506) homerhamm válasza .LnB (#119505) üzenetére


homerhamm
addikt

Basszus, azt hittem ez a másik topik. :((( :DDD :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#119507) .LnB válasza homerhamm (#119506) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért? Vagy mit számít? Ugyan az az NHL fog megjelenni Xbox-ra is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119508) homerhamm válasza .LnB (#119507) üzenetére


homerhamm
addikt

Tudom, de nekem ez kicsit kínos volt így. :D

Amúgy rokonoknál már játszottam kicsit PS5-el úgyhogy végülis azért mégse. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#119509) .LnB válasza homerhamm (#119508) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért írtam ide, mert PS5-re kaptam kódot.

Ja igen, a haptik feedback picit fel van dobva azzal is, hogy úgy remeg a kontroller, ahogy a kori vágja a jegyet. Amolyan "recés" érzésre. Nem rossz feature, de nem is óriási újítás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119510) STC Speed


STC Speed
őstag

Tudtok valami hírt Red Dead 2 vagy a Witcher 3 PS5 upgrade-ről?
Ezt a két játékot nagyon kitolnám 60fps max grafikával :)

(#119511) RangerFox válasza STC Speed (#119510) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az RDR-t elkaszálták, a W3-ban még bizakodnak, hogy idén megjelenik.

(#119512) ribizly válasza RangerFox (#119511) üzenetére


ribizly
veterán

Maradjunk annyiban, hogy a RDR2 patch-et "kaszálták" el. Ez nem akadályozza meg a kedves R*-t, hogy kiadjon egy drága remastered/definitive edition-t. ;)
Mondjuk még mindig nagyobb problémának látom, hogy a Sony az exkluzív címei közül hányat nem update-elt (Bloodborne, Concrete Genie, Driveclub, Order 1886).

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#119513) erahurka válasza ribizly (#119512) üzenetére


erahurka
félisten

Olyan nagy upgrade nem is kellene csak a 30-as lockot kiengedni 60-ig. Driveclubot értem mert az egy halott játék az Order meg (sajnos pedig rohadt jó) nagyot bukott. Concrete Genie zseniális, érdemelt volna legalább egy ilyen félvállról vett patchet, bár az meg ilyen 10 órás rétegjáték. Bloodborne tényleg érthetetlen, az kaphatott volna egy komoly PS5-ös patchet amit ügyesen beidőzíthettek volna az Elden Ring környékére.

(#119514) rumkola válasza ribizly (#119512) üzenetére


rumkola
veterán

Ezért és az exkluzívok PC-s megjelenéséért nagyon haragszom a Sony-ra. Konkrétan lassan nem kell a PS5, mert PC-n úgyis jön/van, ráadásul szebb és jobb (+egér). 3 hónapja csak a PS+ játékok miatt kapcsolom be, és 1 percen belül már megy is az OFF. GoW, Spider újra játszásom már PC-n történik, és még idén megjelenik a többi ami miatt PS5-öt vettem.

(#119515) erahurka válasza rumkola (#119514) üzenetére


erahurka
félisten

Jó hát akinek van fél-egymillió forintja PC-re meg fejlesztgetni meg türelme 2-3 évet várni míg portolják a játékokat annak jobban megéri a PC.

(#119516) raziel01 válasza ribizly (#119512) üzenetére


raziel01
veterán

GTA V is olcsón nyitott PS5-re. 7-10 ezer körül nekem megérne egy hasonló remaster 4k 60 FPS-el. Nem mondom, hogy néha nem untam a mászkálást de a világ az brutál.

rumkola: Nem baj ha jön PC-re. Lehet választani. Nekem jó a konzol, akinek van rá lóvé nyomhatja PC-n. Sony meg pénzből él. Ha PC-re portolással még le tud akasztani jó pár milliót akkor egyértelmű neki is.

[ Szerkesztve ]

(#119517) Steady74 válasza KaitouP (#119485) üzenetére


Steady74
addikt

Miért is? Tudsz úgy fordulni a autóval, hogy egy ívben, egyetlen kontroller "mozdulattal"? Egyenesben hogyan váltasz irányt? Picit mozgatod a megfelelő irányba-egyenes-irány... én ezt látom amikor valakit megelőzök egyenesben, hogy a kerék ide-oda mozog. Kormányos embernél ezt nem látom. Tény, hogy van különbség nem is kicsit kontrollerrel irányított és kormánnyal irányított autó között.

(#119518) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Mai nap mar mertem 3 percet jartszani a metroval, esetleg az audio hangot at lehet allitsni nemetre? Vagy az csak angol?
Feliratot aikerult, de elegge zavar, hogy az audio hangja angol

(#119519) ribizly válasza raziel01 (#119516) üzenetére


ribizly
veterán

Jaja. Simán csengetném kifele. De akár többet is.
A PC-vel való hasonlítás teljesen felesleges. Nekem is van, de egyre több címet veszek meg konzolra inkább (kb. mindent ami nem FPS).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#119520) RangerFox válasza ribizly (#119512) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mivel azért tették parkolópályára, hogy mindenki a gta6-on dolgozzon, így aligha fognak egy remastert csinálni mostanában belőle, ami lényegesen nagyobb effort lenne.

(#119521) F-ECT$ válasza raziel01 (#119516) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem személy szerint mindegy hogy kiadja-e a Sony a játékait pc-re.
A Sonynak rövid távon biztos hogy jó, hogy kiadja, de hosszú távon szerintem tökön lövik magukat, ha nem várnak legalább 3-4 évet a konzolos megjelenés után. És a part 1 alig pár hónappal fog csak később jönni pc-re.
Ha így folytatódik, akkor a Sony a Nintendo malmára fogja hajtani a vizet.

Dive ever, work never.

(#119522) opr válasza F-ECT$ (#119521) üzenetére


opr
veterán

Az eredeti last of us majdnem 10 eve jelent meg. Az, hogy a grafikai tuningos verzio majdnem egyszerre jelenik meg a kettovel kesobbi konzolgeneraciora meg PC-re... Hat, nem oszt, nem szoroz. Plane, hogy egy olyan jatekrol beszelunk, ahol a story a legfontosabb, de ahhoz meg olyan szinten nem nyultak hozza, hogy egy kotoszo se lett megvaltoztatva.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#119523) ribizly válasza RangerFox (#119520) üzenetére


ribizly
veterán

Sajnos. :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#119524) JanR válasza rumkola (#119514) üzenetére


JanR
addikt

A GoW 4 éves, a póki 3.
Én nem haragszok rájuk. Mire a GoW Ragnarok megjelenik PC-re, addigra mi már a TLoU Part III-on túl leszünk és PS 6-ra várjuk a játékokat. Viszont a Sony sem a saját maga ellensége, de úgy, hogy velünk sem szúrnak ki. De ez az én véleményem. A mai világban úgy sem szeretnek várni az emberek, itt meg évekről beszélünk.

(#119525) Mezcal válasza F-ECT$ (#119521) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha így folytatódik, akkor a Sony a Nintendo malmára fogja hajtani a vizet.

A Nintendonak attól még nem lesz több exluzívja, vagy komoly játéka, mint a mostani gyerekes felhozatal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#119526) erahurka válasza Mezcal (#119525) üzenetére


erahurka
félisten

Gyerekes de nagyon élvezetes. Nem sztorikat írnak hanem játékmeneten dolgoznak.

(#119527) Marky18 válasza Mezcal (#119525) üzenetére


Marky18
aktív tag

Nintendon van couch coop majdnem minden jatekban, PlayStationon meg lassan az a meglepetes, ha megjelenik valami, amivel lehet parban jatszani.

[ Szerkesztve ]

(#119528) cactuar válasza Mezcal (#119525) üzenetére


cactuar
aktív tag

Mindenkinek szólnak a játékaik, de nem gyerekesek :N

(#119529) F-ECT$ válasza Mezcal (#119525) üzenetére


F-ECT$
titán

Pc mellé ha szerettél volna konzolt, akkor eddig választani kellett hogy Sony vagy Nintendo. Most már nem lesz kérdés.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#119530) kecsu10


kecsu10
aktív tag

Hú de rég jártam erre. :O Azt szeretném kérdezni, hogy a pluszban lévő RE7-ben ha jól sejtem nincsenek benne a DLC-k ugye?

(#119531) KaitouP válasza Steady74 (#119517) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Bingo! Tudok egy ívben fordulni az autóval, bármilyen sokkoló is ez számodra. Én a büdös életben nem láttam még ilyet, pedig több száz órám van a Sportban, és a GT7 Sport módját is tolom, láttam mindenféle világi szerencsétlent, de olyat még nem, hogy vissza igazgatná az autót, mert nem tud ívben kanyart venni, vagy nem tudja egyenesben tartani az autók korrigálgatás nélkül. Ellenben, ha megnézed bármelyik GT7 eSport követítést, nagyon jól látható, hogy a kormány állandó mozgatás alatt van, okkal, ennek így is kell lennie. BTW egyébként honnan látod te azt az online lobbyból, hogy ki van kormánnyal és ki kontrollerrel? :U Ha a top kategóriában hajtasz, ott csak kormány van. Alatta meg vegyesen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#119532) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Call of Duty Modern Warfare 2 Xbox Beta Tested + Ground War PS5 Analysis

Digital Foundry

Csak kis része a PS5.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119533) RangerFox válasza kecsu10 (#119530) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincsenek.

(#119534) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Mostanában sokat basztatjátok a Playstation brandet, de ami miatt nem lehet az ez: [Spider-Man PS4 Spoilercast with Bryan Intihar] 11:15-től.

Amúgy kurva jó ez a beszélgetés - pl a kreatív rendező kb bejelenti, hogy Venom benne lesz a következő játékban - és van ilyen a 2018-as God of War kreatív rendezőjével is, Cory Barlog-al is.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#119535) erahurka válasza ImACeltic (#119534) üzenetére


erahurka
félisten

Nem gondolom hogy ez a hangnem ide illene.

(#119536) ImACeltic válasza erahurka (#119535) üzenetére


ImACeltic
őstag

Milyen hangnem, az a két szó a posztomban? Csupán vulgáris szavakat használtam, sztem ez nem bűn itt. Nem neki esni akartam azoknak akik fikázzák a Playstationt.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#119537) erahurka válasza ImACeltic (#119536) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem semelyik topikba nem illik a káromkodás.

(#119538) ProEvoFan válasza KaitouP (#119531) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Így van. :K
Linkeld be neki a Spa esős pályán elért gold idődet. Tudod, a jogosítvány utolsó kihívása, amikor azzal a vezethetetlen régi Fordall kell menni Span, esős/száradó pályán slick gumikkal.....plusz még belső kamerát és manuális váltót használsz. Ja és kontrollerrel nyomod. :)

[ Szerkesztve ]

(#119539) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#119538) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az punci. Akinek meg van aranyra a nordschleife, az már tud valamit (szerintem nem vagyok olyan sokan)... ;)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#119540) ImACeltic válasza erahurka (#119537) üzenetére


ImACeltic
őstag

Jaa, nem tudtam, hogy ez egy 18 alattiaknak szóló fórum. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#119541) syler123 válasza ρσгτσ (#119532) üzenetére


syler123
veterán

Úgy látom egész jól fog futni a Warzone 2 120fps-el is. Már várom a megjelenést.

(#119542) F-ECT$ válasza ImACeltic (#119534) üzenetére


F-ECT$
titán

Tldr?

Dive ever, work never.

(#119543) Mezcal válasza cactuar (#119528) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem a Nintendo és az egyszerű jatékai nem jönnek be, grafikailag is PS3 szint. Van a Mario, Zelda a DK, és ezek különféle verziói :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#119544) Steady74 válasza KaitouP (#119531) üzenetére


Steady74
addikt

Meggyőzhető vagyok, de akkor egy dolgot magyarázz el. Mitől van az, hogy egyenesben jobbra-balra-jobbra-balra mozog az első kerék sok embernél? Sehonnan nem látom ki van kontrollerrel a lobby-ban, a pályán szoktam észrevenni. Van egy oválpályás verseny, ott szembetűnő nagyon.

(#119545) Zoltn


Zoltn
senior tag

Valakinek van josgombje? Ratchet rift apart vajon jon vmikor psplus ba?

"Music is your only friend. Until the end!"

(#119546) erahurka válasza Mezcal (#119543) üzenetére


erahurka
félisten

Mert itt mi van? AC klónok jobb sztorival, Naughty Dog és God of War. A Zelda meg minden csak nem egyszerű.

(#119547) lo_jo válasza Steady74 (#119544) üzenetére


lo_jo
senior tag

Simán a network miatt ilyen. Mivel a szerver a ping és a jitter miatt nem 100%-ban azt látja, ami a kliens gépén történik, így időnként korrigálnia kell. Amíg nem jön meg a következő "update" a kliens oldaláról, addig az előző adatokkal megy tovább a szerveren az autó. Biztos láttál már olyat, akinek piros volt a network ikonja, elment egy féktávon tovább egyenesen, majd hirtelen visszateleportált a kanyarba és elfordult, ahogy kell. Te is ezt látod, csak "kicsiben". Hiába fut nálad 60 fps-ben a játék és akár ennél jóval magasabb mintavételezéssel az input feldolgozása, ha a szerver ebből a gyengébb hálózat miatt csak 30hz vagy kevesebb frissítéssel kapja meg az adatot. Lehet, hogy te vajsimán kanyarodsz, de a többiek azt látják, hogy darabosan, rángatva fordulsz. Lehet, hogy épp csak korrigálsz egyenesben 1-2 fokot a kormányon, a többieknél annyi látszik, hogy nagyobb elfordítással folyamatosan jobbra-balra cikázol.

[ Szerkesztve ]

(#119548) dinersgala


dinersgala
tag

Sziasztok,

www.gamerx.hu-ról rendelt már valaki, vagy kamu oldal?

[ Szerkesztve ]

(#119549) fausto válasza dinersgala (#119548) üzenetére


fausto
addikt

Kamu
Ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az nem igaz

(#119550) floatr válasza homerhamm (#119508) üzenetére


floatr
veterán

ÖsszePS-ezted magad (:

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.